Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavna kancelarija - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavna kancelarija

First topic message reminder :

Kancelarija Kagea sela skrivenog u vodopadu je monumentalna prostorija koja odražava moć i autoritet vođe sela. Na zidovima se prostiru raskošni tepisi sa uzorcima koji prikazuju istoriju sela i njegove najslavnije trenutke. U centru prostorije se nalazi impozantna stolica, izrađena od najfinijeg drveta i ukrašena dragocenim kamenjem.

Veliki prozor na suprotnom zidu pruža spektakularan pogled na selo, dok se sunčeva svetlost prelama kroz vodene prskalice, stvarajući prelep prizor koji oduzima dah. Na vrhu prozora, ponosno stoji veliki simbol sela, izrađen od najkvalitetnijeg mermera. Simbol predstavlja srce sela, simbol njegove snage, ponosa i tradicije.

Glavna kancelarija - Page 2 Z

Pored prozora se nalazi radni sto Kagea, prekriven papirima i dokumentima koji svedoče o svakodnevnim poslovima i odlukama vođe. Na stolu se nalazi i mali držač za pera, izrađen od prefinjenog jantara, simbolizujući mudrost i odlučnost vođe.

Kako sam polako setao i dosao do hodnika strazari bi me zaustavili pre nego sto bih im ja pokazao svoj Tiket na kome je pisalo da mi je hitno naredjeno da se sastanem sa trenutnim Takikagejom.


Oni bi me lagano propustili da prodjem nakon cega bih lagano otvorio vrata da bih sreo coveka koji mi je bio poznat iz vidjenja kako sedi za Takikage stolicom. Kako sam u potpunosti usao zatvorio sam vrata  i polako dosao ispred


Kako sam dosao jednostavno sam duboko izdahnuo i vrlo smireno sam rekao "Dobar Dan moje ime je Fumetsu Uzumaki" govorio sam tok sam vadio svoju Shinobi karticu koja je bila posteno ostecena ali sam idalje mogao biti identifikovan "Dosao sam da vidim Takikagea Hatachira, da li mozda znate gde je?" Upitao bih zbunjeno cekajuci odgovor

Dok je radio papirologiju u jednom trenutku cuo je kako strazari razgovaraju sa njemu nepoznatim glasom iza vrata... odma nakon toga kvaka se savila i vrata su se otvorila, usao je momak bele kose malo neuredan... ali Genjiju nije bio potreban senzor kako bi mogao osetiti jaku auru chakre koja je izbijala iz njega non stop... pitao li se ko je ovaj mladic jer ga nikada nije video, s obzirom da pita za drugog TakiKagea reklo bi se da nije posecivao selo mesecima, jacina njegove aure je Genjiju udarila ceznju da sazna ko je on.

-Pozdrav mladicu... verovatno nisi neko vreme bio u selu da cujes vesti pa cu ti ih ja preneti, drugi Takikage...-

Glavna kancelarija - Page 2 157449fa5647c3fdc627dadc8a358ccc
Povukao je jedan dim, nije mu bilo mnogo lako saopstiti vesti momku koji se nadao da ce videti svog prijatelja zivog

-Je nazalost izgubio zivot u borbi pre nekog vremena...-
 

saopstio je tuzne vesti nakon kojih je uzdahnuo... znao je da izgubiti prijatelja nije bila laka stvar



Bistar Um
Fumetsu je strpljivo cekao dok tuzno nije cuo te tragicne vesti. Jednostavno je idalje stojao sa glavom podrubljenom i ispustio je 2 3 kapi suza sigurno. Nije znao sta da radi ali je pretpostavio da je ovaj covek Hatachirova zamena i novi Takikage.


Glavna kancelarija - Page 2 HFCGc9V


Kako je to sve polako zakljucivao polako je krenuo pricati posle par dubokih uzdaha vrlo smirenim i jasnim tonom je rekao "Pretpostavljam da si ti novi Takikage, ja sam Jonin ovog sela ali sam otisao na neko vreme uvezbavajuci puteve senjutsu chakre" Rekao je Fumetsu sa ociglednom tugom na licu


Kako bi to izgovorio uzeo bi jos par udaha smireno spreman da nastavi dalje sa razgovorom te krece postavljati jedno ogromno pitanje. "Sta se jos desilo u mom odsustvu, sumnjam da je onako snazan shinobi kao Takikage Hatachiro mogao poginuti bez nekih velikih problema." Rekao je strpljivo nadajuci se pozitivnijem odgovoru od ovih vesti.

Sedeo je za stolom dok je povlacio jos jedan dim, Fumetsu je mnogo toga propustio dok nije bio tu a pritisak je pao na Genjija da mu to i isprica. Pogane glave, sa tezinom u glasu mu je krenuo pricati.
Glavna kancelarija - Page 2 Eddbefc4f2eeb7f342adfb4d4e20b3b5
-Mnogo toga se izdesavalo dok nisi bio tu dobri moj Fumetsu, nazalost  nista od dobrih vesti... kako od smrti drugog Takikagea od neznanog nindze...tako i od izdaje Sanne, Kiyoshija i Abura koji su objavili rat selu ubivsi Rurimetsua, dok su za kreaciju organizacije ukrali iz naseg budzeta, selo je bilo na kolenima mesecima posle ovako jakog udarca, ali od skoro smo uspeli malo popraviti situaciju i vratiti selo u zivot-

Uzdahnuo je na momenat, uzimajuci gutljaj vode sa case koja je stajala na stolu kako bi se okrepio, Fumetsuovu licnu kartu je presao dok je pregledavao liste shinobija ovoga sela, vodio se kao nestali nindza o kome niko nije cuo ni traga ni glasa, niko nije imao ideju da radi jedan od najjacih treninga koji postoje, a to je Sage trening koji jako mali broj shinobija uspeva zavrsiti, cak i oni najvestiji nisu uspevali da zavrse ovaj trening.

-Pogledao sam tvoje podatke, nije te bilo mesecima... selo je mislilo da si izgubljen zauvek, da si negde stradao...ali sada nam je drago sto te opet vidimo zivog i zdravog, dobrodosao nazad-
 



Bistar Um
Kako bi cuo jos jednu bombu Fumetsu bi stojao zacudjen i razmisljao sta je toliko strasno moglo da se desi. Kiyoshi je bio moj dobar prijatelj ne znam zasto bi zabi noz u ledja svom selu i svojim prijateljima. Sannu sam poznavao iz jednog duela da budem iskren tu me je dobio ali tad se nisam bas potrudio. Aburo je ime koje mi je zvucalo poznato ali jos ga nisam upoznao.


Opet cinjenica da su njih troijca ubili Rurimetsua je stvarno tragicna. On je bio shinobi koji je puno toga obecavao ali cak ni oni nije imao sanse da se izbori 3 na jedan i da pobedi tu bitku koja ga je kostala glave.


Kako sam tako dobio jos jedan sok tuzno ali simreno govorio bih "Ne znam sta se to desilo, Kiyoshi je bio moj drugar samo se pitam zasto je izdao selo?" Stojao je tu u nadi da ne dobije jos neku losu vest.

Video je da je Fumetsu ostao u soku, sigurno nije bilo lako posle toliko vremena vratiti se i biti bombardovan sa losim vestima, smrcu i izdajom njegovih prijatelja...nije bilo lako nikom...ljudi su se mesecima krili po sklonistima tokom korumpiranog stanja snalazeci se da nekako prezive glad dok nije imao niko da ih stiti, bojali su se svakog momenta Uzumaki organizacije...
Glavna kancelarija - Page 2 157449fa5647c3fdc627dadc8a358ccc
-Sanna je okrivio selo za smrt drugog Takikagea i potom ubio Rurimetsua ispred sela, nakon cega je proglasio rat Uzumaki organizacije i sela...u kojoj se takodje nalaze Kiyoshi i Aburo...verovatno su do sada i nasli neke nove saveznike, ali nismo imali ni traga ni glasa o njima jos uvek...-


zastao je koji sekund ledjima okrenut gledajuci kroz prozor, gledajuci vodopade u daljini koje je mogao videti iz kancelarije svakog momenta kako se spustaju sa planina.

-Kakvo li je tvoje misljenje oko svega ovoga Fumetsu? Sta ces li uraditi...-



Bistar Um
Kako sam cuo jednu odvratnu cinjenicu da je moj Klan odgovoran za ovu sramotu i stanje koje je pretilo da urudi selo. Mi smo bili poznati kao castan klan koji se borio po kodeksu ne razbojnici i koljaci koji resetaju sve pred sobom.


Jednostavno bih gledao pun besa i posramljen bih jasno rekao "Moj Klan ... Moj Klan je odgovoran za ovaj terror? Njegovo cisto crveno ime je ukaljano i provuceno kroz blato. Nekad smo vazili za najcasniji klan na celom svetu a sada smo bagra izdajica?"


Kako sam to cuo duboko bih udahnuo pre nego sto bi ljutito i glasno rekao "Sana je gurnuo moj Lep Crveni klan u blato. Blato se mora isprati ili mirom ili  krvlju." Rekao bih veoma ljutito cekajuci da vidim sta ce Genji reci.

Bio je u pravu, oni su bili sramota Uzumaki klana koji je nekada bio jedan od najcasnijih...dok oni nisu provukli njegovo ime i tradiciju kroz blato, zaboravljajuci svoju cast koju su nekada imali, sada predstavljaju tumor Uzumaki klana koji se mora otkloniti kako bi se sve vratilo u normalu...Dok je gledao u vodopade u daljini kako se spustaju sa planina znao je sta se mora uraditi sa Uzumaki organizacijom.

-A kako je krenulo, jedino resenje nam ostaje to drugo...vec je nekoliko ljudi nestalo iz naseg sela, a sumnjamo da je to takodje i njihovo maslo, moramo ih zaustaviti pre nego sto jos neko strada, a ja mislim da je njihovo unistenje jedino resenje...-



Bistar Um
Kako je cuo to bio je neopisivo tuzan i razocaran sto Genji smatra da se ovo ne moze zavrsiti mirnim putem. Kako je razmisljso u glavi je gledao u grb svog klana koji bi trebao predstavljati ponos i crvenu vatru koja iz njega gori kao neustrasivi plamen.


Nakon jos malo razmisljanja duboko bi uzdahnuo spreman da izgovori svoje reci "Prociscenje je jedini put ka pravom miru. Sannine oci se moraju otvoriti. U najgorem slucaju ja cu ih zaklopiti." Rekao je sa tugom na licu.


Duboko je razmisljao gledajuci u horizont u daljini spreman da uradi ono sto se mora uraditi i konacno donese mir u ove oblasti i tako spasi svet velikog pokolja

I dalje je gledao u daljinu zamisljen u lepom pogledu dok je slusao svaku Fumetsuovu izgovorenu rec, znao je da mu je tesko da prihvati da su zapravo nasi neprijatelji pripadnici njegovog rodjenog klana...ali nije bilo izbora... lovili su nas jednog po jednog i probace nas unistiti kako god znaju i umeju kad im se ukaze prilika, a Genji
veruje da se upravo svih ovih meseci i spremaju za to

-Nazalost izgleda da je to jedino resenje...-



Bistar Um
Kako je slusao njegove reci shvatio je u kakvo su blato oni uvukli ime Uzumaki. Ime koje je nekad bilo poznato kao simbol postenja i istrajnosti u shinobi svetu kao jedni od najjacih i najpostenijih shinobija ikada.


Kako je duboko uzdisao polako bi progovorio spreman da posle ovoga napusti prostoriju. "Ime Uzumakija ce se ponovo ofarbati u crveno, ako je jedina farba koja to moze njihova krv onda vidim da nemam izbora."


Nakon tih reci smireno se poklonio i u laganom hodu je izasao iz prostorija glavne zgrade idalje u neverici sta se sve desava

Pozdravio je stražare koji su čuvali ulaz u kancelariju, a potom uhvatio kvaku, otvarajuči vrata od kancelarije... mogao je videti da ga unutra čekaju starešine sela koje ga već neko vreme isčekuju, kako bi mu prenele jednu veoma važnu vest... Ušao je i seo na svoje mesto dok je sa njima razmenjivao poglede
Glavna kancelarija - Page 2 32571ccbc61c2d30cb20508b08aac803
-Šta li je to toliko važno što imate da mi saopštite?-


Upitao ih je sa velikom radoznalošću koju nije prikazivao svojim glasom, zavladala je tišina na momenat a potom se jedan od starešina oglasio dok je otkopčao svitak koji se otvorio kotrljajući u njegovoj ruci.

Jedan od starešina: -Lorde Genji, veoma važna vest je ta da nam je stigla pozivnica iz Hanatsu Kraljevstva sa legendarnim Notom Zenom kao vođom, neobično je to što velika sila kao oni traže pomoć sveta posle toliko vremena, ali smatramo da je ovo takođe jako bitna vest i za naše selo.- 
Uzdahnuo je na momenat kako bi Genji uspeo da upije ono što je upravo rekao, a potom je nastavio

-Čim oni traže pomoć, nešto veliko se sprema... što bi trebalo ispitati, prikupiti neke informacije, takođe potencijalno ući u neko savezništvo sa njima...ali moramo biti oprezni jer će se na stotine shinobija nalaziti na tom mestu- 
Zastao je na par momenata kako bi razmislio o onome što je upravo čuo, nije znao da će posle toliko vremena opet čuti za Hanatsu Kraljevstvo

-Razumem starešino, dodeliću stražarima koverat da odma obaveste Yashina o ovome, mislim da je dobar potez da ja i on zajedno odemo tamo, jer dvojica shinobija koji su preostali u Uzumaki organizaciji ne mogu predstavljati pretnju selu dok mi nismo tu, štaviše mislim da će i oni biti tamo...-


Zahvalio se uz mali naklon a potom dodelio stražarima poruku koju će preneti Yashinu



Bistar Um



Znaci svi ste na okupu.. - bile su to reci kada je pokucao, otvorio vrata i zapazio staresine zajedno sa Genji-em. Bio je svestan da ova situacija koju je procitao u poruci moze biti zaista ozbiljna ne samo po selo, vec i po ceo svet. S obzirom da je obavio gotovo sve svoje poslove po svetu i Akumetsu, ovo je bio pravi tajming da se moze odazvati pomoci koju je Hanatsu kraljevstvo uputilo.

Mislim da nemamo vremena da pricamo o tome kako zdravlje, hajde odma da predjemo na stvar. - nakon sto je to izgovorio seo je na jedno od slobodnih mesta, njegova opustena aura je nestala, te se mogla osetiti napetost u prostoriji koja je govorila o ozbiljnosti situacije.

Glavna kancelarija - Page 2 BOdzlX7

Iskren da budem, sve mi je ovo sumnjivo, neko poput Note Zena da trazi pomoc i to shinobi-ima sirom sveta... - zastao je na trenutak, u nadi da ce staresine i Kage shvatiti o kakvoj sili je rec i velikim rizicima koje izlaze ova misija.

Ipak, sto je rizik veci, to je i veca dobit koju mozemo ostvariti !  Iz tog razloga, zelim da pazljivo izaberete shinobi-e sela koji ce poci na ovaj zadatak. Sto se tice odnosa sa Akumetsu-om, sada su nikad bolji, Uzumaki organizacija sa kojima smo direktno bili u ratu, gotovo je istrebljena. Spremni smo na nove izazove ! - nadao se da ce ovim govorom uliti poverenje u sve koji se nalazili u ovoj prostoriji, ustao je te prisao Genji-u.

Tvoje Yamanaka sposobnosti mogu biti kljucne u ovom trenutku, ko zna sta se tamo moze dogoditi, iako cemo zajedno krenuti, nikad se ne zna sta se moze desiti. Iz tog razloga zelim da budemo stalno u kontaktu. - ovim recima je hteo ukazati Kage-u samo na jedno, nakon sto urade to, vremena za gubljenja vise nema i treba odma da krenu prema kraljevstvu.

Napokon je i on došao, njegov lik se video dok su se vrata kancelarije polako otvarala, nije mnogo trebalo Yashinu da se pojavi, Genji ga je čekao na svome mestu sa dignutim nogama na stolu dok je završavao spisak nindzi za koje misli da su spremni za ovaj događaj... jer nisu samo njihovi životi bili u pitanju, već i reputacija čitavog sela koja je u ovom svetu od prevelike važnosti, zato je pažljivo birao i potom napravio spisak koji je udelio starešinama. Nekoliko momenata nakon toga ustao je sa svoje stolice
Glavna kancelarija - Page 2 F9f386ed45b0b799af4a0dfd847e5894
-Sumnjivo jeste... ali nećemo znati dok sami ne vidimo...-
 

Kretao se polako prema Yashinu, a potom stavio svoj dlan na njegovo rame povezivajući njihove umove jednom od njegovih Yamanaka tehnika, i uz kez na licu mu dodao
Glavna kancelarija - Page 2 0bddafa079c00cc61ef50681b5af57d5
-Izgleda da će nam ovo biti prva zajednička misija Yashine-


Povezani umovi :

Znao je da će mu ovim telepatska veza sa Esauom pući, ali u sebi je verovao da tako veštom shinobiju neće trebati njegova pomoć, makar se tako nadao... 

-Ne brini se za spisak nindzi, za to sam se pobrinuo dok si dolazio i udelio ga starešinama, sve je spremno za naš polazak, možemo odma krenuti...-


Obukao je svoj ogrtač, stavio masku na lice i podigao ruku mašući starešinama

-Baj baj matorci-


Glavna kancelarija - Page 2 Standing-anime-disappear-0m52m98g5sjtcevv
a potom su obojica nestali u tren oka bez ikakvog traga.



Bistar Um
Nakon nekoliko dugih dana, napokon se vratio u svoju kancelariju u jednom komadu. Pozdravio je stražare i ušao je u svoju kancelariju gde je mogao videti pogled koji mu je nedostajao, pogled vodopada koji su silazili sa okolnih planina sela. Izvadio je svoju paklu cigareta i zapalio jednu, znao je da je samo njegovo prisustvo u selu veoma opasno za ostale stanovnike, jer se Zeno može pojaviti na ovoj lokaciji svakog momenta. Gledao je u vodopade i razmišljao kako će li se sve ovo odigrati, nakon čeka je seo za svoj sto i krenuo raditi svoje uobičajene poslove sa papirologijom sela.



Bistar Um
Neuobičajan vetar prostrujio je kroz kancelariju predvodnika ovog sela. Atmosfera u prostoriji se naglo promenila kao da se sam vazduh u njoj otežao. Direktno iza Takikage-a pojavljuje se nepoznati nindža. Nosio je na sebi plavu uniformu koja nije nalik nijednoj u regionu. Ipak je ona imala neki simboličan autoritet uprkos nedostatku konteksta.

"Pozdrav Genji." Neočekivano druželjubiv glas sa sobom je nosio olakšanje. Idalje energija i čakra koja je iz njega isparavala nije pružala nikakvu lagodnost.

"Ti si kao glavni baja ovde, a? Sigurno znaš ko me šalje. S tim se nadam i da je Kage sela dovoljno pametan da ne pokušava ništa nepromišljeno."

Razgledao je papirologiju koja je bila razbacana po čitavom stolu, dok je kroz prozor mogao videti vodopade koji su se spuštali sa okolnih planina. Bio je dosadan dan u kancelariji kao i uobičajeno. U jednoj ruci držao je jednu od njegovih omiljenih cigareta, koje je uvek nosio sa sobom, dok je u drugoj držao jedan od dokumenata koji je proučavao več neko vreme. 

Narednog trenutka vetar je huknuo kroz kancelariju, Genijev plašt je zapleasao, a neki od papira su se rasuli po podu. Nije bio iznenađen, već je neko vreme očekivao njihovu posetu. Iza njega pojavila se jedna silueta, ali na njegovo iznenađenje nepoznatog i druželjubivog glasa. Nije znao ko je čovek iza njega, ali je dobro znao ko ga je poslao. Mogao je osetiti tenziju u vazduhu, ali ona nije bila ni blizu one kakva je bila u susretu sa Zenom. Spustio je papir iz ruke na sto dok je povlaćio dim svoje cigarete

Glavna kancelarija - Page 2 F9f386ed45b0b799af4a0dfd847e5894
-Pozdrav, očekivao sam vas-


Rekao je, ispustivši dim uz blagi izdah. Nije imao nameru da sada pravi nepromišljene pokrete, već se samo prepustio situaciji i nastavio dialog sa nepoznatim licem koje mu se nalazilo iza leđa.

-Kako vam mogu pomoći-


Upitao je. Znao je da, čim ga još uvek nije napao, postoji nešto drugo što ih interesuje.



Bistar Um
Vetar kojim se pojavio u kancelariju je prvobitno odbio miris cigarete ili kako bi Daisuke rekao, smrad cigarete. Sada kada je došao do njegovih čula on je morao reagovati. Zgrabio je Genji-u cigaru iz usta, bacio na pod te zgazio kako bi je ugasio. Znao je da Takikage nije u poziciji da se buni.

"Pre svega, mogao bi da prestaneš da pušiš. Drugo, treba da pozoveš još jednu osobu da dođe. Preporučujem nekoga kome veruješ dovoljno da mu poveriš svoj život.." Daisuke je prišao radnom stolu i opušteno seo na njega preko nekih papira. "Ili možeš i stranca, meni sve jedno. Samo požuri sa odabirom. Svakog trenutka nas može odvesti tamo."

Sedejući na verovatno važnim dokumentima pokupio je par sa druge strane stola i počeo da ih razgleda, razonode radi.

Sedeo je na svom mestu, gledao je kako se njegova cigareta mrvi pod čizmom svega jednog klinca, koji je odmah nakon toga seo na važne dokumente koji su se nalazili na samom glavnom stolu. Po unikatnoj uniformi Genji je mogao zaključiti da je mladić jedan od bitnijih Zenovih razbojnika, što je potvrđivala sama činjenica da ga je Zeno poslao. Nakon par trenutaka, Genji je uzeo paklu iz dzepa, a zatim palcem izvadio drugu. Drugom rukom je cimnuo upaljač, koji se nakon jednog škljoca otvorio, praveći plamen koji je zapalio novu cigaretu.

-Kontroliši se juško, nisi u svojoj kući da se tako ponašaš-
  Rekao je Genji hladno

Ustao je sa svog mesta, a potom zaputio prema vratima da bi preneo poruku stražarima, koji bi doveli onog kog traži. Ali pre toga okrenuo se prema Daisukeu.
Glavna kancelarija - Page 2 1f2c48105e5b951c9282c13b55297f07
-Pokupi tu cigaretu koju si zgazio, nemoj da mi praviš nered po kancelariji-


Odšetao je do vrata, blago ih je otvorio kako niko ne bi mogao primetiti nepozvanog gosta koji se nalazio unutra. Stražarima je tiho šapnuo naređenje i rekao koga da mu dovedu što je brže moguće, a zatim je zatvorio vrata i okrenuo se prema Daisukeu

-Ubrzo će se pojaviti-


Rekao je mirno, dok je stajao pored vrata.



Bistar Um
"Hahaha!" Nasmejao se Daisuke slatko. Imao je i on bar malo pristojnosti pa je ustao sa stola i seo na Genji-jevu stolicu. Plava uniforma mu je čudno pristajala. Nije imalo smisla da neko kao on nosi takvo odelo, ali je nekako je sve bilo na mestu.

"Drago mi je da Kage ovog sela nije kukavica. Možda nije najpametniji, ali bar nije kukavica." Osmehnuo se uz njegov komentar. Ni na kraju pameti mu nije bilo da očisti bilo šta. Shvatio je Takikage-ovu naredbu kao očiglednu šalu. "Koga si zvao? Šta ti dođe taj?" Upitao je Daisuke kao da se prethodna razmena nije ni dogodila i nastavio da čita dokumentaciju ispred sebe. "E da, ostani kod vrata dok pušiš barem." Dodao je.

Mogao je čuti  njihove korake, stražari su odma krenuli da obave svoj zadatak. Genji se prislonio na vrata dok je čekao stražare da dovedu dotičnog. Daisuke se spustio sa stola i seo na stolicu, Genjiju to nije smetalo, makar je uspeo malo da ga smiri. U kancelariji nije bilo druge stolice kojom bi mogao da ga ponudi, te ga je pustio malo da se zabavlja na svojoj. Nije mu bilo na umu da će morati da bude babysitter. ali je video da mladić ima neku dozu pristojnosti. Zastao je na trenutak i uzeo jedan dim

Glavna kancelarija - Page 2 0bddafa079c00cc61ef50681b5af57d5

-Jedan talentovan mladić, koji je ujedno i jedan od glavnih razloga što sam ja u ovom selu-

Rekao mu je uz blagi smešak na svom licu

-Ubrzo će stići, budi strpljiv-
 

Dodao je, očekivao je da će pristići svakog trenutka



Bistar Um
Dobio sam poruku od svog Kage-a da se sto pre pojavim u njegovoj kancelariji. Nisam gubio ni casa i odmah sam se preusmerio sa misije nazad u selo, mora da je nesto od isuvise velike vaznosti za sve. Uzurbano sam stigao do vrata glavne kancelarije i tu su me strazari propustili.
* Tsumi otvara vrata glavne kancelarije u kojoj se nalazio Kage sa jos jednim nepoznatim covekom *
Situacija je delovala uzrujana i sa puno tenzija, nisam bio upucen o cemu se tacno radi tako da sam bio u potpunoj pripravnosti.
"Stigao sam, Gospodare. Sta mogu uciniti za vas?"
Kleknuo sam pred njim dok je miris njegove cigarete bio svuda po kancelariji. Video sam nepoznatog nindzu, ali njegovo prisustvo me je pomalo zastrasivalo, osecao sam kao da je jednak nivou naseg Takikage-a.
Nisam bio u selu neko vreme, izvrsavao sam tajne ANBU operacije i misije A ranka koje sam dobio od naseg Takikage-a, ali to ne znaci da nisam i da necu biti tu kada se desava nesto u selu.
#card1208
Napravio sam sebi drvenu stolicu koja ima neki nalik tronu i seo na nju pazljivo gledajuci u nepoznatog coveka.
Glavna kancelarija - Page 2 Main-qimg-3f2d32090a4b30386421abe97bc0ecef
"Spreman sam da uradim bilo sta sto kazete kako bih zastitio nase selo."

Pomno je gledao kako mladi nindža iskazuje odanost svom Kage-u. Zakašljao se u pokušaju suzdržavanja smeha. Bilo je uzalud pošto se odmah nakon toga bezobrazno iskreno nasmejao. "Hahahahaha! Pazi ga, gospodaru! Hahaha! Dobar si ti mali!"

Okrenuo se ka Genji-u i šakom sakrio usta od Tsumi-ja ne bi li izgledalo kao da mu želi reći nešto tajno. Samo je problem što on uopšte nije šaputao pa ga je Tsumi mogao veoma jasno čuti. "Znaš kad sam ti rekao da paziš dok biraš? Srećno!" Uz to je dodao i smešak. Zavalio se nazad u Kage-ovu stolicu sa neprekidnim kezom.

Sledećih par sati Daisuke se borio sa svojom dosadom. Svaki milimetar kancelarije je pregledao bar dva puta. Ništa mu tu ustvari nije bilo zanimljivo ali se nadao da će nekako u jednom momentu postati.
"Priđite. Uskoro će nas odvesti tamo, samo treba da me pridržite za ruku." Okrenuo se ka nindžama Sela u Vodopadima i ispružio desnu ruku.

Brzo se i Tsumi pojavio, na malo čudan način ušao je u kancelariju i seo pored Genjija. Njih trojica su neko vreme proveli zajedno u kancelariji, bez da su radili nešto velikog značaja. Daisuke je čeprkao stvari unaokolo kao da je radio rutinsku policijsku kontrolu. Genji je za to vreme razmišljao o onome što ih čeka kada odu tamo, a posebno mu je ušlo u misli ono što je Daisuke maločas rekao.

-Ako planiraju da mu naude, onda ne dozvoljavam da i on pođe sa nama-


Odgurnuo se od zida i odšetao do drugog kraja kancelarije. Nagnuo se na zid pored prozora, na suprotnoj strani od one na kojoj se Tsumi nalazio, s namerom da budu razdvojeni, kako Daisuke ne bi mogao obojicu zgrabiti za ruke istovremeno i povesti ih obojicu. 

-Pa... kako li će biti...-
 

Zastao je na momenat, hteo je izgovoriti ime, ali je shvatio da još uvek nije saznao kako se momak u plavom odelu zove

-Kako ti je ime? Pretresaš me kao policajac, a još uvek se nisi predstavio-


Upitao ga je sa blakim smeškom na svom licu



Bistar Um
Daisuke se namrštio, očigledno iritiran Kage-ovo paranojom. Sačekao je par sekundi pa počeo da priča. "Genji i ti nebitan mali, dođite ovamo. Ne znam zašto Zeno traži dva čoveka i nije me briga. Samo znam da ako on dođe ovde sigurno neće biti bolje." Gestikulirao je rukama uz govor te čim je završio ponovo ispruži ruku. Kako se ne bi ponovo morao objašnjavati unapred je podsetio. "Brzo se uhvatite. Ne želim da držim ruku još ovako kao butler neki."

Od nervoze je umalo izignorisao pitanje Takikage-a. Umalo i da ne odgovori namerno ali je uvek voleo da se pokaže svojim imenom i činom. "Ja sam Daisuke, general ofanzivne brigade Hanatsu Kraljevstva. Trebalo je to da znaš kao Kage ali šta god, samo dođi 'vamo." Ponovo je napomenuo.

Nije delovao previse srecno sto mu nisam odmah dao ruku, svejedno necu ostaviti Takikagea da ide sam tamo.
* Tsumi daje ruku Daisukeu koji se predstavio kao general ofanzivne brigade Hanatsu Kraljevstva *
"Neka ti bude."
Bio sam spreman u svakom trenutku da reagujem ukoliko bi pokusao bilo sta kako bi naudio Kageu.

Na svoje razmišljanje stavio je tačku jednim zaključkom, sama činjenica da je Genji u selu sa Hiraishin pećatom na svom potiljku izuzetno je opasna. Odlučio je da se ne opire previše i da što pre ode iz sela kako bi otklonio mogučnost neprijatnih iznenađenja. Time se počeo približavati Daisukeu.

-Vozi-


A potom je uhvatio njegovu ruku. U tom trenutku, susreo mu se pogled s Tsumi, i obojica su klimnuli glavom jedan drugome pre samog polaska.



Bistar Um