Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Plavi restoran - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Plavi restoran

First topic message reminder :

Plavi restoran je mjesto na kojem se sastju sve ninje sela, restoran ima dnevne musterije koje su dobro upoznate sa restoranom i to je prava atmosfera kakvu svako mjesto treba da ima. S vana je lijepe smedje boje koja je nalik lijepim drvecem suma, a zelenilo biljaka jos ljepse.

Kada je sjeo za stol konobar ga je odma uocijo tako da mu je odma prisao za stol da ga posluzi, kada je dosao tu Kiyoshi je brzo pogledao meni i rekao da ce jedne fioete u sosu i jednu casu vode i to je to.

Kada je narucio strpljivo je cekao da njegova narudzba dodje posto je strpljivost kljuc u svemu, a dok je cekao gldeao je kroz prozor da vidi da li ce mozda naletiti neko poznat pa da malo sjednu zajedno i da pricaju ko ljudi.

Nakon nekolike minute cekanja Kiyoshijeva hrana je konacno stigla za njegov stol i sada moze da se baci na jedenje, jelo mu se vrlo svidilo a i pice je bilo dobro mislim voda kao voda uvijek je dobra i bice. Kada je pojeo izasao je van da ide negdje dalje da se zabavi.

Otvorio sam vrata i ušao u Plavi restoran. Našao sam slobodan sto i sjeo. Prišao mi je konobar i pitao me šta ću da jedem. Naručio sam rebarca koja sam ovdje jeo prije neki dan. Nakon par minuta donio mi je hranu. Kad sam pojeo hranu, platio sam i izašao iz restorana.

Hodajuci neko vreme naleteo sam na restoran i odlucio da udjem unutra.Gledajuci unaokolo bilo je ljudi te sam seo za sto i uzeo jelovnik da vidim sta bi mogao jesti.
Gledajuci u jelovnik odlucio sam sta cu uzeti te sam cekao konobara da dodje.Cekajuci se pojavio i pito me sta cu:

Moze porcija Katsu curry.

Govoreci to sam klimnuo glavom da je to sve te je otisao konobar i cekao sam i razmisljao da bi mogao da treniram mada su rekli da ne sme da se korsiti nikakav izvor ch ili energije mada mora da ima negde neki teren trebam potraziti.Cekajuci nekih 10 do 15 minuta i stigla je porcija konobar je stavio hranu na sto ispred mene i reko prijatno sto sam ja reko:

Hvala.

Plavi restoran - Page 2 Japao-katsu-curry_889461-6656

Poceo je jesti malo po malo i uzivao u hrani posle 7 minuta je sve pojeo i uzeo maramicu sa stola da se obrise te mahnuo konobaru da plati cena je bila 140 ryo ja sam dao 200 ryo:

Uredu je.

Davajuci mu sam ustao i krenuo u potrazi za nekim terenom da treniram.

Kada je prolazio ulicom pogledo je na lijevo i vidio je Plavi restoran, sjetio se da kada je tamo otisao da je upoznao Rurinaija koji mu je sada postao prijatelj tako da se Kiyoshi uputio ka Plavom restoranu da nesto pojede.

Kada je presao ulicu da dodje do vrata restorana rukom je malo presao svoju odjecu da mu ne bude prasnjava kada ude u restoran posto ce ljudi misliti da je neka sirotinja, kada je to uradio otvorio je vrata od restorana i usao da pojede nesto.

Kada je usao pogledao je uokolo restorana da vidi da li ima slobodno mjesto i zacudjujuce ima Kiyoshi zna da je ovo mjesto inace puno ali danas ima mjesta koliko hoces, tako da je sjeo za stol koji je bio pored prozora da moze da gleda cega ima napolju dok jede.

Kada je sjeo konobar je uocijo da je nova musterija dosla tako da je odma prisao za Kiyoshijev stol da ga posluzi, Kiyoshi je narucio jedne filete u sosu a za pice je uzeo kafu dok je narucivao sjetio se da je neki dan narucio sake i da je zaboravio sta se dalje desilo.

Kada mu je jelo i pice stiglo Kiyoshi je nazdravio i krenuo je da jede hranu koju je narucijo, hrana je bila ukusna tako da je bio sretan sto je dobio hranu koja je zapravo ukusna a ne neukusna. Kada je pojeo i popio dao je konobaru pare za sve to i nastavio dalje svojim putem.

Hiroshin i Torei su brzo stigli u ovaj "Plavi restoran". Sjeli su na stolice i bas tada je dosao jedan ljubazni konobar.
Ja cu popiti sok od jagode,a za jelo daćete mi ćevape,10 ćevapa..
Hiroshin je sjeo cekao da i Torei naruci piće i jelo pa da mu nakon toga ispriča sta je želio.

Hiroshin i ja smo sjeli za sto i prišao je konobar da nam uzme narudžbe. Hiro je uzeo ćevape, a ja sam naručio veliku porciju onih rebaraca koje naručim svaki put, i veliko pivo. Opet sam ga upitao
Pa Hiroshine, šta bi htio da znaš o ovom selu?

Hiroshin je jeo ćevape i pio sok i slušao je Toreija koji ga je pitao sta bi volio da zna o selu . Hiroshin mu je odgovorio:
Torei,Zašto u ovom selu sam ja jedini Clan Uzumaki klana da li su oni protjerani ili su negdje otisli ,kakva je istorija sela ,da li smo mi trenutno sigurno u selu?
Upitao je radoznalo i cekao odgovor.

Saslušao sam Hiroshina i nisam znao kako da mu odgovorim. Nisam siguran da li uopšte smijem da mu kažem išta od ovoga, pošto je nov u selu.
Popio sam malo piva i rekao sam mu:
Hiro, nisi jedini Uzumaki u selu, ostali su otišli su negdje, ne znam gdje.
Nakon što sam mu to rekao navalio sam na rebarca.

Hiroshin je jeo ćevape i skidao Toreija kako mu prica na kraju ni Torei nije znao gdje su svi Uzumaki iz sela ali Hiroshin je shvatio jednu bitnu stvar da je selo u hadisu jer nema Kagea i moze biti vrlo lako napadnuto. Ako bi Hiroshin zavladao selom postao bi najjači.
U redu Torei hvala ,imam jedan plan da ti ispričam ako bi mi pomogao u tom planu postali bi smo medu najjačim u ovom svijetu naravno sve je na tebi.
Rekao je i popio gutljaj soka.

Slušao sam Hiroshina kako priča i začudio sam se. Otkud ovi planovi, zapitah se. Nakon par trenutaka sam mu rekao:
Slušaj, Hiro, ja nemam nikakvu želju za nekom neograničenom moći, a i već sam se dogovorio sa nekim drugim da ću mu pomoći oko nekog njegovog posla. Tako da moram da odbijem tvoju ponudu. Nadam se da nisi ljut i da nećeš uraditi nešto nepromišljeno.
Rekao sam to i dovršio sam svoje pivo.

Nakon sto sam ponudio Toreija cekao sam njegov odgovor. Napokon sam ga dobio,nažalost on nije hteo da bude kao ja razumiuga ne razmišljamo svi isto naravno nisam se naljutio na njega.
U redu je razumijem te u potpunosti,ja jos malo pa moram da krenem na najvažniji zivotiniji put ako uspem biću jedan od najjačih ikad ali ako ne uspem mozda vise necu postojati pre nego sto odem moram nesto da ti dam.
#card380
Ovo je od sada tvoja ptica kontaktiracemo se preko nje.
Rekao je i otišao do konobara platio i izasao iz restorana pre nego sto je izašao rekao je:
Hvala,pozdrav.

Bilo mi je drago što se Hiroshin nije naljutio, ali me je ipak brinulo hoće li ovaj momak da nastrada u svojim pokušajima da bude najbolji. Dovršio sam svoj obrok i platio sam svoj račun. Ustao sam i krenuo nazad kući.

Ušao je u restoran i zaputio se ka šanku gdje je bio konobar. Sjeo je na jednu praznu stolicu i osvrnuo svoj pogled ka konobaru. Pokazao je na jednu od pića koje su bile ispisane na meniju. Konobar je klimnuo i brzo ga poslužio finim koktelom.
Jednim klimanjem glave i pogledom u konobara Rikuto je počeo da pije iz boce,ne osvrnjujući se oko sebe dok je tečnost klizala u obliku kapi niz njegovo lice.

Yashin je stigao do Plavog restorana, omiljenog mesta okupljanja ninji iz sela. Restoran je imao prepoznatljivu spoljašnost smeđe boje, koja je podsećala na lepotu šumskog drveća. Biljke oko restorana dodavale su dodatni šarm. Dok je ulazio, osećao je prijateljsku atmosferu i prepoznao nekoliko dnevnih mušterija kako uživaju u razgovoru i obroku.

Yashin je tiho hodao kroz glavnu ulicu sela, dok su sunčevi zraci obasjavali put pred njim. Njegova destinacija je bio Plavi restoran, poznat kao omiljeno okupljalište svih nindži iz sela. Svaki korak prema restoranu bio je obeležen živopisnim scenama svakodnevnog života – trgovci koji su nudili svoje proizvode, deca koja su se igrala na ulici i stariji ljudi koji su sedeli ispred svojih kuća, uživajući u toplom danu.

Kako je stigao do restorana, Yashin je zastao da se divi njegovom izgledu. Spoljašnjost Plavog restorana bila je u toploj smeđoj boji, nalik na prelepo drvo koje se može naći u šumama koje okružuju selo. Zelenilo biljaka koje su rasle oko zgrade dodatno je doprinosilo prirodnom i prijatnom ambijentu. Yashin je duboko udahnuo svež vazduh, osmehujući se na prizor pred sobom. Divio mu se neko vreme, ali ipak nije odlucio da zavrsi u njemu, te je otisao u nepoznatom pravcu
.

Kako je miran zubor mogao biti cut napolju Fumetsu i Hiroe su usli u lokal i gledali gde ce sesti. Nasli su jedno mirno mesto za dvoje u cosku pored prozora sa kojih su vodopadi jasno mogli biti vidljivi.


Kako su polako seli smireno su se malo rascasklai i shvatili su da imaju mnogo toga zajednickog sto je samo poboljsalo atmosferu. Kako su se tako rascaskali dosao je konobar i video je sta ce da naruce. Kako su narucili ostatak jela je prosao vrlo lepo i fino uz dosta caskanja i lepu atmosferu.


Kako su jeli oni su nastavili zajedno da pricaju i dele zajednicke teme. Fumetsu je spomenuo svoj trening u Dzungli gde je naucio da prezivljava i opstaje sam na svoju ruku. I tako uz finu pricu proleteo je i ostatak veceri.

Kako je tako vece proteklo i zubori iz obliznjih vodopada su se smirival postajalo je kasno i bilo je vreme da se rastaju. Kako su polako ustali nasmejani smireno su krenuli da izadju iz restorana.


Zahvalili su se radnicima i Fumetsu je platio veceru a oni su nastavili da idu dalje da bi izasli iz ovog lokala i otisli kucama