Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Snezni Park

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Snezni Park

Snezni Park Wp5119665

U srcu grada, iza visokih zgrada i bučnih ulica, nalazi se skriveni raj - Snežni park. Kada kročite unutra, svet se menja. Prelepi pejzaži od snega očaravaju vaše oči, dok se sve oko vas pretvara u bajkovitu scenu.

Staze su precizno očišćene od snega, pružajući vam put kroz park. Drveće, obavijeno debelim slojem snega, stvara impresivne siluete na nebu, dok grane deluju kao da su izvezeni belim čipkastim uzorcima. Svaki korak koji napravite u snežnom parku praćen je tišinom, samo povremeno prekinutom škripanjem snega pod vašim cipelama.

U svom razgledanju dostigao je novo podrucje neznanvsta koje zudi da bude istrazeno.Verovatno ima jos necega tamo napred jer se dan jos ne zavrsava tako da je mogao jos da istrazuje u ovom lednjaku.Prosao je dosta zanimljivih sneznih seoskih mesta koj su imali populaciju.Takođe i video zivotinja tako da ipak nije bio sam ovde ali to ne znaci da nece pronaci takvo mesto.

Mirnim i tihim hodom, Saburo nailazi na nesto manje poznatu siluetu. Nije mnogo govorio, vec je samo stavio svoju ruku na mac, spreman da ga potegne.


Posle meseci treniranja, Saburo je konacno bio spreman da testira svoje vestine, a na kome drugome, nego na trazenom licu. Reiya je bio niskorangirana pretnja, ispod prosesan shinobi koji je nekako uspeo na svoju glavu da navuce cenu. Cenu koju ce Saburo bolje da iskoristi nego Reiya sam.

#card445
#card567 #card919
#card186

#card200 #card190

---potez---
Ulazim u stance
Zatim se shunpam iza tebe i masem macem 1650 dmg i 400 zag od brzine

Reiya je malo odmarao kroz pedeni park posle neuspele misije ali kao da mu avemocne sile to nedaju i zele da umre.Sada iznenqda mu dolazi ninja sa mačem u svojim rukama i mase na njega svom svojom snagom .Mislio je da ne može izbeći ovaj napad ali jenmorao pokusati za dobrobit njega.
Pasivne :

#card1500
Slot na 3 poteza provokam pasivnu 100 dmg na senju
#card116
Ulazim u zemlju i branim se od svog dmga i zbog pasivne zemlje dobijam 100 hp stita i sad gubim samo 300 hpa.
#card1215
Zatim izlazim iz zemlje i stvaram gustu sumu 
#card1214
 onda i napad koji počinje od mene i ide na sve strane ali izbegava sumu 
1000base+100preciznosti+100pasivna fuina
1200dmg 240zag od razarnosti u propratni efekat.

Nakon sto je mladi Reiya poceo da se uvlaci u zemlju kao crv , Saburova zelja za krvlju postajala je jos veca. Zatim saburo uradi znake rukama te stvori zemljanog zmaja koji se sudara u reiyin napad, zatim stvara zemljani zid koji anulira Reiyin napad

#card102
-30 ch Prvo stvaram zmaja koji se sudara u tvoj napad i oslabljuje ga
#card103
-30 ch zatim stvaram zid koji anulira tvoj napad jer nema dovoljno dmga
#card138
-30 ch zatim uzlecem jer znam da imas taj underground roots.

Odjednom neprijatel je stao u mesto sto je zacudilo Reiya zato sto nije hteo da se odbrani od napade koj je jurio na njega.Nije imao vremena da misle jer je bila moguca zamka pa je odma stao u stav i bio spreman na kontra napad.Mada napadi su projurili pravo krroz njega krvavo korenje je ostalo avuda po terenu i iskrvarilo njega.Malo snuzen Reiya kao da je poznavao ovu osobu veoma dugo priđe do njega i pretresaga dok je na podu mrtav prekrijen krvi i korenjima.Uzeo mu je sve kako se nebi ostavilo pare,mac i sve sto se moglo zatvorio mu je oci i ustao sa snuzdenim licem.Uzdigao je glavu i odlucio da pobegne sa lica mesta kako nebi upao u problemima jer je ubio mladica poput ovog.

Spavaj lako nepoznati shinobiu kog nisam poznavao,ali sam si kriv jer si me prvi napao.

Kada je uzeo njegov ogroman veličanstveni mac odskeoa mu je glavu kako bi ga zapamtio.

cao vidimo se usledecem zivotu kada se opet budes pojavio.

Pokupio je glavu pare mac i sve sto je mogao i krenuo nazad u svoj dom a to je bilo selu u vodopadima mesto raja.

@Saburo dobio sam 16 poena na shinobi fejtu, nemoj da mrdaš.

Na dalekom putu ka starom prijatelju, probijao sam se kroz mećavu koja je krasila ovo mesto. Bila je toliko jaka i gusta da sam jedva prst obmotan najfinijim kožnim rukavicama mogao videti. Cartier se trebao negde ovde nalaziti, osim ako i njega nije mećava progutala.

Borba nije imala kraja, svaki korak napred je postajao sve teži i teži. Da ne biju jaki severni vetrovi možda bih i poleteo. Nastavljam sa probijanjem kad ono - moja noga je zakačila nešto a ja padoh facom prvom u sneg. Gurao sam nogom, možda neka grana nešto, al preteško je bilo za granu. Krenuo sam da kopam u mestu, znatiželja me nije puštala.

Skidanjem nekoliko naslaga, otkrio sam plavičast kimono - pomalo neuobičajeno - izgleda da sam naleteo na palog planinara il bog zna šta. Nastavkom ekskavacije saznajem da je telo ostalo bez glave - čist prorez. Telo je bilo koliko toliko očuvano zbog snega i leda u okolici koji su pružali idealnu hladnoću za zamrzavanje tela. Zgrabio sam rame leša, a potom ga izvukao iz snega.

No, realnost me je udarila kao šamar - mrtvo telo je nosilo isti kimono kao mladić kojeg sam eskortovao na misiju skoro - svega dva tri meseca. To je objasnilo i njegov brzi rast i pad po bingo knjizi. Blago rečeno, osećaj nije bio lep - znao sam ga od vremena Himetsu kampa, tako mlad šinobi a tako.. Otresao sam glavu na tren, raštrkajući pahuljice koje su se nakupile na mojoj kapici. Desentisiziran od ovoga nindža sveta, nisam dozvolio sebi da pustim suzu il bilo šta slično. Svako bira sam svoju sudbinu, a Saburo je nažalost izabrao svoju i platio svojim životom. Jedini način na koji bih mogao da ga ispoštujem - jeste da učinim da njegova smrt dobije neki smisao. Zgrabio sam malu bočicu iz kaputa, a potom izvršio sam malu operaciju kako bih sačuvao njegove gene.

#card401 #card1489

(Samo uzimam gene iliti koristim karticu da bi ih izvadio - zupčanik)

Odmakao sam se nekoliko koraka od njega, na šta je tlo parka krenulo da tone zajedno sa Saburovim telom.

#card1459

Nisam imao vremena, a ni telesne temperature da se bakćem sa pravom sahranom. Nedaj bože da uzmem da kopam zemlju još. Dok sam gledao Saburovo telo kako tone, kroz drhtav glas, rekao sam

'E moj Saburo.'

Njegovo telo ubrzo je potonulo u tlo - a nova naslaga snega i mećave se stvorila nad njegovim grobom. Sklopio sam ruke, na šta je iz zemlje krenuo da niče malo drveno obeležje sa kanji oznakom 友.

#card1208

Akt je bio možda najmanje što sam mogao da uradim za njega. Dotakao sam nežno drveno obeležje, prelazeći prekrivenim dlanom preko njega, na šta ispuštam reči.

'Spavaj mirno, prijatelju'

Nastavljam dalje u mećavu, nestajući u njenoj magli.