Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jungle Entrance

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jungle Entrance

Jungle Entrance Illustration-torii-gate-with-anime-style_332261-11692
Ovo je ulazna kapija. Iza nje nalaze se prostranstva Monkey Sage jungle gde je kroz istoriju samo par ninji kročilo. Ova džungla krije misteriozne stvari i majmune koji poseduju neverovatne moći. Na vratima mogu ući samo oni koji su potpisali ugovor sa svetom majmuna.  



- Večni kreator nindža sveta -
Vreme je bilo svetlo rekao bih srednje jutro. Pred vratima udaljini mogle su se videti 2 siluete. Kako je proslo par kratkih minuta siluete su postale jasno vidljive.


2 Osobe koje su dosle na ovo mesto bili su Mudrac Gdin. Hassan i njegov novi učenik Fumetsu. Kako je polako teklo vreme oni su došli do kapije.


Kako bi gledao fumetsu bi uvideo u džunglu ispred iznenađen u kakvim uslovima žive majmuni. Uz veliko divljenje obojica bi polako nastavili kroz kapiju krećuvši se dublje u džunglu

Kako je vreme proslo mnogo sam ojacao nego pre i bio sam spreman da nastavim svoje putovanje kao Majmunski Mudrac sa namerom da donesem mir u svetu. Dobio sam veliku moc a sa njom dolazi velika odgovornost da branim narod od  svih zlih sila koje ih spopadaju.


Polako pih dosao poonosno ispracen od strane svojih prijatelja Oge Yaoa Enre i Enme napustajuci ovu zemlju znajuci da mogu da ih prizovem kad god pozelim. Oprostio sam se sa svima njima presrecan na moj uspeh koji su oni omogucili da se ostvari.


Vrlo srecan i odgovoran sa mnogim tajnama i znanjem iskoracio sam iz zemlje majmuna vracajuci se u stvarni svet spreman da nastavim svoje putovanje i vidim da li se ista promenilo u ovom svetu