Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | jamisumi-HOUSE - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

jamisumi-HOUSE

First topic message reminder :

Moja kuca obogacena je mirisnim cvecem oko moje kuce.Sto joj daje prelep miris i prelep sjaj.Ovde ce da se nalaze sve moje tajanstvene stvari sto cuvam od nekih ninji.Takodje ovo podrucije se nalazi blizu vodopada sto znaci da je veoma poznato i puno jakih ninji.

Nakon sto sam stifgao kuci odmah sam jeo i popijo caj od koga me je boleo stomak.Posle lepog rucka cuo sam da mi neko kuca na vrata,a to je bioHiroshin.Otvorio sam blago vrata i upitao;"ga sta ces ti ovde u ovo doba dan?"i video sam da nesto drzi u ruci i upitao sam se jel to za mene .Ali nema veze opet sam ga pustio u kucu jer se poznajemo...

Hiroshin je cekao odgovor od Jamisumija i dobio ga je Jamisumi mu je otvorio odmah vrata. Usao je i sjeo na kauč. Predao je Jamisumiju bocu u kojoj je bilo skupo pice
Evo izvoli ovo je moj poklon za tebe,probaj ga odmah pa mi reci kakvo je nego ti ne bi želio da budes u mojoj organizaciji Jel tako?
Upitao sam ga radoznalo.

Posle je usao u moju kucu i pitao me da probam veoma skupo pice koje mi je kupio dok je bio na putovanju,a ja sam malo pre jeo i pijo.Izvini,ali cu morati da odbijem stvarno izvini,ali nemem apetit malo pre sam se napijo caja i vode.I da nebi voleo da budem u nekoj organizaciji.Takodje sam ga upitao;"Sta te dovodi kod mene kuci?Imas li jos neka pitanja?

Hiroshin je slušao Jamisumija dok prica. Odbio je pice sto je Hiroshin razumio jer ni on ponekad ne moze da pije .
Ne zelis da budes u organizaciji,da li bi bio zeljan izvini ali moram te pitati da mi pozajmis oko 100 000 ryo . Trebaju mi pare ako bi mi ih pozajmio. Nemam nikakva pitanja druga osim za organizaciju.
Brzo cu doci moram do wc.
Pitao ga je i otišao do wc

Posle dugog pricanja upitao me je:"Imas li da mi pozajmis 100k ryo?"Ja sam mu odgovorio;".Izvivni stvarno,ali ne mogu da ti pozajmim onako sam i ja u potrosnji para,la i nemam toliko da delim drugima.Ughh kako sam nepristojan jesi li za krompirice malopre sam ih pravio.Coveka nisam ni prosli put nista ponudio...

Vratio se iz wc i sjeo je na kauč Jamisumi ga je ponudio sa krompirima ali Hiroshin nije bio gladan ni jedan.
Izvini nisam ni gladan ni žedan ,hvala nego nema veze razumijem meni samo trebaju pare ali nema veze nego kako ti je ovdje u selu da te pitam?
Pitao ga je dok je gledao u njega.

Meni je u selu dobro i lepo upoznao sam dosta ljudi koji mi se svidjaju i one koje ne gotivim bas,ali toi je sve za ljude.Nakon sto mi je reko da nije gladan ja sam mu rekao okej znam taj osecaj.NIsam ni ja preterano dugo ovde pa da znam skoro sve stvari o selu.I da li si se nekada borijo sa nekim sparingovao itd...

#card5
Nakon sto sam se oslobodio lanaca koji su me stanovali i izbacio 150 ch
Krenuo sam sto brze prema ulicam da potrazim pomoc od jonina na ulicama koji su tamo kao strazari.
Cima sam se oslobodio projurio sam pravo kroz vrata.

Nakon mog neuspjelog napada da stubujem Jamisumija koji je odbio moju organizaciju i da mi pred pare. Odlucio sam da se ne borim vise da ga ne jurim vise nego da mirno odem kuci. Odmah sam izašao iz kuce i spremio sam se da se zaputim ka kapiji sela.

Napokon stigao sam kuci posle dugo vremena.Sta li sam ja radio van kuce za ovo vreme?en znam,ali naokon sam stigao kuci i pomislio kako cu opet da se smaram:trening,meditiranje,citanje ili gledanje filmova nista posebno,ali i to je za ljude zar ne???.Nista ajde da se raspakujem i odmorim malo od ovolikog treninga sa Anbuom...

Nakon sto sam se raspakovao otisao sam da jedem nesto ukusno.Otvaram frizder i vidim da je prazan i da nema zive duse u njemu.Otrcao sam sto brze do prodavnice srecom nije bilo toliko daleko.Seo z sto i poceo sam da pravim sendvic.Hmm malo ovo pa zatim ovo preko ovoga kroz ovo pa na ovo i evoga perfektan sendvic...

Posle velike avanture kroz koja sam danas prolazio u ovom selu.Takodje pored ogrmonih galerija koje su zaslepele moje oci,pored velikih parkova u kojem je bilo mnogo ljudi koji radili svoji poao u selu.Napokon sam stigao kuci sav srecan i pun znanja

Jednog kišnog dana, dok sam sjedio uz prozor i promatrao kapljice kako lagano padaju na zemlju, shvatio sam da bi mogao da prosetam posle ove kise. Kiša je stvarala umirujući ritam koji je usklađivao sa mojim disanjem, stvarajući ritam. U takvim trenucima osjećam se povezan sa kisom,kao da dišem s njom.