Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Tsurugami

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Tsurugami


Selo Tsurugami Small-island-with-small-village-it_786688-1244

Selo tsurugami opkoljeno beskrajnim morem i visokim liticama,selo izgleda mirno i spokojno.Ali kolko kog selo izgledalo mirno stanovnici su nemirno u snu hodali kao da su mesečarili.

Stigli smo do nekog ostrva te je matsuba parkirao bord ja sam podigao jedra a on je spustio sidro.Te smo sisli sa broda i dosli do ostrva nije bilo puno peska vise litica i mora.

Penjajuci se uz drvene stepenice na znaku je pisalo:

Selo Tsurugami

Te su se wert i matsuba popeli gore i videli selo te su se zaputili ka njemu.

(10 minuta kasnije)

Stigavsi do sela ljudi su bili neobicni hodali su zatvorenih ociju i to nemrino.Nekim delovima su se skupljali ka liticama i gledali ka moru a neki deo je gledao u prazno kao da ih nesto privlaci:

Hmm da nije ovo selo ukleto posto kao da ih nesto privlaci.Sta ti mislis?

Wertzuir upita Matsubu cekajuci njegov odgovor.Dok je cekao odgovor gledao je okolinu gde se nalaze.

Onoga trenutka kada smo ušli u selo koje je prvih nekoliko trenutaka izgledalo je kao da je sasvim mirno i da se nista neuobičajeno nebi moglo desiti.Malo gledajući unaokolo primetili smo da se stanovnici ovoga sela čudno ponašaju,postajali su nemirni i kao da nisu bili svesni da šetaju već kao da su u nekakvom snu.

Ne mislim da je baš ukleto,ali sigurno nisu čista posla.



Slayed by Tennin
To sto kazes ali nesto nije uredu sa selom aj da pogledamo sta se tamo desava sa seljanima.

Te je krenuo ka njima prolazili su kroz ulice te je jos stanovnika bilo i svi u snu zacudio sam se ali sam nastavio ka litici.Tokom puta smo naisli na prodavnicu a bio sam malo i zedan i gladan te sam upitao:

E oces u prodavnicu nabrzaka da uzmemo nesto onako sam zedan i malo gladan?

Govoreci to sam cekao njegov odgovor.

Prolazeći ulicama svi su mi izgledali kao da im mozak nije na ovom svetu,već da su baš u nekom svetu snova.Hto sam da pokušam da probudim jednog čoveka iz sna i pitam ga sta ga je navuklo u san.

Idi ti u prodavnicu čekam te ja ovde,i onako imam nesto da uradim.

Prišao sam jednom čoveku i pokušao ga probuditi ali bezuspešno nije pokazivao nikakve znakove da će se probuditi.Otisao sam do prodavnice da sačekam Wertzuira.



Slayed by Tennin
Uredu nemoj otici predaleko.

Govoreci je usao u prodavnicu i poceo je da razgleda unaokolo produkti su bili cudni kao da im je istekao rok.Te je Wertzuir prisao i pogledao datum sto znaci da je i prosao rok i to vecina tako da sam i odlucio da izadjem jer necu jesti pokvareno:

Evo me nema nista sve istekao rok.Nego ajde da prespavamo negde onako polako i pada noc?

Matsuba mi je klimnuo glavom i krenuli smo bio tu odma jedan malo hotel gde smo usli ali nikog nije bilo tako da smo samo usli u sobu bila je malo prasnjava jer niko nije bio cistio.Spremio sam moje stvari na krevet i seo i poceo da razmisaljm sta dalje mozemo da uradimo.

Ušli smo u hotel gde nije bilo nikoga,ne obazirući se na to smo ušli u sobu koja je izgledala kao da baš dugo nije očišćena.Raspremio sam stvari zatim očistio prašinu sa kreveta pa legao na njega i upustio se u duboko razmišljanje zašto su se ljudi onako ponašali.Skoro je pao mrkli mrak pa sam odlučio da večeras odmorim pa da sutra nastavim sa razmišljanjem.

Laku noć Wertzuire.



Slayed by Tennin
Videvsi da ide Matsuba spavati:

Laku noc.

Govoreci to je polako legao u krevet i gledao u plafon ali kolko god pokusao nisam mogao zaspati te sam ustao sa kreveta i gledao kroz prozor i zamislio se kako je gledao mesec.

Uveliko je bio mrak,Wertzuir je čvrsto spavao i dosta je hrkao pa zbog njega nisam mogao baš da spavam.Ustao sam i pogledao kroz prozor i imao sam šta da vidim.Bili su to ljudi koji su se kretali ka obali ostrva,kao da ih je nešto privlačilo.Otvorio sam prozor kako bih bolje video koliko ih je kad odjednom sam čuo neku melodiju koja kao da dopire iz mora.



Brzo sam probudio Wertzuira kako bi smo otišli na to mesto odakle dolazi zvuk da utvrdimo šta je to tačno i zašto privlači sve ove ljude.

Ustaj Wertzuire.Hitan slučaj.



Slayed by Tennin
Gledajcui u prozor sam otisao pokusati spavati te sam i zaspao ne znam kolko je proslo vremena.Matsuba me je probudio i morali smo negde ici dok sam trljao oci cuo sam neku melodiju te upita Matsubu:

Jel ti cujes ovu melodiju?

Upitavsi Matsubu sam cekao njegov odgovor i ustao sam iz kreveta.

Čujem,to i jeste hitan slučaj.

Kada sam ga probudio krenuli smo napolje da pratimo odakle dolazi taj zvuk melodije.Napolju je bilo previše ljudi korz koje je se bilo baš teško probiti.Nastavio sam se probijati kroz ovu masu,a Wertzuira nisam prietio pored sebe,pomislio sam da me je zeznuo i ostao da spava.



Slayed by Tennin
Cuo sam melodiju te smo uzeli stvari i izasili napolje da vidimo sta se desava.Izasli smo napolje i krenuli smo da pratimo melodiju koja je vodial ka liticama posle 8 minuta smo stigli do litice i bilo je jos vise:

Au pa ovo nisam ocekvao moracemo da prodjemo kroz gomilu.

Prolazeci krzo gomilu smo stigli do litice i gledali smo gde i drugi stanovnici ali nicega nije bilo:

Ne vidim nista moracemo byakugan koristiti:

Byakugan!
#card1286
#card1287

Posle onolikog guranja kroz rulju uspavanih ljudi,konačno stižemo do litice koja ima dobar pogled na obalu odakle se činilo da dolazi ona umirujuća melodija.Wertzuir se dobro dosetio da koristimo naš byakugan kako bi smo videli da li se nesto krije tamo.

#card1286#card1287



Slayed by Tennin
Nisam nista video te sam iskljucio byakugan i pogledao sam pravo u more te u isto vreme i mesec bilo mi je malo cudno jer je bio istom mestu uz more po pogledu pa sam se zagledao u mesec i koncentriso i kako sam ga gledao od tamo je dolazio zvuk a i uz more kao neka kombinacija:

Mislim da je mesec u pitanju i more kao neka kombinacija ali nisam siguran da li je ovo genjutsu nebih bio siguran.Ali vredi pokusati probacu da ponistim pa da vidim i ti isto pokusaj.

Govoreci to je stavio ruke na jednog seljanina:

Oslobodi!
#card6
30ch
#card8

Seo sam na zemlju kada sam isklučio byakugan jer ni ja nisam uspeo nista da vidim.U tom trenutku Wertzuir je počeo da priča kako bi ovo mozda mogao da bude neki genjutsu koji kombinuju mesec i more.Mislio sam od početka da je to genjutsu zvuka pa sam poslušao Wertzuia i savio ruku na čelo drugog seljana i pokušao da ga oslobodim iz genjutsua.

Genjutsu zvuka je mozda u pitanju.

#card6
30ch



Slayed by Tennin
Pokusao sam oslobadjanje ali nista:

Ti pokusavaj ako nesto primetis reci mi.

Te stao na liticu i dotakao je povrsinu ali nista nije bilo sumljivo.Zatim gleda pravo ka moru i mesecu uzima iz torbe jedan kunai

#card330

Te centrira kunai izmedju meseca i mora

Selo Tsurugami Desktop-wallpaper-night-sea-night-ocean

(Hmm da li nesto ima neka frenkvencija za ovo?)

upita se te baca kunai izmedju meseca i okeana.

#card08

Vazi,videću hoće li imati efekta.

Govoreći to sam spustio ruku sa čela čoveka na koga izgleda nije delovao genjutsu pa sam odlučio da pokušam na jos ljudi da vidi hoće li uspeti,ako ne uspe onda je ili neki dosta jak genjutsu ili je nešto totalno uvrnuto.Sad kad malo bolje razmislim one priče da se u ovom okeanu dešavaju čudne stvari postaju mi polako istinite.Došao sam do drugog čovek i stavio ruku na njegovo čelo.


#card6
30ch
#card8



Slayed by Tennin
Nisam nista niti uocio nevidljivo je a melodija je bila sve jaca i jaca te sam pogledao u seljane i nista nije bilo su zurili ka moru i mesecu.Odlucio sam da vidim da li ima nesto veze sa liticama te sam fokusirao chakru u stopala i poce sam da se krecem ispod litica da vidim ima li sta:

Odoh da vidim ispod litice sta mogu naci.

#card4

Spustio sam se ispod litice bili su neki oblici bilo mi je to nepoznato te sam neko vreme bio hodao i gledao da li ima neceg jos.

(12 minuta kasnije)

Dosao sam do zakljucka da na litici ima nesto da litica odbija zvuk vode a melodija sa mesecom malo je suludo ai sam odlucio da srusim liticu jer vidim da se samo oko jede litice svi gledaju.Te sam se popeo opet nazad a seljanini su bili bas blizu kao da hoce da skoce:

Matsuba skloni seljane ima da srusim ovu jednu liticu.

Govoreci mu je Wertzuir poceo ih da sklanja bili su snu nisu reagovali na nista.

#card08

Wertzuir se vratio i zatražio mi da pomerim stanovnike od litice jer je hteo da uradi nešto totalno ludo a to je da sruši liticu.Nisam se baš složio jer mi je ta ideja izgledala baš glupo ali nije mi nitsa drugo padalo na pamet pa je vredelo pokušati to uraditi.Pomerio sam ljude odatle i ostavio njega samog ispred litice.



Slayed by Tennin
Uredu onda samo bi je trebao srusiti.

Odaljava se malo te skace i zalece se ka litici

#card358

udara liticu zatim je rusi u tom momentu se litica srusila zatim wert stavlja ruku na zemlju

#card113
Uklanjam deo vode koji je ispred nas.
#card92
Stvaram zid koji blokira vid ka moru i mesecu.

Dobro da vidim da li ovo mozda radi?

Dok je rušio liticu i pravio zid,ja sam pokušao na jos dvoje da skinem gejutsu kako bih bio siguran da nije to u pitanju.Sada kada je litica srušena i blokiran vid ka mesecu i moru mozda se nesto bude desilo,a mozda ostane isto kako je i bilo.Ovo ostrvo verovatno sadrži neku neverovatnu istoriju o kojoj bih voleo da čujem.Na primer zasto se čuje ovakva melodija i kada je to sve započelo.



Slayed by Tennin
Videvsi da ne postizu nista:

Nema od ovog nista nemamo onako niti vremen moramo ici dalje nema nista od ovoga ne volim neuspeh ali nemam ideju sta ovo moze biti.

Okrenuli su se i otisli ostvaljajuci seljanje u vecnom snu wert je bilo krivo sto nije mogao da ih spasi ko zna sta ce im se desiti.Stigli su do broda i popeli su se na brod spremili supstili jedro podigli sidro i nasatavili putem.

#card08