Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fake misija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fake misija

U selu su se pojavile neke nindze koje su ugrožavale selo. Prema podatcima koje sam cuo taj tim nindzi se sastoji od:2 genina i 1 chunina koji je njihov lider. Takodje sam cuo da su te nindze specijaliste za Tajitsu i borbu prsa u prsa 1 vs 1. Ali kad tad ce ih neko zaustaviti. Danas je taj dan kada ce biti poražene...

Dawn je dosao u selu i vidio te nindze i odlučio je prvo da ih pozdravi:Zdravo nindze ustvari vi ste jedne propale kukavice sada veze vidjeti i dobiti ono sto zaslužujete!!!!
Sada moj prvi napad.
#card56
Prvo bacam ovu pasivnu karticu i sada napad!!
#card63
Dmg :325
Možes li se odbraniti od ovoga?!!?!!!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE

' NPC Genin' :
Fake misija #world177

Shahahahha(rekao sam i lagano izbjegao tvoj propali jadni napad)
#card1
Lagano sam izbjegao tvoj napad i sada te napadam ovoga puta necu promašiti!
#card1373
#card66
Sada moj napad koji ima 450 dmg i 100 zagarantivanog od razornosti ovo ne možes izbjeći hahhahahahahhahahah!!!

' NPC Genin' :
Fake misija #world172

#card2
Shahahahha jedan genin je pao idemo sada na drugog i onda na zadnjeg chunina lidera ,ova misija je naci nadalje za mene!
Sada ide jedan Genjutsu napad koji je jak a vi ste slabici jedni obični!!
#card1383
Uradio sam Genjutsu i odmakao sam se polako par koraka unazad i spremio odbrani i sledeci napad!!

' NPC Genin' :
Fake misija #world178

Hahahahah prvi solidan napad ali mozda za početnike hahahahaha rekao sam i pripremio odbranu
#card1
Sada odbrana i spremam se za jedan jak napad!!
#card76
Sada moj napad koji ima 875 dmg
Hajde probaj ovo da izbjegnes slabicu jedan

' NPC Genin' :
Fake misija #world172

Ahjahahaha tako slab napada ocekivao sam da ćete me bar malo povrijediti ali nista 2 genina pala sada idemo na chunin lidera nije ni on bolji hahahahah sada moja odabrana
#card1
I sada moj konačan i najtezi napad
Niste puno trajali ahjahahaha
#card83
Dmg:1425

'NPC Chunin' :
Fake misija #world186

Hahahahah moj napad te lagano pogodio umro si ali pre toga da izbjegnem tvoji najjadni napad mislio sam da si bolja od ovih genina ,eh ko tebe izabra za vodu ahjahahaha
#card2
Lagano sam izbjegao napad o zaputio se ka selu...