Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuća od Aburoa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuća od Aburoa



Predivna kuća koja je sva u staklu 
okružena biljkama i sa puno svetlosti. 
Kuća je sva u staklu što pruža dovoljno svetlosti 
i daje osećaj sigurnosti. 
Mnogo je lepo mesto za meditaciju i 
čišćenje uma. 
Drvo koje stoji u sredini staro je 
svega deset godina i mnogo je lepo. 
Može da se koristi za trening.


Kuća od Aburoa  Desktop-wallpaper-anime-house

Došao sam do moje kuće po prvi put, sećam se dok sam ovde živeo sa mojim prađedom dugo u njoj nije niko bio i odlučio sam da uđem unutra da vidim kakva je situacija. Kada sam ušao u kuću video sam jednog ninju kako me gleda. Znao sam da je t neki lokalni provalnik i da ga neko mora naučiti pameti. Vreme je da ga isteram iz sopstvene kuće. 

#card1346
(2 slota i 30ch)
"Prema tebi ide 800 dmg-a"



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world200

Ova borba je upravo postajal sve znimljivija ovaj što mi je upao u kuću zove da iz kupatila izađe njegov saradnik, sad ću ja njih da vratim odakle su oni došli. Ovo će biti jako dora i kvalitetna borba ima da uživam u ovoj borbi kao nikad pre. 
"Braćo moja idemo sve ili ništa, polako se pakujte isterbljivač je stigao."

#card252
#card241
#card412
#card246
"Na svakog od vas ide po 800 dmg-a."




Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world197 Kuća od Aburoa  #world198

Ovo je postajalo jako zanimljivo, ova dvojca su prvi da su se odbranili od nekih mojih napada. Počastvovan sam što nisu odamh umrli, mogu da nastavim da ih terorišem. Video sam napade koje su mi poslali da se odbranim od njih. 
"Imate tu čast da gledate moj drugi potez malo ko preživi kad drugi put napadnem."

#card103
#card412
#card1356
(3 slota i 30 ch)
"1200 dmg-a na vas braćo srećno."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world198 Kuća od Aburoa  #world200

Šta? Oni su veštiji nego što sam mislio, očekivao sam laku borbu ali očigledno da ovo postaje sve teže i teže. Ovo je samo postalo još interesantnije. Ne znam da li ću uspeti da se odbranim kako treba od ovoga. Ono što je još bilo van svake pameti u mojoj kući u spavaćaoj sobi mog prađeda je bio treći lik koji je došao da pomogne, nema šanse da se ja grupno bijem, moram nekako da ih sve izolujem. 

#card1500
#card1509
Ne primam dmg napada jer zid nije uništen. 
#card1346
Na jounine ide 800 dmg-a



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world196

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world196 Kuća od Aburoa  #world197 Kuća od Aburoa  #world193

Još uvek me čuva moj zemljnai zid jer ga niko od vas nije uništio, napad u prošlom potezu je imao 1300 dmg-a koji je išao na jednog juonina. Video sam da se ova borba polako bliži kraju ostala su još dvojca lopava kojih treba da porazim. Ovako se nikad nisam zabavio dok sam se borio protiv jounina. Nastavio sam dalje borbu sa još večim žarom u očima i željom za pobedom.

#card110
#card412
#card99
Ispod ove dvojce je eksplozija koja ima 1300 dmg-a i 260 zag. 
"Braćo pod vama puca zamelja. Srećno sa odbranom."




Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world197 Kuća od Aburoa  #world191

Video sam da ova dvojca ne odustaju. Jedan od njih dvojce je kao muva pao mrtav na pod. Ovo je dobro, pomislio sam, ova borba se bliži kraju. Voleo bi da duže ostanem ovde ali moram da idem dalje da radim svoje misije koje mi je Nota Zeno ostavio. Ovaj ninje je nije odustajao, ali će i on bezo da umre. Video sam u očima kako oklleva sa svojim napadima. Ovo se završava ovde i sada. Pomislo sam. "Lepo je bilo boriti se sa tobom nepozanti ninjo."

#card97
ojačavam Eatrth Shore returne da može da me odbrani od 1200 nadolazećeg dmg-a. 
#card412
#card96
"Ide vuk sa 700 dmg-a na tebe."




Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kuća od Aburoa  #world193

#card108
formiram tid u pravcu napada jounina. (2 slota i 100ch)

Kada sam konačno porazio ovog paćenika odlučio sam da mu uzmem sve što je imao. Počeo sam da mu preturam po džepovima ne bili našao i jednu kocku koja može da bude vredna nečega. Sreća pa nije bilo nikoga u blizini da ga gleda kako činim maskar nad ovim lopovima. Dva prozora i vrata su mi uništili i zaprljali mi tatami, ako ne budu imali nešto vredno kod sebe da mogu da prodam da prekrijem troškove baci ću ih u vatru. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Kuća od Aburoa  #world2 Kuća od Aburoa  #world2

Video sam da od ovih lopova nema ništa, spremio sam se nekoliko kesa hrane i vode i krenuo prema mojoj narednoj lokaciji za još jedan susret. Napustio sam dovorište moj kuće nadam se ne po zadnji put i krenuo da koračam prema mojoj narednoj lokaciji. Ovo mesto ću nekada da obnovim kad bude bilo potrebno. 



Malo zanet momak
Dugo je mladi Sakai šetao po vrletoma ove regije, tražio je imanje njegove porodice za koje ni on nije siguran da li je preživelo sve ove godine koliko jiko mije dolazio da ga obilazi. Tako dok je tražio njegovo imanje našiao je na jedno jako neobičnu kuću. Susetsu malo nervoznik koracima prilazi ogradi i čeka da vidi hoće li mu neko otvoriti vrata od kapije. 

Izgubio je puno vremena čekajući što se dalo videti na njegovom licu. Susetsu je odlučio da ipak napusti ovo mesto i da ide dačje da traži imanje njegovih roditelja. Znao je da je klan Sakai jako veliki i da može lako da dođe do imanja pogrešnog dela porodice, zato ipak odlučuje da malo ostane u svom šatoru koji nije bio daleko od kapije ove kuće.