Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Piratsko utvrdjenje

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Piratsko utvrdjenje

Naisli smo na ostrvo pirata koje je bilo poprilicno prazno ali je bilo male dece na ostrvu te sam se pitao da nisu mozda zarobljeni?

Stigavsi do ostrva Matsuba je ostao da cuva brod i da gleda okolinu dok je wert otisao da istrazi ostrvo i da uzmu nesto sa njega nije voleo krasti ali nije dosao ovde za dzabe.Otisao je do dela bilo je dosta mirno cinilo mi se prazno tako da sam nastavio i naletelo na jednu ulicu koja je vodila ga vrhu ostrva morao sam se penjati uz stepenice.Te sam cuo nesto iza sebe te sam se okrenuo.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Piratsko utvrdjenje #world74



To su bila deca koja su bili pirati bilo ih je previse i hteli su da me napadnu ali nisam zeleo da se borim protiv jadne dece.Gh zao mi je ako vas ubijem ali mi ne ostavljate izbora puno.

Stavio je ruku na pod i bacio ka njima eksploziju.

#card99
#card89
100hp+

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Piratsko utvrdjenje #world189 Piratsko utvrdjenje #world181 Piratsko utvrdjenje #world189 Piratsko utvrdjenje #world185 Piratsko utvrdjenje #world185 Piratsko utvrdjenje #world188 Piratsko utvrdjenje #world188 Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world182 Piratsko utvrdjenje #world184 Piratsko utvrdjenje #world182 Piratsko utvrdjenje #world181 Piratsko utvrdjenje #world181 Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world182 Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world190 Piratsko utvrdjenje #world189 Piratsko utvrdjenje #world182 Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world185 Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world184

Oh ne glup sam trebao sam da se odaljim o covece nisu sala nemam drugo izobra ako cu umeri od dece tu je sta je:

#card1286
Byakugan!
#card355
30 ene 600dmg
#card358
1000dmg jer se branim
#card359
#card361
#card354
#card1301
2300dmg ukupno
4600dmg ponistavam

Izgleda da necu moci da ponistima napad izgleda da je ovo kraj!?

Nadajcui se da ce ponistiti napad dao je sve od sebe.

Gledajući kako se Wertzuir očajnički brani od ove dece,odlučio sam da bi mozda bilo u redu da mu pomognem jer mi izgledao kao da skoro pa nema vise snage da se odbrani od ostatka njihovog napada.Stižem tačno na vreme da ga odbranim od svih napada koji su nastavljali ka njemu.


#card1286
#card359
#card1301
#card444
#card355
30en
2900dmg ponistavam napade i nastavlja 500 dmg


Izgleda da je ovde gusto Wertzuire.Zar stvarno nisi mogao protiv ove dečurlije.



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Piratsko utvrdjenje #world187 Piratsko utvrdjenje #world185 Piratsko utvrdjenje #world181 Piratsko utvrdjenje #world185 Piratsko utvrdjenje #world186 Piratsko utvrdjenje #world189 Piratsko utvrdjenje #world183 Piratsko utvrdjenje #world186 Piratsko utvrdjenje #world181 Piratsko utvrdjenje #world184 Piratsko utvrdjenje #world184

U tom mometnu je dosao neko nisam mogao da vidim ko te je ponistio napad i stao te sam ga pogledao:

M-matsuba!?Hm(Nasmeje se blago te polako ustaje)mgh.Pa da ti kazem malo sam ih potcenio bilo ih je dosta barem dvadesetak.Hvala ti sto si me spasao aj da zavrsimo ovo.

#card1294

Ja se moram oporaviti preuzmi odavde
#card116

Slobodno ti odmaraj sada cu završiti sa ovim.


U momentu kada se Wertzuirov napad sudario sa njihovim,njihov je samo nastavio dalje ka meni kao da Wertzuirov napad nije bio nista,ali dobro samo mi preostaje da se odbranim od ovoga.


#card1291
300 snage = 300 def
#card1288
#card358
500+150(snaga)+500=1150dmg
#card444
900dmg
Ponistavam napade i na nastavlja 200+150=350 dmg



Slayed by Tennin
Videvis da je Matsuba uspeo da uzvrazi napad opet i odbranio se od toga:

Uredu ajde da zavrsimo sa ovime.

Izlazi iz zemlje te stavlja ruku na zemlju i stvara vukove
#card96
#card96
600dmg
#card89
200hp+
Ovo bi trebalo da je kraj a covece steta sto smo pobili malu decu mada sam zamalo poginuo od strane dece.(Gleda malo razocarano)Mada ih je bilo bas dosta.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Piratsko utvrdjenje #world184 Piratsko utvrdjenje #world182

Kada je Wertzuir poslao svoje vukove na decu,igledala su toliko uplašeno da se nisu čak ni odbranili vec samo poslali neke sićušne napade na nas.Vukovi su ih za tili čas rastrgli,a nama je ostalo samo da se odbranimo od njihovih poslednjih napada.

#card444
Sa svojim prejakim udarcem ponistavam napade ovo dvoje male dece.



Slayed by Tennin
Deca na koju ste naleteli su izgleda bili previliki zalogaj za vas. Obojica ste onesvešćeni.

Piratsko utvrdjenje By3Su62

Budite se na svome brodu, goli. Iscrtani ste crnim mastilom svuda po telu - negde nevini crteži poput cvetića i kučića, negde kurčevi i pogrdne poruke. Mastilo po roleplayu ostaje jedan rl mesec, tek tada može da se spere normalno.

Kao so na ranu, uzeli su šta su njihove male ruke mogle da uzmu - jedra, vašu odeću, obuću.. Blago vam srećom nisu dirali - više su ih zanimale igračkice, krpice i šrafovi. Nestanak jedra vam produžuje putovanje broda na 10 postova.