Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca u sumi u posedu loud porodice

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca u sumi u posedu loud porodice

Kuca u sumi u posedu loud porodice 9k=

The member 'Erikdosen Loud' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Šanse' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world1

--------------------------------

#2 ' NPC Genin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world175

--------------------------------

#3 'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world189

Prolazio sam pored kucice u sumi i primetio sam da se nesto mrda u  zbunju. izvadio sam svoj kunai,viknuo sam ;IZADJI KO GOD DA SI".  kad ono to bese zec ja vratih svoj kunai i nastavi setnju,
Kuca u sumi u posedu loud porodice Z

Usao sam u kucu i video da je sve ispreturano.zapitao sam se ko je to uradio prvo sam pomislio da nije ono iz zbunja sto se culo mozda to nije bio zec.Pripremio sam se izvadio sam kunai i istrazio  kucu tamo nicega nije bilo.Ali ogrlice koju mi je moja baka dala nije bilo.Kuca u sumi u posedu loud porodice 9k=

reKuca u sumi u posedu loud porodice 2Q==






PROLAZIO SAM PORED JEZERA TAKIGAKURE VODA MI JE RAZBISTRILA .UM  I OSTAO SAM TU NEKO VREME  SEDECI I GLEDAJUCI PEJZAZ OKOLINE KOJI JE TOLIKO SJAJIO DA GOTOVO NE POSTOJI COVEK KOJI SE NJIM NEBI ZADIVIO

Polako je pocela da pada noc ja sam otisao na  putovanje . naisao sam na stenu posle 10km i tu sam stao da odspavam i odmorim.

Probudio sam se i nastavio svoj put na putu ka prvom gradu sreo sam starca koji prodaje hranu.Upitao me je gde sam se uputio ja sam mu odgovorio : Ka prvom najblizem gradu". Na sta je covek odgovorio da su se u poslednje vreme u tom gradu dogadjale cudne stvari.Upitao sam ga kakve to cudne stvario rekao je: ;DESAVALA SU SE UBISTVA I PLJACKE ZATO SAM SE JA ODSELIO". Na prvu ruku mi je bilo tesko poverovat ali onda sam se prisetio da sam pokraden te taj grad je bio pun pogodak.Taj starac me je upozorio ali ja moram da odem po ogrlicu

Ali pre odlaska za svaki slucaj sam otisao do prve kovacnice. Tamo sam kupio mac i ostale potrebne stvari za putovanje torbu itd. bio sam spreman da krenem u grad ali je pao mrak pitao sam kovaca da li kod njega mogu prespavati . On me je pustio ali

Spavao sam kad u toku noci odjednom se cuje vrisak . Kovaceva zena je vristala jer je banda nindzi upala u kucu i pocela da diraju decu i rasturaju kucu kovac je sisao dole i poceo fight.Kovac je 2 oborio na pod a 3 su ostala brzo sam bacio surikene i oborio sam jednog.izvukao sam mac i posekao ostalu dvojicu sa tehnikom klona senke.

Sutradan kovac i njegova zena su mi se zahvalili i novcano i materijalno .Dali su mi 400ryoa i malo hrane za usput ,Kada smo se rastali shvatio sam da moja avantura u gradu krece uskoro.Bio sam i koliko srecan toliko i nesrecan zato sto je to jedina stvar koju mi je baka ostavila i rekla da koristim samo u najgorim situacijama jer ona ima moc koja ce ostati od tad usadjena u meni to je ona govorila.Da li su ti lopovi to znali uskoro cu saznati u to sam siguran.

///bekfles///

Pristigao je na imanje na kome su križile priče o pristiglim izbeglicama - plemenu koje je odradilo loše stvari dobrim ljudima. Pojma nisam imao detalje misije, samo sam znao da trebam da se suočim sa njih par. Uzeo bih plakat, ipak bolje da se podsetim jelte.

Kockica odlučuje da se borim protiv..

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world47

Tlo na imanju je počelo da se trese, izbeglice su osetile Esauovu chakru te su krenuli u beg. Peščano more ih je zaustavilo u mestu.

#card1459

'Niste valjda mislili da ćete pobeći od mene ovako lako, zar ne?'

Upitao sam izbeglice.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world212 Kuca u sumi u posedu loud porodice #world214

Jedan je upao u peščano more dok se drugi nagegao, prizivajući chunine koji će samo produžiti ovu borbu za još koji potez. Tlo ispod mene me je uzdiglo, izbegavajući nadolazeće šiljke koji su izbijali po terenu. Potom, prilazim palom šinobiju i završavam ga sa senbonom u čelu (signature move).

#card1453 #card332 #card19

Na preostale šinobije (tenina i 2 chunina) šaljem jedan razoran napad korenja koji je tu da ih dovrši

#card1214

1100 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world189 Kuca u sumi u posedu loud porodice #world182

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world208

Moje telo se u trenu pretvara u vodu. Napadi od protivnika nisu više imali ikakvog uticaja na mene. Teninu od bežanja popucaše chakra kanali, anlaki. Ostalo je samo da overi njegovu smrt i da se reši nebitanovića koji su izigravali nešto. Po terenu kreće da izbija korenje, stvarajući šumu na ovom lepom imanju koja napada i tenina, i chunina.

#card49 #card1222

1000 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world187

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world212

Izgleda da je i drugi tenin poklenuo, neočekivano. Predao se čovek samo, ostavljajući šiljke da izbijaju i izbijaju. Napad chunina nije imao uticaja na mene, te sam samo ispalio jedan drveni kolac kroz njega, u nadi da ću završiti ovu misiju.

#card1212

500 dmg ka chuninu

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world190

Moje telo se pretvara u pijesak, spremno da se susretne sa najjačim protivnikom na ovoj misiji, jebenim Chuninom. Oko mene kreće korenje da izbija - spremno da chuninu ugrozi život. Atmosfera na terenu se uzburkala, da li je ovo najjači chunin ikada?

#card1456 #card1214

1100 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world187

'Ajde ne zajebavaj me više. Skloni mi se s očiju'

Rekao sam arogantno chuninu, iako je zaslužio svaki orden. Kusanagi se probio kroz moje peščano telo, al nažalost nije imao uticaja na mene. Bacio sam pesak njemu u facu, čisto da ga ponizim i rešim se 'pretnje'.

#card1446

700 dmg

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Kuca u sumi u posedu loud porodice #world184

U trenu, chunin protivnik šalje uragan vetra na mene. Moje telo se u trenu pretvara u čist vetar, izbegavajući sve pretnje u ovome potezu. Nakon što su se pretnje smirile, ja nestajem sa imanja, zadovoljan svojom performansom na ovoj misiji.

#card152 #card21