Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Plitvička Jezera

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Plitvička Jezera

Plitvička Jezera Beautiful-paradise-land-full-flowers-rivers-waterfalls-blooming-magical-idyllic-eden-garden-illustration-292250795

Okruženje Plitvičkih jezera karakteriše gusta šuma, bogata raznovrsnom florom i faunom. Drveće visoko nadvija nad stazama, stvarajući prirodne tunele kroz koje sunčevi zraci nežno prodiru, stvarajući spektakularne svetlosne igre na tlu. U proleće i leto, vegetacija je bujna i zelena, dok jesen donosi bogatstvo zlatnih i crvenih nijansi, čineći pejzaž još čarobnijim.



Polako se približavao Plitvičkim jezerima, osećajući spokoj koji priroda ovog mesta nudi. Sunce je polako zalazilo, obasjavajući jezera zlatnim nijansama, dok su vodopadi stvarali harmoniju zvukova koja je smirivala duh. Hodajući uz drvenu stazu, mogao je osetiti miris sveže vegetacije i čuti blagi žubor vode. Šuma oko njega bila je gusta, ali putevi su bili jasno obeleženi, vodeći ga kroz ovaj prirodni raj.



Dok je nastavljao svoj put, Yashin je zastao na trenutak da bi se divio velikom vodopadu, jednom od najpoznatijih ovde. Kako je posmatrao veličanstvenu snagu vode, primetio je figuru u daljini. Fledajuci prema njemu mogao je da oseti opustenu, ali i u isto vreme jezivu auru od njega. Zagledavsi se malo bolje shvatio je da je u pitanju Esau.

Esau Armani je poznat po svojim modnim kreacijama, njegov rad je cenjen širom sveta, ali Yashin je znao da je on mnogo više od talentovanog dizajnera. On je jedan od najopasnijih shinobija, visoko rangiran u bingo knjizi zbog svojih zastrašujućih veština i sposobnosti. Njegova elegancija i prefinjenost skrivale su smrtonosnu prirodu, što ga je činilo još opasnijim.

Yashin se približio oprezno, svestan da svaka nepromišljena radnja može izazvati neželjene posledice. U tom trenutku, njegove oci promenise boju i izgled. Znao je da ovaj susret ne moze toliko olako da shvati.


#card1366

Koga to moje oci vide? Esau Armani ako se ne varam.. Ne dobija se bas svaki dan prilika naleteti na shinobia tvog kalibra. Drago mi je sto imam priliku licno da se upoznamo. Moje ime je Yashin. Yashin iz Uchiha klana.

Plitvička Jezera 7169622801664455090


'Pozdrav brate'

Dignuo je dlan u znak pozdrava, vidno raspoložen. Pijanka od sinoć mu je lepo legla, bez nekog preteranog mamurluka. Da me je bolela glava, ovo mesto bi se zvala Plitvička šuma.

U momentu, mogao sam samo da se smešim i mašem. Nisam se osećao nešto preterano ugrožen, nisam manje više ni imao razloga. Nisam čuo za njegovo ime u skorije vreme, jedan od razloga može biti to što sam proveo dobar deo svog vremena grleći se sa Sonom.

'Pretpostavljam da mi nisi prišao za autogram'

#card1208

Rekao sam Yashinu, naslanjajući se na drveni stub koji je upravo izrastao pored mene.

'Šta te dovodi na ovako lepo mesto?'

Malo čavrljanja nikada nije loše bilo. Možda mu se svidjam pa je želeo da me pita na koju adresu da mi šalje pisma.



Lagano je klimnuo glavom u znak pozdrava, zadržavajući svoj oprezni stav. Sunce je nastavilo da zalazi, obasjavajući jezera i stvarajući sjajan kontrast između zlatnih nijansi vode i tamnijih senki koje su počele da se produžuju. Njegove oči, sada u boji sharingana, pažljivo su pratile svaki Esauov pokret, ali ton njegovih reči bio je smiren i prijateljski.

Ne, nisam došao po autogram.

Odgovorio je sa blagim osmehom.

Više sam zainteresovan za nešto mnogo važnije.

Napravio je nekoliko koraka napred, pažljivo birajući reči. Nije želeo da izazove neprijateljstvo, ali ni da izgleda previše opušteno. Esauova reputacija bila je dobro poznata, a Yashin je znao da ispod te spoljne šale i nonšalantnog stava leži opasna zverka.

Ovo mesto ima svoje čari, zar ne? Moj dolazak ovde je primarno bio kako bi se opustio u lepoti ove prirode. Ipak, shvativsi da se neko poput tebe nalazi ovde, priroda mi je skroz izgubila fokus.

Zastao je, gledajući Esaua direktno u oči.

Znas, tvoja glava vredi toliko da bi mogao da uzmem odmor preko godinu dana negde na hawai-ma, ipak svestan sam da bi se uloga macke i misa mogla ovde lako zameniti i ja da postanem plen.

Znao je da mora biti oprezan. Esau je bio nepredvidljiv, i iako je delovao opušteno, Yashin nije smeo da zaboravi koliko je zapravo opasan.






'Šta, jel si došao da se pesničimo?'

Yashin mi je malo delovao labavo s rečima, nisam baš mogao najbistrije da razumem njegove namere. Nije mi bilo na odmak kurčenje s mojim peskom. Ako hoće da ga merimo, merićemo ga.

#card1448

Pesak je naizgled nikao niotkud. Za sad ni jedan napad nije još krenuo, pokušavao sam da ostanem ravnodušan.

'S tim parama, možeš posetiti i peščane katakombe. Dodji do poente.'

Nisam želeo da napadam, nit mi je bilo do borbe. Šteta bi bilo da ovako lep mamurluk uništi sasvim nepotreban napad.

Zadržao je svoj osmeh, iako su njegove oči ostale oštre i pažljive. Osetio je napetost u vazduhu, ali nije želeo da napravi prvi korak ka sukobu. Umesto toga, odlučio je da zadrži svoju smirenost i pokuša da razjasni situaciju.

Nisam ovde da se pesničimo, Esau.

Rekao je Yashin, blago podižući ruke u znak nenapadanja.

Vidim da si na oprezu, i razumem zašto, ali hajde da predjemo na stvar. Već neko vreme sam shinobi sela skrivenog u Vodopadima, verovatno si upućen da trenutno nisu na dobrostojećem glasu. Želim da iskoristim tu situaciju i preuzmem vlast. Videvši tebe, došao sam na ideju da zajedno mozemo staviti selo na noge.

Zavrsio je svoj govor ukratko, nije hteo nesto preterano da objasnjava situaciju, bio je svestan da je ninja njegovog kalibra sigurno upucen vec u celu priču oko sela i prilike koja se nudi tamo.

Plitvička Jezera Laxus_profile_image

Prvo Takikage, sad i ovaj. Moj odnos sa selom je bio nepostojuć - nisu me nešto posebno zanimali nit su mi bili neka pretnja. Yashinov razlog je manje više bio sličan Hatchirovom - delovalo mi je kao da je priželjkivao neku bezbednost ili obećanje da se selu neće ništa desiti, ili barem pokušaj da definiše moj odnos sa njima. Da me prebaci na njihovu stranu.

'Nisam se nikada trpao u birokratiju, politiku i slično. Moj fokus je primarno moda, status, slava. Moje razumevanje je da ja nemam ništa od toga što ću uzdrmati selo, ali hvala na ponudi.'

Sa osmehom na licu, odbio sam njegovu ponudu.

'Kad si već krenuo sa vrha liste, Genji bi možda bio idealan čovek za tebe.'

Rekao sam mu, ipak Genji je bio odma do mene na poternicama. Znao sam ga nešto kratko, al fin dečko.

'U svakom slučaju, ne želim da predstavljam pretnju bilo kome, ni tebi, ni selu. Loše priče i glasine koje idu naokolo su samo to, priče i glasine. Kad bi seli na piće, dva, možda bi se drugačija ploča vrtela.'

Odmaknuo bih se od stuba. Mislim da su pregovori bili gotovi, svakako sam imao važnijih poslova.

'Možda se to piće uskoro i obestini. Do sledećeg vidjenja, Yashine'

#card21

Dim je prekrio moje telo koje je ubrzo nestalo sa mesta.

Posmatrao je kako se dim razišao, a Esauova figura nestala iz vidokruga. Osećao je blagi osećaj razočaranja, ali je brzo potisnuo te misli. Znao je da ovakvi susreti ne završavaju uvek kako bi se očekivalo. Ipak, Esauova sugestija o Genjiju dala mu je novi pravac.

Genji, ha?

Promrmljao je za sebe, zamišljeno gledajući u daljinu.

Sa dubokim uzdahom, krenuo je pogled ka prelepim Plitvičkim jezerima još jednom. Zlatni odsjaj sunca koje je zalazilo i dalje je obasjavao vodu, stvarajući mirnu i gotovo hipnotišuću scenu. Znao je da mora da napusti ovo prelepo mesto i krene u potragu za Genjijem.

Krenuo je natrag stazom kojom je došao, razmišljajući o svojim sledećim koracima. Svestan je da će pronaći tog momka biti izazov, ali je bio spreman da se suoči sa tim. Znao da takvi shinobiji često ostavljaju tragove iza sebe, bilo kroz glasine, legende ili čak direktne sukobe.

Dok je hodao stazom kroz gustu šumu koja je okruživala jezera, mogao je čuti zvuke prirode kako ga prate. Žubor vode, cvrkut ptica i šum lišća na vetru stvarali su spokojnu atmosferu koja je bila u kontrastu sa njegovim mislima. Bio je fokusiran na svoju misiju, ali je ipak uživao u trenutku mira.

Stigavši do mosta koji je povezivao ostrvo sa kopnom, Yashin se osvrnuo još jednom, upijajući poslednji pogled na Plitvička jezera. Zatim je prešao most, čvrsto odlučan da pronađe Genjija i sazna više o njegovoj ulozi u svetu shinobija.

„Ako je Genji zaista tako moćan kao što Esau kaže, možda će biti ključan za moje planove,“ razmišljao je dok je prelazio most.

Nakon što je stigao na kopno, Yashin je odlučio da krene prema najbližem selu kako bi prikupio informacije. Znao je da će morati da koristi sve svoje veštine i resurse kako bi ga locirao ali bio je spreman na taj izazov. Pukom srecom, uspeo je da sazne da je ni manje ni vise nego bas u selu skrivenog u talasima, odma je krenuo prema njemu.


Plitvička Jezera Laxus-Dreyar-DragonSlayer

Prolazeći pokraj lepog jezerceta koje svojim izgledom odaje mir i blagostanje,seo sam pokraj njega,naslonio se na drvo i gledao u tu neopisivo lepu prirodu.Posle malo razgledanja oko jezera,primetio sam nešto u daljini što je izgledalo kao ljudska figura koja se kupa u tom jezercetu.

Neopaženo sam se priblližio kad sam ono i imao što videti.Čovek koji se tu kupao bio mi je odnekud poznat,zagledao sam se malo bolje i setio se odakle ga znam.To je bio jedan od malo jačih šinobija ovih krajeva.

Sva ona prelepa priroda mi se od jednom zgadila kada sam ga video kako se kupa.Na licu ispod moje maske je samo sleteo osmeh od uveta do uveta,znajući da mi je ovo šansa da pobedim nekog jakog ninju.

Tomohiro beše?



Slayed by Tennin
Nakon svojih avantura po svijetu i skupljanju kockica za gospodina Zenoa, Tomi je naišao na jedno fino jezero. Nije mnogo razmišljao znao je da ovdje može da se opusti i malo napuni baterije za svoja dalja putovanja. Miris prirode i vode je odisala ovom lokacijom, ali je iznenada prekinuta jednim glasom iz šume koja je bila pored jezera. Očigledno je neko došao da testira svoje vještine na Tomiju, mora da je razlog bila bingo knjiga koju mu je Esau spomenuo.

Ufatio ga je malo u nezgodnoj poziciji jer je njegovo tijelo bilo golo dok se kupao, pravi vragolan.

"Opa ti neki ozbiljan dasa, pa pogao si mi reći da se makar ogrnem hahahaha!"

Potom je pokrio svoje privatne dijelove svojim šoton kristalima koji su bili pink boje!



T o m o h i r o   C a r t i e r

Pink boja?Stvarno?


Bio sam malo začudjen kada sam video te kristale boje koja nije odgovarala muškarcima,istog trenutka me je ovaj momak iznervirao mada i po licu mu se videlo da nije baš sav svoj,ali dobro ne treba suditi knjizi po koricama.Sada da mi vidimo sta ovaj čovek moze da uradi,kakve su to veštine pa da ga nazove jednim od jačih.Brzo se zalećem na njegai upućujem mu svoj prvi udarac da ga procenim.


#card186
oblazem telo munjom i dobijam dodatan dmg na taijutsu.
#card367
brzo se pomeram do tebe.
#card361
#card444
dmg1850 zag od raz 500



Slayed by Tennin
Zašto je se ovaj mladić čudio rozoj boji, ipak je boja naljepših kristala bez razmišljanja. Tomija je to malo uvrijedilo i nije mu se baš najbolje dopalo, više čak i od samog napada koji je protivnik izveo. Napao je bez milosti kao da nema sutra. Sigurno je cijena na glavu Tomia porasla u zadnjih par dana u toj knjizi pa bi ovakve susrete mogao očekivati malo češće-

"Da da, roze boje prijatelju. Ni manje ni više!"

#card1436
Zatvaram svoje tijelo u kvarcni kristal kako bi bio veoma lijep i zgodan, kao i imun na napade iz blizine

#card266
Zatim odma adaptiram svoje tijelo, kako bi nahealovao saz zagarantovani na 4 poteza

#card1435
#card1438#card1428
Mjenjam svoju konfiguraciju iz Kvarca u Safire, zatim stvaram jedno safirno ogledalo poslje čega ga odma razbijam +100DMG shoton

#card48
Palim lagani water regen da pocne otkucavati



T o m o h i r o   C a r t i e r

Neverujem da se borim protiv nekog jakog ko voli rozu boju.


Videvši da ovaj čovek nije za bacanje odlučujem da se pomerim malo dalje od njega i da sagledam celokupnu situaciju.Ipak razlika u veštini se pokazivala jer se previše lako odbranio od mog napada,ali dobro nisam se ni ja jos uozbiljio,prava borba sada počinje.Sada sam uveren da je ovo Tomohiro jedan od jačih iz ovih krajeva.Biće ovo zanimljivo.


#card4
pomeram se 20 metara od tebe.
#card185
#card373
#card444
dmg 1600 zag od raz 500



Slayed by Tennin
Ovaj shinobi je očigledno želio da testira svoju sudbinu na maksimalnom nivou. Nakon što mu je pokazao jedan način odbrane bilo je vrijeme da mu pokaže i drugi, pa možda da ga malo i pecne sa nekim napadom. Ovaj protivnik je bio korisnik taijutsu vještina ali je očigledno imao usavršen udarac koji je mogao toliko jako da udari da se čitav teren zatrese sa vremena na vrijeme. Ali Tomi nije mario za tim ipak je ovaj mladić ili gospodin šta god da bio došao da pokupi Tomijevu glavu kako bi se malo više obogatio i podigao svoj rank u ninja svijetu.

"Veoma mi je žao što želiš da ovako bude...možda si nekada mogao da nosiš jedan od mojih ukarsnih komada!"

Govorio je sa entuzijazmom dok je pokazivao na kristale oko svoga tijela. Vodena membrana koja je stojala oko njega je polako dobijala jaču boju 1/3.

#card49
Izlazim iz svog kvarcnog kristala, potom svoje tijelo pretvaram u vodu, a zagarantovani DMG me healuje tehnika iz prošlog poteza

#card1443
Napadam te probojnim maljem koji ima 500DMG, i na kraju napada se stvara Safirno ogledalce

#card1141
Stvaram dvije gumene lopte iza sebe na nekih 5m

"Nadam se da si spreman za maraton da se malko oznojimo hahahaha!"



T o m o h i r o   C a r t i e r

Ne shvataj ovo ništa lično,samo su mi potrebne pare i neko ko je jak kako bih testirao svoje veštine.


Govorio sam dok sam svoje telo pretvarao u elektricitet kako njegov napad ne bi imao efekta na mene.Iz dosadašnje borbe sam zaključio da se ovaj shiobi sprema na nešto veliko,ali nisam znao šta.Čak se nije ni trudio da me napada.Mozda je mislio da nisam vredan da bi me on napadao.Ova borba se tek zakuvava.


#card182
#card366
#card444
dmg 1900 zag od raz 500



Slayed by Tennin
Protivnik je uputio riječi nepoštovanja, kao da ovo nije lično, eh to je sada već bio problem. Tomi je sebe i svoje kristale gledao kao cjelinu a samim napadom na njege ovaj ninja je uvrijedio i same kristale i nakit koji je Tomi pravio. Potez za potezom pravio je jače udarce, kao da su bombe, ali to nije ometalo strategiju koju je u svojoj glavi nazivao 'maraton' i nadao se da će protivnik uspjeti da izdrži to.

"Ništa lično... ma jel' ozbiljno?...... Mislim da udaraš malo iznad svog pojasa napadajući mene ali kao svako drugi moram da se odbranim pa makar u toj odbrani koji kristal prošao kroz tebe hahaha!"

Smijao se malo cinično već dok je vodena membrana postajala sve modrije i modrije boje 2/3.

#card271
Slotovima od safirnog malja tvoj napad od čiste ch upijam i anuliram, te mi se regeneriše 475ch, a tehnika prvog poteza me brani od zag

#card1014
Svom sticky attacku dodajem dvije gumenu lopte, pošto je safirno ogledalo ostalo između nas na tebe ide 1600DMG 320zag od razornosti

"Pazi prijatelju da se guma ne stvrdne, onda postane opasno!"



T o m o h i r o   C a r t i e r

Jel da da ce postati opasno?A pa prijatelju nećemo tako.


Sada kada je Tomohiro pričao samnom kao da sam totalno nebitna osoba već sam se malo iznervirao,ali dobro bar je odlučio da me napadne,a ne samo da se brani kao da sam mnogo slab.Konačno je vreme da pokazem neke svoje veštine u odbrani,a ne samo u napadu.Vreme je da se malo više uozbiljimo.


#card444
1600 dmg 500 zag od raz,masivan je sudara se sa tvojim i ponistava ga.
#card357
#card362
dmg 1900 dmg 500 od raz



Slayed by Tennin
Protivnik je i dalje koristio svoje otrcale fore, izgleda da je bio čudo od jedne tehnike. Taj udarac koji je očigledno dobro navježbao pomagao mu je da se odbrani, ali onda ga je i malo iznenadio. Krenuo je na njega sa nogom i to veoma jakom snagom. Možda je prestao da se zeza i pretvara te počeo da koristi više od jedne tehnike. Ali kako god bilo da bilo, znao je da treba polako da privodi kraju ovo jer je sunce počelo da peče mnogo jače pa i nije bilo baš ugodno da se bori u ovom sucnu. Membrana oko Tomija je dostigla svoj maksimum te bila spremna da pukne i regeneriše njegovu chakru.

"Osjećam se kao da smo tek počeli!"

#card261
Osjećam tvoju chakru kako bi pokušao skontati šta ćeš mi možda spremiti u sljedećem potezu, jer si me dotjerao do toga da igram veoma defanzivno

#card120#card89
Stvaram zid od 3000DEF koji će se nakon odbrane polako početi da obrušava prema tebi, od vrha prema dnu i na tebe će ići 1500DMG, te mi prokuje ganzan +100HP štit

Nakon što se brani, Tomi te gleda direktno u oči kako bi pokušao da skonta šta želiš da uradiš i eventualno da pročita tvoj napad jer mu se nije dopalo kako mora konstanto da se brani od jakih udaraca, mora je da preokrene borbu nekako inače je to bio kraj za njega.

"Sposoban si više nego što sam očekivao!"



T o m o h i r o   C a r t i e r

I ovaj put se uspešno odbranio od mojih dosta jakih udaraca,nisam očekivao da će biti ovoliko jak protivnik ali dobro bar mi je ovo zivotno iskustvo,a nadam se da će ih biti još,da se neće završiti ovde.Od ovog trenutka bih trebao dati sve od sebe jer izgleda da ovaj čovek više nije za šalu,pa da ne bih stradao moram dati maksimum svoje snage.


Nemoj me podcenjivati.


#card359
#card444
dmg 1950 bez zag (ulazem slot da odrzim mod combat focus) unistavam ruševine koje idu na mene i nastavlja ka tebi 450dmg
#card361
#card363
dmg 1450 zag  440 od raz



Slayed by Tennin
Skrivena u prošlom potezu :

Nakon što se protivnik spremio da se odbrani od zida koji se počeo rušiti na njega. Tomi je vidio kako dvije ruke njegovog klona od blata izranjaju i fataju protivnika za noge te ga stunuju. Ipak ovaj mladić nije razmišljao o svim situacijama koje mogu da preokrenu borbu u drugu korist.

"Zanimljiv si bio mladiću!"

Plitvička Jezera Screen-shot-2018-05-28-at-8-22-48-pm

#card330#card19
#card401

Kada je mladić pao na tlo. Tomi mu je prišao te svojim kunaijem prerezao ga i završio njegov život. Nakon toga je uzeo svoju epruvetu i izvadio mu oči, te uzeo 50k ryo i nagradu u vidu skrolova koju je ovaj ninja nosio u bingo knjizi.

Nakon toga je formacijom svojih kristala kao nadgrobnim spomenikom pokrio njegovo tijelo i ostavio ga da počiva u miru.

"Nadam se da ti je sada duša na ljepšem mjestu!"



T o m o h i r o   C a r t i e r

//nisam stunovan jer si crko i tvoj klon//

Posle mog poslednjeg napada odjednom sve je utihnulo,bilo mi je pomalo čudno da Tomohiro nije uradio ni jednu tehniku kako bi se odbranio od mog napada.Polako prilazeći ka mestu njegovog tela,video sam neke delove njegove odeće čudne boje ispod ruševina.

Kada sam prišao i video od njegovog tela skoro da nista nije ostalo.Telo je bilo skorz izlomljeno da je bilo totalno neprepoznatljivo.Uzeo sam pramen njegove kose i njegov bounty i sve njegove pare koje su bile krvave,a meni novca treba tako da sam to uzeo i pokupio se i otišao svojim putem,dok je telo ostalo u tim ruševinama



Slayed by Tennin