Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Genji vs Sanna 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Genji vs Sanna 4

Genji vs Sanna


Sparing malo jaci od kiselog mleka



Bistar Um
Bacam kockicu



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Genji vs Sanna 4 #world50

Idemo kockicaaaa

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Genji vs Sanna 4 #world48

Uzimajuci poslednji dim cigarete kretao se ka svom protivniku spreman za naredni okrsaj, uzeo je svoje naocare i stavio ih na lice jer je znao da krece svetlucavi show od Sanninih vatrenih napada, pitao se zasto ga samo crvenokose devojke spopadaju u poslednje vreme, mada ova mu je bila dobro poznata.


-Dakle tako, spreman si opet da izgubis?-

Genji vs Sanna 4 C619e7371c35632ed012d8574f39f763
Za pocetak, samo je bacio jedan genjutsu kako bi se zagrejao za dalju borbu
#card1313 #card1318
Ovo je novi genjutsu u Yamanaki i radi malo drugacije, ako zelis da se odbranis imas 2 varijante


1 - Branis se cancelom normalno kao od svakog genjutsua ulagajuci chakru, imunitetom itd
2 - Mozes da istrosis 1 slot i ne primis genjutsu uopste ali tada ja dobijam +200dmg na genjutsu naredna 3 poteza
Genjutsu ima 900dmg



Bistar Um

Pre nego da se odbranim od tvog paklenog genjutsu koristim osnovnu senzor tehniku:
#card10
Sada mi otkrij ako imaš nešto skriveno (25 chakre i 1 slot)

Skriveni :


Skriveni je genjutsu u koji upadas ako imas vise od svojih osnovnih sposobnosti, tada ja dobijam dodatnih 100int na 4 poteza a ti vec na sebi imas uzumaki pecat zbog kojeg upadas u genjutsu
#card225



Bistar Um

U pravu si moj Uzumaki seal jeste aktivan na meni
#card1348
Zbog mog seal,a ti sada imaš 100 int više u naredna četiri poteza ali ja zato imam 8 slotova (juško).

#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se oslobodio tvog genjutsu,a. (55 chakre i 1 slot)

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card66
Ispaljujem ogromnu vatrenu kuglu na tebe (-25 chakre i 1 slot)
#card72
Vatrenu kuglu sam pojačao ovim svojim paukom, tako da na tebe ide 700 demage vatre. (25 chakre i 1 slot)

#card68
Pošto sam već upalio 50 vatre na terenu, sada mogu da aktiviram ovu tehniku i upalim još dodatnih 30 vatre na terenu. (25 chakre i 2 slot)

NAPOMENA NA TERENU GORI 80 VATRE

Kao sto sam i rekao krece show vatrenih napada, ispred sebe prizivam zid od 600hp 100defa
#card107
Zid ce blokirati tvoju vatrenu kuglu a potom ce se srusiti

Na teren prizivam vodopad koji ce napraviti jezerce, gaseci tvoju vatru, obojica smo u jezeru do struka i ovo spusta nivo vatre na terenu na 30 i taj dmg cu da primim
#card28
Zatim sakama pravim trougao i na tebe saljem naredni genjutsu
#card1316
svoju int sam popunio do capa i time imam 600 int trenutno, ovaj genjutsu ima 1150dmg 
(500+600int+50 pasivna genjutsua)



Bistar Um

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se odbranim tvog genjutsu,a. (75 chakre i 1 slot)

#card113
Potom tvoje izvorište puca i zatrpava samo sebe, tako da tvoja voda i nije uspela da stigne do mene niti da poplavi nas dvojicu. (25 chakre i 2 slota)

#card432
Biram lavu u ovom potezu.


#card1023
Prvo stvaram ogromni vulkan. Vreme j e da ti se ponovo guzovi znoje. (75 chakre i 3 slota).

#card1018
Potom ogromna količina lave ispod tebe puca i peče te (kao u smešnim crtanim filmovima kada vulkan treba da pukne) (15 chakre i 1 slot)


NAPOMENA IMAM 50 VATRE NA TERENU

Jao jao moj jusko, pa ti si nekako uspeo u moj skriveni upast 2 puta u istom potezu

Skriveni :


OBJASNJENJE SKRIVENOG


Skriveni je bio genjutsu u koji upadas ako nekako promenis teren u ovom potezu, prvo si uklonio moj vodopad sto bi takodje aktiviralo ovu karticu kao i vulkan koji si prizvao i time si uhvacen, moras izbaciti 100 chakre kako bi se oslobodio od stuna, takodje u proslom potezu zbog buffa mi je Yamanaka genjutsu bio 1 slot a ne 2 i time sam imao 2 slobodna slota za ovaj skriveni 
(100chakre+chakra da se odbranis od mog narednog genjutsua)


Dobijam +50dmg na genjutsu od pasivne genjutsua i s obzirom da sam te 2 poteza za redom uhvatio u genjutsu mogu aktivirati ovu karticu
#card228 #card1324
ovo mi daje jos +150dmg na moje genjutsue i +100dmg na Yamanaka genjutsue


Potom iz svojih ruku ispustam vodu i saljem vodenog zmaja na tvoj mlaz lave da ga ponisti
#card36
na terenu je 100 lave i 50 vatre, dmg od lave ce primiti moj zemljani stit i primam 50dmg od vatre 
(dobio sam stit od pasivne u proslom potezu na to sam zaboravio)

Zatim na tebe ide naredni genjutsu
#card1314
Ovaj genjutsu ima 1350dmg
(400+600int+100pasivna genjutsua+150buff+100 Yamanaka buff)



Bistar Um

//Izvini na čekanju ali pare su pare. I da mislim da u buduće treba da aktiviraš pasivnu zemlje jer se ona nikada ne prokuje sama od sebe. I guess sada ti je na cd od prošlog poteza.//

Ughh jebem ti iluzije Svetog Petra

#card6
Koristim cancle da se oslobodim svih tvojih genjutsu,a (185 chakre i 1 slot)

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card71
Zbog svog odela koje imam na sebi (black fighting cloak) mogu da iskoristim jednu buff tehniku za slot manje i to je ova tehnika. (-25 chakre i 1 slot).

#card58
Upijam 105 vatre sa terena i aktiviram sledeće stvari:
#card61
Sada imam bonus demage od 210 naredna četiri poteza i (-25 chakre i 1 slot)
#card67
Koristim fire regeneration jer sam upio vatru sa terena i sa CD vraćam svoj great fireball, koji će sada biti ojačan (15 chakre)

#card66
Gadjam te tom istom tehnikom i njen demage je: 600 osnovni demage + 105 od upijanja + 210 od Fire Soul,a + 100 od Fire Hurricane,a. Dakle na tebe ide jedna ogromna vatrena kugla od 1015 demage. Zagarantovani demage ove kugle je 203 (xDD) (-25 chakre i 1 slot)

NAPOMENA NA TERENU IMAŠ PONOVO 75 VATRE (ISKORISTIO SAM 3 TEHNIKE POSLE UPIJANAJ) I IMAŠ LAVU KOJA TI GREJE PODVARAK OD 100.

Skriveni :

U tom trenutku vreme kao da se zamrznulo, na nebu su se pojavili crveni oblaci koji su davali zastrasujuci prizor kakav Sanna nikada pre nije video, ali sve to samo u njegovom umu...Sve je to bila posledica klopke u koju je upao, jedne od Genjijevih omiljenih tehnika, klopke vecitih iluzija sa kojima ce morati da se izbori u nastavku borbe. Od ovog momenta za Sannu krece spirala propasti i ocaja sve dok ga ne dovede do moralnog potonuca.


-Sta mislis na ovaj nov prizor, slaze ti se uz kosu isto kao i onom malom od pre neki dan-

Genji vs Sanna 4 34adbd6fd68ad50e395313feec9f11c8
Prvo ispod i ispred sebe pravim zid od 600hp (nacrtacu) potom kroz njega na tvoj napad bacam zemljanog zmaja od 800dmg 180zag koji ce smanjiti tvoj napad na 200dmg 20zag pre nego sto udari u zid
#card92 #card102
Zid prima udarac i pada na 400hp i zatim prima dmg od vatre i lave i spusta se na 220hp ili koliko vec a 20 zag primam
Slika govori vise od 1000 reci :

Potom neces verovati brate al na tebe ide naredni genjutsu ali pre njega ide i buff na iste
#card216 #card220
Descending Hell Genjutsu ima 1500dmg
(500+300int+150pas+150buff+400zabranjena) 


Inteligencija od onog Yamanaka buffa je prosla kao i onaj skriveni od 100int jer vise nemas Uzumaki pecat na sebi, dakle trenutno imam samo 300 int nemam vise 600
buff od red sky ide na genjutsu klasu



Bistar Um

Pre nego li se odbranim od tvog genjutsu,a radim
#card10
Oktrij mi skriveni potez ako imaš

Skriveni
#card229



Bistar Um

#card6
Korisrtim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu,u (95 chakre i 1 slot)

#card8
Za preostalih 5 slotova radim rest.

Tvoja struktura na kojoj se održavaš počinje polako da tone u moju lavu (sada ima 200 hp)

NAPOMENA: IMAM 100 LAVE I 105 VATRE NA TERENU, FIRE RATS VIŠE NE GORE

Ojacavam svoju strukturu za 200defa tako da se vise nece topiti od tvoje lave i vatre
#card97
Sada ima 200hp i 200defa
I dalje se ne vidimo jer sam ja iza zida a ti si upravo iskoristio svoj senzor, srecno
Genji vs Sanna 4 04cec41cf23123934a1e4c939c7da342
Zatim na tebe ide naredni genjutsu
#card218
Genjutsu ima 1400dmg

HP:920
EN: 1000
CH: 410



Bistar Um

Juškoooo vreme je da te operem od batina

#card6
Prvo koristim cancle tehniku (-95 chakre i 1 slot)

#card1357
Moji napadi su sada u ovom potezu sačinjeni od čiste chakre (-15 chakre i 2 slota)

#card432
Biram lavu u ovom potezu.

#card4
Dolazim do tvoje strukture

#card1017
Pipkam tvoju strukturu i ona počinje da se topi i sada moj sledeći napad lave ima +400 demage.

#card1512
Sada, zbog mog terena mogu da te napadnem sa bilo kog dela terena, kada se tvoja struktura istopila ti si upao u lavu i sada te 3 moja lava metka napadaju sa svih strana osim odozdo (ispod): prvi metak koji te napada spreda ima 960 demage, svi ostali meci koji te gadjaju imaju 560 demage. SVAKI METAK SADRŽI 200 DEMAGE ČISTE CHAKRE I PRVI METAK IMA 190 ZAGARANTOVANOG (30 chakre i 3 slota)

NAPOMENA ZA TEREN: NA TERENU IMAŠ 100 LAVE I 105 VATRE.

Jao jao moj jusko postaje mi nesto vruce od jednom, bacam mlaz vode 
na tvoj prvi metak i oslabljujem ga na 560dmg
#card33
A zatim pravim istu strukturu kao i malo pre samo sto me ovoga puta celog prikriva i cini moje guzove hladnim, takodje ne stojim na zemlji pa ne primam dmg od tvoje lave i vatre
#card108
Zid ima 400+200defa od buffa i ponistava sve tvoje metkove


Zatim na tebe ide naredni genjutsu
#card214
genjutsu ima 1300dmg


/da se zna da sam skriveno prosli potez pojeo 2 pilule i time imam 100hp i chakre vise/



Bistar Um

#card10
Pre nego se odbranim od svih tvojih napada otkrij mi svoj skriveni.

moja lepa omiljena kartica
#card418



Bistar Um

#card6
Prvo koristim cancle da se odbranim od svih tvojih ludih genjutsu,a (75 chakre i 1 slot)

#card432
Biram zemlju u ovom potezu

#card1017
Pošto svakako nisi iskoristio niti jednu tehniku pomeranja ili kretanja (ja sam ti prišao u onom tamo potezu) znači da smo mi u stvari još uvek u istoj situaciji kao kada sam ti prišao, zato ja samo ponovo topim strukturu i ti ponovo upadaš u moju vatru i lavu.

#card8
A onda za preostalih 5 slotova radim rest

NAPOMENA IMAM 100 LAVE I 105 VATRE NA TERENU


Upadam u tvoju lavu i prze mi se guzovi jedan potez, gubeci 205 hp
Genji vs Sanna 4 90a6f42dd08a868e0d8f94bd1a3a9b59
Potom na tebe bacam naredni genjutsu koji mi se vratio sa cda
#card1316
Genjutsu ima 1600dmg
(500+300int+150buff+150pass+400zabranjena+100 Yamanaka buff)
za ostatak svojih slotova odmaram dok se przim u tvojoj lavi
#card8



Bistar Um


#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se oslobodim tvog genjutsu,a (115 chakre i 1 slot)

#card84
Pošto imam svoj fighting black coat ovaj buff košta 1 slot manje. (25 chakre i 1 slot)

#card58
Upijam svu vatru oko sebe (130)
#card80
Posle upijene vatre koristim ovu tehniku. Njen originalni napad je 1300
#card75
No, ovaj napad kombinujem sa ovim. Iako stojimo blizu ovaj napad ne može da povredi meni jer ide direktno iz mene ali zato si ga ti bato najebao. Ukupan demage moje tehnike je 1950. Zagarantovani demage mog napada je 490. (70 i 4 slota)

NAPOMENA NA TERENU IMAM 100 LAVE

//U cancle tehnici sam uračunao i 10 chakre iz prošlog poteza//

Joj jusko pa nemoj tako jako, moracu iskoristiti svoju najslabiju karticu iz zemlje
#card103 #card89
I potom pasivnu aktiviram koja mi daje 100hp stita, ovo ce smanjiti zagarantovani tvog napada i produzice 150zag na mene


Zatim moji guzovi postaju vlazni i ulazim u imunitet vode
#card49
izbegavam ceo tvoj dmg, 150 dmg me kaci ali primam samo 50 od hp stita koji je na meni ili 150 nmp nije mnogo bitno


A potom na tebe bacam naredni genjutsu
#card1324 #card1314
genjutsu ima 1200dmg



Bistar Um

Kada te je malo moje vatre opeklo, u stvari te je jedna bubica još malo opekla. Skriveni potez iz prošlog poteza:
#card65

#card6
Koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu,a. (75 chakre i 1 slot)

#card379
Potom vadim 2 pilule i pijem ih (1 slot)

#card8
Za preostalih 5 slotova koristim rest


/Skinite mu jonina, efekti ne rade sa zagarantovanim dmgom osim ako to ne pise na kartici tako da nista od tvoje bube a ti ces biti sada zgazen kao jedna ressssiiii/

trenutko imas 200ch ako se ne varam
Prvo uzlecem od zemlje kako me vise tvoja vatra ne bi smarala
#card114
 i bacam na tebe descending hell po drugi put i time ima 100dmg vise
#card220
genjutsu ima 1200dmg

A potom vodeni zmaj
#card36
ima 500dmg



Bistar Um

Pre nego što se odbranim od svega
#card10
Oktrij mi svoj skriveni

Nema skrivenog hihihi



Bistar Um

#card6
Koristim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvojih genjutsu (75 chakre i 1 slot)



#card1512
Ispaljujem 6 metka. Svaki metak ima 450 demage, prvi oslabljuje tvoj zmaja dok je još kretao ka meni, drugi ga potpuno uništava i nastavlja ka tebi sa 400 demage i treći metak ide ka tebi sa 450 demage, četvrti isto, peti isto, šesti isto. Svaki metak je ispaljen jedan za drugim, jako precizno da bih te oborio sa neba. (60 chakre i 6 slota)


Dakle prvi metak je ponisten, drugi izbegavam letenjem jer ima 400dmg i na mene ide 4 metka od 450 dmg jedan za drugim. Stvaram vodeni zid koji ce ih sve blokirati ali ce na mene proci 100dmg kojih izbegavam letenjem, oni se racunaju kao elementalni napadi tako da zid ima dodatnih 300defa
#card38
Nakon sto tvoji napadi prodju, dolazim u tvoju neposrednu blizinu (s obzirom da letim ne treba mi advanced ninja movement) i na tebe bacam Water Prison Jutsu
#card26
S obzirom da smo na jako neposrednoj blizini od 2m od ovog stuna se mozes odbraniti SAMO ako izbacis 50 chakre iz tela, dakle ne mozes se odaljiti advanced movementom pa baciti jutsu da ga ponistis i slicno, vec samo izbacivanjem 50 chakre



Bistar Um


Kada sam video da letiš ka meni znao sam da se spremaš na nešto.

#card8
Radim rest

ulažem chakru da razbijem tvoj water prison. (45 chakre 1 slot)

I pošto si i sam rekao da si mi prišao na 2m, vreme je da te ožežim bajo.
#card432
Biram zemlju u ovom potezu.

#card1024
Pljujem na tebe moju strukturu od lave koja te momentalno hvata jer si bukvalno bio tik do mene. (15 chakre i 1 slot)

Pre nego sto si uhvacen u moj Water Prison bacas na mene ovaj napad pre nego sto si stunovan, napad me ne obmotava odma iako sam pored tebe nego se ja mogu braniti od njega u ovom potezu.
#card13
ulazem 500en i 3 slota (jer ne moze vise od 3 da kosta)
i slamam tvoju lavu u param parcad, napad mi ima 500+200dmg od letenja


zatim vadim svoj kunai i radim finishing move dok si stunovan
#card330 #card19


ggwp



Bistar Um