Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Duboke Pećine Shankashuki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Duboke Pećine Shankashuki

Duboke pećine Shankashuki prostiru se ispod cele džungle i imaju više ulaza i izlaza. Same pećine funksionišu kao lavirint a smatra se ta se u srcu pećine nalazi skriveno majmunsko blago koje je prvi mudrac ikada podario ovom svetu. Pećine su duboke i prepletene pa se jako lako izgubiš u njima i same pećine su poznate i kao Mračne Pećine i Pećine Izgubljenih.

Sa moja 3 sledbenika dosao bih do pecine. Pecina je bila mracna a ja sam imao baklju kod sebe. Razlog zbog kog smo dosli ovde jeste da istrazimo dubine ove pecine i vidimo sta se u njoj zapravo krije.


Sa malo kremena uspeo bih upaliti lijane koje su se prenele na ugalj i tako je vatra pocela da gori i da se rasplamsava. Po mojoj proceni imao sam 2 sata dok ne budem morao menjati  ugalj.

Kako se vatra rasplamsala ja nas 4 bi smo polako usli u pecinu. Pecina je bila vrlo mracna i duboka i mi smo se spustali i dok su njihova mala tela lako prolazila moje ljudsko telo je moralo da se savija i da prolazi kroz razne prepreke.


Kako sam prolazio svo vreme sam morao da cuvam baklju da se nebi ugasila te sam polako krenuo i spustao sam se sve dublje i dublje.

Kako smo se spustali skapirao sam da ova pecina ima puno opasnih stavki i puno deonica koje bi mogle biti kobne. Dok sam tako razmisljao 2 dzinovska pauka su ispuzala ispred mene u prostoru koji nije bio tako skucen.


Krenuli su ka meni i ja sam rekao majmunima da izadju i da idu skupljati hranu a da cu potragu nastaviti sam. rekavsi to oni su otisli a ja sam bio spreman na borbu (2 Jonin NPC)

Kako sam video svoje protivnike shvatio sam da su ovo zajebani pauci i spremio bih se za borbu u punom naletu. Izvadio bih katanu i bio bih spreman da se rezem sa njima do kraja

#card191 #card177 #card155

(700 DMG)


U jednom brzom rezu bih propao da presecem oba pauka na pola i tako ih u potpunosti dovrsim da vise nikad ne progmizu

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world196 Duboke Pećine Shankashuki #world197

Ovi pauci su brzo gmizali i njihova 2 napada su puzala ka meni velikom brzinu refleksivno bih stvorio barijeru sa namerom da spercim njihov napad

#card1359


(ulazem 80chakre 1000def)


Kako bi oba udarca udarili u barijeru nijedan od njih nebi bio dovoljno jak da je unisti i iz toga bih ja izleteo iz barijere sa namerom da presecem njih dvojicu na komade sa munjevitim rezom koji je sekao kamenje oko sebe.

#card188
(700)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world191 Duboke Pećine Shankashuki #world194

Kako sam ih isekao toksin iz njihovih tela je eksplodirao izazvavsi razornu lancanu reakciju koja bi me pokupila da se nisam odbacio nazat. Morao sam brzo reagovati iznao sam ko mi moze pomoci te sam pozvao  Yao-a da me sacuva


#card825 #card524


Kako bi se jao stvorio on bi brzo video ogroman talas toksicne eksplozije koji leti ka nama i stvorio bi kameni zid sa namerom da nas odbrani i ogroman zid se stvorio koj je fakticki prepolovio prostorjiu na pola zaglavivsi toksicnu eksploziju na toj jednoj strani

#card120


(Ulaze 160 chakre za 2300) defensa

Kako bi se cuo galsan bam toksicna eksplozija bi bila zaustavljena i ja bih rekao hvala staorm prijatleju. On je jednostavno poludeo i poceo da mi siri pricu kako je prijatno uzivao u caju kada sam ja dosao i prizvao ga usred eksplozije sa namerom da me on odbrani posto sam ja toliko "Glup" da se odbranim sam.


Svakako on mi je rekao da on sad ide da nastavi sa svojim cajem jer stvarno nema nameru da ovde stoji u ukletoj pecini samnom. Kako sam cuo recu ukleta hteo sam ga zapitati ali je vec otisao

Uprkos tome zanimalo me sta se nalazi na dnu pa sam nastavio dalje proklizavajuci i puzeci u kaljavom blatu. Kako sam puzeo upsesno sam dosao do neke prostorije. Prostorija je bila bela od cistog mermera i izgledalo je kao da ima nesto u sredini.


Kako sam prilazio svetlost mi je bila u oci a u sredini pecine nalazilo se postolje na postolju se nalazila kruna. Bila je od suvog zlata okicena dijamantima i sa crvenim svilenim detaljima sve sto je neko mogao pozeleti

Imao sam tezak osecaj da je ovo zamka i izgleda da sam bio upravu. Posegao sam prstima za krunom i kako da je uzmem postolje se zatvorilo i kruna je krenula nestajati i ja sam je brzo sutnuo pre nego sto se postolje zatvorilo. 


Kruna je odletela negde a prostorija je krenula da se urusava  i da plako propada u zemlju sa namerom da me zatrpa. Video sam ogroman prolaz koji je vodio nekud i nerazmisljajuci zaklizeo sam do krune pokupio je i uskocio u prolaz koji je hvala bogu bio odmah pored nje.

Kako sam proleteo moja baklja se ugasila i bio je mrkli mrak. Morao sam uzeti i zameniti ugalj. Kako sam to radio na brzinu bih je opet upalio i video sam oko sebe. 


Prvo sto sam ugledao jeste bio neki porlaz ali kako sam cuo neke zvukove okrenuo bih se i video bih Ogromnu zver duplo vecu nego ona 2 pauka kako spava i pokusao bih da se iskradem. 


(Sansa Uspeh Iskrao sam se
Sansa Neuspeh borim se sa Tennin NPCom)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Duboke Pećine Shankashuki #world2

Kako sam se iskradao spotakao bih se na kamen i probudio bih ogromno cudoviste. Znajuci da ovome nema kraja brzo bih izvadio svoj mac i spremio bih se da ga iseckam na komade


#card191 #card186 #card155 #card164


(800+300=1100)


Kako sam bio spreman u brzom zamahu bih pokusao da prerezem dzinovsku zver koja mi je pretila da me rastrgne na naj sitnije komadice da me ne sastave nikad vise

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world207

On me je ubacio u neku cudnu magiju koju izvodi i moj napad ga nije ni dotakao. Odmah bih povezao to sa genjutsuom koji nindze koriste i skapirao bih da moram prici na drugaciji naicn. Aktivirao bih svoj Laido i izostrio bih misice sa nameorm da uspesno isecem svog neprijatelja na pola


#card199

I tako kako sam se zaleteo u njega probao bih jedan brz rez ka njegovom monstruuznom vratu sa namerom da ga zavrsim jednom za sva vremena


#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world210

On Se izmakao i bacio je neku bljuvotinu koja je krenula padati svuda po terenu. Ta bljuvotina bila je toksicna i ja sam stvorio zid od uzumaki chakre sa namerom da se odbranim od njegovog napada


#card1359
(Ulazem 80 Chakre 1000 def)


Posto je moj laido idalje radio probao bih na brzo nacin jos jednom da te presecem i sa tim da te zavrsim jednom za svagda da vise nikad ne ustanes. Kako to radim zaleteo bih se gadjajuci mu grkljan

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world211

Uspesno bih ga presekao  ali njegov grkljan je imao celicni stit koj je pukao. Pri pucanju grkljan mu je bio ostecen i stit je idalje bio tu ali sam znao da je jedan malo jaci udarac dovoljan da ga dovrsim vec jednom (1000-600=400)


Moj munjeviti stit je isticao i izgubio bih napadacke moci stoga sam aktivirao skrivenu kenjitsu tehniku kako bih zadrzao njegove sposobnosti u odredjenoj kolicini da idalje deluju

#card205 #card188


Kako sam to uradio uradio bih jedan zamah jer sam idalje bio blizu od zveri probao bih da joj probodem srce i da je dokrecim vise

#card189
(900/2=450)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world202

Ispalio je neki talas koj me je odbacio iz njega i potom je sledio neki njegov napad koji sam morao da neutralisem po svaku cenu. Kako sam to uradio naostrio bih svoje odbrambene sposobnosti i presekao bih ga

#card195 #card189


(Odbrana ima tacno 1000 dmg i neutralise napad presecajuci ga na pola)


Kako sam presekao napad moje napadacke sposobnosti bi se naostrile i  bio bih spreman opet da se zaletim unjega i isecem ga sa jednim brzim rezom


#card191 #card188 #card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world202

Opet radi isti potez i pokusava da me neutralise. Sada nisam u stanju da se branim uz pomocu mog odbrambenog stava te cu probati da izvedem nesto drugacije. Saobzirom da ovaj napad nije bio elementaran moje telo bi postalo cist elektricitet 

#card182


Kako sam se odbranio svakako njegov ogromni udar me je malo zakacio i ispustio sam koju kap krvi. Kako sam to uradio razbesneo sam se i velikom brzinom sam krenuo ka njemu da ga unistim

#card189
(Sa svim buffovima napad deala 800dmg)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world213

Kako je on brzo uspeo da se pomeri iza mene bio sam spreman i na to i sa toga mu radim isto sto je on meni uradio i brzo se pomeram od njegovog napada koji me sad izbegava jer nije dovoljno snazan da bi me pogodio.

#card173


Kako sam to uspeo da izbegnem bio bih spreman da se ga iskaspaim i sa toga bih velikom brzinom se zaleteo ka njemu i uz jedan brz rez bih pokusao da ga isecem na komad i da ga preturim na pod

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world201

Opet radi na slicni princip i opet pokusava istu tehniku da primeni 2 put na meni ali to mu ne uspeva. Stvaram barijeru koja bi nas odvojila i onemogucila bi sve njegove udarce


#card1359


(Ulazem 60 chk 750 def)


Brzo bih se okrenuo spreman da se borim sa njim do same smrti izaleteo bih se u njega gadjajuci da mu presecem jabucicu i tako ga zakoljem. Bio bih spreman da sve ulozim u ovaj potez i s toga ga napadam sa namerom da ga konacno ubijem

#card188

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world211

Pogadjam mu jabucicu i on krece da krvari ali njegovo debelo tleo idalje stoji i odbija da padne (ima 100hp) nezeli da odustane jer izgleda da ima nesto jace od njega ovde. Kako sam to video brzo bih se spremio zajos jedan zarez koji bi ovog puta bio koban.


Kako sam idalje bio blizu i sposoban da ga isecem na komade uzeo bih i pripremio bih katanu te bih gadjao njegovo srce u nadi da ono pukne i da on konacno prokrvarii da umre na licu mesta 

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world210

Bio sam spreman na ovaj napad ali barijera koju sam bacio sa pocetka borbe je idalje bila tu i on je nije uspesno srusio. Njegov napad bi se zabio u tu barijeru i jednostavno bi nestao kao da ga nije ni bilo


Iskoristio bih to sto je idalje blizu mene da ga na brzinu spremim za prvi maj pa bih uzeo katanu i u rezu gadjajuci glavu bih zadao snazan udarac ka njemu sa namerom da ga usmrtim 


#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Duboke Pećine Shankashuki #world203

On je poceo na brzinu da se leci i usporio je moj napad ali uprkos tome rez je vec bio dovoljan da bude koban. Kako sam ga presekao njegovolice bi se deformisalo a on bi pao na zemlju. Krenuo bi luciti neku crnu krv po zemlji i ja sam se zgadio.


Gledao sam oko sebe trazeci baklju koju sam bacio na pocetku borbe sa namerom da je uzmem i da nastavim svoj put ka prostoriji ka kojoj sam nameravao uciniti isto pre nego sto me je on zaustavio

Kako bih usao u prostoriju video bih mracnu sobu u kojoj se nije moglo videti nista. Video sam da postoji neki mali zidic koji me je usmeravao da idem pravo kao neki putic koji me je vodio negde.


Kako se put zavrsio video bih neko postolje na koje bi izgledalo kao da trebam da stavim ruku i da vidim da li ce se nesto desiti ili nece

Kako sam stavio ruku prvih par sekundi nije bilo nicega ali onda su poceli da se cuju neki zvukovi. Zuta svetla krenula su da izlaze iz totema i da se sire po zitu pravivs zute sljastuce linijice. Kako se sve pravilo polako se prostorija osvetljavala i mogao sam videti sta je u njoj.


U prostoriji bila je ogromna kolicina blaga koja se tu nalazila i ovde je bilo dovoljno blaga da luksuzno zivis 7 zivota. Ko god da je ovo zakopao mora da je bio neki opasan covek

Polako sam video da zapravo na zidovima pise nesto svetleci te sam krenuo da citam.  Bilo je zapisano na simbolima pa sam ih polako citao jedan po jedana. U desiforvanju znacilo je nekako ovako "Ovo je moje blago, ja sam ga zakopao ovde sa vernim cuvarima, Samo onaj koga cuvar pusti da prodje sme uzeti delic blaga."  


Shvativsi da je ono stvorenje koje sam ubio strazar skapirao sam da nisam dosao do  blaga na posten nacin vec krvlju sto nije uredu

Kako sam citao i shvatio sam da sam ugrozio ovo blago da ga bilo ko pohlepan moze uzeti samim tim sto sam ubio cuvara znao sam da sam napravio kobnu gresku.


Kako sam gledao idalje sam imao krunu i zakljucio sam da to mora da bude deo blaga, ali nisam znao gde ona treba da ide posto je cela prostorija bila prekrivena zaltom te sam je samo uzeo i tako sam je drzao dobrih 10 sekundi

Kako sam pogledao pravo nasao sam veliku zlatnu statu majmuna. Majmun je u jednoj ruci drzao bo stap a u drugoj je drzao simbol Ying-Yanga koji je izgledao kao da leti.


Kako sam malo bolje pogledao ova kruna bila je savrsene velicine za glavu jos sa 2 dodatne rupe za koje sam pre mislio da su iscepane ali ne to je zapravo trebalo da bude tako.

Kako sam video jednostavno bih poskocio i lagano bih stavio krunu na Statuinu Glavu. Kako sam to uradio statua je zasvetlela ocima emitujuci neki novi prizor koji je verovatno bio jos jedna poruka.


Kako sam to uradio polako bih pao na zemlju i jednostavno iz poze cucnja podignuo bih se i zarotirao da vidim sta pise na zidu.

Kako sam pogledao video bih da je ta poruka glasila sledecim recima "Hvala sto si ucinio moje blago potpunim ponovo." Kako sam to procitao okrenuo bih se do statue i poklonio bih se.


Kako bih se poklonio okrenuo bih se ka puticu i ulaznim vratima spreman da iskoracim iz ove riznice polako sam izasao iz nje i nastavio dalje kroz pecine

Po izlazku iz nje jednostavno bih uzeo i skapirao bih da je ova riznica ne zasticena i da moram kako tako da je zastitim na neki nacin. Odlucio sam da bacim barijeru i da uz pomocu nje uspesno zakljucam riznicu i budem spreman da nastavim dalje

#card1359


Kako sam postavio barijeru bio bih spreman da laganim koracima krenem dalje i da nastavim sa namerom da izadjem iz ove pecine

Uzeo bih i polako bih puzao kroz pecine sa namerom da izadjem iz njih i zavrsim ovo potuvanje i tako gmizuci i puzeci i provlacuci se kroz blato pokusavao sam doci do izlaza.


Isao sam polako ali sigurno ubedjen da sam zapmatio put nastavio sam sve dalje i dalje polako koracajuci napred smireno i razumno

Konacno sam dosao do kraja pecine i video sam kako sunce obasijava povrsinu. Lagano sam krneuo da izadjem iscrpljen od ove avanture polako sam dosao i uvideo sam da je vec polako kretalo vece.


Kako sam polako i smirenim korakom iskoracio iz pecine uputio bih se ka vodopadima da bi preko njih dosao do svoje kuce