Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Suma Strave - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Suma Strave

First topic message reminder :

⦿ Suma Strave - Page 2 IhUpIHQ
U gustim šumama, gde se sunčeva svetlost samo probija kroz gusti krov krošnji, nalazi se mesto poznato kao Suma Strave. Ovo nije mesto za one slabog srca ili neiskusne putnike. Suma je obavijena tajanstvenom chakrom i izgleda kao da je iz nje ispario svaki trag života.

Mozda se previse zamaramo gledajuci jedan u drugog nego na trazenje kristala. Ha,ha, ali i bolje tako nego da jedan od nas ostane bez celog zivota kao sto se to desilo sa ovom dvojicom.

Vec mu je sad malo laknulo od ubistva koju je pocinio, te je poceo malo da se sali. Na kraju se sve dobro zavrsilo po planu, bez vecih problema. Nastavio je da gleda u Yazi-a i da istrazuju ne bi li nasli nesto.

Ja ne mogu u potpunosti da ti verujem to bi valjda trebao da si shvatio jer ipak smo oboje zabili noz u ledja svojim saputnicima bez ikakvih emocijama oko toga.

Yazi je to rekao dok je gledao u Yabaija jer kao sto mu je i rekao dok je gledao u njega nije mogao da mu veruje. Idalje su oboje razgledali da bi nasli nesta u sumi.

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Suma Strave - Page 2 #world370

Jasno mi je, ali malo sale nije na odmet dok se smaramo ovde trazeci. Vec smo dosta vremena proveli setajuci se po ovoj oblasti. Iskren da ti budem ja sam sve vreme bio u pripravnosti za ovako nesto, iako nisam toliko pokazivao to. Znas kako kazu, jedi ili budi pojeden.

Sve to dok je to pricao imao je pogled ka Yazi-u, hteo je malo sale da unese, iako mozda sada zaista nije bilo ni vreme ni mestu za nju. Nastavili su svoju potragu za kristalima ili vec necim drugim vrednim.

Pa i to sto kazes sala je uvek dobra sem kad imas porodicnu tragediju ili nesta tako slicno. Tacno tako dobro si se toga setio.

Rece to dok je gledao Yabaija pravo u oci. "Jedi ili budi pojeden" ta misao mu je prolazila kroz glavu dok je setao sumom, nije mogao da makne tu "poslovicu" sa uma. Jer se moze desiti i njemu da bude pojeden.

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Suma Strave - Page 2 #world362

Da, nego nismo ni ko ljudi popricali kad smo se upoznali. Odma smo krenuli u potragu za zajednickim ciljem, delujes mladoliko. Koliko imas godina, sta te je navelo da se tako mlad okrenes putem ninje i ovako lako da ubijas ljude?

Gledao ga je Yabai, nije ni on nesto preterano stariji bio, ali se ne moze reci da je bas dete kao i Yazi. Bila je zanimljiva cinjenica da obojica ime pocinje Y, nastavili su potragu.

U pravu si, od kako smo krenuli misiju pricali smo samo o kristalima i nagradama koje bi voleli da nadjemo. Da prilicno sam mlad imam 15 godina odlucio sam se putu ninje jer nemam nikoga od kako sam bio dete pa mi nije bilo sigurno ziveti sam a ne znati kako se odbraniti.

Yazi je dok je ovo govorio vec malo skrenuo pogled sa Yabaija, osecao se sigurnije nego kada su tek krenuli nakon ubistva.

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Suma Strave - Page 2 #world372

Raspodela nagrada :
Od event blaga imamo 795k ryo i 240 tokena.
Meni ide 395k njemu 400k
Meni ide 200 tokena njemu 40
Jedan je imao 3 skrola drugi 5.
5 ide njemu, meni 3.
Njih dvojica su imali kod sebe 450k ryo
Meni ide 225k, njemu ide 225k
Bounty ryo ime je bio ukupno 45k
Meni daj 20k, njemu 25k
Genjutsu premium item ide meni.
I on je ubio ovu dvojicu.



ZNACI MENI DODATI: 200 TOKENA, 3 SKROLA, GENJUTSU ITEM, 640k RYO

Surov zivot, uglavnom ni jedan shinobi nema lepu proslot.

Taman sto mu je to rekao, za oko mu je zapao predmet. Uzeo ga je i shvatio da je od velike vrednosti, bio je zadvoljan njegovim pronalskom. Gledao je Yazi-a, zadovoljnim pogledom, jer su jos nesto nasli. Proslo je jos neko vreme, i ptresli su celu sumu. Yabai vise nije znao gde potrencijalno mogu da se nalaze kristali, ista situacija je bila i Yazi-em. Bio je zadovoljan trenutnim ulovom, iako je dosta zeleo da pronadje kristale, realnost je bila drugacija. Iz tog razloga je odlucio da baci vrecu sa delom blaga. (podela pise gore). Nakon toga se blago nasmehnuo i rece.
Izgleda da je ovo kraj naseg puta, ne znam ni za jos jedno mesto gde bi mogli da se nalaze kristali. Kao sto sam rekao, dacu ti ono sto tebi priapada. Nadam se da si zadovoljan poslovanjem. Pa, do sledeceg vidjenja, pozdrav Yazi.

Gledao ga je u oci dok je sve ovo pricao, te odjednom od njega samo ostade oblak dima.

#card21

⦿ Suma Strave - Page 2 Ookurikara.600.2989640

Ch-970

Kao sto je zjalans balans napisao gore za nagrade i meni treba da se doda

625k ryo
140 tokena
5 skrolova

Zivot jeste surov ali ljudi se moraju navici na to i prihvatiti zivot onakav kakav jeste ukoliko ne odluce da promene svoju sudbinu. Mada to ne uspeju mnogi.

Yabai je nasao jos jednu vrednu stvar a zatim su nastavili traziti, pretrazili su citavu sumu ali nisu nasli apsolutno nista sto bi bilo zanimljivo i vredno. Yazi je shvatio da je ovde verovatno kraj njihovog poslovanja i da ce se ovde rastati.

Kada odrzis rec posten si, Yabai. Do sledeceg vidjenja, nadam se uskoro.

Nakon sto je Yazi uzeo kesu sa njegovim plenom oboje su se pretvorili u oblak dima i nestali sa mesta gde su to sve uradili.

#card21

ch-940

Yashin Uchiha stajao je na ivici šume, posmatrajući gustu vegetaciju koja je sakrivala skrovište elitnih jonina poznatih kao Yami no Omoi. Njihova reputacija bila je zastrašujuća; svaki član tima specijalizovan je za jedinstvenu transformaciju prirode, sposobni da oslobode razorne jutsue samo jednim pečatom ruke. Zadatak je bio opasan, ali Yashin je bio spreman da se suoči sa izazovom.

"Moram biti oprezan," pomislio je, dok je koristio Sharingan da skenira područje ispred sebe. Njegove oči su mogle videti kroz maglu i tamu, otkrivajući zamke i skrivene prepreke koje su postavili neprijateljski ninje. Znao je da će svaki korak morati biti pažljivo planiran kako bi izbegao otkrivanje.

Prvi korak bio je lociranje skrovišta. Yashin se kretao tiho kroz šumu, prateći tragove koje su ostavili jonini. Njegov oštar vid i senzorski jutsu omogućili su mu da prati najmanje tragove i signale čak i u najgušćem delu šume. Uskoro je naišao na skriveni ulaz u pećinu, obložen mahovinom i korenjem, gotovo nevidljiv za obične oči.

"Tu su," šapnuo je Yashin sebi, dok je pripremao plan napada. Znao je da će direktan napad biti previše riskantan, pa je odlučio da koristi svoju veštinu i taktiku da iznenadi neprijatelje. Koristeći senke i prirodne prepreke, tiho se približavao ulazu, postavljajući zamke koje će aktivirati kada neprijatelji pokušaju da pobegnu.

Dok je ulazio u pećinu, Yashin je mogao osetiti prisustvo jonina. Njihova čakra bila je snažna i nestabilna, što je ukazivalo na pripremu za napad. Kretao se tiho, koristeći senke da se sakrije od pogleda stražara. Njegov Sharingan omogućio mu je da vidi kroz zidove i prepreke, otkrivajući raspored neprijatelja.

U središtu pećine, video je četiri jonina kako stoje oko kamena stola, diskutujući o planovima. Njihove ruke bile su spremne da formiraju pečate za moćne jutsue. Yashin je znao da mora delovati brzo i precizno kako bi ih neutralisao pre nego što oslobode svoju moć.

Prvi korak bio je onesposobiti stražare. Koristio je brze i tihe pokrete, neutralizujući ih pre nego što su stigli da podignu uzbunu. Zatim je, koristeći svoje kunai noževe, postavio eksplozivne pečate oko glavne prostorije, spremne da aktivira kada dođe pravi trenutak.

"Sada," pomislio je Yashin, dok je aktivirao pečate i uskočio u prostoriju. Eksplozije su odjeknule pećinom, stvarajući oblak dima i prašine. U tom trenutku, Yashin je napao, koristeći brzinu i veštinu da iznenadi jonine.

Prvi jonin, specijalizovan za vatreni stil, formirao je pečate za Katon: Gōkakyū no Jutsu, ali Yashin je bio brži. Sa brzim pokretom, neutralisao je jonina pre nego što je uspeo da oslobodi plamen. Drugi jonin, majstor vodenog stila, pokušao je da stvori talas vode, ali Yashin je iskoristio svoj Raiton jutsu da ga onesposobi.

Treći jonin, specijalizovan za zemljani stil, stvorio je zid od kamena da se zaštiti, ali Yashin je upotrebio svoj Sharingan da predvidi njegove pokrete i probio se kroz odbranu.

Poslednji jonin, majstor vetra, pokušao je da stvori oštre sečiva vetra, ali Yashin je bio neuhvatljiv, koristeći svoje veštine taijutsua da ga neutrališe pre nego što je uspeo da oslobodi svoju moć.

Bitka je bila brza i intenzivna, ali Yashin je izašao kao pobednik. Njegove veštine i taktike omogućile su mu da neutrališe elitne jonine pre nego što su uspeli da upotrebe svoje razorne jutsue. Sada je ostalo samo da uništi dokaze i osigura da njihovo skrovište više ne predstavlja pretnju.

Dok je pretraživao pećinu, Yashin je pronašao dokumente i planove koji su otkrivali njihove buduće operacije. Sakupljao je sve dokaze i postavio eksplozivne pečate širom pećine. Kada je bio siguran da je sve spremno, aktivirao je pečate i izašao iz pećine.

Eksplozije su zatresle tlo, uništavajući skrovište i sve dokaze o prisustvu Yami no Omoi. Yashin je stajao na sigurnoj udaljenosti, posmatrajući kako pećina nestaje u oblaku dima i prašine.

"Jedna pretnja manje," pomislio je Yashin, dok je okretao leđa i vraćao se svom timu. Misija je bila uspešna, ali znao je da će biti još izazova. Sa snagom i odlučnošću, bio je spreman da se suoči sa svim preprekama koje su pred njim.

Dok je koračao kroz šumu, misli su mu se vraćale na bitku. Znao je da je svaki trenutak bio ključan, svaki pokret presudan. Njegov tim mogao je da se osloni na njega, a on na njih. Sa svakom uspešnom misijom, njihov savez je postajao sve jači, a njihova odlučnost nepokolebljiva.

Yashin je znao da će se pretnje i dalje javljati, ali sa snagom prijateljstva i poverenja u svoje sposobnosti, bio je spreman da se suoči sa svakim izazovom. Sa misijom koja je upravo završena, znao je da su korak bliže miru i sigurnosti za njihov svet.