Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Gamakura Planina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Gamakura Planina

Ova Gromadna planina nalazi se u zemlji metala i služi kao ogroman bogati rudnik u kojem se može kopati. Kroz samu planinu iskopano je brdo tunela i rudnika i trenutno je u periodu expolatacije. Rudnik je bogat Gvožđem i Zlatom i zbog toga privlači veliki proj kopača koji dolaze u potrazi za bogaststvom da uzmu sve to i konačno se obogate. Sami rudnici su ogromni i prostiru se duž cele planine

Dolazimo u ove planine kako bi smo ušli u njihove rudnike i krenuli da kopamo i da nađemo nešto interesantno u njima. Esau je dolazio i gledao je u neku mapu koja bi nam koliko toliko trebala razaznati gde trebamo da idemo. Yuichi, Saburo i Ja smo gledali i slušali njegova uputstva, koja nam je govorio dok je gledao u tu kartu sa velikim samopouzdanjem u ovo mesto

Kako sam čuo Yuichija kako viče uzeo sam kramp i krenuo sam mu pomagati te smo zajedno cepali kamenje. Kako smo cepali kamenje polako se taj sloj raspadao i otkrivao je zemljani sloj koji smo mogli lakše kopati lopatama, te smo krenuli da uzmemo lopate i ašove. Kako smo uzeli lopate krenuli smo ka zemljanom sloju da i njega iskopamo

Kako smo se kretali kroz pećine Easu je rekao da stanemo i tu da slomimo taj zid podeblji od kamena. Uzeo sam pijuk i krenuo lupati u zid jakim zamasima. To nije bilo dovoljno pa sam rekao Saburu da uzme kramp iz moje torbe i da krene da cepa sa mnom da bi smo probili povrsni kameni sloj i pokusali da otkrijemo nesto.

Kad smo izašli iz one šume, život je ponovo počeo da bude lep.

Pećine bez obzira što su bile rudarski orijentisane, osećao se taj lepi miris minerala i uglja. Sve to kombinovajući uz vlažan vazduh radio je čudo mojoj koži.

Gledao sam kroz ostatke srušenog sloja zida, prevrtao ih nogom u nadi da ćemo pronaći nešto valuable i fabulous, po mogućnosti rudu zlata.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE

'Roulette' :
⦿ Gamakura Planina #world361

Ništa od valuable i fabulous loota, pećini se nije svidelo što ovi kopaju njene zidove. Prašina mi pala na facu, uništavajući savršen face mask koji mi se formirao od vlažnog vazduha i ostataka minerala u njemu.

S prljavom facom, naredio sam im da izadju odatle i da nastavimo dalje na nekom drugom mestu.

Kako lepa planina, bas steta sto ne mogu provesti malo vise vremena u ovoj netaknutoj zivoj prirodi. Da se bacimo na posao, cunini i tenini jel? Izgleda kao da imaju strazara, neki cunin, dobra im ova straza.
* Tsumi setajuci se nonsalantno dolazi do strazara *
"Kako je kad te probijaju drva?"
#card1206

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE

'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina #world185

Deluje kao da necu dobiti odgovor na moje pitanje.
Au brate, kakav mi ovo geng beng sledi, gle kolko ih je.
"Jos ste mi vi falili.. Dzabe stojite jedan do drugog kao pederi."

'Kockica 24' :
⦿ Gamakura Planina #world57

Nisam bas nesto preterano raspolozen za sve ovo, maltene u nekoj sam zurbi cak. Daj da zavrsim ovo pa da idem nazad.
"Pristojno odjebite."
#card43

#1 ' NPC Genin' :
⦿ Gamakura Planina #world177 ⦿ Gamakura Planina #world176 ⦿ Gamakura Planina #world176 ⦿ Gamakura Planina #world172 ⦿ Gamakura Planina #world179 ⦿ Gamakura Planina #world179

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina #world190

Zasto sve misije moraju da budu ovako slabe i dosadne, kada cu postati Jonin pitam se..
#card1
#card109
"Manite me vise.."

#1 ' NPC Genin' :
⦿ Gamakura Planina #world172 ⦿ Gamakura Planina #world179 ⦿ Gamakura Planina #world179

#2 'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina #world188

Kakvo zamaranje od misije, zurim bre ljudi alo manite me vise.
"Pustite me, aman."
#card1
#card1222

#1 ' NPC Genin' :
⦿ Gamakura Planina #world180 ⦿ Gamakura Planina #world173

#2 'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina #world190

Ja bre ne mogu da verujem, dosta mi vas je vise.
"Kraj."
1 po 1 lagano padaju, ostalo ih malo, ko ljutih gusara.
#card1214
1000 dmg iz zemlje ide na oba protivnika, stvara se ispod njih

#1 ' NPC Genin' :
⦿ Gamakura Planina #world177

#2 'NPC Chunin' :
⦿ Gamakura Planina #world185

Dosta mi te vise smrdljivi geninu, umri vise.
#card1
#card1206
Dobro, sad je stvarno dosta, u zurbi sam.

' NPC Genin' :
⦿ Gamakura Planina #world176

Vreme je da se laganim koracima i lepim pogledom ispred mene teska srca vratim kuci, siguran sam da cu se ovde barem jednom vratiti. Zavrsio sam sa ovim slabim misijama, vreme je da lovim malo poternice.
* Tsumi se okrenuo ledjima i otisao *