Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uzumaki utočište

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uzumaki utočište

Uzumaki utočište  Image-2024-04-21-235258775
Hram koji se nalazi na istočnoj strani ostrva, deluje "siromašno" ali je ovaj hram poslužio kao glavni deo baze. Sve nindže na ostrvu se ovde okupljaju svakoga dana i diskutuju o svemu bitnom. Ovo je mesto gde je stari Uzumaki klan završio ali zasigurno će biti i mesto odakle će novi Uzumaki klan početi.








Sanna posle svoje obavljene misije, obilaska biblioteke, odluči da svrati ovde jer se nadao da će ovde zateći Kirei,a i Abura. Želja mu je bila da predloži nešto, i da jednom zajedničkom akcijom vrate Kiyoshi,a a da onda odu svi na zajedničku ekspediciju. Sanna ulazi u hram.

"Hej, ima li koga?"

Sanna bojažljivo, tiho i znatiželjno upita zidove hrama koji su potom odjeknuli njegovu rečenicu u besktraj. Činilo se kao da nema nikoga ali Sanna nije bio siguran u to.


Kada je shvatio da u hramu nema nikoga, pomislio je da se nešto čudno dešava, izlazi ispred skrovišta. Odjednom se čuo neki čudan lavež ptica i drugih bića unaokolo, Sanna se zagleda u nebo kada tamo video orla taki-pismonošu iz sela Vodopada. Prijavljen je nestanak još jednog nindže i sela i ni manje ni više, nestao je još jedan kage sela sakrivenog medju vodopadima. Posle primljene poruke, Sanna je shvatio da je potpuno sam u utočištu i da je Kage sela nestao. On ubrzano ode do biblioteke.

Vratio sam se nazad u organizaciju bez uspešno, fžabe sam iašo tamo kad me je Tendou dobro isprašio, izgubio sam masku mog prađeda, stinusnuo sam šaku desne ruke, upamtiće me ovaj Tendou, kad ga Kirei dovede do ovde, ja i on idemo jedan na jedan. Do tada moram da ojačam, sa ovim gubitkom sam dokazao svujo slabist i nemoć da pobedim Tendoua, Sanna je bio u pravu da treba on da se dovede u organizaciju, ali nisam očekivao da je oće da se bije. Za zadatak u buduće imam da proučavam sve moje tehnike.



Malo zanet momak
Vratio sam se moje uspešne misije, bio sam jako umoran, trebalo bi da vidim šta je sa Kireiem, trebalo bi da mu kažem da treb on lično da ide da dovede Tendoua ili da se ja ponovo spremim i da idem da ga dovedem, nešto realnija ideja mi je bila ta da pošaljem Kireia i onako je on bio uvek blizu Sanne. Ali kad sam ovde trebao bi nekad da odem do biblioteke te da vidim imali neka knjiga ili upostvo kako da pokrenem industrijiski deo. Pod prvo mi je da obavestim Kireia. 



Malo zanet momak
dok je trayio neku knjigu yacuo je neki glas to je bio neki drugi nindja ja.trazio sam knjigu o uzumaki klanu i njegoim osobinama i slucajno sam naletio na neku nindju nadam se da je prijatelj

cuo sam neci glas polako sa macem u ruci prilazim mjestu dje se cuo glas

The member 'Bijeli' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uzumaki utočište  #world172