Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bolnica Sela Skrivenog u Vodopadima

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bolnica Sela Skrivenog u Vodopadima

Bolnica Sela Skrivenog u Vodopadima Kusagakure

Bolnica, premda još ne potpuno razvijena, stoji pri sredini sela kako ne bi bila odmah na udaru u slučaju napada a opet bila dovoljno blizu ulazu u selo kako bi do nje mogli brzo biti doneti shinobiji ranjeni na misijama van sela. Iz istog razloga, nalazi se na početku uličice normalne na središnju ulica koja, ako se isključe ispusti i porasti zemlje usled geografije terena na kom se selo nalazi, ide skoro ravno kroz čitavo selo.

Sve što je mogao čuti bilo je biptanje koje se ponavljalo u beskonačnost. Njegove oči počele su se lagano otvarati, a njegovi kapci bili su teški od dugih dana provedenih ovde. Nakon par treptaja, mutan vid uspavanih očiju mu se izbistrio, a blagim pokretom glave unaokolo ugledao je lekare i stražare koji su bili srećni zbog njegovog povratka, koji su iz dana u dan sve više gubili nadu da će se Genji  ponovo probuditi.

 Iznenadjen svojim prisustvom ovde, uz agresivni trzaj digao se u sedeći položaj i pogledao u svoje ruke, mogao je videti infuziju na koju je bio prikačen, i aparat za puls od kojeg je ujedno i bio onaj zvuk biptanja koji mu se non stop vrteo u glavi.

Sedeo je neko vreme dok su mu svi dogadjaji koji su se nedavno desili sa Nota Zenom plovili po mislima. Mogao je osetiti nešto drugačije, ogromnu moć i količinu chakre koja je poticala od zveri koja spava u njemu. 

Na svom golom stomaku mogao je videti osmotrigramski pečat, nije bilo sumnje, bio je svestan da je jedna od 9 repatih zveri zapečaćena u njemu.

Kokuo...

Izgovorio je, to ime mu je ostalo u mislima, jer je to bilo ime koje je Zeno pomenuo kada je stavio na njega osmotrigramski pečat. Iako u tom momentu nije bio pri svesti, deo njegovog mozga uspeo je da ga zapamti. To je ime Petorepe zveri.

Lekari zajedno sa stražarima su mu pomogli da ustane, a potom mu dali novu presvlaku, jer je njegovo prošlo odelo isparilo u vazduhu u momentu kada je Zeno prislonio svoj dlan na njegovo srce. Zahvalio se osoblju, nakon čega će uz još neke obavljene kontrole izaći iz bolnice i zaputiti se u Kage zgradu.

Za sada je odlučio da sve što se desilo zadrži za sebe, dok se Yashin ne bude vratio nazad, pa će sa njim osmisliti njihov naredni potez i doneti veoma važnu odluku za dalju budućnost. A za to vreme dok Yashin ne dodje moći će malo da razmisli o svemu.



Bolnica Sela Skrivenog u Vodopadima Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt

Srecna sto ce mi pokazati put ali i dalje radoznala sta se nalazi iza krvave maske.Krenula sam ga upitati:
,,Sto ti je kr…,,
Ali on je ubrzao korak i ja sam shvatila da sma pre napadna i da mu je to neki oziljak ali moja radoznalost je uvek bila velika saznacu sta je.
Setajuci do bolnice pricali smo o svakakvim temama gde smo otkrili svasta nesto o sebi.
Polako priblizavali smo se bolnica se nalazila pri sredini ne mnogo daleko od kapije.Na ulazu u bolnicu sam stala i upitala ga:
,,Da li su prijatni doktori ovde jer nemam dobrih iskustava sa pregledima??,,
Nije mi odmah odgovorio i usli smo u bolnicu gde smo seli u cekaonicu gde sam cekala njegov odgovor.



  SABAKU NO RYONA  
Kada smo ušli u bolnicu gde smo na šalterskom pultu i tu predali knjizice,te smo otišli i pričekali u čekaonici.Za to vreme sam se setio da me je Ryona,pitala nešto na ulasku u bolnicu.

Hmm...Pa da moze se reći da su prijatni.

Čim sam joj to rekao,medicinska sestra je došla do nas i rekla mi da podjem sa njom da mi saniraju ove povrede jer sam bio najkritičniji pacijent u tom trenuku pa sam otišao malo preko reda.

Vidimo se Ryona,bilo mi je drago upoznati te.
Rekao sam odlazeći do sobe za pacijente.



The Strongest Medic

Tek kada smo predali knjizice i seli dobila sam odgovor na svoje pitanje.
Nadam se da me nije slagao.

Odmah zatim prisla nam je medicinska sestra koja je pozvala gospodina koji je dosao sa mnom jer je bio kriticniji sa ranama sto mi je i bilo jasno i sasvim mi je bilo u redu da sacekam.
Zatim mi je rekao:
,,Vidimo se Ryona…,, cekaj cekaj cekaj kako on zna moje ime??
Taman sam htela pitati ga kako mi zna ime ali zamakao je sa medicinskom sestrom u sobu za previjanje..
Sedejuci i cekajuci svoj red utonula sam u svoje mislii…
Sigurna sam da nisam pomenula moje ime,mora da me poznaje negde od ranije?? Ali ja ne mogu njega da se setim samo mi je poznat ne znam odakle…

Moje misli prekinula je druga medicinska sestra koja je prisla do mene i upitala me:
,,Gospodjo mozete li mi reci zasto ste ovde ja ne vidim nikakve povrede na vama?,,
Pogledala sam je zbunjeno razmisljajuci zar ovde samo dolaze ranjeni??
Zatim sam joj odgovorila:
,,Izvinite zamislila sam se,pa dosla sam ovde zbog mucnine u stomaku i jakih grceva koji me presecaju ne mogu normalno hodati..,,
Medicinska sestra mi je bacila takav pogled kao da sam sa marsa pala..
,,Niste me razumeli mi ovde nemamo takvu vrstu lekara necemo moci da vas pregledamo..,,
Videlo se veliko razocaranje na mom licu a mucnina i grcevi su ponovo krenuli i rekla sam sestri:
,, O ovome vam pricam mozete li me sad primiti!,, zatim sam povratila ne svojom voljom.Gde sam sestru razljutila.



  SABAKU NO RYONA  
U mom trnutku odlaska u sobu za saniranje povreda,ispred,u čekaonici se čuje nekakva buka koja je vrlo verovatno ometala ostale pacijente koji su se ovde odmarali.No to meni nije privlačilo paznju već sam se usredsredio na previjanje mojih povreda.Skinuo sam majcu,a medicinska sestra se iznenadila kada je videla moje oziljke i rane koji su bili najkriičniji koje je ona ikada videla.Rekao sam sestri da se odmakne malo i da samo posmatra.

#card255

Prislonio sam ruku na svoj stomak kako bih izlečio sve rane ili ih bar ublazio da ne bole kao da su iz pakla izašle.Posle malo vremena sam završio svoj posao oko lečenja ovih rana.Sestra mi je dodala zavoj te sam samo previjo mesta gde su se nalazile rane i ožiljci.Obukao sam majicu i izašao iz sobe.U tom trenutku sam video kako se Ryona i neka medicinska sestra svadjaju,a primetio sam i povraćku koju baš i nisam želeo da vidim.Prišao sam im i upitao:

Izvinite...U čemu je problem?



The Strongest Medic

Dok sam se prepirala sa medicinskom sestrom cula sam glas gospodina koji je izasao iz sobe za previjanje da ja ne primetim.Zatim je prisao i upitao u cemu je problem gde sam mu odgovorila:
,,Problem je sto sam na fin nacin rekla sestri sta me muci gde me je odma samo odbila rekavsi ds nema doktora da ni pomognu gde su mene uhvatili grcevi i mucnina i povratila sam ovde.,,
A sestra je na to sve samo rekla:
,,Kakav bezobrazluk!,, i ljutitim koracima otisla iz cekaonice.
Gde sam ja samo sela iznervirano spremajuci se da krenem nazad u skroviste.



  SABAKU NO RYONA  
Videvši kako se ova medicinska sestra ponaša bezobrazno,samo sam prebacio pogled na Ryonu koja mi je izgledala baš ljutito.Sada bi mozda bilo pravo vreme da i ona sazna da sam lekar prve klase.Dok je sestra izlazila iz bolnice,vidno iznervirana,pozvao sam pomoćnog radnika da počisti ovu povraćku koju je gospodja Ryona izbacila iz sebe.

Reci ti meni šta tebe muči?
Rekavši to pokazao sam joj rukom ka vratima od sobe za preglede,te smo ušli unutra.



The Strongest Medic
Dok sam ljutito sedela na stolici gospodin je pozvao pomocnog radnika ds pocisti moju bljuvotinu.Kada je pocistio.Gospodin mi je pokazao prema vratima od sobe za preglede gde me je totalno zbunio.Kako on ima pristup uci??
Zatim me je upitoa sta me muci gde sam mu odgovorila:
,,Pa imam neocekivane grceve zatim za njima mucnine i to ne mogu kontrolisati..To je samo od jednom krenulo niti sam bila bolesna niti nista.Mislim u poslednjoj misiji sam zamalo umrla imala sam ozbiljne rane ali nije do toga sigurno..,,
Zatim sam zastala i pogledala ga zbunjeno:
,,A cekaj kako ti imas pristup ovoj sobi??,,



  SABAKU NO RYONA  
Čuvši sve njene probleme,kroz glavu mi je prošlo to da sam već jednom davno imao ovakvog pacijanta tačnije pacijentkinju i ispostavilo se da je na kraju bila trudna,sada ne znam da li je isti slučaj i kod ove pacijentkinje.Nisam bio baš siguran ali to mi je jedino padalo na pamet,vide će mo kako će se stvari na dalje odvijati.


Ovde imam pristup jer sam ja jedan od najelitnij doktora ovog sela.
Za ove simptome ti mogu reći samo jedinu stvar koja mi pada na pamet,a to je da si trudna.Sad,nisam sto posto siguran ali videćemo kako će se dalje odvijati,dolazi na kontrolu svakih nedelju dana kako bi smo pratili sta se dešava.Mozes uzeti nešto protiv tih grčeva i to bi bilo to.



The Strongest Medic

Nakon sto me je saslusao gospodin je izgovorio da je jedan od najelitnijih doktora ovde.Na to sam zastala i upitala ga ,, Zasto su doktora pretukli??

Zatim mi je rekao da moji simptomi ukazuju na trudnocu i.. cekaj cekaj malo trudnocuu??
Ja sam trudnaa??
Obuzeo me je sreca i pojavio se veliki osmeh na mom licu.Konacno neka dobra vest da se desi.
Mislim da ce se i Gekko isto toliko obradovati kao i ja ali sacekacu da dodje sa misije pa cu mu javiti ovu predivnu vest.
Zatim sam rekla gospodinu:
,, Pa doktore ovo je najbolja vest sto sam mogla da cujem konacno nesto dobro da krene u mom zivotu.Hvala ti sto si mi pomogao uzecu onda vitamine i lekove protiv grcepa pa se vidimo za dve nedelje!,,
Krenula sam polako ka izlazu da stignem do apoteke i taman sto sam se uhvatila za bravu setila sam se da mi nije rekao svoje ime:
,, Nisi mi rekao tvoje ime poznat si mi ali ne znam odakle??,,



  SABAKU NO RYONA  
Nakon što sam Ryoni saopštio da je trudna,u trenutku nesigurnosti skrenuo sam pogled izbegavajući da odgovorim na njeno pitanje zašto su me prebili jer me je bilo sramota da pričam o takvoj vrsti poraza osobi koju ne poznajem baš dugo.Uspešno izbegavajući to pitanje Ryona je krenula ka izlazu gde je nastupilo novo pitanje.

Izgleda da je vreme da se pretstavim.Zovem se Matsuda,a znamo se iz kockarnice.

Rekavši to seo sam na krevet od malo jačeg bola u predelu rebara znajući da su neka od njih i dalje slomljena i da se ne bih trebao toliko mnogo naprezati kako ne bih prekinuo proces potpunog oporavljanja.



The Strongest Medic

Posto sam videla da izbegava moje prvo pitanje pomislila sam da je isto tako mogao izbeci borbu ali necu mu stajati na muku. Zato krenula sam ka izlaznim vratima,pre nego sto sam izasla upitala sam ga za ime.
Gde mi je on odgovorio da se znamo iz kockarnice i da je on Matsuda…
Sad mi je jasno zasto mi je bioo poznat Matsuda znaci..
Jos fali da mom buducem detetu isprica onaj blam gde sam se kockala,pila i razbijala sto.To prestajem od sad dete mi je ipak najbitnije.
Otvorila sam vrata okrenuvsi se ka Matsudi izgovoreci:
,,Mogao si to reci ranije Matsuda haha,vidimo se de za dve nedelje!,,

Izasla sam iz prostorije i uputila se ka delu sa lekovima.
Tu me je sacekala radnica sa velikim osmehom:
,,Izvolite!,, rekla je to jako mirnim tonom glasa.
,,Zdravo,mogu li dobiti vitamine za trudnice i tablete protiv grceva.,,
Radnica se okrenula izvadivsi to sto sam trazila sa police staveci na pult.
,,Ovo bi sve zajedno bilo 2000 rya.
Uredno sam platila uzela sve sa pulta i zaputila sa ka izlazu:
,,Prijatan dan!,,
(Izasla sam iz bolnice)



  SABAKU NO RYONA