Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dojo duhova i senki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dojo duhova i senki

Dojo duhova i senki se nalazi u tihom delu sela, daleko od buke i užurbanosti svakodnevnog života. Okružen je prelepim vrtovima i tradicionalnom arhitekturom, stvarajući mirno i inspirativno okruženje za učenje i meditaciju.

Unutar Dojoa, prostire se prostrana dvorana za vežbanje, opremljena svim potrebnim sredstvima za trening, kao što su borilački prostor, sprave za vežbanje i oružje za trening. Velika drvena vrata ukrašena su motivima zmajeva i feniksa, simbola snage i obnove, dok je na zidovima oslikana istorija i tradicija sela.

Učitelji Dojoa su iskusni shinobi, koji prenose svoje znanje i veštine sledećoj generaciji. Njihova obuka nije samo usmerena na tehničke veštine borbe, već i na razvoj mentalne snage, samopouzdanja i poštovanja prema protivnicima i saveznicima.

Pored dvorane za vežbanje, Dojo takođe ima prostorije za meditaciju i filozofske rasprave, gde shinobiji mogu da razmišljaju o dubljim pitanjima života i smisla njihovog poziva.

Dojo duhova i senki predstavlja srce duhovnog i fizičkog razvoja shinobija u selu, mesto gde se stvaraju ne samo vešti borci, već i moralno i duhovno integrisane ličnosti.

Usao sam u Dojo duhova i senki kako bih odradio jedan lagan trening u miru i tisini, daleko od svih uzurbanosti. Lagano uzimam kunaije i surikene koje je napravio moj otac i ostavio u odajama moje kuce u selu lista ( nosim ih sa sobom u maloj pregradici ) i bacam ih pravo na drvo koje sluzi za pogadjanje meta. Direktno pogadjam u sve mete koje sam nanisanio, nakon toga pogledao sam u prelep pejzaz feniksa u ovom Dojou, zaista vrhunski posao umetnika.

Nakon sto pogodio zeljene mete, nastavio sam da uzivam u prelepom pejzazu na zidu. Ovo je bilo nesto sto do sada nisam video, niti sam bio blizu da se susretnem sa istim. Odlazim sada, ceo znojav, pamticu ovo mesto kao jedno od najlepsih prizora koje sam imao prilike da vidim u svom Sinobi zivotu.
* Tsumi se upucuje nakon treninga nazad na ulice ovog sela *

Nakon sto je sav nervozan otisao sa doline zahvalnosti, neki od npc policajaca javili su mu za sparing koji bi se trebao odigrati ovde. Otisao je dok su mu oni govorili kako bi trebao da se bori sa nekim vojnikom granice velikog cina. Dosao je prvi te je legao na zemlju cekajuci da njegov protivnik konacno dodje.

Novi događaj koji je organizovan je započeo, među takmičarima je bio i on. Mislio se kako je ovo odlična prilika da radi na svojim sparinzima i analizira moći svojih saboraca. Kada je dobio mesto gde će se njegova borba odvijati on se uputio tamo i konačno stigao u Dojo duhova i senki. Zanimljivo ime, mislio se.

The member 'Genbu Urahara' has done the following action : #RP-OPCIJE

'Kockica 6' :
Dojo duhova i senki #world51

Njegov protivnik konacno se pojavio u dojou, odlucivali su ko ce imati sansu da prvi napadne. Dok se to dogadjalo gledao je svog protivnika pokusavajuci da sazna kakav li je u borbi. Cuo je jonine kako govore njegovo ime.
"Genbu Urahara"
Zanimljivo.

The member 'Rurinai' has done the following action : #RP-OPCIJE

'Kockica 6' :
Dojo duhova i senki #world49

#card1432
580dmg
#card66
480dmg
#card70
Prvo bacam na tebe kristale koji te prate. Onda ispaljujem dzinovsku vatrenu loptu koja te napada i na kraju stvaram otrovni dim koji te gusi.
Dodatno gori 50dmg od pasivne.

hp400
en400
ch1000-90=910

#card138
-20 ch izbegavam drugi napad i dim
#card143
-20 ch
#card123
-20 ch oslabljavam tvoj prvi napad posto imam 500 dmga te i njega izbegavam dok drugi metak ide direktno ka tebi sa focused ima 600 dmga
Rurinai vidi da Genbu pokusava sto vise moze da ga povredi
#card441
-30 ch

Pošto si napisao da ne računam Focused on nije ni izveden i računam da si Air bullets uradio dva puta. Prvi oslabljuje moje kristale, drugi uništava kristale i napada me sa 420dmg.

#card67
75 vatre
#card58
upijam 75 vatre
#card61
+225dmg
#card66
780+225=1005dmg 200zag
vatra gori 25

585dmg ide na tebe

Prizivam vatru da resetujem cooldown Vatrene lopte. Onda upijam vatru koja se pojacava i ispaljujem vatrenu loptu koja ponistava tvoj napad i nastavlja na tebe.

hp400
en400
ch910-80=830

#card146
-20 ch ako moj napad nadjaca tvoj on nastavlja na tebe u punoj snazi
#card145
-40 ch
#card441
-30 ch napad nastavlja sa focused efektom 1200 dmga
#card1366
palim sharingan, 100 inteligencija
Da lepo objasnim da bi razumeo, moj napad sa prevail efektom i sudara se u ovo tvoje, nakon toga dobija focused efekat i nastavlja ka tebi.

#card116
Prvo ulazim u zemlju da se zaštitim od tvog napada. Ovo me brani i od focused, krećem se kroz zemlju dolazim iza tebe.
#card95
Ulazem dodatan slot da klon moze izvesti napad zemljanog zmaja od dva slota
#card102
#card71
#card69
85 od preciznosti i 100 od flame hurricane kojeg pojacavam da mi vatreni zmaj trosi jedan slot
vatra gori 75
Onda izlazim iz zemlje, stvaram klona i napadam te ojacanim vatrenim zmajem, klon napada zemljanim zmajem, oba zmaja se kombinuju i prate te. Pošto je prošlo dva poteza od letenja ti više ne letiš i računam da si na zemlji. Pošto si sada na zemlji i nisi više u vazduhu moja vatre te spaljuje.

1270dmg 254zag ide na tebe

hp400
en400
ch830-150=680-50=630

#card136
-20 ch tvoj napad ima 870 dmga
#card142
-40 ch upijam sve i ostavljam za sledeci potez

#card62
50 na 75  125 gorenje
Gasim Fire soul pre isteka onda stvaram zapaljivi dim koji pojacava sve moje napade. Vatrom regenerisem vatrenog zmaja koji je ojacan i ispaljujem ga na tebe. Vatra gori 200.
#card78
175
#card67
200
#card69

300+100+100+500+85=1085dmg zag516

ch630-120=510
en400
hp400

//#card229//
-30 ch imunitet koji me brani od sbih tvojih napada, ukljucujuci zagarantovani i vatru na terenu
#card441
-30 ch moj tornado dobija focused efekat sto znaci da ima 1070 dmga 215 zagarantovanog
50 dmga od pasivne genjutsua
#card216
-30 ch
#card220
-30 ch
#card1377
-30 ch
100 dmga na genjutsu klasu
#card223
-30 ch 200 dmga manje na vatru biram
na tebe ide 850 dmga genjutsua
#card539
-30 ch

#card1435
Menjam kristale iz quratz u saphire i dobijam 300 kontrole na shoton jutsue.
#card1436
Obavijam se kristalima koji me stite od svih tvojih napada.
#card72
#card74
#card73
Na kraju stvaram vatrenog pauka i dve vatrene glave koje se pojacavaju mog vatrenog zmaja koji te napada.
1500dmg 300zag

600+200+300+300+100+80=1580dmg zag316

hp400
en400
ch510-180=330

#card126
-10 ch ima 500 dmga sudara se u tog zmaja te zmaju ostaje 1080 dmga
#card123
-50 ch svaki bullet ima 250 dmga tako da ih sve sudaram u zmaja te ga samim tim ponistavam
Genbu, sav izmoren od ovog sparinga, pada na zemlju zahvaljujuci mozdanom udaru koji mu je Rurinai naneo. Genbu pada na zemlju dok Rurinai na njegov zadnji napad ispaljuje par svojih napada kako bi ih ponistio.
Genbua stavlja na ramena te ga nosi nazad do granice.

Predajem borbu