Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sa Uzumaki liderom 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sa Uzumaki liderom 3

Genji vs Sanna 3
Drugi fajt se brzo zavrsio pa moramo i treci da bi Sanna testirao lavu looooool

Ovog puta nece biti ludih skrivenih obecavam 
Trening sa Uzumaki liderom 3 Ah-shit-here-we-go-again-ah-shit

The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom 3 #world47

kocka kockica

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom 3 #world51



Vreme je da ti pokažem tvoga Boga, do sada si me 'vatao na kvarno ali je vreme da te skuvam.

#card432
Biram lavu

#card1023
Stvaram veliko jezero lave, vreme je da ti odradim reš. (-75 chakre 3 slota)

#card1021
Prvo padaš dublje u lavu (35 chakre 2 slota)

#card1018
Ja ispaljujem ogromnu količinu lave na tebe. (15 chakre i 1 slot)


Taman na pola cigare, Genjija je prekinuo ludi vulkan koji baca na njega lavu sa svih strana spreman da mu istopi guzove, odma je znao cije je ovo maslo, to je morao biti Sanna gladan njegove pobede

Prvo ulazim u imunitet vode kako me nista od tvoje lave ne bi povredilo
#card49
Zatim prizivam vodopad spustajuci vodu na teren koja ce gasiti tvoju vatru i skidati tvom vulkanu po 200hp svaki potez kao sto si i rekao
(jer je kreacija jelte, takodje ne bi trebalo da mogu napraviti jezerce jer je ceo teren jezgro vulkana)
#card28
Zatim na tebe bacam genjutsu
#card1316
genjutsu ima 800dmg

Lepe vode imaš juško ali videćemo da li će to biti dovoljno


#card6 
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu,a (55 chakre i 1 slot)


#card432 
U ovom potezu biram vatru. 


#card1357 
Pre svog napada prvo aktiviram ovaj seal na sebe i ulažem 40 chakre, tako da sada dva poteza  moji napadi imaju i čistu chakru u sebi. (35 chakre i 2 slota) 

#card83 
Iz moje lave i sebe stvaram masivni napad vatre koji će razoriti teren na sve strane, masivna vatra će izazvati i masivnu eksploziju koja će razneti tvoj vodopad i presušiti ga. (195 chakre i 3 slota) 

Napomena: imam 25 vatre na terenu, i na tebe ide šteta od 1350 demage ali samo 200 demage (od ukupnog) čini čista chakra.

Skriveni iz Proslog Poteza :
S obzirom da neki napad ide na mene aktivirao si moju zabranjenu koja ce mi dati +400 na genjutsu klasu i +50 od genjutsu pasivne


Bas ne volis moj vodopad aaa
Pravim na sebi stit od zemlje koji ce upiti 200dmg ciste chakre i na meni ce ostati jos 200
#card98
Buffujem svoje genjutsue tako da na 2 poteza kostaju slot manje i ojacavam svoje Yamanaka genjutsue
#card216 #card1324
bacam tvoj um u crnu maglu i oslabljujem tvoje lava tehnike na 2 poteza za -200dmg
#card223
Da se odbranis od ovoga treba da izbacis 50 chakre po potezu +onoliko koliko treba da se odbranis od genjutsu napada
A zatim na tebe bacam genjutsu
#card220
genjutsu ima 1250dmg
(500+300int+400zabranjena+50pasvina genjutsua)



/tvoj štit nije deo tvog imuniteta tako da ga više nemaš/

Juško volim ovaj tvoj novi build. Vreme je da obrnemo još jedan krug.

#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu,a (85 chakre i 1 slot)

#card432
Biram zemlju

#card1018
Iza tebe se uzdiže veliki talas lave koji pada na tebe. 400 demage ima ovaj napad i 200 je sačinjeno od čiste chakre. (15 chakre i 2 slota)

#card96
Potom stvaram četiri vuka, svaki vuk ima 300 demage ali 200 je čista chakra. Pozicioniraju se tako da te zajedno sa lavom napadaju sa svih strana. (60 chakre i 4 slota).

Napomena: Od sledećeg poteza više nisi u imunitetu, tako da te moj vulkan žari za 100 i imaš 25 vatre na terenu.

Skriveni iz Proslog Poteza :

Moj imunitet nestaje i svi tvoji napadi me pogadjaju ali necu pisati opet ceo roman da te prenkujem xD, moje telo se pretvara u latice i izbegavam sve tvoje napade


Ovo daje jos +50dmg na moje genjutsue zbog pasivne, a potom posto sam te uhvatio 2 puta za redom u efekte mogu uraditi ovo
#card228
Prizivam tvoju omiljenu kisu na teren koja ce padati 5 poteza skidajuci ti chakru
#card53
Potom na tebe bacam genjutsu
#card218
Genjutsu ima 1400dmg
(400+300int+400zab+150pas+150buff)
primam dmg od vatre i vulkana


Zanimljivo je kako uvek želiš da mi uradiš isti skriveni potez. He.

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu,a (-95 chakre i 1 slot)

#card116
Da bih izbegao tvoju kišu koja pada na mene i tvoj skriveni potez ulazim u zemlju i tako se skrivam. (-45 chakre i 2 slota)

Moram priznati dobar si u bezanju hehe


Na tebe ide naredni genjutsu
#card214
Genjutsu ima 1300dmg
A potom Uzecu momenat da predahnem i povratim malo chakre jer nista ne ide na mene od napada
#card8
Primam dmg od vatre i vulkana


Gore guzovi, gore samo tako.

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu,a. (85 chakre i 1 slot)

Potom i dalje ostajem sakriven od tebe i radim:
#card8

A potom ide i naredni genjutsu
#card212
Genjutsu ima 1200dmg
I zatim opet sedam malo da odmorim dok mi guzovi gore od tvoje vatre i lave
#card8


Juško pusti gas na ovaj genjutsuuuu.

#card6
Prvo radim cancle tehniku da se odbranim od ovog tvog pakosnog genjutsu. (75 chakre i 1 slot)

#card10
A potom pre nego što izadjem iz zemlje radim senzor ne bih li video da li radiš nešto skriveno. (25 chakre i 1 slot)

Skriveni
#card418


#card92
Kako sam ja izlazio iz zemlje tako je iznad mene izlazila jedna nadstrešnica, koja će me čuvati od tvoje kiše do kraja njegovog delovanja. (15 chakre 1 slot)

Otkrij mi sta si to sve nevaljalo uradio
#card10

Nema skrivenih

/ovo je 4. potez moje kise/
Nema bezanja od moje kise, ima guzovi da ti pokisnu, udaram u gornji sloj zemlje koji se lomi sve do tebe, unistavajuci tvoju skulpturu i na tebe ide 200dmg odozdo
#card101
Uzlecem od zemlje kako me tvoja vatra i lava vise ne bi przili
#card114
i zatim na tebe bacam genjutsu
#card220
Buff od zabranjene mi je gotov tako da ovaj genjutsu ima 1200dmg 
(600+300int+150pasivna+150buff)


#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odranio tvog genjutsu,a (75 chakre i 1 slot)

Zaljuljala se zemlja i uganuo sam mali prst na nozi (primam 200 demage) ali potom radim sledeće:

#card108
Dok me još ova tvoja kiša nije pokvasila, stvorio sam zidove koji će mi stvoriti zaklon od kiše (35 chakre i 2 slota)

#card432
Biram lavu.

Kada je tvoja kiša prestala da pada, na tebe će pasti baraž moje lave.
#card1017
Prvo topim strukturu koja se nalazi ispred mene i na sledeći svoj napad lave dobijam plus 400 demage.

#card1019
Na tebe (iz dva puta) šaljem ogromnu količinu lave. Prvi mlaz lave ima 1200 demage a drugi mlaz lave ima 800. Prvi šaljem spreda i ovaj napad ima 240 zagarantovanog, drugi mlaz lave šaljem od pozadi. (90 chakre i 3 slota)

#card1018
Za poslednji slot, koristim svoj treći napad od lave koji će ići direktno ispod tebe. Šteta ovog napada je 800. (15 chakre i 1 slot)


/Kisica ti je pokvasila guzove kad si unistio svoj zid jer ona pada ceo potez, treba da skines jos 50 chakre/


Prvo sto cu uraditi je da cu uci u imunitet vode koji mi se vratio sa cda
#card49
Posto napadi idu jedan za drugim, pustam prvom napadu da me pogodi, primajuci 240zag,
Protiv ostala 2 napada prizivam zid od 800defa da blokira oba, zid ce me totalno ogrnuti u vazduhu dok letim
#card108
Slika govori vise od 1000 reci :

Potom na tebe bacam naredni genjutsu koji mi se vratio sa cda
#card218
genjutsu ima 1000dmg


#card6
Koristim cancle tehniku kako bih se oslobodio tvog genjutsu,a (65 chakre i 1 slot)

#card10
Potom koristim svoj senzor kako bih otkrio da li imaš nešto sakriveno. (25 chakre i 1 slot)


Skriveni :


#card432
Biram vatru.

#card8
Pošto si ti zarobljen u svojoj kupoli a ja ne želim ništa da uradim jer si u svom imunitetu vode, koristim rest kako bih malo nadomestio svoju chakru.

/U proslom potezu sam skriveno pojeo svoje 2 pilue tako da sada imam 100hp i chakre vise, to nisi mogao osetiti senzorom/


S obzirom da sam i dalje zasticen nema potrebe da se pomeram iz svoje lepe kupole vec cu te samo smarati genjutsuima
#card1316
genjutsu ima 1100dmg


#card6
Prvo se branim od tvog genjutsu,a. (75 chakre i 1 slot)

#card66
Pa gadjam svojom vatrenom kuglom u prazno (u suprotnom pravcu i od mene i od tebe) (25 chakre i 2 slot)

#card72
Svoju vatrenu kuglu sam ojačao ovim paukom, tako da je demage moje vatrene kugle 800. (25 chakre i 1 slot).

#card1018
Za poslednjih 15 svoje chakre bacam lavu iza mene (dakle, ponovo daleko i od mene i od tebe), (15 chakre i 2 slota)

U tvom sledećem potezu imaj na umu da sada na terenu imam 75 vatre i 100 demage koji proizvodi moj vulkan koji je još uvek na 1800 hp.


Skriveni iz proslog poteza :


Objasnjenje Skrivenog
/Posto sam u kupoli ne mozes me videti, dlan sam stavio na zemlju i poslao chakru koja ce napraviti eksploziju ispod tebe, to jest na lokaciji gde sam te poslednji put video i takodje joj dodao stun efekat, eksplozija od 400dmg te pogadja i stunuje na potez, takodje sam bacio i zabranjenu al nista od nje jer napadi ne idu na mene/


Dok sam u kupoli cujem neko sustanje i lomljavu napolju ali mi nije bilo bas jasno sta se desava, mozda je bilo i bolje sto to nisam video, tvoji napadi prolaze ko zna gde a ja odlucujem upaliti senzor kako bi saznao gde se nalazis
#card1308
onda kad saznajem tvoju lokaciju, zaranjam u zemlju i krecem se sve do tebe, hvatam te za noge i uvlacim u zemlju da te stunujem na jos 2 poteza 
#card94
vadim svoj kunai i radim finishing move
#card330 #card19
ggwp

previse skrivenih za ovog malog decaka ahhaa