Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dojo duhova i senki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dojo duhova i senki

Dojo duhova i senki se nalazi u tihom delu sela, daleko od buke i užurbanosti svakodnevnog života. Okružen je prelepim vrtovima i tradicionalnom arhitekturom, stvarajući mirno i inspirativno okruženje za učenje i meditaciju.

Unutar Dojoa, prostire se prostrana dvorana za vežbanje, opremljena svim potrebnim sredstvima za trening, kao što su borilački prostor, sprave za vežbanje i oružje za trening. Velika drvena vrata ukrašena su motivima zmajeva i feniksa, simbola snage i obnove, dok je na zidovima oslikana istorija i tradicija sela.

Učitelji Dojoa su iskusni shinobi, koji prenose svoje znanje i veštine sledećoj generaciji. Njihova obuka nije samo usmerena na tehničke veštine borbe, već i na razvoj mentalne snage, samopouzdanja i poštovanja prema protivnicima i saveznicima.

Pored dvorane za vežbanje, Dojo takođe ima prostorije za meditaciju i filozofske rasprave, gde shinobiji mogu da razmišljaju o dubljim pitanjima života i smisla njihovog poziva.

Dojo duhova i senki predstavlja srce duhovnog i fizičkog razvoja shinobija u selu, mesto gde se stvaraju ne samo vešti borci, već i moralno i duhovno integrisane ličnosti.

Usao sam u Dojo duhova i senki kako bih odradio jedan lagan trening u miru i tisini, daleko od svih uzurbanosti. Lagano uzimam kunaije i surikene koje je napravio moj otac i ostavio u odajama moje kuce u selu lista ( nosim ih sa sobom u maloj pregradici ) i bacam ih pravo na drvo koje sluzi za pogadjanje meta. Direktno pogadjam u sve mete koje sam nanisanio, nakon toga pogledao sam u prelep pejzaz feniksa u ovom Dojou, zaista vrhunski posao umetnika.

Nakon sto pogodio zeljene mete, nastavio sam da uzivam u prelepom pejzazu na zidu. Ovo je bilo nesto sto do sada nisam video, niti sam bio blizu da se susretnem sa istim. Odlazim sada, ceo znojav, pamticu ovo mesto kao jedno od najlepsih prizora koje sam imao prilike da vidim u svom Sinobi zivotu.
* Tsumi se upucuje nakon treninga nazad na ulice ovog sela *

Nakon sto je sav nervozan otisao sa doline zahvalnosti, neki od npc policajaca javili su mu za sparing koji bi se trebao odigrati ovde. Otisao je dok su mu oni govorili kako bi trebao da se bori sa nekim vojnikom granice velikog cina. Dosao je prvi te je legao na zemlju cekajuci da njegov protivnik konacno dodje.

Novi događaj koji je organizovan je započeo, među takmičarima je bio i on. Mislio se kako je ovo odlična prilika da radi na svojim sparinzima i analizira moći svojih saboraca. Kada je dobio mesto gde će se njegova borba odvijati on se uputio tamo i konačno stigao u Dojo duhova i senki. Zanimljivo ime, mislio se.

The member 'Genbu Urahara' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Dojo duhova i senki #world51

Njegov protivnik konacno se pojavio u dojou, odlucivali su ko ce imati sansu da prvi napadne. Dok se to dogadjalo gledao je svog protivnika pokusavajuci da sazna kakav li je u borbi. Cuo je jonine kako govore njegovo ime.
"Genbu Urahara"
Zanimljivo.

The member 'Rurinai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Dojo duhova i senki #world49

#card1432
580dmg
#card66
480dmg
#card70
Prvo bacam na tebe kristale koji te prate. Onda ispaljujem dzinovsku vatrenu loptu koja te napada i na kraju stvaram otrovni dim koji te gusi.
Dodatno gori 50dmg od pasivne.

hp400
en400
ch1000-90=910

#card138
-20 ch izbegavam drugi napad i dim
#card143
-20 ch
#card123
-20 ch oslabljavam tvoj prvi napad posto imam 500 dmga te i njega izbegavam dok drugi metak ide direktno ka tebi sa focused ima 600 dmga
Rurinai vidi da Genbu pokusava sto vise moze da ga povredi
#card441
-30 ch

Pošto si napisao da ne računam Focused on nije ni izveden i računam da si Air bullets uradio dva puta. Prvi oslabljuje moje kristale, drugi uništava kristale i napada me sa 420dmg.

#card67
75 vatre
#card58
upijam 75 vatre
#card61
+225dmg
#card66
780+225=1005dmg 200zag
vatra gori 25

585dmg ide na tebe

Prizivam vatru da resetujem cooldown Vatrene lopte. Onda upijam vatru koja se pojacava i ispaljujem vatrenu loptu koja ponistava tvoj napad i nastavlja na tebe.

hp400
en400
ch910-80=830

#card146
-20 ch ako moj napad nadjaca tvoj on nastavlja na tebe u punoj snazi
#card145
-40 ch
#card441
-30 ch napad nastavlja sa focused efektom 1200 dmga
#card1366
palim sharingan, 100 inteligencija
Da lepo objasnim da bi razumeo, moj napad sa prevail efektom i sudara se u ovo tvoje, nakon toga dobija focused efekat i nastavlja ka tebi.

#card116
Prvo ulazim u zemlju da se zaštitim od tvog napada. Ovo me brani i od focused, krećem se kroz zemlju dolazim iza tebe.
#card95
Ulazem dodatan slot da klon moze izvesti napad zemljanog zmaja od dva slota
#card102
#card71
#card69
85 od preciznosti i 100 od flame hurricane kojeg pojacavam da mi vatreni zmaj trosi jedan slot
vatra gori 75
Onda izlazim iz zemlje, stvaram klona i napadam te ojacanim vatrenim zmajem, klon napada zemljanim zmajem, oba zmaja se kombinuju i prate te. Pošto je prošlo dva poteza od letenja ti više ne letiš i računam da si na zemlji. Pošto si sada na zemlji i nisi više u vazduhu moja vatre te spaljuje.

1270dmg 254zag ide na tebe

hp400
en400
ch830-150=680-50=630

#card136
-20 ch tvoj napad ima 870 dmga
#card142
-40 ch upijam sve i ostavljam za sledeci potez

#card62
50 na 75  125 gorenje
Gasim Fire soul pre isteka onda stvaram zapaljivi dim koji pojacava sve moje napade. Vatrom regenerisem vatrenog zmaja koji je ojacan i ispaljujem ga na tebe. Vatra gori 200.
#card78
175
#card67
200
#card69

300+100+100+500+85=1085dmg zag516

ch630-120=510
en400
hp400

//#card229//
-30 ch imunitet koji me brani od sbih tvojih napada, ukljucujuci zagarantovani i vatru na terenu
#card441
-30 ch moj tornado dobija focused efekat sto znaci da ima 1070 dmga 215 zagarantovanog
50 dmga od pasivne genjutsua
#card216
-30 ch
#card220
-30 ch
#card1377
-30 ch
100 dmga na genjutsu klasu
#card223
-30 ch 200 dmga manje na vatru biram
na tebe ide 850 dmga genjutsua
#card539
-30 ch

#card1435
Menjam kristale iz quratz u saphire i dobijam 300 kontrole na shoton jutsue.
#card1436
Obavijam se kristalima koji me stite od svih tvojih napada.
#card72
#card74
#card73
Na kraju stvaram vatrenog pauka i dve vatrene glave koje se pojacavaju mog vatrenog zmaja koji te napada.
1500dmg 300zag

600+200+300+300+100+80=1580dmg zag316

hp400
en400
ch510-180=330

#card126
-10 ch ima 500 dmga sudara se u tog zmaja te zmaju ostaje 1080 dmga
#card123
-50 ch svaki bullet ima 250 dmga tako da ih sve sudaram u zmaja te ga samim tim ponistavam
Genbu, sav izmoren od ovog sparinga, pada na zemlju zahvaljujuci mozdanom udaru koji mu je Rurinai naneo. Genbu pada na zemlju dok Rurinai na njegov zadnji napad ispaljuje par svojih napada kako bi ih ponistio.
Genbua stavlja na ramena te ga nosi nazad do granice.

Predajem borbu

Svitalo je kada sam stigao do Dojoa duhova i senki, mesta koje je bilo označeno na mapi. Nalazio se u tihom delu sela, daleko od buke i užurbanosti svakodnevnog života. Okružen prelepim vrtovima i tradicionalnom arhitekturom, dojo je stvarao mirno i inspirativno okruženje za učenje i meditaciju.

Velika drvena vrata, ukrašena motivima zmajeva i feniksa, stajala su preda mnom. Ovi simboli snage i obnove davali su mi dodatnu motivaciju dok sam koračao unutra. Unutar dojoa, prostrana dvorana za vežbanje bila je opremljena svim potrebnim sredstvima za trening - borilački prostor, sprave za vežbanje i oružje za trening. Zidovi su bili oslikani prizorima iz istorije i tradicije sela, podsećajući me na dugu liniju shinobija koji su prošli kroz ovo mesto pre mene.

Ispit je započeo sa teorijskim delom. Postavljali su mi pitanja o mojoj prošlosti, strategijama borbe i osnovama ninjutsua. Koncentrisano sam odgovarao na svako pitanje, koristeći svoje znanje i iskustvo. Bilo je važno pokazati ne samo razumevanje teorije, već i sposobnost logičkog razmišljanja i primene znanja u praksi.

Nakon teorijskog dela, prešli smo na praktični deo ispita koji je zahtevao primenu taijutsua. Demonstrirao sam svoje veštine u borilačkim tehnikama, pokazujući snagu, brzinu i preciznost. Svaki pokret bio je fluidan i kontrolisan, reflektujući godine treninga i posvećenosti.
Ispitivači su pažljivo posmatrali, beležeći svaki moj pokret i reakciju. Osećao sam njihovu pažnju, ali sam ostao fokusiran na zadatak. Kada je praktični deo ispita završen, učitelji su se povukli da diskutuju o rezultatima.

Sada sam čekao rezultate, sedeći na klupi u vrtu ispred dojoa. Iako je čekanje bilo napeto, bio sam zadovoljan onim što sam postigao. Znao sam da sam dao sve od sebe i da sam pokazao svoje veštine na najbolji mogući način.

Vrata dojoa su se otvorila i ispitivači su izašli, predvođeni ispitivačem Yagom. Njihov izraz lica bio je ozbiljan, ali u njihovim očima mogao sam videti tračak odobravanja. Ustao sam sa klupe i prišao im, osećajući kako se uzbuđenje i nervoza prepliću. Blago sam se naklonio, a onda sačekao njihovu rekaciju.

Yago je klimnuo glavom, a zatim progovorio: "Yasgar, tvoje veštine i znanje su impresivni. Pokazao si ne samo tehničku stručnost, već i zrelost, smirenost i sposobnost razmišljanja u trenucima pritiska. Sa zadovoljstvom te obaveštavam da si položio ispit i stekao status genina."
Osetio sam talas olakšanja i radosti kako prolazi kroz mene, ali sam zadržao svoju smirenost. Polako sam klimnuo glavom, pokušavajući da pronađem prave reči.

"Hvala vam, ispitivaču Yago, i svima vama." rekao sam, osećajući duboku zahvalnost. "Vaše reči mi mnogo znače. Trudiću se da opravdam poverenje koje ste mi ukazali i da se dalje usavršavam kao shinobi ovog sela."

Yago se osmehnuo, blago, ali iskreno. "Verujemo da ćeš biti veliki doprinos našem selu. Nastavi da radiš vredno i sa istom posvećenošću uskoro te čeka novi stepenik, ispit za chunina."

Još jednom sam se zahvalio, duboko se naklonivši. Ispitivači su se povukli, a ja sam ostao sam u vrtu, osećajući kako mi se srce ispunjava ponosom i odlučnošću. Ovaj trenutak bio je ključan za moj novi početak u selu. Postao sam genin, ali moj put tek počinje .Uzeo sam trenutak da još jednom oslušnem žubor vode i cvrkut ptica oko sebe. Sa osmehom na licu, krenuo sam ka centru grada, dan je tek počeo i treba uživati u njemu.

Malo je svratio u dojo kako bi iskalio svoju bes i samoću na dzakove i drvene mete koju su tamo postavljene.Prvo se morao zagrejati kako bi preciznosti njegovog udarca bio jaci.Prottcao je 5-6 kruga oko dojo i onda seoda se rastegne i meditira da procisti um.
#card8

Onda je skocio na noge lagane i resio da sada malo izudara ove mete i da se relaksira.Svom srecom poneo je svoj mac koj je dobio od svog uzvišenog protivnika i sada ce imati sansu da ga upotrebi.Mozda nije koristi omaceve do sada ali mu je bilo dosta zanimljivo da ima jedan takav velik i ostar u svom arsenalu.
#card567

Izvadio je svoj ogromn imac i zasekao 3 mete jedni zamahom Prosto se zadivio koliko je jak mac tako da je stao u pozi i malo se divio macu i sebi.

Previse se zadivljen uzima mac i ponovo krece da pozira sa njim.Bio je toliko srecan sto ga je imao bilo bi mu tesko prodati ga ili dati ga nekom.Jer je predstavljao naklonost prema protivnika kako se mac nebi izgubio vec prosledio sledećim generacijama.

oduvek je voleo vise da spava ali nekad se moralo ustati rano ujutru i odraditi neki trenin.Danas je bio prigladan dan za to pa se nekako napravio da odradi neku lagani trening napolju.Otisao je do obliznjeg dojoa kako se nebi umarao kod kuce ili negd enapolju vec na pravom mestu.Usao je u dojo i prvo je osetio je tu energiju koja se vrzmala po prostoriji.



S h i n t a r o

Zatim se presvukao u odgovarajucu odecu za trening i skunio papuce kako bi bio boz na drvenoj podlozi.Pre vezba je hteo cisto da se malo zagreje i rastegnd nebili nesto istegao jer je to stvarno nepotrebno.Krenuo je od glave pa na dole sve dok se sav nije razgibao i zagrejao za dalji trening ili ti pocetak.



S h i n t a r o

Krenuo je sa vezbom gde je vezbao ekslozivsnot svojih udaraca i preciznost.Stavio je svoje koleno na mekanu podlogu dok bi drugu nogu podigal i balansirao jedno 5 sekundi.Zatim bi sto brze probao da vrati nogu i stane na tu sto mu je bila u vazduhu udarivsi metu.To je radio sa nekoliko ponavljanja obe noge dok nine zavesio.



S h i n t a r o

Napravio je mini pauzu jer dugo nije trenirao a ove vezbe su ga iscrpele.Druga vezba je bila slicna ovoj gde bi trebao da stavi krug na podu i stavi jednu nogu u njemu.Onda bi brzo koristio kontrakciju misica da izmeni noge u vazdugu a zatim krene napred izbacujuci prednju nogu koja je ostala u krugu napred i u tom momentu i pesnicu.



S h i n t a r o

Tacno je osecao kako ga telo zateze i tacno to je koristio kako bi dodao jos vise brzine svojim udarcima.Nakon ove vezbe je uzeo jos jednu mini pauzu za vodu,a zatim krenuo na sledecu.Ova vezbica nije toliko teska kao prethodna cilj je da sto vise puta udari metu bez spustanja noge na pod.



S h i n t a r o