Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustinjsko ostrvo Rahasa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustinjsko ostrvo Rahasa

Pirati dobro poznaju ovo ostrvo i neki od najvećih pirata Shitoshi okeana su sahranjeni u peščanim grobnicama ovog ostrva.

Sisavsi sa broda sam dosao na pescano ostrvo.Razgledavao sam unaokolo da vidim ima li negde ovde znaci zivota samo je bilo par galebova koje su se vrtili u krug oko necega te sam otisao da vidim sta mogu da nadjem

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Pustinjsko ostrvo Rahasa #world48 Pustinjsko ostrvo Rahasa #world50

Naleteo sam na lopatu i na grobnice njih 8 ali su neke imale pecat na sebi.Bilo mi je rizicno da kopam jer mozda mogu da dobijem neki uklet pecat na meni a joj nema sta barem 3 da uspesno iskopam.Uzima lopatu ide do grobnice i pocinje da kopa

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Pustinjsko ostrvo Rahasa #world65

Uspeo je da iskopa grobnicu koja je bila puna zlata te je uzeo:

Izivni sto kradem ali bice iskoriscene u dobre svrhe ne u lose.

Rekao je to te je nastavio dosao je do druge grobnice i poce je polako da kopa nadajcui se da nece biti tu kletva.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Pustinjsko ostrvo Rahasa #world59

Uspeo je i ovaj i zatim je uzeo zlato i otisao do sledeceg te je hteo malo da odmoir prenego sto nastavi.

(5 minuta kasnije)

Uzeo je lopatu i poceo je da kopa polako da se ne umara previse da bi mogao ostale da iskopa.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Pustinjsko ostrvo Rahasa #world55

Odlucio je da je to dosta vise ostavio je lopatu ostisao je sa zlatom kojim je skupio i krenuo je ka brodu.

(14 minuta kasnije)

Dosao je do broda dao Matsubi da ostavi zlato unutar broda te je wert podigao sidro i sputio jedra te su krenuli.