Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kubina Kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kubina Kuca

Kubina kuća je skromna ali udobna, smeštena na prelepom mestu s prelepim pogledom na okolni pejzaž. Fasadu krasi tradicionalna arhitektura, sa drvenim krovom i kamenim zidovima koji pružaju osećaj sigurnosti. Unutrašnjost je prostrana i uredna, sa minimalističkim nameštajem i toplim tonovima koji pozivaju na opuštanje.
Unutar je bila perfektna za Kubu i za njegov život...

Agrom je dosao u novu kucu koja se otvorila u selo . Pretpostavljao je da je to kuca jednog od novih nindzi koji su dosli u selo onog bjelokosog ili onog sa crvenom kosom. Odlucio je da bude kulturan i donio je poklon jer prvi put dolazi u kucu ovaj put donio je solju caja i neko meso. Odlucio je da pokuca na vrata približio se vratima i pokucao
Zdravo,ima li koga?
Kulturno je upitao i odmakao se od vrata i cekao odgovor.

Dok sam pospremao kucu cuo sam da neko kuca na vrata i pita da li je neko tu, odlucio sam da pogledam ko je pa sam video ninju kog sam video jedan put pre ali ga ne znam, otvorio sam mu vrata i rekao "Ne hvala, mama me je naucila da ne uzimam nista od stranaca ;], a i imam posla" okrenuo sam se i zatvorio mu i zakljucao vrata i nastavio sa pospremanjem kuce...

Agrom je dugo cekao i napokon se nepoznati nindza javio rekao je da ne uzima nista od nepoznatih ljudi tako ga mama naučila,i ima posla ali ako nece milom onda silom sada cu da mu kucam dok ne otvori
Agrom je cekao ispred vrata,kucao i rekao
Alo,sto neces da mi otvoris sta glumiš ti novi si u selu i tako se vec ponasaš eh koga sve primaju u selo,sta tražis ovdje u selu ti?!

Kuba je nastavio sa sredjivanjem kuce, pojacao je glasno muziku i uzivao dok je sredjivao kucu, nije mario za ninju koji je bio dosao jer je primetio da nije bitan njegove paznje, polako sam krenuo sa sredjivanjem i na sprat, misli su lutale i bile usredsredjene na kucu...

Agrom je vidio da je dosao kod neke budale koja ga ignorise i nece da mu otvori vrata znao je da ne smije da ucini isto ono sto i sa Matsudom zbog toga je odlucio da je najbolje da odmah podje kuci kako ne bi imao daljih problema sa policijom ili ovim nindzi
Pozdrav,ali vidjećemo se opet
Rekao je i krenuo prema kuci
#card21

Konacno posle nekog vremena zavrsio sam sa sredjivanjem kuce i odlucio sam da idem malo i da prosetam, onaj ninja je samo otisao sto je bilo i po planu, nemam vremena da se sa tako nekim kacim, konacno sam izasao na svez vazduh i uputio se u setnju...

Stigao sam kuci, izuo se okacio stvari na svoje mesto i ostavio blokce na mesto, nacrtao sam dosta stvari u prolazu koje sam video i koje su mi se svidele, spremio sam vruc caj koji sam brzo popio i prilegao na krevet i polako tonuo u dubok san...

Agrom je dosao opet u kucu novog nindze u selu ovoga puta znao je sta mu je cinit ako ne otvori ovaj put moram silom da mu udjem u kucu jer ovo je neki lud nindza
Agrom se približio kuci i pokucao na vrata
Otvaraj ,ovaj put moram otvoriti donio sam poklone necu ti nista lose samo cu te pitati par pitanja hajde otvori i ne budi los,hoćes li otvoriti?!!
Upitao je i jos jednom pokucao na vrata.

Spavao sam kad sam ponovo čuo kucanje, mora da je to onaj dosadni ninja, odlučio sam da Otvorim i da vidim šta hoće a bude li nepristojan pozvacu mu policiju,
Nisam hteo odmah kad sam došao da ulazim u probleme ali kad se ovakav covek navuče na tebe šta ćeš otvorio sam Mu vrata i upitao izvoli, kazi šta želiš probudio si me bolje da je vredno

Napokon Agromu je nindza otvorio vrata i Agrom je usao odmah u kucu i rekao
Hvala,samo cu te pitati neka osnovna pitanja o tebi i Zašto si ovdje u selo nije nista ne boj se ,nego vjerovatno imas wc moram hitno cim se vratim pita cu te neka osnovna pitanja,moze li?
Upitao ga je i otišao do wc.

Gledao sam ga cudno, dok je prolazio pored mene uhvatio sam ga za majcu i zaustavio i upitao ga Ne, kod mene nema wc napolje se ide u wc, siroko ti je polje samo pici ispred
#card1366
#card10
Tu ces da stojis i da budes brz, nisam glup iako sam nov, imas 2 minuta ili ides u policiju...

Uf sirotinjo ni wc nemas i vidi se kakav si pušti me nesrevo jedna sad ces ti vidjet boga svog ti ces mene za kragnu da vatas ,alo nov si u selu i tako se ponasaš nece moci ove noci,ali bicu dobar i necu ti nista uraditi
Agrom je otišao ispred i zavrsio i vratio se u kucu.
Malo si se napravio da si neko a jel' tako e nece moci vjeruj mi tako opa sharingan vidio sam ja puno takvih kao sto si ti a sada dodo ti je kraj.
#card16
#card831
Šefe sto me zoveš koga trebamo da prebijemo

Ma ima jedan ovdje novajlija u selu ima nekih problema pa da mi to odmah rijesimo
Riješi ce mo mi to
Kuba necu sad da pravimo probleme samo da te upozorim nemoj da me hvatas vise za vrat i da se tako ponasaš.

Nakon nekog vremena primetio sam ogromnu kornjaču i prišao sam da vidim šta se dešava pa to je Kuba a ovaj drugi je Agrom koliko se sećam on je bakuto klan "Nebrinite momci samo ću da posmatram" pitam se kako li će dalje stvari da se odviju ipak moram da priznam Agrom ima petlje da krene na jednog Učihu ipak ono što znam jeste da ako izbije tuča ja odlazim *Hugomecu je stajao u jednom ćošku u kući i posmatrao ovaj zanimljiv događaj*


Dve velike siluete su se videle na početku ulice, Sanna vidno ljut na Agroma jer je ponovo zabrljao. Sanna i Rurinari prilaze razujarenoj gomili. Tri nindže nešto raspravljaju. Sanna govori: "Šefe dozvolit ćeš meni. Ovo je selo Vodopada i mi veoma brinemo o sigurnosti u selu, svako ko naruši ovu sigurnost i mir sela biće strogo kažnjen. (momci ovo vam je sada upozorenje i nešto poput medju poteza, možete da sada odlučite opozovete vaše poteze ili da ih ipak uradite i snosite posledice).

Rurinai dolazi zajedno sa Sannom na mesto dogadjaja te uvidja 3 shinobija kako se raspravljaju oko necega. Medju njima vidi i Agroma kojeg su nedavno pustili iz tamnice.
"Opaaaa, pa ti to opet pravis probleme, u sta sebe uvlacis...."
( Sanna ovde ima prevlast tako da sve vezano za rp i ostalo on radi i odlucuje, ja sam tu ako pokusate da se mangupirate)

"Dobar dan, ja sam nov u selu i zovem se Kuba, pustio me je kage sela, kako sam dosao ovaj ninja me ceo dan napada i dosadjuje, bio je prvi put oterao sam ga i sada dolazi i pravi probleme, ulazi mi u kucu i radi kako i sta hoce, zeleo je da me napadne sa ovom kornjacom koju je prizvao a da ne unisti nista koriscenjem jutsua nego kornjacu da posalje na mene ali vi ste se ukazali, pretpostavljam da je isao i kod Hugomecua koliko je dosadan, ne znam sta zeli prvi put sam mu lepo rekao da ode a on je tek posle dugo vremena otisao, zatim pretpostavljam da je i kod Hugomecua ovog sa crvenom kosom otisao pa se vratio gde sam mu otvorio vrata i pustio ga a on nepristojno ulazi i radi sta hoce, cak mi je isao i u wc u dvoristu i na to zelim da se zalim, zelim da ide da pocisti i hteo je da me napadne stvarno mislim da ovo nije uredu, sve moze da potvrdi Hugomecu, vi procenite..." dosla je pomoc kao kec na sedmicu, ugasio sam saringan i smirio se, hteo sam da proverim dal mi nije nesto postavio u kuci pa ce probati da se vrati, a sada je vreme da ode tamo gde i zasluzuje, smireno sam sve rekao i ugasio saringan...
Kubina Kuca Dc035c81ed79bd5afa49babc9b4062f5

Nakon što su se pojavila dvoica šinobija sa  policiskom uniformom mislim da će sve da bude rešeno približio sam se Kubi i počeo da pričam "Istina ovo što moj drug Kuba Priča da je dolazio i kod mene to je istina mada sam mu rekao da ako hoće da dođe kasnije pretpostavljam da je nakon toga došao ovde i počeo da napada mog druga na osnovu onog što sam zateka mogu za zaključim sledeću stvar moj drug isprva nije hteo da ga pusti međutim slomio je se pod pritiskom Agroma tako mu je ime koliko se ja dobro sećam i nakon toga ga je pustio u trenutku kada ga je pustio Agrom je verovatno zatraažio da ide do vecea međutim moj drug sobzirom na to da nijedan od nas dvoice nezna šta je Agrom smerao ga je zaustavio i hteo je da proveri da li je dotični Agrom sakrio neko oružije nakon čega je ovaj otišao izvršio nuždu u dvorište vratio se i prizvao kornjaču nakon čega sam ja došo,Ponavljam ovo je moja pretpostavka ali sam skoro upotpunosti uveren da je tačna." Po onome što trenutno vidim izgleda da je Agrom stvarno pravio probleme možda sam bio upravu da je on Hitokiri (Prevedeno sa japanskog ubica) čekao sam odgovor dva šinobija u policiskoj uniformi kako bi znao šta dalje da uradim.

Kubina Kuca OIP.7ipSMXtzXpfZTInQxiUgvwHaEL?w=275&h=180&c=7&r=0&o=5&dpr=1.3&pid=1
Agrom je opet vidio dvojicu policajaca koji su dosli u Kuhinju kuci proslo put oni su Agroma uhvatili u Matsudinoj kuci i dobro ih se sjeca jedan od njih posjeduje sharinga
Izvinite,to nije bilo bas tako ja sam ovu dvojicu nindzi vidio prvi put kada sam se vraćao sa misije oni su usli u selo,od tada kreću moje sumnje prema njima ja nisam nista htio lose da im učinim,samo zelim da se dokazem selu i otkrijem nesto sto ce biti korisno. Kakvih su oni namjera trenutno ne zna ali sam htio da saznam. Onda sam prvi put otisoa kod ovog nindze po imenu Kuha i on me odbio cak nije htio da uzme poklone,odmah sam otišao. U nadi da cu saznati neke informacije od drugog nindze Hugometsua odmah sam krenuo do njega i on me odbio ali na malo normalniji ali cudniji način nego Kuba. Rekao je da ce mi se vidjeti za nekoliko dana sto sam i ispostovao. Sav ljut jer su me ignorisali dosao sam ovdje kod Kube i ovaj put me pustio,krenuo sam u wc ali me on zaustavio. On je odmah aktivirao sharingan i ja sma otišao u wc nakon sto sam se vratio prizvao sam samo kornjaču ali nisam htio da ga napadam ,prizvao sam je da bi on mene ne bi napao. I tada ste dosli vi,ja nista lose nisam učinio niti sam imao namjeru radite samom sta zelite.

Šefe,Jel sve u redu (kornjača je začudjeno upitala)


Kada je Agrom počeo pričati Sanna se udario po licu. Sanna nakon toga poče govoriti: "Ti si chunin sela Vodopada, treba da naučiš da se ponašaš." Sanna pogleda u Kubu i Hogumetsu,a pa reče: "Ja se izvinjavam u njegovo ime. Kage nas je već obavestio o vašem dolasku, uživajte u vašem boravku u selu." Sanna je ponovo vezao svoju kosu i uozbilji se. "Agrome! Nije tvoje da juriš i uznemiravaš ljude po selu"

Kako Agrom nije povukao svog summoninga, oglušio se o direktnu naredbu sela i njegovih nadredjenih. Sanna staje u borbeni stav i viče: "Predaj se i podji sa nama u stanicu ili se bori ovde sa mnom."

Agrom je pazljivo slusao govor Sanne koja ga je pitala nezgodna pitanja Agrom se zacudio i nije znao da li da se bori ali znao je da je to sigurna smrt,pa je odlucio da ode samo u stanicu i snosi manje posljedice.
JA danas necu da se borim vas je 4 a ja sam 1 ako krenem u borbu izgubicu cak mi ni moj summon ne moze toliko pomoci,pa onda odlucio sam vodi te me odmah u stanicu opet cu biti zatvoren u zatvoru ali svjestan sam toga

Nemoj tako sefe nisi ti cava,ali ja postujem tvoje odluke radi sta mislis da je najpametnije hocu li da se vratim u svoj svijet(upitala je kornjaca)

Vrati se i hvala na razumijevanju.(rekao je kornjaci i dao mu znak da se vrati u svoj svijet)

Kubina Kuca D1c406a9ac3fd2713dab0790d71a0a8a


Sanna NPC joninu koji je upravo došao (policajac) reče: "Ovoga nemoj voditi u takmnicu naše policijske stanice, vodi ga u moju kancelariju. Ha. Sanna se nasmeja jer je mislio na podrum policijske stanice. Sanna porazgovara nešto sa Rurijem i onda on, Agrom i NPC policajac napuštaju ulice i odlaze u policijsku stanicu.

Agrom je gledao Sannu i jos jednog policajca koji mu nije bio poznat svo vrijeme je razmišljao o svojoj kazni i budućnosti ovo mu je 2 put da ide u stanicu za 3 dana Agroma malo cice agresija. Pretpostavljao je da ce i ovoga puta Kage biti obaviješten o ovom dogadjaju ,svo vrijeme nije skidao pogled sa Kube i Sanne. Gledao ih je sa pogledom koji nije bio prijateljski. Jer zbog njih je zavrsio u zatvoru. Pri izlasku iz kuce nije skidao i dalje pogled sa njih
Dobro,ici cu u tvoju kancelariju ali vidjecete vi kasnije murija je najgora.
Rekao je i izašao iz kuce dok su ga vodili u stanicu.

Nakon što su umalo izbili neredi Agrom se predao pitam se šta li će da se desi sa njim dok su izlazili video sam da je ljutito pogledao prvo u mog druga Kubu pa onda u policajca koji ga je vodio sa sobom,nakraju sve se završilo onako kako sam i očekivao bez većih incidenata pa nadam se da se ovakav incident više neće desit šta više toliko je bilo loše da je specijalni NPC policajac došao po njega iskreno znatiželjan sam za njegovom prošlošću i zabrinut njegovom budućnošću pitam se kakvu li će kaznu da mu daju a prokletstvo tako mi i treba kad nisam proučio zakone ovog sela pre nego što sam došo,nema veze i ovako ću morati da ih proučim kako bi otvorio svoj samurajski dojo.
*Rekavši ovo seo sam zajedno sa Kubom za sto kako bi čuo detaljnije šta se desilo i na osnovu toga rasudio da li da verujem Agromu*

Smireno sam gledao sve šta se izdešavalo i popratio pogledom, porazgovarao je sa Hugomecuom o svemu pa je on otisao svojoj kuci, nakon svega vratio sam se u kuću i zaključao, pretpostavljam da me je ovaj ninja zamrzeo i da nas susret još nije gotov, od sad ću da pazim koga puštam u kuću, zaključao sam 2 puta za svaki slučaj i zatvorio sve prozore i ulaze i legao na krevet da malo odmorim od svih sranja koja su se desila u posljednjih nekoliko dana…

Dok sam trckarao ulicama osetio sam meni poznatu cakru, video sam stil gradnje kuce koja me je podsecala na pomocni centar iz proslog sela. Ovo je definitivno Kuba, ali mislim da me moji instinkti varaju, nemam sta da izgubim sem da pokucam i vidim.
* Tsumi ulazi u dvoriste i ide prema vratima kako bi pokucao i video ko ce ga docekati *
"Kuc, kuc. Ima li koga?!"
* Tsumi je sa osmehom ocekivao da ce videti svog druga Kubu u kuci koja lici na njegov pomocni centar *

Dok sam uzivao na krevetu, posle ne toliko dugo vremena na mojim vratima se ponovo zaculo kucanje, mrzovoljno sam ustao aahhhhhh, ko je sad da nije mozda opet agrom ili neki ninja koji zeli probleme pogledao sam kroz spijunku i odmah prepoznao tu crvenu kosu, To je bio Tsumi kod jako dugo nisam video, odmah sam otvorio vrata i rekao mu PA gde si ti, da li je moguce da si me nasao, hajde ulazi, nismo se odavno videli srecno sam otkljcuao vrata i pustio druga Tsumija u kucu pa zatim opet zakljucao zbog kriminalaca u selu, potom smo se uptili do dnevne sobe i seli da porazgovaramo dok smo jeli i pili...

Da, ipak sam imao dobru procenu, to je bio moj prijatelj Kuba, vreme je za malo razgovora.
* Tsumi ulazi u kucu nakon sto mu je Kuba pozeleo dobrodoslicu i otvorio mu vrata *
"Imas lep enterijer ovde.. Nadam se da si se odmorio od one misije, nismo imali vremena da se ispricamo, ali sada imamo"
Zeleo sam konacno da obavimo dugo iscekivani razgovor u miru i tisini.

Usli smo i seli na kauc i razgovarali o zivotu i svemu sto se izdesavalo, rekao sam mu kako mislim da je ovde zivot postao skup i mora da se placa, vec prvi dan kad sam dosao me je napao neki Agrom a malopre sam cuo da ce krenuti da se naplacuje zivot stanovnicima ovde verovatno zbog duga sela, cuo sam dosta o selu ali ne znam sta da kazem, da li si mozda planirao da za jedno dvadesetak dana osnujemo nesto nase i napravimo neki nas plan za buducnost i osnujemo nesto sto moze da bude lepo i za nas a i za ostale, dosadio mi je vise obican zelim da budem nesto, nesto veliko i da vodim nesto, ne svidja mi se ovaj klasican dosadan zivot, mozda budem otisao u policiju ovde tih mesec dana videcemo, sta je sa tobom? upitao sam ga radoznalo i cekao njegov odgovor...

Duboko sam razmisljao u sebi o svojim planovima kako bih mu precizno odgovorio sta imam na umu.
"Pa trenutno nemam neki cilj, sto se tice placanja za zivot u selu nemam nista protiv s obzirom da nam uvek garantuju bezbednost. Biti policajac ne zvuci lose, mogao bih se posvetiti da me ubace u jedinicu. Sto se organizacije tice nisam siguran da smo dovoljno jaki za to, zato bolje da malo odahnemo ovde. Jesi li upoznao nekog novog od kako si dosao, zapravo, kada si uopste i dosao ovde, i sta te dovelo."

Porazgovarali smo jos malo nakon cega sam mu odgovorio na nesto sto je morao da me pita, presli smo na sprat gde sam mu pokazivao nesto a onda sam ugledao sliku sebe kada sam bio na svojoj prvoj misiji, dirnula me je i dala mi je ideju da Tsumi i ja krenemo i odradimo jos 1 zajednicku misiju pa sam ga upitao "Tsumi, jesi li za neku misiju mozda, znam da ste ti i Boten uvek za nego kako je on jel ste se videli mozda?" upitao sam ga radoznalo silazeci niz stepenice...
Kubina Kuca Team-taka-suigetsu

Bio sam i vise nego spreman da isprobam svoje nove mogucnosti. Oberucke sam prihvatio novu misiju koja je ispred mene i Kube.
"Ne bas.. Nisam ga video posle one misije, nikakav kontakt nismo imali. Nije ni bitno usresredi se na novu misiju i mogli bi odmah da krenemo."
* Tsumi i Kuba su se uputili ka novoj misiji i avanturi kako bi isprobali svoje nove vestine i osvetleli obraz ovog sela *

Konačno sam stigao kući posle prvog radnog dana, činilo mi se zabavno, brzo sam otišao da se istusiram, presvučem jedem i polako legnem da odmorim, popunio sam papire koje su ostale da sutra mogu prebrinuti obaveze oko toga, umorno sam legao i polako tonuo u san…

Posle dugog sna, zgrceno sam se probudio i odmah setio gde treba da se uputim i sta treba da radim, nisam se nesto spremao ali nije ni vazno, presvukao sam se jeo obavio higijenu, pustio sam malo muziku na radiu dok odradim kratak trening pred put, zanimalo me je sta sad Hugomecu radi, nisam ga odavno video ali cemo se uskoro videti...

Sa osmehom na licu otkljucavam kucu i ulazim u nju da odmorim malo, bio je veoma dobar sparing u kome sam odneo pobedu, bio je dobar popravio se dosta ali ima on jos dosta da napreduje i bice veoma jak ninja u buducnosti, otisao sam da nesto pojedem pa da se uputim u policisku stanicu...

Kuba je mirno lezao i uzivao u odmoru kod kuce, selo je ovih dana bilo veoma tiho i nije se nesto mnogo stvari desavalo iako sam se ja izolovao od svih vec 2 nedelje nisam u kontaktu nisakime ali zelim idalje da uzivam u sopstvenom miru i tisini sam sa sobom dok ne krenem na posao, policijska stanica se takodje renovira i kreci pa jedva cekam da vidim sta su unutra radili jer su svasta pricali kako moze da izgleda, nedugo nakon lutanja misli utonuo sam u san i scena kao iz filma mi se konstantno ponavljala u glavi...
Kubina Kuca 888593878ab0e885b561439b2dd512ec

Nakon jos jedne uspesno zavrsene misije seo sam na kauc u dnevnoj prostoriji i citao knjigu o proslosti klana uchiha, na svasta sam mogao da naletim i stasta sam citao, znao sam sta je istina a sta izmisljotina pa sam se smeskao citajuci sta sve pisu u knjigama...

Dosadila mi je knjiga vrlo brzo i hteo sam da legnem da odspavam ali sam se setio onog sna koji mi se konstantno ponavlja
Kubina Kuca 7acb9c2a2c03cac0be0c457f9d5ee651
nisam bio srecan jer mi san ne da mira i daje mi da razmisljam odakle je to sto se desava i daje zadatak da resavam tu misiju koja mi se neda da radim,
odlucio sam da umesto toga odem do kuhinje i pojedem nesto...

Cim sam usao u kuhinju zatekao me je neki cudni dim,
#card17
odmah sam udahnuo vazduh zatvorio oci i brzo otvorio prozor i mahao da ode dim, odmakao sam se na bezbedno i otvorio oci ali kad sam pogledao nisam mogao da provalim odakle je dim dolazio...

Nedugo posle sto je dim nestao sam uspeo da zatvorim prozor i da uzmem sebi nesto za jelo i krenuo da spremim jos nesto sto su me ucili kao malog a veoma je ukusno, trebalo mi je dosta vremena za to ali je konacno gotovo i mogu da sednem za sto i da uzivam...

Nedugo posle obroka sam sav naduven od jela zaseo i uzeo papir i olovku i krenuo da smisljam plan za dalje i za buducnost sta bi trebao da uradim, voleo sam da unapred sve lepo isplaniram i rasporedim kako i sta cu da radim pa sam tako i sad lepo na papiru napisao i rasporedio kad i kako
...

Nakon sto sam ispisao i popunio papir odlucio sam da odem pozadi kuce ali pre toga zakljucam kucu i zatvorim sve, upalio sam saringan i pokusao da ga testiram i da ga vezbam malo
Sharingan!
#card1366
spremao sam se da polozim za Jonina i krenem vodama ozbiljnog ninje...

Pazljivo sam stojao i cekao u dovristu pismo koje treba da mi stigne u sanduce za pisma, zanimalo me je da li sam prosao i da li sam polozio za Jonina jer ako jesam to ce biti veliki iskoran i napredak za mene sto znaci da mogu granice i ostale stvari da pomerim za nivo vise, zeljan sam akcije kao sto su avanture ili borbe, misije su mi malo postale dosadne, nadam se da sam polozio i da cu napraviti iskorak u mom daljem razvoju kao shinobi...

Stiglo je pismo i kada sam ga otvorio imao sam i sta da vidim, polako uzbudjenje i radost sa lica je spalo i uozbiljilo se, video sam na papiru da imam 6.6 poena od cega mi je bilo potredbo 7/8 da prodjem, ovo mi je bio drugi put da sam pao i stvarno sam se razocarao, obecao sam sebi da sledeci prolazim 100% jer vise necu da dozvolim sebi da se ovako brukam, smatram se za jonina i za dostojnog ninju i zelim to i po pravilima da ostvarim...