Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hideout grupe kriminalaca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hideout grupe kriminalaca

Hideout grupe kriminalaca Bandit_hideout_in_a_desert_canyon_by_doctorcorvus_dgter3s-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9Nzk3IiwicGF0aCI6IlwvZlwvM2Y1MThiMWEtNzBmZC00MjRkLWE2NmUtMDA0ODk2NTM0MmIxXC9kZ3RlcjNzLThlMmM4ZTUzLWExYWMtNGQ0Ni1iN2QxLTU1OTk5ZmZkZTQxOC5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19

Ovde,u sred pustinje nalazi se skrovište grupe shinobija koji su napadali i spaljivali sela,a potom seljane premeštali na taju lokaciju bez njihove volje.

Posle veoma dugog puta dovde,konačno smo stigli na mesto gde nam je bila dodeljena misija.Kada smo zašli malo dublje u kanjon pustinje,primetio sam neku polu zakopanu kuću u kamenu.Ispostavilo se da je to lokacija na kojoj boravi grupa shinobija koje smo trebali eliminisati.

Torei,ko napada prvi ti ili ja.

Nakon dugog puta, Matsuda i ja smo konačno stigli na lokaciju naše misije. Ovdje se nalaze ninje kojih trebamo da se riješimo.
Veoma sam uzbuđuen ali i nervozan, jer mi je ovo prva misija. Odgovorio sam Matsudi.

Matsuda, hajde ti napadni prvi.

Vazi ja cu prvi,a ti ostani iza mene.

Rekao sam Toreiu sa sasvim opuštenim glasom.

#card173
zalećem se ka njima
#card1286
dok trčim ka njima palim svoj prefinjeni byakugan
#card1289
napad ima 500 dmg zbog pasivne munje
dmg 500
zag 300 od brzine 150 od pasivne hyuge i ulazem jedan slot za 150 dodatnog zag
napadam jednog genina


Važi Matsuda.
Vadim mač iz korica i napadam jednog genina.
#card15
#card353
Palim sharingan i dobijam 60 brzine.
#card1366

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world179 Hideout grupe kriminalaca #world175

Uspešno smo pobedili prva dva neprijatelja koja su bila ispred nas.Naprežem svoj byakugan kako bih video unutrašnjost ovog polu zakopanog objekta i proverio da li se unutra nalazi poslednji član ove grupe.

#card1287
Uspešno vidim unutrašnjost i pronalazim zadnjeg člana i zatim krećem na njega i govorim Toreiu da krene zamnom.

#card1294
Dolazim do njega i napadam ga sa mojim vakumskim talasom.
Dmg 500
Zag 300 od brzine
Byakugan je jos aktivan

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world172

#card1
Ulazem 10 čakre

Uspešno ubijam i ovog ninju.Jednio je preostalo da se odbranim od njegovog zadnjeg napada.Branim se sa lakoćom i izlazim iz ovog objekta na veoma jako sunce.

Pa Torei to je to.Ovde smo zavrsili našposao

Matsuda i ja smo uspješno završili našu misiju. Ja sam ubio jednog ninju, a on je ubio drugu dvojicu. Očistio sam katanu i vratio je u korice. Okrenuo sam se prema Matsudi i rekao mu.
Bravo Matsuda, i hvala ti na pomoći. Hajdemo sad kući.
Izašli smo iz hideouta i krenuli nazad prema selu.