Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gekkov Dom - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gekkov Dom

First topic message reminder :

Gekkov Dom - Page 2 1060312

Zavrsio sam gradnju moje nove kuće. Nije dugo trajalo koliko sam ocekivao, mada pomogli su mi dobri ljudi iz okoline, jako su ljubazni i vredni. Odselio sam se od roditelja i zapoceo novi zivot. Posecujem ih povremeno, ali uglavnom trazim nekoga ko će mi biti prijatelj ili trener,kolega ili sabornik. Mada u novom domu se mogu opustiti jer nemam mnogo obaveza.

‘novi je dan… ustao sam i pojeo nešto na brzinu, seo kraj prozora i čitao knjigu’
‘Čitajući knjigu omeo me je glas koji je rekao:”Caoo Gekko”, odmah sam pogledao kroz prozor na ulicu. To je bio moj novi komšija Ame!’
“Ćao Ame! Ma ne brini se ne smetaš mi, svakako je sada dosadni deo tek posle kreće drama”
‘Srećno sam gledao u Ame i rekao:’
“Hej, Ame! Doði unutra, ako imaš vremena za druženje?”

Ooo Gekko drago mi je da ti ne smetam, ucicu malo... Kako si mi morao sam doci da te obidjem nekako si mi zurio malopre i nisam mogao da normalno popricam s tobom ali evo sad imamo vremena, kako se zove knjiga koju citas ako nije tajna hahahh?

*Otključao sam vrata i Ame je ušao*
"Dobrodošao, Ame.Knjiga se zove ‘Tragični pogled’, iskreno i ne preporučujem ukoliko ne voliš tragičnu dramu, jer ima jako dosadnih delova...
Slobodno se opusti i osećaj kao kod kuće. Mogu li ti ponuditi nešto za piće ili jesti?Ako imaš bilo kakvih potreba ili želja, slobodno mi se obrati. Želim da se osjećaš ugodno i dobrodošlo dok si ovde. Ako te zanima, mogu ti pokazati nekoliko drugih knjiga."

**fleshback**


**trenutno sam u sali za sastanke**
‘Pričamo Ame i ja nešto, zezamo se, polazujem mu razne knjige, pa on meni nešto o cveću…’
‘Kad od jednom dolaze dvojca shinobija i kažu mi da odmah doðem u Kage Zgradu(salu za sastanke)’
“Izvini Ame, mislim da ćeš morati da odeš imam važne obaveze!Odmah!”
‘Na ulicama sam i malo bržim hodom idem do kage zgrade, pa posle 6 i po minuta hodanja stižem do nje’

**kraj fleshbacka**