Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Patkica vs Sankica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Patkica vs Sankica



Imamo4 skill poena i 1000 tokena.


uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Patkica vs Sankica  #world49

HE HE HE

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Patkica vs Sankica  #world49

ponovo

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Patkica vs Sankica  #world49

jasta

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Patkica vs Sankica  #world47

Moj build: Uchiha, Vetar, Vatra i Voda
Sposobnosti: 200 kontrole i 100 brzine
Zabranjena: ⁑ Firepower ⁑

......................................................................................................

#card1366
Palim šaringan. Imam 200 brzine sada (10 chakre i 1 slot)

#card125
Stvaram veliki naboj vetra koji ti onemogućava da mi pridješ blizu, da radiš taijutsu i kenjutsu napade. (10 chakre i 1 slot)

#card122
Korišćenjem efekta  iz vetra uspešno aktiviram i svoju pasivnu tehniku vetra.

#card126
#card63
Dve tehnike koje kombinujem u ovom potezu su beast tearing palm (koji zbog wind blockade ima 400 demage) i moja vatrena pera. Ukupan demage mog napada je 700, sadržava ključnu reč neodbranljivo i ima 200 zagarantovanog demage od BRZINe. (20 chakre i 3 slota)

NAPOMENA NA TERENU GORI 25 VATRE

Inuzuka, Munja, Taijutsu, Zemlja
Premuim Inuzuke i Zemlje
300prec

#card121
#card103
-40ch brani me od napada(0slotova)
#card186
+400 na taijutsu
#card364
#card363
Udaram laktom od pod pod se trese i napadam te sa 800base+300prec+400buff=1500dmg 300zag od razornosti ima efekat probojno (1slot zbog pasivne taijutsua)
#card168
500dmg prateci zmajic
#card1154
Pas pisa po tebi(ker ima sedmi slot)

300prec 175hp shield


//Bata, još nije počeo da igra već je napravio masu grešaka.  Prvo imao si slot samo za jednu zabranjenu (ali dobro oprostićemo ti to lol), druga greška je tvoj ker koji je uzaludno pišao jer nije ispunio nikakve uslove da bi uspeo da popiša bilo šta po meni. Niti sam ja blizu vama niti ste vi blizu mene. Treća i najveća greška: pre nego što si udario tvojim taijutsu napadom trebalo je da se odmakneš od svog earth shore,a. Imaš sreću pa je tvoj napad probojan tako da lomi tvoju strukturu i nastavlja u punoj snazi ali nemaš nikakav zagarantovani demage. I da izgubio si 25 hp od vatre koja gori na terenu.//

#card116
Ulazim i postajem jedno sa zemljom kako bih izbegao tvoje napade. Potom izlazim još malo dalje od tebe. (40 chakre i 2 slota)

#card72
Stvaram vatrenog pauka kojeg dodajem svom sledećem napadu.
#card60
Metak koji ide na tebe ima 500 demage, ključnu reč probijanje i ima 200 zagarantovanog demage od BRZINE. (20 chakre i 2 slota)

#card99
Potom aktiviram eksploziju koja će napasti i tebe i tvog kerića. Zagarantovani demage ove tehnike je 200 od BRZINE. (10 chakre i 2 slota)

NAPOMENA IMAM 75 VATRE NA TERENU

#card98
400hp shield
#card116
Ulazim u zemlju napadi me mase a potom izlazim blizu tebe (ker prima dmg samo koji ja primam!!!!!!!!!!!!)
#card1147
#card1146
Ja te napadam sa 1200dmg 240zag a ker te napada sa 500dmg 


//računamo da si u ovom potezu prokovao svoj ganzam, stvorio black layer i da sam ga ja uništio jer si ti u ovom potezu primio baš toliko zagarantovanog koliki je tvoj hp štit bio. I do ovog tvog trećeg poteza zbog efekta paljenja izgubio si 90 hp//

#card1367
Kako je moj sharingan aktivan, spretno i sigurno izbegavam sve tvoje taijutsu napade iz blizine. Ali sam primio tvoj napad od razornosti. (100 energije i 2 slota)

#card58
#card61
Upijam 75 vatre na terenu i sada svi moji napadi vatre imaju 150 demage naredna četiri poteza. (10 chakre i 1 slot)

#card67
#card60
Pošto sam u ovom potezu iskoristio upijanje koristim i fire regeneration i vraćam svoj fire bullet sa cd. Ispaljujem ga na tebe, na tebe ide fire bullet od 300 + 75 + 150 (525). Zagarantovani demage od BRZINE je 200. (20 chakre i 1 slot)

#card69
Drugi napad vatre koji šaljem na tebe je moj vatreni zmaj. Njegov demage je 650. Zagarantovani od BRZINE 200. (20 chakre i 2 slota)

NAPOMENA NA TERENU GORI 100 VATRE

#card13
ovo ponistava tvoj prvi napad (1slot)
#card355
Oovo ponistava tvoj drugi napad
#card108
Brani me od zag
#card114
Letim da izbegnem vatru


// Imaš sreće pa sam darežljiv prema tebi: tvoj potez je opet pun grešaka, sada je najveći problem redosled tvojih kartica. I zbog toga ćeš sada ispaštati. Dakle, prvo si uradio taijutsu i uložio 1 slot, demage tvog taijutsu je bio 500 (100 osnovnih + 400 od lightning armour,a) ali si ti primio 225 demage, 25 demage koje nisi poništio i 200 zagarantovanog. Drugo, strong first punch je uspeo da uništi moj napad ali ne i moj zagarantovani, znači primio si još 200 demage. Kao treće, karticu zida si stavio treću, tako da ću i računati kao da je treća aktivna, verujem da si zid stavio oko sebe i da si onda poleteo u vazduh. P.S. ako te je već mrzelo da igraš sparing nije trebalo da pristaješ ali mogao si da uložiš čitavih 5 minuta da barem napišeš ovo kako treba i da poredjaš kako treba. I od sada obavezno definiši gde si ti, gde je tvoj ker i itd. Sada kada smo ti dali malo osećaj žive borbe vreme je da ja odigram post.//

#card144
Ulažem dodatnu chakru, tako da sada naredna 2 poteza imam 200 def oko sebe i 300 hp štita. (40 chakre i 2 slota)

#card129
Šaljem ovu tehniku vetra na tvog kera, koji inače ima sada 300 hp jer je popio efekat vatre. Logično nije mogao da poleti na tebe, i efekti poput vatre sada deluju na njega, kao i demage koji sam mu poslao. Ovaj napad ima 200 zagarantovanog od BRZINE. "Sve dok je pored vas on prima dmg i efekte samo koje vi primate., a ti više nisi pored njega tako da top. (10 chakre i 1 slot)

#card66
Na tebe šaljem ogromnu vatrenu kuglu. Demage moje vatrene kugle je 550 i ima 200 zagarantovanog od BRZINE. (10 chakre i 2 slota).

NAPOMENA NA TERENU IMAM 125 VATRE NA TERENU