Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Uklete planine

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Uklete planine

Uklete planine su vrlo jezive,opasne i zastrašujuće stvari sa kojima niko nikad nije smio da se igra . Niko nije bio na ovim planinama vec 25 godina ali ubrzo ce se to promijeniti. Na ovim planinama desavale su se mnoge misterije i događaji koje niko nikad nije htio da istraži. Planine su vrlo vrlo misteriozne...

Dawn je napokon dosao na novu destinaciju prosla je bila gusta šuma,ljudi su rekli da je ovo planina jos jezivija i misteriozni ja nego prosla destinacija koju sam istrazi o. Ali nemam nicega da se bojim ja sam nindza . Planine su bile visoko do 1000 metara i krenuo sam polako da se penjem ka vrhu kako bi izvrsio misiju zbog koje sam dosao. Nadam se da cu brzo završiti misiju jer su planine vrlo jezive i nista se ne čuje na njima seđ jezivih zvukova koji dolaze iz pećine. Sada idem pecivom kako bi sto ranije stigao na vrh planine.

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Uklete planine #world364

Poceo je da se penje ka vrhu brda ali su jezivi zvuci bili sve glasniji i glasniji u jednom momentu Dawn je cuo glas toliko jako kao da je neko bio pored njega i nesto mu pričao. Dawn rece:Zašto sam krenuo ka misiju sam bilo mi je lakše u timu ,ali ako je uspješno uradim kao i proslu neću morati ni sa kim da djelima nagrade i sve ce ići meni. Napokon se popeo na vrh brda...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Uklete planine #world361

Kako sam dobio zadatak da trazim neke kocke od razbojnika jednostavno bih brzo pozurio i krenuo bih u potragu. Ubrzo bih vec nasao prvog od njih kako stoji tu na planin i jednostavno hoda. U njegovom hodu ja sam ga upsesno presreo i pripremio sam se da ga unistim.

Velikom brzinom bih se zaleteo na njega spreman da ga iscepam na komade i dokrecim izvadio bih katanu kroz koju bi prozujala struja sa namerom da ga ubijem

#card191 #card164 #card186 #card155

Zaleteo bih se ka protivniku gadjajuci na to da mu pogodim grkljan i uz malo lakseg posla ga onesposobim i uspavam

#card189



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Uklete planine #world205

Velikom brzinom moji mac bi se zario u njegov grkljan i on bi tu pao na licu mesta. Pitao sam se da li sam se zaleteo prevelikom brzinom ili je on jednostavno pusti mene da ga ubijem?? Nisam znao sta je bio tacan razlog za to.


U svakom slucaju bi on tresnuo na pod i krv bi krenlua da tece svuda po podu. Ja bih ga okretao svog krvavog i kaljavog u nadi da pronadjem kocku koju mozda ima kod sebe.



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
⦿ Uklete planine #world1 ⦿ Uklete planine #world2

Kako sam tako pretrazivao u njegovom levom dzepu nasao sam kockicu koja je bila vrlo interesantna. Bil je dosta zanmiljiva sljastala je blagom bojom i imala je neke ureze u njoj. Koliko god ona meni bila interesantna ona je bila misija i moram je dostaviti Zenou.

Kako sam pokupio kockicu i gledao u ubivenog protivnika jednostavno bih nastavio dalje svojim putem pustivsi ga da ga tu pojedu vrane ili nadje neko ko ce znati sta da radi sa njegovim telom



BUSHIDO SAGE