Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Goruden

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Goruden

U srcu planinskih vrhova, izmedju gustih suma i prostranih livada, nalazi se skriveno selo koje nosi ime Goruden. Kuce ovog sela su diskretno rasporedjene duz brežuljaka, svaka od njih ima svoju pricu i svoju istoriju. Selo je obavijeno mirisima divljeg cveca i svezeg planinskog vazduha.

Selo Goruden Beautiful-anime-background-countryside-day-outside-generat-ai-free-photo

Dok se spustao niz planinu dosao je do jednog malog selo koje je bilo izuzetno tiho nigde nikog.Mislio je da je napusteno ali pritom je video stoku svuda okolo i znakove zivota kao sto je ves okacen na zicama.Mogao je zo znati jer je bio iskisan ubica i vodio se dosta oko malih detalja koje bi mu dosta pomogli.Znao je da prepozna i rasazna sve u vezi izvrsavanja zadate misije ubijanja.ali mišljenje mu se zaustavlja kada vidi tragove borbe u centru dela dosta ljudi koji su u teskom stanju na podu time refleks mu saje do znanja da ovde nesto nije u redu.Potrcao je do drugog dela sela gde je zatekao nekoliko bandits koj su unistavali ovo selo.

Sada je bilo gotovo ovaj prizor ga je podsetio na sve one stvari koje je on radio pre.Sada svata kako su se osecali ljudi porodica koje je on ubijao bez kajanja i emocija.Mada vadi svoj mac od leda i polako zamrzava telo zato sto njegov stil borbe jednostavno gori i on treba da se ohladi kako nebi preterao.Sada kada se zamrzava u CRIMSON sada je spreman oduvati bandite.
#card1405
#card1407 
Mac od leda -50
#card1417 
Jedno ogledalo 30ch ulazim u njega pored mene je i drugo pored njih

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Selo Goruden #world65

Kada je video tacan broj protivnika to jest bandita napao ih je sve odjednom da nebi morali osecati bol i muke.Vec da mogz svi odjednom umreti zajedno kao pravi saborci.Tada dize rukr u vazduh i stvara ogromnu kolicinu ledenih siljaka koji se obrussvaju na protivnikr i tako ih ubadaju.Ovo izvodi samo sa jednoj reci.

UMRITE

#card1418
600 base (30ch)+200+200(1stack leda)
1000 razornog dmga ide na njih

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world176 Selo Goruden #world178 Selo Goruden #world180 Selo Goruden #world174 Selo Goruden #world171 Selo Goruden #world179 Selo Goruden #world180 Selo Goruden #world176 Selo Goruden #world174 Selo Goruden #world171 Selo Goruden #world177 Selo Goruden #world179 Selo Goruden #world174 Selo Goruden #world176

Napad je poceo da pada kao kisa i tako stradaju 8 bandita odjednom,ali zato prema Akimaru ide velika opasnost od 30+150ciste+100+100+30+100+100+100+100+30=840 dmg od toga 150 ciste.Osmehnuo se da ovi banditi nisu u stanju da se i odbrane od napada barem je mislio za one koji su umrli ns mestu.Dok ovi ostali du ipak preziveli nekako ali to sada nije bitno jer stize drugi napad jos jaci od prehodnog koj ce ih ubiti.

Sramota me je koliko ste slabi dođe mi da povracam.

#card1406
Stvaram 600 hp dodajem 1 satck za 800 hpa i primam 50 dmg branim se od ostalog kada zid pada.


#card1413
Kit se stvara iz ruku Akimarua i pada na njih sve 
800base 200 preciznosti i 1000 dmga pada na sve njih 6 

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world180 Selo Goruden #world171 Selo Goruden #world179 Selo Goruden #world177 Selo Goruden #world172 Selo Goruden #world171

njih  pola je uspelo da se odupru sigurnoj smrti i sada je ostalo samo da se odbarni i uzvrati i konacno ce sve bidi gotovo.Sada je vec bio dosta zamrznit i znao je da ce ih sada u istiti kao nista jer se dovoljno ohladio.

#card1409
Imam 200 dmg buff
#card1412
Bacam ovo i sada ima
Base 500+200+200=900 leti na sve njih

Akimaru dostize u fulu sa svojim zamrzavanjem i tako dostize zero stepeni i pocinje da baca siljke iz sebe na protivnike.

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world174 Selo Goruden #world180 Selo Goruden #world175

Ovaj napad kao i prosli zahvata kuce mestana ali ubija neprijatelje oko njega.Zavrsice ovo jer je samo jedan ostao izgelda da je bio vođa ispevao je da se opire napadima ali sada je dosao kraj.Izasao je iz ogledala i poceo polako da ide prema njemu dok se odbranio
#card1411
Letim u ogledalo pored njih i sada izlazim pritom sam izbegao 200 dmg 
#card209
500 dmg bssee leti i 200 mac 700 dmg secem

Zaboravio sam opciju ..

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world177

Posto je bio blizu neprijatelja lako se odbranio ali Akimaru je damo primio taj dmg i uzvrati ga svojom katanom.I tako sece protivnika njome.Ovo je bilo toliko brzo pdrađeno i veom impresivno od strane mladog Akimarua Yukia.
#card189
200 dmg

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world180

Dovoljno se izmakao da ne bude posecen sto ga je iznenadilo.Tako da sada samo vraca mac unazad i ponovo pokusava seci protivnika.Nema sanse da izbegne je sada mislio ali da li je to to ili ne.Akimaru je osecao kako mu se se secanjs od svega vraca polako kroz glavu jer je osrtio sta znaci ubtiti ponovo.
#card189
200dmg 20 eng

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world177

udaljava se od protivnika velikom brzinom jer je zadivljen onime sto vidi.Iako je bio ubica vece razmene nije mogao da ga ubije na blizinu tako da je uzeo iz svoje arsenala iskuristio istu tehniku kao pre.
#card200
Bezim od njega
#card1418
600 dmg
Sada je sigurno gotov.Milsio je Akimaru jer ovaj napad je pobio pola njih proslih tako da bi i sada trebao.

The member 'Akimaru' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Goruden #world171

Kako je led bio na terenu tako i krv preko njega i sada je Akimaru zavrsio svoj zadatak i komotno se mogao vratiti kuci negde gde ce ziveti.Morao se zaputit negde dalje taman i da nađe prijatelje jer kako je rekao njrgov drug oni ce mi biti ucitelji na putu da se promenim.

Prateći utabane seoske puteve, malo mi je falilo da sustignem još jednu metu. Gledao sam da izbegavam seoske kuće, neko ko beži ne bi bio siguran time što ostaje u istome mestu, barem ne od senzor Shinobija. Prelazeći brežuljak, u daljini vidim siluetu kako beži. Sustigao sam je.

Iz daljine, mašem rukom, trčeći za njom. Talas peska ide u ledja siluete.

#card1446

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Goruden #world184

Pesak je udario šinobija pravo u ledja, na šta pali šinobi šalje uragan ka meni. Vetar prilazi, ali udara u cepanicu, na šta cepanica pada. S obližnje livade, skačem pored neprijatelja, pokušavajući da nadjem ono po šta sam došao - senjutsu kocku

#card1

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Selo Goruden #world1

S pronadjenom Senjutsu kockom, moja misija je u ovim predelima bila završena. Stavio sam je u kaput, a njegovo telo gurnuo u obližnji kanal. Blagi vetar je krenuo da duva, a ja laganim koracima krećem u horizont, gde polako nestajem u obliku dima koji vetar čisti.

#card21