Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šuma šomoki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šuma šomoki

Ova šuma je poprilično velika,u sredini šume se nalazi livada sa raznoraznim cvećem i drugim raznovrsnim biljem pored svega ovoga vegetacija ove šume nije prirodna ili se bar tako mislilo do skoro kada je otkriveno da ovde borave dvoica šinobija koji čekaju da se pojavi njihov prvi protivnik.

Pa izgleda da je ovov to mesto poprilično simpatična lokacija za prvu rundu ipak to nemenja činjenicu da je moj protivnik uplašen zar stvarno misli da ga nevidim iza tog grma ipak poprilično jr glup *Hugomecu nastavlja do livade* patetičan je još uvek me prati *Hugomecu stoji na sredini livade* pa vreme je da se pokaže moj prvi protivnik ranka genin.Šaljem munjevitog kera
#card159

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Šuma šomoki #world177

Izgleda da je preživeo pa nema veze moraću samo malo više da se pomučim ili ne stvaram laser koji stanuje protivnika nakon čega protivnika ubijam katanom i nestajem sa terena
#card160
#card353
#card19
#card21
odlazim sa ovog retardiranog mesta

Nakon što sam stigo odlučio sam da se popenjem na drvo koje je bilo u blizini livade koju na kojoj sam se borio nakon što sam utvrdio da nema nikog sišao sam sa drveta i stao na livadu gledajući kako mi se neki šinobi približava ipak nisam mogao dobro da vidim pa sam se razdrao "Ko se to tamo šunja!"

Tražeći Hugomecua, izgleda da sam ga našao, on ne vidi da sam to ja pa sam odlučio malo da ga zezam, iskoristio sam tajnu tehniku drevnog ninje koji me je naučio ovo, nazalost je preminuo pa nisam stigao da je usavrsim pa mogu samo na kratko da je koristim, munjevito sam otišao iza drveta i iskoristio tehniku #card14
Oštrim pogledom sam ga pogledao i izvadio katanu koju sam uperio u njega  #card353   Šuma šomoki Images?q=tbn:ANd9GcR3GMQt1aV8j1FYHP5d1vB0_Z7jnqnWyhz-7NBgdw873Q&s
I upitao ga Hej, ko si ti i zašto mi delujes tako poznato, i zašto me spijuniras, izlazi odatle u dubini sebe sam se smeskao i pitao se šta li će da se desi, ali izraz na mom licu je bio zastrašujuć i hladad, činilo mi se da kada me bude pogledao ima da se zaledi od straha…

Izgleda da neko hoće da se igra samnom "Otkri svoje pravo lice nemoj da se kriješ iza maske mog tela"  pitam se ko je ovaj lik za svaki slučaj biću spreman za njegov napad mada mora da je vešt čim je uspeo da iskopira moje telo pa da vidim koliko će dugo da glumi mene.

Krenuo sam munjevitom brzinom da ga kružim držeći moj Mac u ustima i praveći oštrice u vazduhu pa ako bi se pomerio posekao bi ga veoma jako, rekao sam mu
Otkri svoje pravo lice, nemoj da se krijes iza maske mog tela
Pokušao sam da ga zbunim sto je vise moguce jer sam čuo da pada na jeftine trikove
Zastao sam i rekao mu Šta se dešava zašto ponavljaš moje reci i izgledaš bas kao ja, jel si iz nekog paralelnog univerzuma? Brzo pricaj ko si ti, evo ja ću da počnem moje ime je Hugomecu a ti kako se zoveš? pa da vidimo tu reakciju Hugomecu…

Vidim jedina osoba koja zna za moje postojanje je Kuba pa ako želi da igra ovu igru mogu da je dvoje igraju "Reci mi ako si pravi ja kojim stilom mačevanja se služim?" znam da je to kuba ako hoće da ovakvu igru igra onda da vidim koliko dugo može da je igra.

Izgleda da će stvarno sa poveruje pa sam mu odgovorio pa to je lako kako da ne znam koji stil koristim, koristim Hiten Mitsurugi-ryu a ti strance??
Ovo će mu definitivno biti fatalan udarac jer kada čuje ovo definitivno ima da poveruje u ovu glupost

Vidim kuba je dobro istražio o meni "Dobro koji je onda najaopasniji napad iz tog stila?" Nakraju je skinuo masku i otkrio da je sve bila šala nakon ovoga smo krenuli ka mojoj bazi kako bi smo mogli da nastavimo sa razgovorom na nekom normalnom mestu