Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Unutrašnjost nebeske rupe

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Unutrašnjost nebeske rupe

⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  Images-3
Sablasna oblast nepoznatih parametara njena unutrašnost kao da je veća od same planine.
Ispunjena opasnostima i nagradma sa svakog ćoška.

Ko je god dovoljno lud da ispoba svoju sreću neka udje u kazam.
Ali ako se ne vratiš iz njega samo se možeš žaliti sam sebi.
Sa srećom.

Kazam je bio nevjerovatan nisam ništa ovako mogao da zamislim ma kioliko god skica slika i obisa ja vidjeo o njemu.
Prava stvar je jednostavno bila nemguća za stati u razum prosječnog čovjeka .

Životinje kao sa druge planete su se kretale svuda naokolo, sa njima osjećaj straha i jeze od nepoznatih prizora se pružala mojom kičmom.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world368

Kroz rupu se moralo kretati sa velikim oprezom.
Rupa je na mjestima bila ravna i prohodna poljena i u sledećem momentu opasna provalija sa vulkanom ispod sebe.
Zatim formacije kao dimljaci koji ispuštaju gasove u okolinu naokolo da li su otrovni niko ne zna.
Ja naravno nisam za to da budem prvi koji bi to probao na svojoj koži.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world365

Trgajući po kazamu sam zapažen od strane jedne čudne životinje pomoću neke crne magije je letjela i bez krila na prvi pogle je izgledala bezopasno ali čim se približila napala je sa svirepim stavom da me ubije.
Ali jedino što ju je dočekalo je moja barijera koja joj je polomila zube i ja sam je dovršio sa kunaiem.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world362

Okolo dilmjaka kazama su se nalazile rupe koje vode u dubinu kzama mrak je ispunjavao njenjne tunele i nepoznato je bilo .
Uz malo bolji pogle primjetio sam da se tuneli kreću površinom zidova kazama vjerovatno vode u veće njegove dubine.
Prolazkom kroz jedan od njih sam došao u pješčanu oblast kazama gdje su čudni korali stojali naokolo imjesto drveća.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world362

Dicio sam se koralimo koji su stojali van vode i na bolji pogle vode nije bilo nigdje u pogledu ovo je sad više izgledala kao poustinja nego plaža samo što nije bilo vruće.

Odloio sam malo korala i sa njim počeo da tražim po pjesku dalje za blago i za svaki slučaj ako se u njemu kriju predatori da ne nastrada moja ruka nego koral.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world365

Ovo i nije baš radilo naj bolje pa sam umjesto korala sa par pečata postavio barijeru koja je se šitila naokolo i gurala pjesak te kroz njega prebirala u većim količinama.

Ovo je bilo mnogo efektivnije ako ne zahtjevnije na chakru ali ja sam sa razlogom uzumaki prije će presušiti jezero nego ona.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world369

Zatim sa kombinacijom svoje planarne habanero barijere i još jednom koristio sam ih kao cjedilo za pjesak oko sebe.

Kroz ovo svoje cjedilo sam uvidio par zmijskih bića koja su se krila u pjesku sva manja su bila smrskana a ostali su samo isklizali dalje u pjesak .

Ovo mi je dalo doznanja da nisam sam ovdje medjutim to me nije moglo manje zanimatin u trenutku.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world369

Šaltajući kroz pjesak naišao sam na vrećicu koja izgleda kao da je starija nego moja familija.
U njoj sam našao dobar komad blaga.

Ohrabren nastavljam ddalje sa mojom potragom za ove čudnolike vrste blaga i kristala.
Tako šaltajući kroz pjesak sam naišao na pješčani vodopad.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world367

Vodopad pjeska je se širio niz liticu gdje ga je neko strujanje struje vuklo u proširenje ogromne pećine.
OVva pećina je bila ispunjena žutim svjetlucavim kristalima koji su uz stalagmite visili sa plafona.
Pogledom na njih je neko mogao imati osjećaj da će ih izbosti iako su bili na velikoj visini.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world361

Vodopad je bila dobrodošla pomoć u mome traganju samo sam postavio dvije barijere koje su šaltale kroz njega bez pomjeranja i trošenja moje chakre vodopad je sam radio svoj posao.

Ovako sam proveo malo vremena čisto da ustanovim koliko je ovo dobra metod za traganje ako nije da idem dublje istog momenta.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world364

Donjelo je svoj doprinos ali nisam mogao stati ovdje odlučih da idem dalje u dubinu pećine.
Hladnjih+kav vazduh je prolazio kroz kristalom ispunjenu pećinu koja je davala svoje osvjetljenje da sam uz pomoć nje mogao da vidim dno i nesmetano tražim po njemu još nešto što bi moglo da mi zakači oko.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Unutrašnjost nebeske rupe  #world363

Mujin je nastavio da istražuje dalje u dubine nebeskog kazama ali više blaga nije mogao pronaći na ovom mjestu pa je polako krenuo ka putu van ove drevne kreacije prirode.

-17 Sati kasnije-

Zadržao sam se više nego što sam očekivao u ovom mjestu bilo bi krajnji red da se vratim na površinu umjesto da sebi tražim još problema.

I ovako osim nevjerovatnih prizora koje sam zabilježio u seščicu i par uzoraka u skrolu nisam imao puno više šta da radim ovdje.

Tako zaputivši se polako nazad ka vrhu.

Neko bi očekivao da ja bi put nazad bio mnogo teži jer idem protiv gravitacije, ali to prosto nije bilo istina za shinobija koji ima kontrolu chakre pod svojim prstom i uz pomoć par pečata i barijera tu i tamo je put nazad bio daleko brži i lakši sad kad već znam šta da me očekuje.

Tako u sred puta uhvatiše me misli o svjetlucavom djelu koji sam našao i istovremeno sam se zabitao gdje bi Yabai mogao da bude.


Neočekivano smo se razdvojli zbog nepredvidjenih okolnosti i sa tim me je hvatala znatiželja da li je on uspjeo da nadje komad za sebe.

Tok misli se tu zaustavio kao zaledjen. Komad da, iako je bio zapečaćen van moga vida nisam ga tako lako mogao izbaciti iz svojih misli.

Ipak da podigne najveće organizacije na noge njegova vrjednost mora biti u nečemu.
To ga čini izuzetno dragocjenim ali naizmjenično i opasnim za posjedovati.


Misterija ovoga djelića je gusto isprepletana ta sa tragičnim dogadjaima na shiroi ostrvu.

Čak bi rekao da i više nego što je vrjedan sam komad informacija iza njega i motivi koji su vezani sa njim su mnogo vrjedniji.

. . . . .Ali to je lako reći sad dok ne znam ništa o njegovoj vrjednosti, da li ću moći isto reći u bliskoj budućnosti prosto ne mogu da znam.

Razmišljajući o komplikovanim temama sam stigao na početak rupe svjetlost zalaska sunca obasjava nebo iznad u zlatne tonove.

Nisam shvatio koliko mi je se smučilo biti ispod zemlje dok nisam izašao van.

Definitivno ću sve rudarske ekspedicije zaobići duže vrjeme sada je red za odmor i uživanje.
Pa nakon toga bih trebao potražiti mog novoudruženog saborca.


Ulazim u ovu sablasnu oblast sa oprezom, svestan da me okružuje nepoznati teren pun izazova i opasnosti. Unutrašnjost ovog misterioznog mesta izgleda kao da se prostire u beskonačnost, kao da je veća od same planine koja je okružuje.