Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca Wertzuira

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca Wertzuira

Bila je to kućica od cigle s malim prozorima,okružena bujnim zelenilom.Pored nje se uzdizala druga kuća,znatno veća i impozantnija.

Ta mala kuća imala je svoj šarm.Na krovu su se vijorile Ptičice,a dvorište je bilo ukrašeno cvećem i drvećem.Ispred kuće stajala je basta puna cveća

Unutrašnjost kuće bila je topla i ugodna.Iako je bila mala u poređenju sa drugom kućom.

I dok je susedna kuća bila veća i sjajnija, mala kuća pored nje imala je svoju posebnost koja je privlačila ljude poput magnetske sile. Jer,u konačnici,veličina nije bila važna - ono što je zaista važno bila je ljubav i toplina koja je ispunjavala svaki kutak te male kuće pored druge kuće.

Vrata unutar kuce:

Kuca Wertzuira LOj5inAXi9eTYu5g

Ulazna vrata su pružala dobrodošlicu u dom sa svojim masivnim drvenim izgledom. Pored vrata,stajala je polica sa sitnicama kao što su ključevi i cveće, dok su slike na zidu dodavale lični dodir.Svetlost koja je dolazila kroz staklo stvarala je prijatnu atmosferu,dok je pored vrata bio ukras sa svećama ili cvetnim aranžmanom.

Unutrašnjost:

Kuca Wertzuira Ab464ac8f2c4269452a2cf335408212f

U dnevnoj sobi koja je istovremeno bila i kuhinja, prostor se otvarao u toplu i ugodnu atmosferu.Veliki prozori propuštali su obilje prirodne svetlosti, osvetljavajući svaki kutak prostorije. Na podu,mekani tepih pružao je udobnost,dok su zidovi bili ukrašeni umetničkim delima i fotografijama,dodajući lični pečat prostoru.

U jednom uglu sobe stajao je kamin,okružen udobnim foteljama i mekim jastucima.Ognjište je pružalo toplinu i udobnost

Soba:

Kuca Wertzuira C79aa88fa2f6ce5a2e53be11fb77d54b_t

Spavaća soba je bila prostor mira i udobnosti, sa udobnim bračnim krevetom,toplim svetlom i prijatnom atmosferom. Uz nju je stajao ormar za odlaganje odeće, dok su meke zavese propuštale blagu svetlost, stvarajući idealnu atmosferu za opuštanje i san.

Hodajuci predivnim delovima ostalih kuca video sam Ami-inu kucu bila je velika i lepa te sam video pored te kuce jednu manju koja je rekla da niko ne poseduje te sam zakoracio ka toj kuci uzeo za kvaku i otvorio.

Bilo je sve cisto i uredno police,pod te je otisao ka dnevnoj bila je kuhinja i dnevna sve u jednom mestu sto nije lose.Videvsi nesto na stolu neko pismo gde pise:

Nadam se da ces uzivati u novoj kuci.
-Ami


Wertzuir se nasmejao:

Hm hvala Ami

Smeskajuci je otisao da vidi sobu prilazio je ka vratima i te ih otvorio.

Lep veliki krevet sa dosta mesta i sto i police i ormar.Te skida torbu sa ledja i pocinje da vadi stvari iz torbe te ih slaze sve po sobi a ostatak u frizider.Posle 30 minuta spremanja je video nesto belo u trobi a to je beli cvet koji su roditelji spakovali dobro je jer sam inace zaboravio na taj cvet.

Kuca Wertzuira 360_F_217310524_ePirZbppa2PuYyrfOpNdJflD84OAnLBI

Stavio ga je na policu gde je sunce odlucio je da Ami posle kad dodje da je iznenadi.Posle toga je legao na krevet gledajuci u plafon odmarajuci.

Gledajuci u plafon mu se prispavalo te je ustao sa kreveta I otisao da se istusira I opere zube posle 20 minuta se presvukao I izasao iz wc zatvorio vrata I otiso u sobu cvet je uzeo I stavio na polici I legao da spavam.I polako ulazio u san

Bilo je podne a Wertzuir se probudio i ustao iz kreveta i krenuo ka toaletu da uradi higijenu posle nekog vremena je zavrsio otisao u sobu da spremi krevet i presvukao se nije imao sta jesti te je odlucio da izadje napolje da vidi da li ima neki restoran ili neko da moze da pojede.Obuva se i uzima kljuc i otvara vrata i zatvara ih za sobom i zakljucava.Hodajuci pored drugih kuci je ustvari primetio koliko puno ninji ima te se zaputio ka ulicama.

Prolazeci ostale kuce drugih ninji sam stigao do svije uzimam kljuc iz dzepa i otkljucavam vrata i ulazim u kucu te vrata zatvaram za sobom i zakljucavam ih i idem ka spavacoj sobi.Video sam cvet stavio sam ga u saksiju te sipao malo vode tek tolko i osetio sam odjednom umor zatim sa otisao do wc da operem zube posle toga sam usao u sobu i presvukao i legao da spavam:

Pa nije lose sada moram da usavrsim jos dosta stvari ali otom potom.

Te zatvara oci i polako ulazi u san

Podne je bilo i Wertzuir se probudio trlajo je oci i ustao iz kreveta i otisao pravo ka toaletu da uradi higijenu.10 minuta je proslo kako je zavrsio i presvuko se te je spremio krevet i otisao u dnevnu da vidi neke knjige o elementu struje jer nije poneo knjigu od oca koja ima dosta informacija.Uzeo je jednu knjigu otvorio ju je i poceo je da trazi stranu o elementu struje.Trazeci stranu 4-6 minuta je nasao i okrenuo stranu i poceo da cita:

Da bi izveli većinu džucua munje,korisnici moraju da pretvore svoju čakru u električnu energiju. Jedan od jednostavnijih načina da se koristi ova električna energija je da se ona kanališe u nindža alatke,povećavajući snagu rezanja oružja tako što vibrira ili izazivajući umrtvljeni efekat na one sa kojima oružje dolazi u kontakt.

Nije bilo puno ali svoju chakru pretvori u struju.Zatvorio je knjigu i stavio na sto i odlucio je da krene napolje.

Uzima kljuceve i otkljucava i otvara vrata i zatvara za sobom i zakljucava i stavlja u dzep.I krenuo

Hodajuci 20 minuta po kisi je stigao do svoje kuce uzeo kljuceve iz dzepa i otkljucao vrata i otvorio ih je i usao zatim odma ih zatvorio i zakljucao i stavio na policu.Kretao se ka toaletu da se osusi uzeo je peskir i trljao svoje lice i delova tela skinuo je odelo da bi se mogao lakse osusiti odelo je stavio da se susi te se presvukao u drugo odelo.Zatim je otisao u spavacu sobu dok je padala kisa i video je cvet koji je trebao dati njoj ali je malo uvenuo da li to znaci da Ami stvarno se menja u ono sto mislim.Ko ce ga znati uzima saksiju gde je i cvet i otvara prozor stavljajuci cvet malo pred kisom i da ostane tako i dok je na sunucu ili kisi ili nocu znace po cvetu da li je Ami dobro tek tolko.Odlucio je da spava legao je u krevet ali tesko da zaspi od kise mu se prispavalo i usao je u san
.

Proslo je par dana od kako je Wertzuir trenirao sa elementom struje i odlucio je da ode na misjiju koju je uzeo danas.Spremio je torbu oruzija,vodu,hranu i izasao iz kuce i zakljucao je te se zaputio ka kapiji.Na daljini od njegove kuce nije se ni video koliko je daleko otisao i gubio se svaki trag.

Dosao je ispred kuce otkljucao je vrata i zakljuco ih i stavio na policu i otisao da se istusira pre toga je stavio torbu u spavacu sobu i vratio stvari na mesto.Te otisao da se istusira posle 10 minuta se presvukao i otisao u dnevnu da gleda tv ili nesto da odmori.

#card08

Proslo je 10 dana i Wertzuir je odlucio da ode na misiju koju treba da obavi za selo.Spremio svoje stvari trobu kunai i ostale stvari koje su mu potrebne za putovanje.Uzeo je kljuceve otkljucao vrata,otvorio ih i zatvorio za sobom i zakljucao te je krenuo da kapiji sela.

Wertzuir je konacno stigao do svoje kuci posle uspesne misije stavlja ruke u dzep te je uzeo kljuceve otkljucao vrata,otvorio ih i zatvorio za sobom i zakljucao i stavio na policu.Otisao je do sobe spremio stvari posle 6 minuta spremanja je otisao u toalet da se okupa 10 minuta je proslo i zavrsio je sa time i otisao u dnevnu da odmara

#card08

Wertzuir je se dosadjivao po kuci i radio redovnu rutinu za trening pa je odlucio i na misiju da krene svake nedelje uzme bar po jednu.
Kuca Wertzuira Image
Odlucio je da se spremi i da krene spremio je stvari oruzija i uzeo je kljuceve i zakljucao je vrata i krenuo je ka granici.

Stigao sam do kuce i otkljucao vrata i usao unutra stavio sam kljuc na policu i otisao da se okupam posle 20 minuta raspremanja i tusiranja otisao sam u sobu i legao u kreveti i gledao plafon da odmorim malo pa posle idem na trening

#card08

Hodajuci neko vreme konacno sam stigao do moje kuce te sam uzeo kljuceve koje su bile sakrivene u travi na svu srecu imam dosta kopija kljuceva ili ti rezervnih.

Te otkljucava vrata i ulazi unutra i zakljucava vrata za sobom:

Ahh dome slatki dome.

(Video sam i bolje)

Pravi cu se da to nisam cuo.

(Hahahah sta se odma ljutis brate nisam rekao da je lose nego da sam vidjao bolje)

Pitam se kako si video bolje od ovoga kad si bio na jednom ostrvu 30 godina!

(O tome nebih da pricam)

Mhm nisam znao da si se naspavao


(Nisam puno samo da vidim kakva ti je kuca i to je sve)

Te je Wertzuir krenuo do wc da se okupa.

Te je skinuo odecu sa sebe i stavio je u masinu da se opere i upsput da se okupa:

(Nisam se dugo kupao brate)

Pa ja se kupam redovno da bi drzao higijenu.

Te je uplaio tus i poceo je da se kupa

(30 minuta kasnije)

Ahh nemogu ove crteze da skinem sa sebe nema sanse.

(Kad si smotan brate jer ne znas da se boris)

Pa vidi nemogu da kazem da ne znam da se borim ali sam bio nadbrojan itekako.

(Pa dobro ali to je opet izgovor donekle bez uvrede)

Te je masina zavrsila nije hteo dugo da ostane jer je hteo da bude spremna za sutra odeca.Stavio je da se napolju susi i usao je u sobu i presvukao pidzamu:

Nista Akon ili ti brate laku noc ti zelim

(O takodje brate laku noc)

Te su polako ulazili u san.

Doslo je jutro a Wertzuir je i dalje spavao te ga je poceo buditi Akon:

Brate budjenje ajde imas pismo moramo krenuti!.

Drmajuci ga svo vreme te se polako budio:

A covece sta.AA! k-kako si ti izasao iz mene!

Akon se iznenadi:

Brate kako sam usao u tebe mogu i da izadjem kad hocu ili ako ti to zelis moramo da se upoznamo sa nasim sposobnostima.

Koje pismo sta gde da idemo.

Neka sala za sastanke kod Kage zgrade kako sam bio citao.Uspt spremio sam ti odecu pa se presvuci cekam te.

Te ulazi u njega:

Ah uredu sacu ja.

Te je ustao sa kreveta otvorio prozore i otisao u kupatilo da uradi jutarnju higijenu

(15 minuta kasnije)

Ajde brate nemamo citav dan!

Sacu aa brate mili.

Sve je spremio i presvukao te se zaputio ka vratima i uzeo kljuceve i otkljucao i zakljucao za sobom i stavio je sakriveno ispred kuce.I krece ka Kage zgradi.

Polako se priblizavao ka njegovoj kuci uzeo kljuceve i otkljucao vrata,Zatvroio za sobom i zakljucao vrata:

(Brate ja cu odspavati pa ti zelim laku noc)

(Aj laku noc)

Otisao je u kupatilo da se okupa skinuo je sa sebe odecu i otisao da se ukupa.Tokom kupanja crtezi su ga smarali tokom tusiranje delimicno se skinulo ali nije bilo dovoljno da se ne vidi.

(Posle 10 minuta)

Zavrsio je sa kupanjem i obukao je pidzamu.


#card08

Pa je potom otisao da opere zube.

(3 minuta)

Je zavrsio sa pranjem zubiju,zatvorio kupatilo i otisao u spavacu sobu.I otvorio je prozor i gledao

Kuca Wertzuira Depositphotos_344089164-stock-photo-night-scene-moon-seen-window

Ahh kolko ce jos ovako da traje pitam se sta se desava sa Ami.Hmm malo mi i nedostaje ali za sve sto se lose desi je nesto i dobro.

Te je zatvorio prozor i otisao da spava i polako ulazio u san.


#card08

Doslo je jutro a Wertzuir se polako probudio.Ustao iz kreveta i polako krenuo ka kupatilu da uradi jutarnju rutinu

(7 minuta kasnije)

(Dobro jutro brate)

(Dobro jutro)

Te je otisao u spavacu sobu spremio krevet i presvukao se hteo je da pojede nesto malo ali je prvo hteo da ode na misiju jer mu je bila obaveza mogao je da izdrzi jos malo onako je misija bila blizu.

Spremio se za put na misiju te je otkljucao vrata i zakljucao za sobom kad je izasao stavio sakriveno blizu kuce i krenuo je:

(Brate sad idemo na misiju tako da posle misije zajedno cemo da treniramo da vidim kako mozemo funkcionisati).

(Vazi brate).

#card08

Stigavsi do kuce je uzeo kljuceve gde ih je skario otkljucao pa zakljucao za sobom.Otisao je do spavace sobe da se presvuce u pidzamu te je otisao u kupatilo da opere zube

(4 minuta kasnije)

Opravsi zube je izasao iz kupatila i zatvorio vrata otisao u sobu da spava.Te je legao i polako je ulazio u san spremajuci se za sutrasnji dan.

Citav dan je prosao kako je odspavao a bilo je uveliko noc:

Da li sam stvarno citav dan odspavao.

Bravo brate dobro veče

Jako smesno

Te je otisao do kupatila da se umije tek tolko

(10 minuta kasnije)

Sve je spremio i obukao se krenuo je ka vratima a ispod vrata je bio neki papir.Na njemu je bila u pitanju Anbu operacija zacudio sam se ali je pisalo moje ime:

Jao pitam se sta pise

Kako je citao morao da da lazne informacije:

Opa moramo malo da sirimo lazi brate

Vidim.

Te je otvorio vrata i zakljucao i stavio kljuc skriveno i zaputio se ka kapiji.

Stigavsi nazad kuci je uzeo kljuceve i otkljucao vrata te ih je zakljucao sa sobom kako je usao.Otisao je do kupatila da opere ruke i ostalo i pitao se sta moze da radi u 2 ujutru odlucio je da se presvuce u pizdamu i da legne ako bude mogao da zaspi:

Ovo je glupo ne mogu da spavma sta da radimo

Brate jedino ako hoces da pricamo o necemu mada imamo iste misli tako da bas i ne ne znam iskreno.

Te je Wertzuir gledao u plafon i zatvorio oci nadajuci se da ce zaspati.

Bio je dan uveliko Wertzuir je nesto gledao na tv od dosade i pricao sa bratom u isto vreme.Zatim je neko zakucao na vrata i ostavio neko pismo ispred vrata.Zatim je Wertzuir ustao dosao do vrata sagnuo se i uzeo papir i pogledao u njega:

Opet Anbu operacija pff smor.

Bolje da idemo brate jer nemamo sta raditi

A i to sto kazes.

Zatim je uzeo kljuceve otkljucao vrata kad je izasao zakljucao i sakrio kljuceve negde skriveno.

Dolazivsi kuci malo umoran je usao unutra i uradio sve po standaru zakljucao vrata i ostalo spremio se za spavanje,oprao je zube.Te je usao u spavacu sobu i legao na krevet sa zadovoljstvom i polako je ulazio u dubok san.

Proslo je nekoliko dana Wertzuir je bio smoren a i lenj a Akon je bio zamisljen I postavljao pitanja iz dosade.U tom trenutku se pojavilo neko pismo pred vratima.Jedva se naterao da se sagne I da uzme citao je Malo samo Ono Sto mu je najbitnije bilo:

Zamak a ne zelim da glumim viteza.


Nije to brate da glumis nego neki zadaci.

Wertzuir je odlucio da krene poneo je Ono Sto mu je bilo potrebno.I izasao iz kuce zakljucao I sakrio kljuc I zaputio se ka kapiji.

Stigao je do kuce i usao u nju i zakljucao vrata:

Ahh dome slatki dome.

Rekovsi to je otisao do kupatila da se istusira dok je ulazio je rekao:

Nadam se da ce ovi crtezi sa mene sada ocistiti.

(10 minuta kasnije)


Je zavrsio sa kupanjem i uspeo je da skine sve one crteze sa sebe i citavo telo mu je bilo cisto:

Konacno i to sam maknuo sa sebe trebalo bi da uradim jedan mali trening kako bi se nosio sa onoliko dece oko sebe.

Wert se presvukao i izasao napolje iza kuce gde je mali vodopad i zatvorio je oci.




(U glavi)

Kako je zatvorio oci polako je vracao svoje misli na ostrvu gde je bio kada se borio protiv pirata.

Kuca Wertzuira Image

U redu bacio sam vec tad napad a oni su poceli da me napadaju sada cu morati da pokusam drugacije da se odbranim.Te je svoje misli ponovo vratio do dela gde su ga svi napali kako bi mogo da vidi sta je mogao da uradi.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world185 Kuca Wertzuira #world183 Kuca Wertzuira #world187 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world182 Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world183 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world190 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world185 Kuca Wertzuira #world185 Kuca Wertzuira #world185 Kuca Wertzuira #world181




(U glavi)

Vratio je misli nazad i ugledao je 23 pirata tada koji su ga tad napali mojih 32 dlana nisu bila dovoljna da zaustave sve napade onda cu morati zid da pokusam ako to bude radilo

#card108
800def
Oblik:svuda oko mene i pod nogama mali deo zid gde ima izlaz koji je neprimetan
100hp+ stita
#card1286
Byakugan!

Zatim sam izasao iz zida posle njihovih napada i gledao da uradim neku jaku stetu sve odjednom.Te se wertzuir pocinje zaletati ka jedno piratu

#card355
#card164
800dmg

Ojacao je svoju pesnicu sa strujom (100+dmg) i zamahnuo ka ninji i svima zbog jake sile.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world187 Kuca Wertzuira #world183 Kuca Wertzuira #world182 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world190 Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world185 Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world183 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world186 Kuca Wertzuira #world183

(U glavi)


Uspeo sam da ubijem 15 pirata a ostali su izbegli odmah sam se vratio nazad unutar zid i sacekao da se svi napadi udare u zid.Zid se tresao ali je bio citav polako je izasao iz zida i prebrojao je ostalo ih je 8 dosta manje te je smisljao nacin sta bi mogao da uradi.U glavi je se setio napada koji dugo nije koristio te je odlucio ispravio je dlan i zadrzo chakru u stopalima te se brzo zaleteo ka piratu

#card1298
800dmg


The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world182 Kuca Wertzuira #world188 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world189

(U glavi)

Pola je pogodio a pola je napad apsorbovalo wert je brzo pomerio do zida i usao unutra vec njih dosta je lezalo na podu.Izasao je iz zida i poceo je da zateze pesnicu ka jednom piratu i napravio jak talas.

#card355
30ene 600dmg
(850dmg)

Posle zamaha je gledao i u tom momentu sta ce pirati da urade.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world189 Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world181 Kuca Wertzuira #world189


0:36


(U glavi)


Pogodio sam dvoje a ostalo dvojica su opet apsorbovala vratio sam se nazad u zid ali kako je napad udario zid poceo da se rusi:

Izgleda da zid drzao koliko je mogao


Rekovsi to na njega je isao napad ali dosta oslabljen ali se setio da ima jednu tehniku koju je konacno imao sanse da iskoristi.Zatim brzo ispravlja na obim rukama kazi i srednji prst koji su od chakre i pocinje da da pravi prave linije od chakre koji ga brane

#card1291
300def

Ali nije imao previse snage da ih napravi izdrzljivim te je napad rusi.Stavio sam ruke na tlo i podigao zid
#card103

Napad je bio ponisten zatim sam prosao pored zida i napao jednog pirata
#card1294
500dmg
Posalo sam talas na jednog dok na drugog
#card1289
400dmg
Direktno u tenketsu tacku




The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world184 Kuca Wertzuira #world188

Uspeo sam da pogodim prvog sa talasom a drugog sam promasio previse sam kasno odreagovao brzo sam se vratio iza zida kako bi se odranio ponovo sam isto uradio i prisao sam piratu koji je ostao na terenu od zivih

#card355
20ene 400dmg

Te sam zamahnuo pesnicom na njega

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world190

Mali pirat je uspeo da mi izbegne udarac veoma brz za jednog pirata ali neces moci dugo da stojis na nogama.Wert je spustio ruku rasirio ruku i poceo da fokusira chakru u svoj dlan(Nezna pesnica),podigao je ruku te zaleteo na pirata i zamahnuo na njega

#card1292
500dmg

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca Wertzuira #world181

Uspesno sam pogodio pirata ali je u momentu udara talasa u njega je poslao poslednji napad ali bilo je uzaludno pomerio sam se iza zida i tako pobedio svih 23 pirata ne znam kako sam moga tako glupo da izgubim mah tu je sta je(gasi byakugan).Wertzuir je polako vratio svoje misli u realnost i polako ustao sa tla:

Dugo ti je trebalo brate

Praksa znas kako je

da da(govoreci smoreno)

nego sam planirao neko shinobi odelo da uzmem ovako i mislio sam neke tegove da imam na sebi da treniram telo da mi bude brze

pa hajde onda

Rekovsi akon wertzuir je krenuo ka nekoj prodavnici polako se odaljavao od svoje kuce.

Posle kupovine i male setnje stigao je kuci otključao je vrata i zatvorio ih za sobom potom zakljucao i ostavio je kljuceve na policu.Potom je otisao u spavacu sobu da se presvuce:

Taman ovo odelo sto nosim da bude rezervno te je skinuto odelo stavio unutar ormana i poceo je da oblaci ovo novo odelo

(2 minuta kasnije)

je obukao odelo te je uzeo bandaže i stavio na svoju desnu ruku i nogu

#card397

Te je stao ispred ogledala i gledao se uredu ovo stvarno dobro izgleda

Mhm

Uredu sad bi mogli da nadjemo neke tegove da kupimo.

Rekovsi to je krenuo ka vratim uzeo kljuceve otkljucao i otvorio pritom zatvorio i zakljucao za sobom kljuc je sakrio negde u skrivenom mestu.