Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gindo Vodopad

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gindo Vodopad

U ovoj jungli psotoji veliki borj reka i vodopada ali najpopluarniji među njima je Gindo vodopad zbog svog izgleda i zbog retkog fenomena da kada se previše senjutsu chakre nakupi u podnožiju vodopada ono promeni smer i ide upsravno. Sama po sebi lokacija je u dubljoj džungli i majmuni je vole posećivati

Kako smo došli ovde ja i majmun on bi usmeravao putem sve do vrha vodopada. Kako je došao on bi okupio još 2 majmuna koji bi mi pokazivali neke njima interesantne stvari oko vodopada.


Dok sam se tako divio njihovom znanju došla je jedna gorila i još 2 malo veća majmuna koja su napala ovo troje i krenula ih teorrisati. Nisam jednostavno hteo pustiti da se nešto tako dešava

Jednostavno sad je bilo kasno za sve  ta gorila i 2 majmuna su napali ove druge majmune iz čista mira i nema šanse da ću im dopustiti to da rade. Jednostavno bih stao ponosno i rekao bih "Ko vi mislite da ste da napadate slabije od sebe?"


Kako sam to rekao izvadio bih katanu i bio bih spreman za borbu sa njih troje uz nameru da ih sve iseckam na najsitnije komade.

#card205 #card164
Zadrzavam DMG od tehnike Combo Back Strike i imam 200+ do kraja borbe


Nakon toga bih se zaleteo u njih i naostrio bih svoje napadacke sposbnosti spreman za borbu bih isao sve da ih prerezem

#card191 #card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Gindo Vodopad #world188 Gindo Vodopad #world184

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Gindo Vodopad #world193

Kako sam ih isekao Gorili i Jednom majmunu sam prerezao grkljan i oni su pali. Sa druge strane treći majmun se izvukao i izbegao je napad koji je bio smrtonosan. Kako su to uradili oni su poslali neke napade ka meni i ja moram biti spreman na odbranu.


Kako sam to rekao ušao bih u defanzivu i pomerio bih se malo sa namerom da se odbranim od protivnikovih napada


#card195 #card188


U rezu presekao bih sve njihove napade na pola i oni bi me jednostavno udarili oko mene a na meni nebi bilo ni ogrebotine.


Kako sam to uradio brzo bih napao protivnika sa svojim macem i udar bi bio smrtonosan po njega


#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Gindo Vodopad #world182

Konačno usmrtio bih i trećeg majmuna i on bi pao a ja bih jednostavno kontrirao njegov napad koji je ispalio na mene sa jednim brzim rezom

#card189 


Nakon toga bih pogledao oko mene i majmuni su već pobegli. Kako sam se okretao oni su polako dolazili i videli su 3 leša i kako vodopad nosi krv ka dole i ona nestaje kao da je nije ni bilo

Kako bih ih usmrtio i kako su majmuni došli oni bi došli sa nekim bobicama. Jednostavno bi mi ponudili bobice i ja bih ih rado uzeo i prihvatio bih ih kao poklon. Polako sam počinjao da razumem šta majmuni rade i kako se ponašaju.


Kako sam sve to radio jednostavno bih nastavio dalje sa njima i rekao bih da idem nazat ka skloništu da vidim da li se još nešto upecalo ali su me oni nezastpono počeli pratiti dok sam jeo bobice koje su mi doneli

Polako bih dosao do vodopada i vec je krenuo mrak da obavija ove dzungle. Sve je bilo gusto i duboko ali ja nisam smeo da posustajem pa sam polako nastavio dalje. 


Ovi vodopadi bili su vrlo smireni, sto je bilo neuobicajno jer bi oni obicno jurcali i divljali kao ludi nezeleci da se smire. Uprkos tome samo sam prolazio i nastavio sam dalje ka svojoj kuci