Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Roruki temple

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Roruki temple


Hram još iz Haien ere, iako deluje kao napušteno mesto, nije. Hram čuva nekoliko sveštenika koji brinu o vredim artifaktima i relikvijama iz mnogih era i vremena. Hram se moli shinto boginji Inari i mesto je njenog obožavanja. Ovo je jedini ovakav hram na kontinentu.

Duboko u srcu ove doline, okruzene predivnom prirodom i bujnim zelenilom i jezerima, lezi Haruki hram, mesto neizmernog mira i duhovne moci. Gradjen vekovima unazad, ovaj hram je svedok vremena, kulture i jako vrednih artifacta koji se u njemu nalaze.
Nazalost je doslo tesko vreme za ovaj hram, jer je velika grupa chunina upala i ukrala vredne artifacte, medjutim, Hatchiro i Sanna se pojavljuju ispred hrama kako bi presreli grupu chunina, oprali ih od batina i vratili hramu njegove vrednosti.


Par momenata nakon sto su Hatchiro i Sanna dosli ispred hrama, iz hrama je krenula izlaziti grupa chunina, koja je pokusala pobeci sa vrednim artifactima koje je uzela, ali su pre toga morali proci pored ovo dvoje.


Izlazili su jedan za drugim, nakon sto su svi izasli, chunina je bilo....



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Roruki temple  #world66


"Kage dozvolite meni..." Rekao je Sanna implicirajući da kage treba da stane malo dalje iza njega i da će ovaj napraviti rusvaj.



#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card1348
Po roleplay,u već imam ghost seal koji sada aktiviram i imam 8 slotova.  

Grupa chunina se smeje i svi staju malo dalje ispred Sanne kako bi ga svi napali ali malo ove kuje znaju. Sanna koristi svoj najrazorniji napad.
#card85
Kako je njegov kage malo dalje iza njega ovaj napad nema nikakagv uticaj na Hatchira ali zato džinovska vatrena kugla pada na svih chunina koji se nalaze tu gde se nalaze


Hatchiro, na Sannovu molbu stao je par koraka iza njega kako bi on mogao izvesti svoj napad, medjutim Sanna se malo zaneo i napad je masivan i takodje ima uticaja i na Hatchira, on na sebe stavlja hp stit i staje u gard kako ne bi nastradao od napada, a pre toga pali Byakugan

#card1286 

Na sebe stavlja 300 stita od blata, plus 100 od pasivne zemlje koji ce upiti zag dmg od njegovog napada (300)
#card98

Zatim Hatchiro staje u gard, dizuci nogu i blokirajuci ceo napad
#card361 #card358

Napad koristim iskljucivo za odbranu pa time dobija dodatnih 500dmg, zbog znage napad ima 1300dmg 260zag
Sut spusta napad na 200dmg 80 zag, i moj stit zemlje upija sve ostalo

-Polako moj jusko, malo si se zaneo, nema veze, bitno je sto pre da sredimo ove chunine i vratimo se u selo-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world188 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world189 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world189


#card432
Biram zemlju.

#card108
Sve manje napade koji idu na mene i Hatchira blokiram tako što stvaram zidove koji nas brane. Skoro svi napadi koje chunini rade imaju 300 ili 350 demage, tako da su moji zidovi preživeli. Dva napada koji su apsorbovali moj demage od 1500 i koji idu na nas, ja izbegavam koristeći imunitet zemlje.
#card116

Ostajem sakriven u zemlji i samo napadi od čiste chakre mogu da me povrede.

Sanna je prizvao zid od 400 defa koji je ponistio sve manje napade, prosla su 2 napada od po 1500dmg koji idu i na mene i na njega (svako za sebe), za svaki slucaj stavljam jos stita na sebe ako nekim slucajem i zagarantovani vracaju, i ulazim u imunitet kako bih se odbranio od oba napada

#card144 
na sebi imam 500 hp i 200 defa stita
A zatim ulazim u imunitet, na mene ne uticu fizicki napadi, vec samo genjutsu
#card152

Byakugan aktivan al ne ulazem buff



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world184 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world181 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world181 Roruki temple  #world186


#card432
U ovom potezu biram vatru.

Izlazim iz imuniteta i radim sledeće:

#card103  
Stvaram zid koji štiti mene i takikage od ovih besmislenih napada.

"Takikage-sama da l imi dozvoljavate." Želeo je Sanna da sam dokrajči sve svoje protivnike ali njegov kage ga zaustavi.  Sanna je shvatio svoje zaduženje samo ostaje iza zida i čeka da vidi šta će to Hatchiro uraditi.



Na sebi jos ovaj potez imam 200 defa od tehnike vetra, dodajem jos 200 narednom karticom
#card1291
(200defa od 200 snage, sada imam 400 za svaki slucaj jer nisam sig dal nas Sanna moze odbraniti obojicu onim zidom)


Zatim Hatchiro se pomera koji korak od tog zida kako njegov naredni napad ne bi isao na isti, staje u gard, fokusira chakru u svoj dlan
#card1301 #card1302
#card137


a zatim ispaljuje talas od 1100dmg na svakog chunina, svako od njih se brani za sebe, napad ih takodje prati
#card1289



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world184 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world184


Sanna je bio zadivljen kako njegov kage ubija protivničke nindže i ludo ih baca na sve strane. Sanna je bio slab u borilačkim veštinama, tako da, ovaj prizor mu je došao kao iz bajke. Kada je ostao jedan chunin živ, Sanna je poželeo akciju.

#card114
Letim gore visoko kako bih izbegao sve napade i bolje se pozicionirao da ubijem ovoga jednog baticu.

#card58
Upijam vatru koja je na terenu. (25) i bacam na njega moju kul vatrenu glavu.
#card73
Demage ove tehnike je sada 800. UBIJAM TE KUJO!


7 od 8 chunina je poslalo svoje poslednje bedne napade na Hatchira i SannuHatchiro uzlece od zemlje olaksavajuci svoje telo, izbegavajuci sve napade do 400dmg
#card114

Hatchiro spaja svog zemljanog zmaja sa Sanninim i time ce kombinovani napad imati 1300dmg i pratice protivnika
#card102



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world187

I dalje izbegavamo njegove napade jer obojica letimo, prosli napad prati protivnika dok se ne odbrani tako da ce ga napasti jos ovaj potez, Hatchiro i Sanna su sedeli i gledali kako se chunin bori za svoj zivot xD



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world186

Pomeram se u stranu i izbegavam kujine napade. (morali smo da požurimo jer brat Hatchiro žuri na posao).



Posle duge i iscrpne borbe  oko njih je ležala gomila mrtvih tela, Sanna je rekao (zamolio) Takikage,a da odmori dok ovaj pokupi sva tela i vrati sve relikvije. Iz nekog njemu neobjašnjivog razloga želeo je da vrati ovo sakralno mesto mira u stanje pre ovog džumbusa. Sanna radi sve a Hatchiro odmara.

Obojica izbegavamo njegov napad jer jos uvek letimo, njegovi senboni samo promasuju mene i Sannu, napad koji ga je pratio ga pogadja i nindza pada na pod, Sanna i Hatchiro su uzeli artifacte koje su ovi chunini ukrali, te ih je odneo nazad u Haruki hram, zavrsavajuci njihovu misiju, bilo je vreme da se njih dvojica vrate nazad u selo



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Yashin je stupio u stari hram iz Haien ere, osećajući svečanu atmosferu koja je okruživala ovo sveto mesto. Iako je izgledao skromno spolja, unutrašnjost hrama otkrivala je blago i tajne koje su čuvane generacijama.

Sveštenici koji su brinuli o hramu pozdravili su ga sa poštovanjem dok je ulazio. Kroz hodnike i dvorane hrama, Yashin je video artefakte i relikvije iz prošlosti, svaki sa svojom pričom i značenjem. Svetlost sveća igrala je po zidovima, bacajući senke koje su dodavale mističnost ovom mestu.