Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kiyoshi x Sanna vs Kirei x Aburo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kiyoshi x Sanna vs Kirei x Aburo

Igramo s onim sto imamo

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Kiyoshi x Sanna vs Kirei x Aburo #world49

opcija



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Kiyoshi x Sanna vs Kirei x Aburo #world46

#card1500
Dobijam 200 spretnosti na 3 poteza.
#card1348
Dobijam jos 200 spretnosti na 3 poteza.
#card1495
Posto se ja i Sanna nalazimo jedan pored drugog ovaj seal stavljam na njega.
#card143
Dobijam +250 dmg na vjetrovite napade.
#card696
Ovaj seal stavljam na Sannu.
#card135
Zmaj ima 1050 dmg i saljem ga na njih.



#card1348
Po roleplay,u na sebi već imam Uzumaki ghost incoming seal, što znači da imam 8 slotova.

Zmaj od vetra je samo projurio ispred nas i zaleteo se na Abura ali pošto su Aburo i Kirei blizu a napad je razoran ima 210 zagarantovanog od razornosti.

"Hvala Kiyoshi na ovome." Sanna posle kraćeg istezanja odluči da polupa svoje sparing partnere.

#card432
Biram vatru

#card72
Stvaram vatrenog pauka koji će biti tu oko nas. (25 chakre i 1 slot)

#card68
Pošto već gori 25 vatre na terenu mogu da aktiviram svoje pacovčine. Sada imam 80 vatre na terenu. (25 pauk + 25 fire rats i + 30 od samog efekta) (25 chakre i 2 slota)

#card58
Upijam ovih 80 vatre
#card61
Ovim upijanjem mogu da aktiviram fire soul. (25 chakre i 1 slot)

#card66
Bacam great fire ball jutsu u koji ubacujem svog vatrenog pauka. Moj napad je sada veći i razorniji. Osnovni demage mog jutsu je 400 + 100 demage od pure chakra seal,a + 300 od pauka + 160 od Fire Soul,a + 80 od upijanja. Zagarantovani demage mog napada je 300. Moj napad ide više ka Kirei,u. (25 chakre i 1 slot)


NAPOMENA: PONOVO IMAM 50 VATRE NA TERENU, VATRA JE PREVIŠE DALEKO DA BI DELOVALA NA KIYOSHI,A