Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo MIro Miro

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo MIro Miro

Ostrvo MIro Miro IM9r5Hr

Ovo je ostrvo na kom se nalaze 3 velika sela u kojima zive ljudi raznih raspoloženja i različitih naravi,neki ce napasti,dok neki ostaju mirni i povučeni.



Slayed by Tennin
Tokom oluje smo naišli na neko ostrvo gde smo odlučili da se usidrimo dok ne prodje oluja.Spustili smo sidro,podigli jedra i svi smo sišli sa broda i otišli u obližnju pećinu koja nije baš bila velika.Oluja je prošla,a ja sam želeo da vidim sta ovo ostrvo ima za ponuditi.Ipak nisam zeleo da vodim seljane sa nama pa smo samo otišli Wertzuir i ja.Posle nekoliko minuta šetanja nailazimo na neko selo koje na prvi pogled nije izgledalo veliko.

Wertzuire,sta kazes da odemo do ovog sela kako bi smo uzeli neke namirnice jer smo slabi sa hranom?



Slayed by Tennin

Selo 1



Pa mogli bi smo mozda bude u selu ima ih vise ajmo ovaj sto je najblizi.

Krenuli su ka tom selu(6 minuta kasnije)dosli su do sela ali je bilo dosta mirno i dosta starih ljudi i bili su tihi.Naisli smo na jednu prodavnicu puna namernica:

Nista ti biraj sta hoces ja te cekam ispred ja nisam niti gladan.

Onog trenutka kada smo ušli u selo atmosfera se nekako promenila.Nije bilo toliko opušteno kao pre nego sto smo došli,ali mozda sam samo to umislio jer su mi ljudi delovali u redu.Ušao sam u prodavnicu u kojoj nije bilo baš mnogo stvari na prodaju ali ipak je bilo dovoljno.Uzeo sam sta je trebalo i izašao napolje.

Mozemo nastaviti dalje.



Slayed by Tennin
Videvsi Matsubu da je zavrsio sa kupovinom nastavili smo dalje i razgledali unaokolo.Posle nekih 2-3 minuta smo naleteli na biblioteku bila je mala ali je nesto pisalo na ploci ispred:

Uspomene rata.

Nisam mogao puno stvari da procitam jer su slova bila polu obrisana ali mi daje doznanje da su ovi ljudi koji su bili u ratu ovde:

Izgleda da su ovde ljudi iz rata koji je ovde bio hm.

Malo kasnije kada smo naleteli na bilblioteku gde je na ploči ispred nje pisalo "uspomene rata",samo mi je kroz glavu prošlo da je atmosfera u ovom selu takva kakva jeste bas zbog toga sto su preživeli rat.

Izgleda da je tako.

Nastavli smo dalje da idemo kroz ovo selo čiji su stanovnici izgleda preeziveli rat.



Slayed by Tennin
Gledajcui kakvo je selo dosta je mirno i nije tolko lose za zivot samo dosta penzionera ali je mirno za zivot i ovo ostrvo je dobro mesto za ziveti:

Nije lose ovo selo iskreno.Nista ajmo dalje u sledece selo da vidimo sta od ostalih sela mozda budu bolja?

U redu je selo samo je malo čudna atmosfera.Ajmo dalje.

Išli smo dalje kroz ostrvo tražeći neko drugo selo koje se nalazi u krugu od 5 kilometara kako mi je rekao starac iz prodavnice.Posle malo duže šetnje stižemo ispred dugog sela odakle sam već primetio kako ljudi vredno rade,obradjuju svoja polja.



Slayed by Tennin

Selo 2



Dosli smo do sela gde su stanovnici orali zemlju.Pitali su nas da se odmaknemo jer ovo nije nas deo polja ja sam ih upitao o cemu se radi.Rekli su da svako ima svoju teritorju zemlje:

Bolje mi da vidimo sta jos ima ovde su bas strogi.

Govoreci to su nastavili da vide sta jos mogu da nadju u selu.

Šetajući kroz selo sam primetio kako baš dosta ljudi obradjuje svoje posede,izgleda da im je to jedini prihod za život.Ovo selo deluje dosta mirno i ljudi mi deluju sasvim okej.Malo sam zastao da gledam ljude kako obaljaju svoje dnevne obaveze.Posle malo vremena sam nastavio da se krećem kroz selo.



Slayed by Tennin
Hodajuci selom smo dosli do neke gradjevine gde pise ime vlasnika i ostalo:

Ovde izgleda ima svako svoje stvari i svoj teritoriju.

Nije ovde lose iskreno gledajuci mestane smo nastavili da hodamo i da razgledamo.Puno je bilo ljudi koji rade ali dobri uslovi za zivot nema sta.

Malo posle nalećemo na jedan posed gde u njivi radi samo jedan mali dečak.Razmišljajući o tome zasto je on sam u njivi,pomislio sam da je mozda siroče pa nema roditelje koji bi se starali o njemu već mora sam o sebi.Ali mozda sam ja to samo umislio tako da smo nastavili dalje da razgledamo.



Slayed by Tennin
Išli smo kroz selo u kom su baš svi vredno radili kako bi uspeli da prezive jer ipak im je to glavni izvor hrane za opstanak.Nedugo zatim je počela kiša pomalo da pada pa smo odmah potrazili neko mesto da ne pokisnemo.Našli smo i tu stali dok ne prodje kisa.



Slayed by Tennin
Kiša je sve jače padala pa su se ljudi morali skloniti sa njiva.Posle nekog vremena kiša je skoro pa prestala da pada,a mi smo mogli da nastavimo dalje.Došli smo do kraja sela,prošli kroz malu kapiju i nastavili dalje da vidimo sta ovo ostrvo ima za ponuditi.



Slayed by Tennin

Selo 3



Dosli smo do kapije sledeceg sela koji smo trebali da posteimo.Gledavsi ljude tu bili su druzeljubivlji dobri ali i pirati i na jednom brodu nije ovde bilo lose ali ovde mozda misli da su pretnja a i dosta oruzanica po selu:

Nije ovde lose ali dosta oruzanica cak na prvi pogled izgledaju kao pretnja a nisu.Sta ti mislis?

Matsuba je bio cutljiv i samo je gledao i klimao glavom te smo hodali kroz neku ulicu koja ima pirtaske zastave cak izlaz na more za brodove:

Nije lose aj da vidimo sta tamo ima.

Rekovsi to je krenuo ka tome i poce gledati slike starih brodova dok se Matsuba vratio nazad kod seljanina na brod.

Divio sam se kako brodovi izgledaju cak i posadu koja je tu bila:

Ovo su izgleda bas dobre uspomene za njih hm.

Okrenuo se i otisao da vidi sta jos moze da nadje u selu sto bi moglo biti optimalno za zivot.

Dosao je do glave ulice kod sela i na sve strane su bile oruzanice cak i po neka kafana ali me nije interelovalo kafana.Te sam video neko drvo sa bananama i ubrao jednu zatim sam je pojeo i gledao gde mogu dalje da vidim sta se jos moze naci.

Hodajuci sam jeo bananu malo po malo i gledao ima dosta pirata cak i po neka deca kako se igraju pirata.Ali kolko god sve izgledalo na prvi pogled kao da su pretnja mada zavisi ko kako gleda mozda drugi pirati hoce da saradjuju za vecu posadu ali ne verujem u to.

Okrenuo sam se nazad ka brodu da odlucim dok sam hodao krzo selo prolazio sam kroz istu ulicu i predomisljao koja od ova 3 sela bi mogla:

Ako ih preselimo na 1 bice sa penzionerima a tamo ne verujem da ima sta da radis puno mirno je dosta.
Ako ih preselimo na 2 tamo se zna red cije je sta je ali se dosta radi mada sto vise ih ima to brze ide rad i mogu da zive.
Ako ih preselimo na 3 ovde su dobri ali opet na prvi pogled su kmao pretnja i drugi ljudi mogu da posumljaju i da ih napadnu.

Razmisljajuci se je stigao do proda i odlucio je da se popne i da kaze gde ce ziveti.

Uredu seljani dozvolite da vas odvedem ka vasoj novoj kuci.

Matsuba je ostao na brodu i cekao me dok sam ja vodio seljane(7 minuta kasnije):

Evo nas ovo je vase novo mesto gde mozete da zivite.

Rekovsi to neki seljani su bili srecni neki malo manje.Seljani iz ovog sela su ih lepo docekali i ugostili:

Uzivajte u daljem zivotu hvalam vam na svemu!!!.

Govoreci to se okrenuo sa osmehom na licu i stigao do broda:

Nista Matsuba vreme je da idemo dalje.

Podigli smo sideo ja jedra i je on je poceo da upravlja brodom.

Srećni seljani konačno pronalaze mesto gde mogu da žive. Otkupljuju zemlju i postaju jos siromasniji ali kroz neko vreme prolaze poteškoće i rade na njivama. Prave kuće sebi i imaju miran i srećan život.

Dobijate po 120 tokena za odluke koje ste donijeli.