Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sa Uzumaki liderom

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sa Uzumaki liderom

Genji vs Sanna
testiramo moj novi build i Lava Release

Bacam kockicu

The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world50

bacam kocku

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world50

bacam ponovo

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world50

Bacam opet

The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world50

Jebe nas malo ova igra

The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world46

Nista brate igraj prvi xDDDDDDDDDD

da potvrdimo

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa Uzumaki liderom #world50


#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card66
Bacam na tebe ogromnu vatrenu kuglu (25 chakre i 1 slot)

#card69
A kao drugi napad koristim svog zmaja koji ide ka tebi i pratite. (35 chakra i 1 slot)


#card68
Imam već 50 vatre na terenu što mi daje mogučnost da iskoristim sledeću tehniku i tako povećavam nivo vatre na 4 (četiri) poteza. (25 chakre i 2 slota)

#card103
Za kraj ispred sebe stvaram zid od zemlje koji će me sakriti od tebe ali i sačuvati od svih nadolazećih napada. (25 chakre i 2 slota)


#card10

Bacam senzor kako bih osetio sta si sve to skriveno nevaljalo uradio, nastavljam svoj potez kada mi otkrijes


Nema skrivenih

U tom slucaju, koristim isto onu slabasnu zemljanu tehniku
#card103
Zid blokira tvoja dva napada, stit od zemlje koji sam dobio primice dmg od vatre na terenu, trenutno se ne vidimo

Dobijam 200 int i pojacavam svoje Yamanaka genjutsue za i -1 slot
#card1313
A zatim na tebe bacam genjutsu, ne moramo se videti da bih ti bacio genjutsu osim ako tako ne pise na kartici, time ovaj mogu da bacim iako si iza zida
#card1316
1 slot


Genjutsu ima 1000dmg 200zag od razornosti (naaaaajjace)
zajebavam se za razornost

Genjutsu ima 1000dmg


I guess ostalo ti je još 20 hp štita ali sada na terenu gori 110 vatre.

#card432
Biram lavu u ovome potezu.

#card6
Prvo radim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu,a (65 chakre i 1 slot)

Potom koristim
#card10
Otkrij mi ako imaš nekl skriveni potez (25 chakre i 1slot)

Nema skrivenih



Ostajem sakriven iza svog zida za svaki slučaj ali ispod tebe se stvara ogromno jezero od lave
#card1021
Tvoj ziz ne može da te spasi od mog napada jer se jezero stvara ispod tebe i guta te. Demage mog jezera je 610. (35 chakre i 2 slota).




Ulazim u imunitet vode tako da me tvoja vatra ne moze povrediti, samo cista chakra i munja
#card49
Zatim na teren prizivam kisu, koja ce ti crpeti chakru ako te dotakne
#card53



#card432
U ovom potezu biram vatru. Imam 140 vatre na terenu.

#card92
Svoj earth shore nadogradjujem jednom nadstrešnicom, tako da kiša uopšte ne pada na mene. Ulažem 10 chakre i ova struktura ima 150 hp. Ispred mene stoji moj earth shore a iznad mene moja doryouha, jedini način je da mi sada pridješ (bez prepreka) jeste od pozadi.

#card71
Stvaram vatreni vrtlog izmedju naš i ulažem dodatnu chakru. (-75 chakre i 2 slota) i
#card72
Stvaram vatrenog pauka koji će se šetati oko tebe i čekati da izađeš iz imuniteta. (25 chakre i 1 slot)

Ovo pali teren za još dodatnih 50 vatre, tako da sada na terenu imam 190 vatre.




Skriveni iz Proslog Poteza :


OBJASNJENJE SKRIVENOG
/Prvo da bih mogao slati poruke na nalogu moram imati minimum 20 postova, zato mi nema skrivenog u sentboxu iako sam ga sigurno poslao (ili ti se nije poslao jer imam 16/20 postova potrebnih) ali igracemo kao da je odigran/


U glavnom prizvao si strukturu na teren i upao si u stun, potrebno ti je 100 chakre kako bi se odbranio samo od ovog napada, ako ja bacim genjutsu od 1000dmg, ti se branis sa 100 chakre +70 koliko ti bude trebalo odbraniti se od tog genjutsua


Prvo oblikujem teren, zemljom pretrpavam tvoju vatru gaseci je skroz i iza tebe se pojavljuje rupa
#card113

A potom na tebe bacam naredni genjutsu
 #card1314


Genjutsu ima 950dmg 
(400+500int+50 pasivna genjutsua)


#card6

Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odbranio i od stun,a ali i od tvog yamanaka genjutsu,a. (165 chakre i 1 slot).

#card10
Potom koristim chakra sense kako bih otkrio da li imaš neki skriveni potez.

Skriveni iz Proslog Poteza :

Kako sam ti ugasio vatru onom zemljanom karticom, tako sam i ispod nas napravio tunel i poslao dva zemljana vuka koji ce ti se prikrasti ispod zemlje i potom izaci iza one rupe sto se pojavila iza tebe xddd, ti taj tunel nisi mogao videti jer je ispred mene i ispod nas

2x300dmg

Slika govori vise od 1000 reci :


Primetivši da se nešto dešava ispod mene, osetivši tvoju chakru svuda oko mene, odlučio sam da reagujem i uradim sledeću stvar.

#card432
Biram lavu u ovom potezu.

#card1023
Teren ispod tebe počinje da se topi i sve oko nas postaje užarena lava. Moj teren ima 1400 hp jer se dva tvoja vuka bore u ovoj lavi da me povrede ali ne čine ništa. (75 chakre i 3 slota)

#card1017
Topim sve strukture oko sebe i dobijam bonus od 400 demage na svoju sledeću lava tehniku.

#card1019
Na tebe pada ogromna količina lave od pozadi, demage koji ide ka tebi je demage od 1200 i njegov zagarantovani je 240. (45 chakre i 1 slot)

Za jedan preostali slot pijem dve nutritivne pilule koje me ojačavaju.
#card379

Osecam kako pod posaje topliji i topliji, te uzlecem od njega kako me ne bi pecnuo
#card114
Na tvoj napad bacam mlaz vode koji ce ga oslabiti i blokirati njegov zagarantovani
#card38
hp i def ti spustaju napad na 400dmg, ostatak izbegavam letenjem

buffujem svoje genjutsu tehnike i na tebe bacam pogodi sta, pa genjutsu
#card216 

Kisa je i dalje na terenu te ce ti skidati chakru ako se ne zastitis


Tvoja kišica me je otrovala i zbog sve sam izgubio 100 chakre. Sada imam 655.


#card432
Biram vatru.

#card4
Dolazim do tvoje strukture i topim je. Tvoj earth shore daje mom sledećem napadu lave 300 demage. (50 energy 1 slot)

#card1018
Potom na tebe sada ispaljujem ogromnu količinu lave koja ima 800 demage. (15 chakre i 2 slota)

#card66
Dok na tebe pada ogromna količina lave ja pak sa druge strane te gadjam ogromnom vatrenom kuglom koju kombinujem sa svojim vatrenim paukom koji je tu blejao na terenu. Ukupan demage moje vatrene lopte je 900 i ima zagarantovani 180. (25 chakre i 1 slot)

Na terenu gori 25 vatre.

bacam senzor da vidim da nesto nisi uradio dok si bio iza mog zida, tada te nisam mogao videti
#card10


Нема скривених потеза

Mozda s tvoje strane nema, ali sa moje strane je bilo hehehe


Skriveni iz proslog poteza :


S obzirom da si me napao, moj genjutsu dobija +400dmg ili ti +450 zbog pasivne genjutsua na nekoliko poteza

Pravim ogledalo i absorbujem tvoj napad lave koji zatim saljem duplo slabijeg ka tebi, s obzirom da je vatrena kugla krenula od tebe ona ce se sudariti sa ovim napadom
#card47
Napad ima 400 dmg, sudara se sa vatrenom kuglom i kugla produzava sa 500dmg 180zag


Na sebe stavljam 400hp stita zemljanog oklopa
#card98
Pusticu da me vatrena kugla udari i primam 100dmg

zatim se spustam letenjem na jako blizu zemlje ali ne i na zemlju i na tebe bacam genjutsu
#card220
1 slot od kartice proslog poteza i ostaje mi jos 1

genjutsu ima 1300dmg
(500+300int+400zabranjena+100 pasivna genjutsua)

Takodje kisa jos uvek pada na terenu skidajuci ti chakru



#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se oslobodio tvog genjutsu,a (85 chakre i 1 slot).

#card432
Potom koristim elemental shuffling i biram vatru u ovom potezu.

#card67
Resetujem cd moje vatrene kugle. Sada na terenu gori 50 vatre.

#card66
Osnovni demage moje vatrene kugle je sada 800 + 100 od Fire regeneration,a ali to nije sve: ovo je poslednji potez kada radi i Fire Hurricane, tako da je demage mog vatrenog napada sada 1000 i ima 200 zagarantovanog (40 chakre i 1 slot)

#card58
Potom upijam svoju vatru na terenu (75) i aktiviram Fire Soul

#card61
Sada na svaki svoj napad vatre (i na neke napade lave) imam + 140 demage. (25 chakre i 1 slot)

#card73
Dok si na nebu prekriva te senka velikog vatrenog zmaja koji pada na tebe, ukupan demage mog zmaja je 600 + 200 + 75 + 100 + 140, tako da na tebe ide napad od 1115 i ima 223 zagarantovanog. (55 chakre i 1 slot)

Na kraju da sumiramo šta se dešava: na tebe idu 2 razorna napada, tvoja kiša ne gori od sledećeg poteza i ja ponovo na terenu imam 75 vatre.


/Moja kisa je na terenu jos ovaj potez/

Prvo oslobadjam malo chakre iz sebe praveci 100defa
#card5
Prosli potez sam se letenjem pomerio jako blizu zemlje, sada kada mi se letenje zavrsava odma kako stajem na zemlju celo telo mi i propada u nju, radeci imunitet protiv tvojih napada
#card116
Tvoj napadi me promasuju, ali ce malo da me pecnu jer cu da primim 323 zagarantovanog
Nakon sto tvoji napadi prodju, izlazim iz imuniteta i primam onih 100dmg jer stojim na vrelom tlu vulkana
Pogodi sta radim, pa na tebe bacam genjutsu
#card1316
genjutsu ima 1300dmg
(500+400zabranjena+100pasivna genjutsua+300int)


/ti si u stvari primio još 275 demage a ja sam izgubio još 50 chakre/

#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odranio od tvog genjutsu,a (85 chakre i 1slot).

#card432
U ovom potezu biram lavu

#card1021
Prvo te potapam u svoje jezero lave (u sledećem potezu moraš da se braniš od onih 100 demage i ovog jezera ali zasebno). Istopiću ti bulju ovim (45 chakre i 2 slota).

#card1018
Iza tebe se uzdiše ogromna količina lave i pada na tebe. Demage mog lava napada je sada uvećan i 600 je. (15 chakre i 1 slot)

#card1020
Za kraj stvaram zid od lave ispred sebe kako bih se odbranio. (-45 chakre i 2 slota)

Gledam tvoje napade koji idu na mene sa svih strana, ispod mene pravi se rupa puna lave dok iza mene ide veliki talas koji ce me pretvoriti u pepeo, ovaj lava release bio je jednostavno preveliki zalogaj za mene... nisam imao nikakav odgovor na ovo, iz poteza u potez na mene idu napadi sa svih strana i jednostavno vise nemam sta da radim jer mi nije vise preostalo mnogo opcija. Lava Release je jednostavno prejak, moja voda ne moze ugasiti tvoju vatru... moja zemlja ne moze da me odbrani jer mi topis strukture i samim tim nadodajes snagu tvojim napadima, ne znam sta da radim jer si prirodno najveca kontra mog builda... Svi tvoji napadi me pogadjaju, ispod mene pravi se rupa puna lave u koju upadam skacuci bombu, gledas kako se moje telo topi u tvojoj lavi, dok polako tonem cujes mene koji poslednjim trenucima zivota molim za pomoc


-Upomoc Sanno... pomozi mi...ja ne umem da plivam, pogotovo ne u lavi-

Molio sam masuci rukama, nikada nisam ni sanjao da ce me licni ucenik jednoga dana preteci, koliko sam bio tuzan sto cu ovoga trena umreti toliko sam i bio srecan jer sam Sannu izveo na pravi put, postao je jaci od mene i to me je cinilo srecnim, nakon koje sekunde moje telo tone i topim se u jezercetu lave 













Makar je tako izgledalo na prvi pogled... tvoji napadi me pogadjaju ali onda vidis da se moje telo pretvara u latice koje ce odleprsati u vazduh laganim povetarcem, sve je ovo bio genjutsu 


Skriveni iz Proslog Poteza :

Ovo je moja ultimativna odbrana, izbegao sam sve tvoje napade bez primanja ikakve stete, tvoje jezero nije masivno te ne obuhvata citav teren vec samo mali deo oko mene koji se pretvara u lavu koji sam izbegao, pojavljujem se nekoliko metara od mesta na kome sam bio stajajuci i smejuci se udaljen tacno onoliiko koliko treba da ne bih upao u tu rupu punu lave, mozda sam primio 100dmg od vrelog tla al nije previse bitno 


Radim buff na Yamanaka genjutsue
#card1324
A potom na tebe bacam genjutsu da ti iscrpim i to malo chakre sto imas
#card218
Genjutsu ima 1250dmg
i za kraj uzimam 2 pilule i grickam ih
#card379


/Pre nego što si popio 2 pilule imao si 225 hp, dakle, sada imaš 325 hp. I imaš 270 chakre. (ovo pišem radi sebe)./

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se oslobodim tvog genjutsu,a. (85 chakre i 1 slot)

#card432
Biram vatru u ovom potezu

#card64
Bacam ovaj masivni dim na teren i ovaj dim kombinujem sa ovim otrovom
#card476

Sada ćemo u narednih 5 poteza i ti i ja gubiti po 50 hp, no ti budi oprezan jer sada na terenu imaš 90 vatre i plus gubiš 100 jer stojiš na mojoj lavi koja još uvek ima 1400 hp.  (25 chakre i 2 slot).









Posto ti nije ostalo mnogo chakre da nesto uradis, necu paliti senzor jer si jedino mogao neko oruzije da bacis na mene koje me nece pogoditi zbog moje naredne kartice, da bih izbegao tvoju vatru i lavu na terenu ulazim opet u imunitet vode koji mi se vraca sa cda i zatvaram oci zbog flash bombe potencijalne
#card49
u imunitetu ne bi trebalo ni dim da me ostecuje, al za svaki slucaj cu zadrzati dah kako ga ne bih udahnuo
#card17
i na tebe bacam jos jedan i verovatno finalni genjutsu u borbi
#card230
genjutsu ima 1500dmg 
i ne mozes se odbraniti ako izbacis svu svoju chakru, srecno hihihi

ughhhhh uspavan sam kao pile