Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sharp Edge

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sharp Edge

Sharp Edge IeT56a

Kao sto ime ove plaze govori iz pticije perspektive izgleda kao ostrica maca, naostrena i ispolirana. Pesak ne dozvoljava izgradnju temelja i bilo koja struktura bi koliko god dobro bila napravljena potonula u pesak posle izvesnog vremena. Priroda je sama sebe ocuvala u izvornom obliku i svako ko dodje moze uzivati u njenom izvornom obliku.

MISIJA :


Dosao je na ovu predivnu plazu na kojoj se u poslednje vreme odrzavao nelegalan sportski turnir. Nesto nalik UFC, gde shinobiji izazivaci dodju i bore se, a daimyoi uz pomoc senzor shinobija slusaju prenos i kockaju se na ovaj dogadjaj. I Taro je dosao i nekako nabasao na poster koji je reklamirao ovaj dogadjaj. Cekao je da vidi iz daljine svojim senzor sposobnostima kako su borbe izgledale prvo vece  po dolasku. Nakon nekoliko noci ukacio je sistem. Onaj ko pobedi ostaje da cuva plazu, a dolaze razni izazivaci svako vece.

#card247
CH 770

Receno mi je da posto ne rade Yunin opcije radim 10 Tenin.
Konacno je doslo vece kada ovaj u uobicajeno vreme nije imao izazivaca. Bilo je vreme da Taro prvi put izadje na bojno polje i izazove coveka na borbu.

#card245#card191#card391#card331

Kada dolazim do svog protivnika ulazim u osnovni stav i napadam ga. Oslobadjam 20 surikena, bacam na njega 4. (4x310)

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world203

Protivniku se shuriken zabi u telo, ali nije imalo efekta. Jednostavno je bio ogromna gmazina kojoj nisi mogao nista tako da uradis. Sledece sto bi Taro mogao da uradi jeste da pokusa da mu onemoguci kretanje i tako zavrsi ovu borbu u najkracem mogucem roku. Nije bio dobar u borbama na duze staze makar ne jos uvek.

#card26

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world210


Taro sateran u cosak protivnikovim odbranama nije znao kako da reaguje, niti kako da ga napadne. Jednostavno je mogao samo da ceka priliku njegove nepaznje da opet udari. Za sada je stajao u mestu uspesno odbijajuci sembone koji su padali na njega kao kisa sa neba.

#card10 #card45

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world205

Ne videvsi nacin da napadne i probije odbrane svog protivnika Taro je odlucio samo da ceka i predje u defanzivu. Nije mogao ni da zamisli koliko je njegov protivnik zapravo jak zbog cinjenice da je sa lakocom izbegao sve predhodne Tarove pokusaje da mu oduzme zivot.

#card8

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world208

Protivnik je pokazao neke znake slabosti. Verovatno od borbi koje je vodio predhodnih noci. Jednostavno se videlo da mu se kraj blizi. Taro videvsi to nije hteo da napada, jednostavno je cekao da vidi sta ce da se desi i da li je protivnik u stanju da nastavi borbu. Cekao je njegov sledeci potez.

#card8

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world209

Protivnik je sakupio ogromne kolicine cakre i tako golom cakrom napao na Taroa. Taro zgrabi svoju katanu napregnu misice i zavrte se oko sebe tehnikom koju je nedavno zavladao. Tehnika kojom se odbranio bila je Oborozukiyo. 750x2

#card10#card199#card204

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world208

Protivnik je krenuo da kaslje krv. Kraj se blizio. Da je bio u svojoj punoj snazi nikada ne bi uspeo da ga savlada ali na Tarovu srecu rane iz predhodnih borbi bile su dovoljne da ga uz premor od ove borbe iscrpe do kraja. Ostalo je samo da ceka i da produzava ovu borbu sto je vise mogao.

#card353
Zaboravio sam da ubacim karticu katane al sam napisao u postu i ima je dole u inventaru tako da je valjda sta god.

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world210

Protivnik je pao na zemlju i tu skapao. Ostalo je da se Taro odbrani od napada koji je on poslao u njegovom pravcu. Opet kisa senbona samo sto ovog puta nije na raspolaganju imao isti trik, koji bi mu ovog puta lose prosao. Jednostavno nije mogao tako brzo da baci istu tehniku dva puta za redom. Zamahnuo je katanom i od cakre stvorio stit.

#card25#card43#card239

900dmg + 350def vs 1500dmg

MISIJA JE FLASHBACK ZBOG EVENTA NISAM U TEMI HRONOLOGIJA JE KRAJ OVE MISIJE PA MOJ ODLAZAK NA EVENT ZA PRICU

Stajao je nad telom pobedjenog koje je polako pesak vec poceo da guta. Da cela ova plaza bi nepomicne objekte gutala malo po malo, ali se i dalje po njoj moglo hodati i u pokretu bi covek na njoj lagano mogao da se odrzava. Taro je ostao tu na plazi i cekao sledecu noc kada ce moci da naidje na sledeceg izazivaca.

#card8

Vece je opet palo a sa vecernjim casovima i novi izazivac. Ovaj bese zgoljav i skrbav pa Taro u sebi nije mogao da izdrzi nego odma udari po osudjivanju njegovog izgleda. Sta taj covek jede? Sto ne nabaci koje kilo? Njega povetarac moze da oduva... Ipak posto je izazivac valjda je znao neke opasne tehnike. Taro spreman na sve udje u svoj combat stance i napadne.

#card191 #card245 #card353 #card189 #card190

900dmg + 550dmg

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world202

#card5#card10#card246#card26


Protivnik ipak nije bio slab koliko se cinilo. Svojim senzor vestinama se odbranio, a potom je napao protivnika tako sto ce pokusati da mu onemoguci kretanje i tako zavrsi ovu borbu u najkracem mogucem roku.


Napravio sam 300 deffence, osetio protivnika, smanjio slot na Laser Circus 700dmg i zatim vodeni zatvor.

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world210

#card45 #card241 #card331

Jos kad sam dosao u oblast oslobodio sam shurikene iz svojih bandaza i znao sam da ce mi koristiti kad tad. Iz dzepa baci 6 ludih naostrenih zvezdi!

310dmg*6

Posto je protivnik napao senbonima, Taru je bilo logicno da uzvrati sa shurikenima. Cekao je da vidi da li ce njegov napad da pogodi. Zavukao je ruku u dzep kad ima sta i da nadje, rupa! Shurikeni su mu napravili rupu u dzepu. Hvala bogu nista bitno nije drzao po dzepovima nego sve u torbici pederusi.

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world206

#card10#card190#card194 #card189

Brzim pokretom ruke i produzetka te iste njegovom ostricom zaustavio je kuglice koje su mu pretile a potom je nanjusio protivnika sovjim senzor sposobnostima. Oblozio je mac i skocio na njega da ga napadne.


650dmg me brani
1000dmg napada
1650/10=165 zag negiram

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sharp Edge #world201

Kiyoshi je dosao na odredjeno mjesto gdje je imao zadatak da ubije nekog bandita, tako da je Kiyoshi i dosao na to mjesto sa ciljem da dovrsi svoju misiju i da se vrati u selo ziv i zdrav.
Pasivne :

#card1348
Dobijam 200 spretnosti na 3 poteza.
#card28
Na teren stvaram vodopad da nam bude fino i lepo.
#card1346
Na protivnika idu lacni od 1100 dmg i 220 zag od razornosti.
#card25
Stvaram vodeni vrtlog koji mi daje +200 dmg na vodene napade.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sharp Edge #world196

#card1354
Oko sebe stvaram jednu barijeru koja blokira 550 dmg od 800 a preostalih 250 me udara i primam taj dmg.
#card41
Na teren zadrzavam vodopad jos 2 poteza i moj sledeci vodeni napad ima 300 dmg.
#card1355
Ulazem 50 chakre i na protivnika idu lanci koji imaju 1050 dmg i 210 zag od razornosti.
#card36
Na protivnika ide zmaj od 1300 dmg 260 zag od razornosti.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sharp Edge #world200

Kiyoshi se hrabro borio protiv protivnika i tada je on pozvao pojacanje dosao je jos jedan bandit da mu se pridruzi u borbi.
#card411
Imam lanac od +1600 dmg i koristim ovu tehnika na sledeci napad.
#card40
Napad ima 600+300+200+1600= 2700 dmg i 500 zag od razornosti, i ide na obojicu bandita.

The member 'Kiyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Sharp Edge #world195 Sharp Edge #world192

Kiyoshi je posalo svoj vrlo jaki napad na dva bandita i mislio u glavi da im je skoro nemoguce da se odbrane od tog napada i bio je upravu, ali prije nego sto ih je napad udario baci li su neke male napade na Kiyoshija i Kiyoshi je to lagano rijesijo.
#card49
Ulazim u imunitet i napadi prolaze kroz mene i sada polako krecem nazad kuci.