Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavna kancelarija - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavna kancelarija

First topic message reminder :

Kancelarija Kagea sela skrivenog u vodopadu je monumentalna prostorija koja odražava moć i autoritet vođe sela. Na zidovima se prostiru raskošni tepisi sa uzorcima koji prikazuju istoriju sela i njegove najslavnije trenutke. U centru prostorije se nalazi impozantna stolica, izrađena od najfinijeg drveta i ukrašena dragocenim kamenjem.

Veliki prozor na suprotnom zidu pruža spektakularan pogled na selo, dok se sunčeva svetlost prelama kroz vodene prskalice, stvarajući prelep prizor koji oduzima dah. Na vrhu prozora, ponosno stoji veliki simbol sela, izrađen od najkvalitetnijeg mermera. Simbol predstavlja srce sela, simbol njegove snage, ponosa i tradicije.

Glavna kancelarija - Page 2 Z

Pored prozora se nalazi radni sto Kagea, prekriven papirima i dokumentima koji svedoče o svakodnevnim poslovima i odlukama vođe. Na stolu se nalazi i mali držač za pera, izrađen od prefinjenog jantara, simbolizujući mudrost i odlučnost vođe.

Kako sam polako setao i dosao do hodnika strazari bi me zaustavili pre nego sto bih im ja pokazao svoj Tiket na kome je pisalo da mi je hitno naredjeno da se sastanem sa trenutnim Takikagejom.

Oni bi me lagano propustili da prodjem nakon cega bih lagano otvorio vrata da bih sreo coveka koji mi je bio poznat iz vidjenja kako sedi za Takikage stolicom. Kako sam u potpunosti usao zatvorio sam vrata  i polako dosao ispred

Kako sam dosao jednostavno sam duboko izdahnuo i vrlo smireno sam rekao "Dobar Dan moje ime je Fumetsu Uzumaki" govorio sam tok sam vadio svoju Shinobi karticu koja je bila posteno ostecena ali sam idalje mogao biti identifikovan "Dosao sam da vidim Takikagea Hatachira, da li mozda znate gde je?" Upitao bih zbunjeno cekajuci odgovor

Dok je radio papirologiju u jednom trenutku cuo je kako strazari razgovaraju sa njemu nepoznatim glasom iza vrata... odma nakon toga kvaka se savila i vrata su se otvorila, usao je momak bele kose malo neuredan... ali Genjiju nije bio potreban senzor kako bi mogao osetiti jaku auru chakre koja je izbijala iz njega non stop... pitao li se ko je ovaj mladic jer ga nikada nije video, s obzirom da pita za drugog TakiKagea reklo bi se da nije posecivao selo mesecima, jacina njegove aure je Genjiju udarila ceznju da sazna ko je on.

-Pozdrav mladicu... verovatno nisi neko vreme bio u selu da cujes vesti pa cu ti ih ja preneti, drugi Takikage...-

Glavna kancelarija - Page 2 157449fa5647c3fdc627dadc8a358ccc
Povukao je jedan dim, nije mu bilo mnogo lako saopstiti vesti momku koji se nadao da ce videti svog prijatelja zivog

-Je nazalost izgubio zivot u borbi pre nekog vremena...-

saopstio je tuzne vesti nakon kojih je uzdahnuo... znao je da izgubiti prijatelja nije bila laka stvar

Bistar Um
Fumetsu je strpljivo cekao dok tuzno nije cuo te tragicne vesti. Jednostavno je idalje stojao sa glavom podrubljenom i ispustio je 2 3 kapi suza sigurno. Nije znao sta da radi ali je pretpostavio da je ovaj covek Hatachirova zamena i novi Takikage.

Glavna kancelarija - Page 2 HFCGc9V

Kako je to sve polako zakljucivao polako je krenuo pricati posle par dubokih uzdaha vrlo smirenim i jasnim tonom je rekao "Pretpostavljam da si ti novi Takikage, ja sam Jonin ovog sela ali sam otisao na neko vreme uvezbavajuci puteve senjutsu chakre" Rekao je Fumetsu sa ociglednom tugom na licu

Kako bi to izgovorio uzeo bi jos par udaha smireno spreman da nastavi dalje sa razgovorom te krece postavljati jedno ogromno pitanje. "Sta se jos desilo u mom odsustvu, sumnjam da je onako snazan shinobi kao Takikage Hatachiro mogao poginuti bez nekih velikih problema." Rekao je strpljivo nadajuci se pozitivnijem odgovoru od ovih vesti.

Sedeo je za stolom dok je povlacio jos jedan dim, Fumetsu je mnogo toga propustio dok nije bio tu a pritisak je pao na Genjija da mu to i isprica. Pogane glave, sa tezinom u glasu mu je krenuo pricati.
Glavna kancelarija - Page 2 Eddbefc4f2eeb7f342adfb4d4e20b3b5
-Mnogo toga se izdesavalo dok nisi bio tu dobri moj Fumetsu, nazalost  nista od dobrih vesti... kako od smrti drugog Takikagea od neznanog nindze...tako i od izdaje Sanne, Kiyoshija i Abura koji su objavili rat selu ubivsi Rurimetsua, dok su za kreaciju organizacije ukrali iz naseg budzeta, selo je bilo na kolenima mesecima posle ovako jakog udarca, ali od skoro smo uspeli malo popraviti situaciju i vratiti selo u zivot-

Uzdahnuo je na momenat, uzimajuci gutljaj vode sa case koja je stajala na stolu kako bi se okrepio, Fumetsuovu licnu kartu je presao dok je pregledavao liste shinobija ovoga sela, vodio se kao nestali nindza o kome niko nije cuo ni traga ni glasa, niko nije imao ideju da radi jedan od najjacih treninga koji postoje, a to je Sage trening koji jako mali broj shinobija uspeva zavrsiti, cak i oni najvestiji nisu uspevali da zavrse ovaj trening.

-Pogledao sam tvoje podatke, nije te bilo mesecima... selo je mislilo da si izgubljen zauvek, da si negde stradao...ali sada nam je drago sto te opet vidimo zivog i zdravog, dobrodosao nazad-

Bistar Um
Kako bi cuo jos jednu bombu Fumetsu bi stojao zacudjen i razmisljao sta je toliko strasno moglo da se desi. Kiyoshi je bio moj dobar prijatelj ne znam zasto bi zabi noz u ledja svom selu i svojim prijateljima. Sannu sam poznavao iz jednog duela da budem iskren tu me je dobio ali tad se nisam bas potrudio. Aburo je ime koje mi je zvucalo poznato ali jos ga nisam upoznao.

Opet cinjenica da su njih troijca ubili Rurimetsua je stvarno tragicna. On je bio shinobi koji je puno toga obecavao ali cak ni oni nije imao sanse da se izbori 3 na jedan i da pobedi tu bitku koja ga je kostala glave.

Kako sam tako dobio jos jedan sok tuzno ali simreno govorio bih "Ne znam sta se to desilo, Kiyoshi je bio moj drugar samo se pitam zasto je izdao selo?" Stojao je tu u nadi da ne dobije jos neku losu vest.

Video je da je Fumetsu ostao u soku, sigurno nije bilo lako posle toliko vremena vratiti se i biti bombardovan sa losim vestima, smrcu i izdajom njegovih prijatelja...nije bilo lako nikom...ljudi su se mesecima krili po sklonistima tokom korumpiranog stanja snalazeci se da nekako prezive glad dok nije imao niko da ih stiti, bojali su se svakog momenta Uzumaki organizacije...
Glavna kancelarija - Page 2 157449fa5647c3fdc627dadc8a358ccc
-Sanna je okrivio selo za smrt drugog Takikagea i potom ubio Rurimetsua ispred sela, nakon cega je proglasio rat Uzumaki organizacije i sela...u kojoj se takodje nalaze Kiyoshi i Aburo...verovatno su do sada i nasli neke nove saveznike, ali nismo imali ni traga ni glasa o njima jos uvek...-

zastao je koji sekund ledjima okrenut gledajuci kroz prozor, gledajuci vodopade u daljini koje je mogao videti iz kancelarije svakog momenta kako se spustaju sa planina.

-Kakvo li je tvoje misljenje oko svega ovoga Fumetsu? Sta ces li uraditi...-

Bistar Um
Kako sam cuo jednu odvratnu cinjenicu da je moj Klan odgovoran za ovu sramotu i stanje koje je pretilo da urudi selo. Mi smo bili poznati kao castan klan koji se borio po kodeksu ne razbojnici i koljaci koji resetaju sve pred sobom.

Jednostavno bih gledao pun besa i posramljen bih jasno rekao "Moj Klan ... Moj Klan je odgovoran za ovaj terror? Njegovo cisto crveno ime je ukaljano i provuceno kroz blato. Nekad smo vazili za najcasniji klan na celom svetu a sada smo bagra izdajica?"

Kako sam to cuo duboko bih udahnuo pre nego sto bi ljutito i glasno rekao "Sana je gurnuo moj Lep Crveni klan u blato. Blato se mora isprati ili mirom ili  krvlju." Rekao bih veoma ljutito cekajuci da vidim sta ce Genji reci.

Bio je u pravu, oni su bili sramota Uzumaki klana koji je nekada bio jedan od najcasnijih...dok oni nisu provukli njegovo ime i tradiciju kroz blato, zaboravljajuci svoju cast koju su nekada imali, sada predstavljaju tumor Uzumaki klana koji se mora otkloniti kako bi se sve vratilo u normalu...Dok je gledao u vodopade u daljini kako se spustaju sa planina znao je sta se mora uraditi sa Uzumaki organizacijom.

-A kako je krenulo, jedino resenje nam ostaje to drugo...vec je nekoliko ljudi nestalo iz naseg sela, a sumnjamo da je to takodje i njihovo maslo, moramo ih zaustaviti pre nego sto jos neko strada, a ja mislim da je njihovo unistenje jedino resenje...-

Bistar Um
Kako je cuo to bio je neopisivo tuzan i razocaran sto Genji smatra da se ovo ne moze zavrsiti mirnim putem. Kako je razmisljso u glavi je gledao u grb svog klana koji bi trebao predstavljati ponos i crvenu vatru koja iz njega gori kao neustrasivi plamen.

Nakon jos malo razmisljanja duboko bi uzdahnuo spreman da izgovori svoje reci "Prociscenje je jedini put ka pravom miru. Sannine oci se moraju otvoriti. U najgorem slucaju ja cu ih zaklopiti." Rekao je sa tugom na licu.

Duboko je razmisljao gledajuci u horizont u daljini spreman da uradi ono sto se mora uraditi i konacno donese mir u ove oblasti i tako spasi svet velikog pokolja

I dalje je gledao u daljinu zamisljen u lepom pogledu dok je slusao svaku Fumetsuovu izgovorenu rec, znao je da mu je tesko da prihvati da su zapravo nasi neprijatelji pripadnici njegovog rodjenog klana...ali nije bilo izbora... lovili su nas jednog po jednog i probace nas unistiti kako god znaju i umeju kad im se ukaze prilika, a Genji
veruje da se upravo svih ovih meseci i spremaju za to

-Nazalost izgleda da je to jedino resenje...-

Bistar Um
Kako je slusao njegove reci shvatio je u kakvo su blato oni uvukli ime Uzumaki. Ime koje je nekad bilo poznato kao simbol postenja i istrajnosti u shinobi svetu kao jedni od najjacih i najpostenijih shinobija ikada.

Kako je duboko uzdisao polako bi progovorio spreman da posle ovoga napusti prostoriju. "Ime Uzumakija ce se ponovo ofarbati u crveno, ako je jedina farba koja to moze njihova krv onda vidim da nemam izbora."

Nakon tih reci smireno se poklonio i u laganom hodu je izasao iz prostorija glavne zgrade idalje u neverici sta se sve desava