Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja

Lokalno stanovnistvo je saznalo da grupa Kumo ni Inbo koristi zabranjne tehnike i dize ljude iz mrtvih. Njohova baza je bila u  obliznjoj pecini. Misija je jednostavna-eliminisati citav Kumo no Inbo i njihovu mrtvu pratnju.

"Konacno smo stigli iako smo promasili 10 pecina da bi dosli do ove."

"Nista sumnjivo ne vidim mislim da mozemo kuci. Mada ajde ucicemo unutra cisto radi reda."

"Deluje mi kao svaka pecina koju sam do sad video."

Umoran sam vec, od ovolikog pesacenja u svega par dana ali nastavljam, nakon nekog vremena primecujemo pecinu identicnu kao sve ostale pa govorim Izanamiju:

"Izanami da ovo nije neki genjutsu nije normalno da vidimo 10 puta iste pecine ili smo jednostavno umorni."

"Moramo uci unutra, provericu da li ima neprijatelja cim udjemo. Budi oprezan!"

Nakon par koraka kako smo zakoracili u pecinu stajem u polozaj i osecam neprijateljsku cakru.

#card10

Samo pogledam u Izanamija i klimnem glavom davajuci mu signal koji on razume.

"Drzi se uz zid, ti idi uz levi zid pecine a ja cu uz desni."

"Iskoristicemo ovaj mrak u nasu korist. Budi i ti oprezan trebace ti."

Nakon par minuta setanja u mraku, ja sa leve a Izanami sa desne primecujem mali otvor u zidu jedva vidljiv sa moje strane, pa pokazujem Izanamiju simbole rukama koje razume, nakon toga prilazim otvoru i stajem uz njega cekajuci Izanamija.

Tiho govorim.
"Evo ih tiho sad."
"Mislim da su nas primetili."

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world173 Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world177

"Izanami primeceni smo!"

Udar munje ide pravo na nas pa govorim:

'Izanami pazi ove ninje deluju iskusno!"

Brzo pokazujem simbole rukama i u poslednji sekund izvodim tehniku:

#card1

Gledam ninje od gore i cekam Izanamijev potez.

#card1
"Bio je blizu."

Vadim katanu i trcim po zidu da bi ih napao sa strane.
#card353
Nakon toga skacem iza njih i koristim shuriken launcher.
#card351

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world174 Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world177

Gledam Izanamija kako se bori sa dvojicom  ninji, bas tada silazim da mu pomognem i njihov napad ide direktno na mene pa komentarisem:

"Ma daj ozbiljno, kakve ste vi napasti!"

Ponovo koristim jutsu zamene!

#card1

Nakon toga pojavljujem se iza ledje ninje koji je malopre povredjen i korsitim jutsu zemlje, brzo pokazujem simbole rukama:

#card90
"Zao mi je ali igra za tebe je gotova!

#card1

"Ovi su bas napasti."

Ponovo napadam istog ninju katanom.

#card353

Njegov drug se udaljava i zato vadim explozivni tag. Koristim njegovog druga kao slepu tacku, penjem se na plafon i bacam ga.

#card344

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world178 Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world178

Bas kada sam mislio da je gotovo, vidim kako covek ispred mene nestaje i ostaje samo panj, potpuno sam se izbecio i prokomentarisao:

"Sta? Klon, spretniji ste od nasih proslih protivnika."

Okrecem se i vidim kako istog ninju i udar cakre koji ide ka meni:

Pa necu umreti tako lako:

#card2

Kad sam se pomerio u stranu primecujem njegovog druga kako me napada identicnim napadom pa govorim:

"Izanami ovde postaje gusto, ovi ljudi su prave napasti!"

Koristim simbole rukama i u poslednji cas nestajem

#card1

"Sad je vreme da ja malo budem napast!"


Smejem se pa pokazujem simbole rukama, i nakon par sekundi uranjam u zemlju i uvlacim povredjenog ninju u zemlju

#card94

Nakon toga izranjam iz zemlje i govorim:

"Ovo neces preziveti!"

Ponovo brzo pokazujem simbole u rukama i detoniram mesto u zemlji gde se ninja nalazi

#card99

Zadavajuci smrtonosnih 600dmg

Da bih ih izbegao koristim substitution jutsu.

#card1

Izlazim iz senke i govorim:"Prosli potez je bila laz. Sve ovo ste videli u mom genjutsu."

Po prvi put pokazujem svoj 3 tomoe sharingan.

#card1366

Analiziram njihovu kretnju i napadam.

#card353

Napadam jednog katanom pa i drugog.

#card353

Nakon toga bezim u stranu i bacim papirnu bombu.

#card344

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world175 Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world174

Kada vidim da se ninja u zemlji ne krece, bilo mi je jasno da je mrtav ipak poslao mi je poslednji poklon, kao i njego saborac koji me napada iz osvete, koristim tehniku zamene i izbegavam oba napada

#card1

Nakon sto sam se stvorio na bezbednom mestu primecujem Izanamija koji je otkljucao svoj Sharingan pa govorim:

"PREMOCNO IZANAMI! Napokon sharingan, i to 3 tomoe sharingan!"

Zaista impresivno, kao genin vec ima tako jak sharingan, on ima veliki potencijal.

Ne mogu samo da stojim i gledam daj da zavrsimo ovo.

Koristim jutsu zemlje pa govorim:

"Zao mi je druze ali ako nisi znao zabranjene tehnike ne mogu da se koriste pogotovo ne osobe poput vas, gotovo je!"

Iz zemlje izlaze dva zemljana vuka koja velikom brzinom jurisaju ka preostalom ninji:

#card96
#card96

#card1

Valjda ih po poslednji put izbegavam.

Vadim katanu iz glave mrtvog ninje i krecem ka poslednjem. Ostrica katane se vuce po podu i ispuusta veoma bolan zvuk, i govorim:

"Upao si duboko u moj genjutsu, cak i ovaj zvuk je dovoljan na mom nivou."

Krecem da trcim ka njemu i bacam papirnu bombu daleko ispred njega. Uskacem u njenu eksploziju koja mi nanosi stetu ali me odbacuje u vazduh i pravi oblak iz koga bacam jos jednu papirnu bombu.

#card344

Padam iza njega i napadam ga katanom.

#card353

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world179

Dok gledam kako vukovi izjedaju ninju, bas tada ga Izanami prilazi dovrsiti on nestaje ponovo pa komentarisem:

"Ne moguce!! Kako je izbegao ovako jak napad!"

Odjednom osetim jak bol u glavi i padam na pod govoreci;

"Ovde nesto nije uredu, Izanami zavrsi ga umesto mene".

Nakon sto sam pao pokazujem simbole rukama i korsitim tehniku!

#card89

Nakon toga gubim svest.

"Idalje si ziv, impresivno."

Napadam ga ponovo katanom, ali ovog puta dok jos nisam blizu njega je bacam u njegov pravcu da bih ga zbunio.

#card353

Nakon toga bacam papirnu bombu na njega za svaki slucaj.

#card344

The member 'Izanami' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kumo ni Inbo- nepotrebna pratnja #world174

Onesvecen nisam izbegao povetarac koji ide pravo na mene, kamencici koji su se nalazi oko mene su se razleteli i tako okoncali moju tehniku.

Osetio sam blagi povetarac koji je prosao kroz mene ali nisam uspeo da se probudim

Umesto toga sam imao cudne vizije na trenutke vezane sa uchiha klanom, mojom majkom, ocem i bratom.

Izbegavam ga po poslednju put.

#card1

Prilazim njegovom lesu i vadim katanu iz njega.Vadim cigaru i pokusav da je upalim ali mi upaljac ne radi. Zato ga razbijam na njemu da bi se prosuo plin po njemu. Krecem da odlazim od njega i katanom secem kameniti pod sto izaziva varnicu koja je bila dovoljna daa zapali njegovo telo.

Primecujem da je Hamasaki unesvescen i hvatam ga za shukaku armor i vucem ga do izlaza pecine.

Da bih obavestio narod da je problem resen ostavljam jedan znak ispred pecine: Kumo ni Inbo je raspusten.

Vucem Hamasakija do obliznjeg brda i sedam tu. Cekam da se probudim i vracam energiju i chakru.

Prestajem da koristim sharingan i pocinju da me bole oci.

#card8

Nakon nekog vremena otvaram oci sa jakim bolovima u glavi, vidim Izanamija kako sedi i odmara se, ustajem polako i govorim:

"Ako je sve reseno, a verujem da jeste cim smo oboje zivi, vreme je da krenemo, ovo je bilo iscrpljujuce, imao sam vizije dok sam bio van svesti moramo razgovarati prvom prilikom"

Hamasaki ustaje i krece ka izlazu sela, upucujuci se ka svojoj kuci.

"Hajde samo da krenemo umoran sam. Razgovor mozemo ostaviti za neki drugi put."