Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | K I R E I - restoran - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

K I R E I - restoran

First topic message reminder :

K I R E I - restoran  - Page 2 Restaurant-Anime-Background-004

(u restoranu živi Kirei -kuća Kireia-)
-Mali restoran je otvoren od strane Uchiha porodice. Civilna porodica je ovo mjesto vodila i usavršavala i skoro su prenjeli svoj biznis. Meni sa receptima koji karakterišu ovaj region, usavršavan je i prenošen na svoju novu nadu mladog Kireia. Uz prijatnu i opuštenu atmosferu restoran pruža tople obroke koji ispunjuju čovjeka snagom i duševnim mirom.


Radni sati:
Pon-Pet 07:00 - 22:00
Subota 07:00 - 16:00
Nedelja - ne radimo

Zao mi je zbog toga.Uzeo sam jos jedan guc caja i pogledao ga nazad u oci.Jedino sto imam jeste moj stariji brat i majku koju bi trebao posetiti u ovo vreme.Pitam li se sta radi ovaj moj brat,ali necu sada o tome da mislim.Ja sam inace rodjen malo dalje od sela,mislim nisam odavde ali sam tu da bi pomogao selu u neprijatnoj situaciji.Popijo sam ceo caj i pomislo da ga upitam:"Koji tvoji cilj u zivotu osim da se pridruzis policijskoj eliti.To sam pricao dok sam gledao kroz prozor

"Imam ih više definitivno, vjerovatno je jedan od njih da zaštitim one najbliže meni i da koristim svoe moći za moje ciljeve...nikad nisam razmišljao puno o tome.", kada je završio uze je poslednji gutljalj pića prije nego što je primjetio kako se njegovom stolu približavaju dvojica shinobija koji informišu njega o hotnom sastanku u sali sela, kojem su obavezni da pristupe svi članovi sela.
"Izgleda da ćemo morati da nastavimo razgovor kasnije...." ustao je i zatim platio račun.,
"Znam da si rekao da ćeš da častiš ali nije mi se dalo da te gledam kako plaćaš za mene....ali hvala ti i dalje."
Izašao je a zatim se uputio ka sali za sastanke.