Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sake Bar

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sake Bar

Sake Bar 19WeCZ2

Jedan od lokalnih barova poznatih po služenju izvanrednog domaćeg sakea. Možete doći i opustiti se uz veseli ambijent i razne zanimljive ukuse sakea koji uključuju - jagodu, pomorandžu i limun (yuzu), breskvu (ume), pomorandžu samu i jedan od klasičnijih ukusa - pirinač.

Bar takodje nudi opciju prenoćišta za njene najpijanije goste koja nije baš najjeftinija.

Sva umorna i iscrpljena od puta je samo ustala u blizini jednog bara koji pomalo liči na gostionici "

„Sake bar?Ja ne pijem ,niti mogu ,ali neće škoditi ako uđem unutra i potražim čaj valjda ".

Ulazeći u bar videla je jadna manji slobodan sto u ćošku .Samo je sela .„Molim vas samo neki čaj ako nije problem ".

Imam poprilično dosta ljudi ovde .Samo se smestila u ćošak pokušavaju ću da bude neprimetna .

„Kakvi događaji za ne poverovati ".

The member 'Ami Kurumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Sake Bar #world365

Agrom je cuo za ovaj bar pod imenom Sake bar . Kada je usao vidio je nekog nepoznatog shinobija koja je bila Trnsko. Nije htio da bude neprijatan. Sjeo je za svoj sto i narucio neki sok. Nakon nekog vremena je pogledao u nju i rekao
Zdravo,ja sam Agrom iz Bakuton klana kako se ti zoveš?

Ne mozes nigde da ides, cekas sad moj post.

Imaces spreman za pola sata.

Nisi dobio pozitivan Shinobi fate roll a i vec sam bio otisoa tako da poz.

Veče je došlo, a i ja sa njime. Osvetljena gostionica mi je preprečila put, bio je greh ne degustirati po koju čašicu egzotičnog sakea usput. Ulazeći u bar, imao sam šta da vidim.

Atmosfera se u momentu smirila. Barmen je ćutao na moju pojavu, kao i ostali gosti. Mogli su se čuti samo pokušaji Agroma da se predstavi nekoj neprimetnoj kunoichi koju je on uspeo donekle da istakne. Verovatno je ne bih ni sam primetio.

#card600 #card1448 #card1455

Šljokičast pesak je počeo da sipi izmedju starih dasaka sake bara, ispunjavajući samo tlo. Uz kombinaciju jakog unutrašnjeg svetla stvaralo je blještavu pozornicu za ono što se ovde trebalo zbiti.

Sake Bar Lotton_illustration_1

'Ne želimo da ostavimo krater od ovako lepog bara, zar ne?'


#card1366

Upitao bih Agroma, gledajući ga direktno u oči sa mojim šaringanom. Pesak se počeo kretati ka njemu s ciljem da ga onesposobi za dalje akcije.

(Sharingan na Inteligenciju)

Agrom nakon sto je upitao nepoznatu djevojku dosao je neki nindza koji je bio vrlo jak mislio sam da je to njen momak jer me je napao. Agrom je odlucio da je najbolje rješenje da pusti da ga stanuje jer u suprotnom bi bio vjerovatno ubije.
Ko si ti,Zašto uleces u ovaj bar i napada me bez razloga ko si ti odakle si vidim da si iz Santon klana?
Rekao je dok je bio stunovan i pokriven cijeli pjeskom odlucio je da ceka odgovor dok je gledao ninju u oci.

Šta se ovde uopšte dešava .Čovek samo sedne i opet neki događaji.

Samo stoji na svom mestu .

„Ja ne znam kakva posla imaš sa njim ali se ja neću mešati ,nemoj te mi ništa zameriti .Ako vam smeta evo vam nesto,izaći ću napolje."

Ustaje sa mesta,i seda kod vrata .

///ako bilo šta osetim, a ne bi trebao, zadržavam pravo da editujem post///

Informacije na poternici su izgleda bile tačne - koliko je šinobi bio nepredvidljiv, toliko je bio i glup. Dozvolio je pesak da ga opkoli, na šta je kroz koji prigušenu reč uspeo da kaže to šta jeste.

Nisam morao da mu odgovaram. I vrabac na grani je znao za ime Esau Armani - zašto? Verovatno zbog njegovog porekla? Iskreno ni sam nisam znao zašto sam bio na poternicama, verovatno deda izdao da me vrati nazad u Himetsu al šta je tu je. Na reč kunoichi sam odgovorio

'Svi prisutni - pozivam vas da izadjete iz lokala.'

Poplašeni ljudi su jedan po jedan izlazili laganim korakom, bez nekih naglih pokreta. Za svaki slučaj, aktivirao sam svoju senzor tehniku kako bih se osigurao od seljana, ko zna, možda neki pokuša da ispadne heroj.

#card247

Prišao sam vratima, zatvarajući ih, samo smo nas dvojica ostali u Sake Baru. Videlo se da je malo priglup - prema javnim informacijama potiče iz klana Bakuton. Imao je gadan ožiljak preko levog oka što je manje više bio njegov trejdmark. Verovatno su ga roditelji tukli eksplozivnom glinom kao mali pa ga je zadobio.

Bez neke preterane priče, prišao sam mu, zabijajući senbon u njegovo čelo, završavajući epohu ovog shinobija.

#card332 #card19

Neko vreme je prošlo, sigurno sam bio unutra nekih 20 minuta. Nakon tog vremena, otvaram vrata i radosno govorim sa bočicom sakea u ruci.

'Bar je opet otvoren!'

Doduše, jedino je mlada devojka ostala na stepenicama, uživajući u njenom čaju. Od mladog shinobija nije ostao ni trag. (uzeo sam mu sve džidža bidže, pare itd.)

Samo sedi na stepeništu i uživa u predstavi.Uzbukavanje ljudi koji su izašli ,i njihova reakcija joj nisu bili strani .Samo posmatra prizor nedavajući nikakvu reakciju.Dok su neki ljudi vrištali,neki su bili pijani pa nisu bili ni svesni .

„Kakva moć , neverovatno ".

Samo utaje i ostavlja novac gazdi koji stoji pored nje.Samo baca pogleda na šinobija i udaljava se .

„Možda se nekada ponovo sretnemo ".Okreće se i ode .


I tako, poslednje dve osobe su ostale - Misteriozna kunoichi i vlasnik zgrade. Dok me je on prestravljeno gledao - Ami je pokazivala neki vid admiracije. Izgledalo mi je kao da sam dobio novog fana.

#card695

Dok se ona odmicala, pogledao bih u pravcu vlasnika, koji je pognute glave saopštio da je ta bočica Sakea na računu kuće. Sa osmehom na faci i polu-popijenom bočicom Sakea krenuo sam u nepoznato.


Presreo Sam te  @Ami Kurumi nema bjezanja I kupovanja kartica cekas moj post

Promenio si metu na makoto nagana tako da ti se prethodni poeni gube. S novim poenima imas 14 poena sto nije dovoljno tako da mogu da putujem. Proverila sam s adminom.

Ulazim u taj lokalni bar, privučen mirisima i zvucima koji dopiru iznutra. Čim stupim unutra, osećam toplinu i ugodnu atmosferu koja me okružuje. Pogled mi odmah privuče širok izbor sakea izložen na šanku, svaki sa svojim jedinstvenim ukusom i bojom.


Na kraju oblasti, ne znajući šta ću sa sobom od žeđi, odlučio sam da dodjem u ovaj sake bar. Unutra je bilo sve neke gospode (ironično), svi su se napijali i pokušavali da izgledaju kul pa ću tako i ja naručiti svoju prvu flašu sakea i ostalo je prošlost. Mislim da sam ovde čak i prespavao noć. Ustajem jako rano sa stola i nastavljam svoj put ka oblasti 40.





Vest o tome da tragam za čudnim sivim kockama su se pročule skoro svuda, i uz to, ja nisam bio jedini koji je tragao za ovim kockama. Svi mi smo dobili misiju da nadjemo što više ovih kocki. Čudni suveniri ali bili su dobro plaćeni, tako da, nije mi smetalo da tragam za njima do kraja života. Kada sam ono bio ranjen pre neki dan našao sam se u nekoj seoskoj bolnici pa u lokalnoj u kafani, e baš u toj kafani, tamo gde me je doktor odveo, dobio sam informaciju da se jedna kocka prodaje u ovom delu sveta. Došao sam u sake bar kako bih našao tog prodavca.



U krcatom sake baru, atmosfera je bila teška od dima i glasnog razgovora. Ušao sam polako, osmatrajući prostor. Svaka osoba mogla je biti prodavac kocke ili neprijatelj. Srce mi je ubrzano kucalo dok sam prolazio pored pijanih seljaka i glasnih trgovaca.



Konačno, ugledao sam čoveka u uglu, koji je izgledao drugačije od ostalih. Nosio je tamnu kabanicu, a oči su mu bile oštre, poput sečiva. Približio sam mu se, pazeći na svaki njegov pokret.

"Tražim nešto posebno," rekao sam tiho, sedeći nasuprot njemu.

"Imaš li novac?" upitao je, ne podižući pogled.

"Imam," odgovorio sam. "Ali prvo želim da vidim robu."

Prodavac je klimnuo glavom i izvukao malu kutiju ispod stola. Otvorio ju je pažljivo, otkrivajući sivu kocku sa čudnim simbolima koji su svetlucali u tami. Srce mi je poskočilo, no, ono što nisam znao u tom trenutku jeste da će on probati da mi podvali lažnu kocku, što će na kraju rezultirati u našu borbu i njegovu sigurnu smrt.



Kada sam shvatio da želim da me prevari, pre nego što sam izašao iz sake bara, brz kao munja doleteo sam ispred njega i svojom katanom sam pokušao da ga prepolovim na pola. Ovo je izazvalo paniku u sake baru i on je za svega nekoliko minuta bio ispražnjen.

#card186
#card1386
#card189
Ukupan demage mog napada je 600. (45 chakre 20 energy i 4 slota).


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sake Bar #world190


Nažalost, trgovac kao da je znao da ću ga napasti zbog ove prevare, izbegao je moj napad i počeo da mi se smeje u facu. Ona lažna kocka koju sam imao kod sebe pretvori se u jato buba i potpuno se raspade. Izgleda da je ovaj trgovac bio korisnik nekih čudnih tehnika. Ovo me je samo razbesnelo još više.

#card190
Napadam ga ojačanom oštricom. (35 chakre i 30 energy i 2 slota)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sake Bar #world182


Pre nego što sam uspeo nekako da ga presečen na pola on je poslao nekakav čudan talas vode koji se zadržao na teren i napao me je, no šteta ovog napada je bila i previše prosta. Svojim bone swordom sečem kroz ovaj napad kao da je ništa (radim samurai swing). Kada je njegovo prepolovljeno telo prestalo da mrda prišao sam kako bih potražio onu kocku od maločas.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sake Bar #world187



Pre nego što sam uspeo nekako da ga presečen na pola on je poslao nekakav čudan talas vode koji se zadržao na teren i napao me je, no šteta ovog napada je bila i previše prosta. Svojim bone swordom sečem kroz ovaj napad kao da je ništa (radim samurai swing). Kada je njegovo prepolovljeno telo prestalo da mrda prišao sam kako bih potražio onu kocku od maločas.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sake Bar #world2

Vreme je teklo i dolazili su kasni pozni sati negde oko Pola 7 i polako ali sigurno priblizavalo se vece. Dok je sunce idalje stojalo na nebu culo bi se lagan zvuk zvonceta koje oznacava da u prostorije ulazi nova musterija. Kako pod  slabim vetricem i pritiskom ruku vrata su se otvorila kroz njih je smireno usao jedan visok plav covek sa zutim ocima koji je nosao nekakvu katanu. Naravno taj covek bio je fumetsu i on je dosao malo da se smiri od muka i prisednem u ovom lepom objektu.

Kako je seo za prazno mesto na sanku koja je bila cetvrta stolica sa leva na desno on je pogledao u sankera koji je licio na malo starijeg gospodina osrednjeg rasta sa kratkom srebrenom bradom. Kako je ugledao coveka on je jednostavno udahnuo te bi vrlo smireno rekao coveku vrlo laganim tonom "Samo mi dajte 3 case Sakea i jednu casu Vode" Rekao je Fumetsu dok je smireno bacio novac na sank i gledao kako sanker vadi 3 shot i jednu obicnu casu i uzima i puni ih picima. 

Polako snaker bi stavio case Fumetsu ispred njega nakon cega bi prvo uzeo cug vode i popio bi pola iste. Nakon toga bi roknuo sve 3 casice sakea i onda bi opet roknuo vodu do kraja. Jos nije osecao efekte sakeja pa je tako mirno sedeo i jednostavno je samo cekao i razmisljao o svemu sto se desava unaokolo njega neznjauci sta vise da radi. Sve je postalo dosadno i predvidljivo nema vise te akcije u ovom svetu



BUSHIDO SAGE
Dug put takođe je zahtjevao i dug odmor i tako se pred našim putem magično stvorila kafana........nisam ja tu svjesno došao da se razumijemo. Mjesto je bilo fino uredno i profesijalno ali nije gubilo na osjećaju dobrodošlice. Tražeći sto za kojim bi odmorio svoje kosti kao i svoj um, jedna silueta mi je zapala za oko. Nažalost silueta nije pripadala nikakvoj gospođetini već nekome seljaku koji je sebe smatrao dovoljno važnim da prlja tri čašice odjednom. Izgledao je kao da je iz inostranstva.

Sake Bar Zikina-dinastija-2-2

Ovako interesantnog tipa morao sam da upoznam pa sam se odvoio od moje grupe i sjeo prekoputa njega za isti sto, tada me je registrovao riđavi momak.

"Nadam se da ne smetam."
"Šta kažeš da ja i ti popijemo jednu zajedno?"


Konobarica ugledavši novo lice u kafani ubrzo je našla put do našeg stola. Kako sam već zaključio da je gastrabajter svoje već ispio naručio sam na svoj račun za oboicu.

"Daj nam dvije flaše od žbidelja."

Sake Bar A-panel-from-the-manga-Medalist

"Drago mi je ja sam Kirei."



Ni na nebu, ni na zemlji.