Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Proslava Matsudinog i Wertovog Rodjendana ✨️

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Proslava Matsudinog i Wertovog Rodjendana ✨️

Proslava Matsudinog i Wertovog Rodjendana ✨️ Grand-naslovna-1024x765

Sala u kojoj se odrzava Matsudin i Wertov rodjendan, sve ninje su pozvane da se pridruze slavlju.

Stize medju prvim gostima, vidno pijan i zagrejan za proslavu. Zauzima svoje mesto i odma trazi apiritiv neku domacu sljivu.

Genji je vec bio uveliko na rodjendanu dok se zagrevao malo po malo, nije hteo da nagrne na alkohol dok glavni deo proslave ne dodje... upitao je

-Sta je ovo, jel ce dolaziti neke pič...-



Bistar Um
Izgeda da imamo naše prve goste,a to su niko drugi no gosn Genji pa zatim gosn Yashin koji odmah seda za sto i kreće da pije.



Slayed by Tennin


// Pošto me svi mrze ovde, šaljem ti goluba pismnošu.//


Bebe srećan vam rodjendan i da ste mi živi i zdravi. TOP MOMCI.

Dolazi ovde autobusom...

Nosi u kesu iz Lidla tajne poklone.

Ništa nije jeo od jutra i došao je najviše da pojede nešto dobro.

Kuca na vrata i pokušava na silu da otvori.


Jel treba da ga izvadim ovdje ispred vrata breee!!!



- Večni kreator nindža sveta -
Op izgleda da je jos neko upravo stigao,bio je to neko meni totalno,apsulutno nepoznat čovek koga vidim prvi put u svom kratkom životu.

Izvolte udjite.



Slayed by Tennin
Dolazim na njihov rodjedan sa kitom cveća u ruci.

Samo bez cveća.

Puca glava od nesanice ali kad je doktoru Matsudi i prastarom Hyugi Wertu rodjendan morao sam se pojaviti. Iako mi je izbor šminke slavljenika bio čudan to me nije moglo zaustaviti da se dobro provedem.

"Uzdravlje slavljenicima!"

Povikao je dižući flašu u zdravicu. Što se zadovoljiti čašom kad se može flašom huhuhu∼



Ni na nebu, ni na zemlji.
OOOOOOOOOOOOOOOOOO MATSUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Nije očekivao da će slavljenik da mu otvori.

Nasmejo se i zagrlio ga pa ga krenuo poljubiti tri puta.

 Dok ga ljubi gleda šta ima postavljeno za sto.

Kako je gledao hranu treći poljubac ode malo u stranu poljubi Matsudu u kraj usta.

A VALJA SE MALO!!!! 

Smeje se glasno!!

Ne pušta lidl kesu živ iz ruku.



- Večni kreator nindža sveta -
Pljunuvši nekoliko puta u stranu od poljubca ovog čoeka koji me nekako poznaje samo sam čekao da mi više da ovu kesu u kojoj je vrv poklon.



Slayed by Tennin

Storynote


Postaje sve vrelije i vrelije, a nije bilo zbog toplih sendviča.

Pokvarila se klima u sali.

-Kome je vruce neka kupi jahtu-



Bistar Um
Kolika vrućina sunce ti poljubim.

AMA ČOVEČE AJDE ULAZI STA STOJIS TU.



Slayed by Tennin
Šta ste ovo naložili danas..

Nemojte me planirati u one vaše radnje..

Kako je ušo odma skida košulju, ostaje samo u potkošulju, već se oznojio.

Ide i seda za sto. Jednom rukom se pita sa Borivojem pored kog je seo drugom nabacuje ruske salate u tanjir da odma zamezi.

Punim ustima vidi Yashina na drugu stranu stola pa ga pozdravlja tako.

Matsudu je izljubio ali Wertzuira mu nema, mora da je otišo napolje da popravlja klimu.



- Večni kreator nindža sveta -
OTVORITE PROZORE, ZIVELI !!!
#card130
POCE ODJEDNOM PROMAJA DA UDARA NE SVE PROZORE, HAOS KRECE, ALI VISE NIJE VRUCE.

Kako bih osigurao da meni i Volenu bude i dalje vruće, grlim ga s ledja.

Videvsi Volena, odma se prisetio proslog rodjendana na kom su bili. Izbacio je Yabai-a i celo njegovo drustvo koje je bilo problematicno, sa proslave. Od jeze se odvojio za sank, narucivsi bokal rakije, da skrene misli.

Pokucam na vrata nekoliko puta cekajuci odgovor.
Otvori mi Matsuda te se onako muski izljubismo.
"Da si mi ziv i zdrav!"

Dolazim pravo iz maxi mesare i ulazim unutra, a unutra gotovi, prave haos a vruće dumrem i šije neka promaja po jajima…
Da danem poklon vidim Matsudu na podu leži i ispred očiju trese rukama i peva nešto, Wertzuir na stolu odvaljen svadja se s nekim…
Ostavio poklone ispred vrata i uzeo da jedem.

Kida prstima komad pečenja i dodaje ga Kashinu usta preko ramena, a onako ona slatka vegeta i mast mu se po prstima zalijepile.

Smeje se.

Probaj ovo, Matsudin ujak pekao..

Podiže ćašu drugom rukom da nazdravi Matsudinom ujaku.



- Večni kreator nindža sveta -
Dosao Sam do svakog I pozdravio se.Dosao Sam do Matsube cestito mu rodjendan.Zatim Sam otvorio prozore jer se Klima pokvarila i pocela je promaja da duva.Ali je bilo previse vruce Ali bolje da duva nego da je vruce.

Kako mi Volen daje pečenje da jedan iz njegovih ruku, tako mi je turnuo malo prstiju u usta. Slucajno sam oblizo malo masti i vegete, al brat mi je sta da radim. Zagrljeni, sa dlanom na njegovim grudima dizem drugu ruku s kite cveća u znak zdravice

Nakon što sam pozvan na rodjendan ulazim ovde i vidim Matsudu koji se trese zbog vetra i mislim da mu nije dobro,ali bože moj šta ja znam.Skrenem malo pogled i vidim Wertzuera kako se nije sa vazduhom i hladnoćom oko njega.Necu da se me sam odlučio sam da odem do stola i ostavim poklon