Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Iiawah Beach

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Iiawah Beach

⦿ Iiawah Beach SMt7iaY

Na obali jednog prelepog regiona, pješčana plaža pruža nezaboravan pejzaž koji odiše mirnošću i harmonijom prirode. Topao pjesak pod stopalima pruža ugodan osećaj dok se širi u beskrajne dine koje se uzdižu prema horizontu. Sunčevi zraci obasjavaju pjesak, stvarajući sjajnu igru svetla koja blista na zlatnim granulama.

More, nježno ljubi obalu, ostavljajući plićake na obodu plaže i stvarajući savršenu sliku spajanja mora i kopna. Talasi, poput nežnih milovanja, prskaju kapljice morske vode u zrak, stvarajući melodičan zvuk koji se stapa s blagim šumom povetarca.

Udaljeni otoci, kao božanstvene tvorevine, uzdižu se iz horizonta mora. Neki su prekriveni bujnom vegetacijom, dok drugi odišu suptilnom lepotom golog stjenovitog pejzaža. S vremena na vreme, jedra malih brodića proviruju iza tih udaljenih ostrva, dodajući dodatnu dimenziju slikovitosti.

Nakon par neuspjeha, počeo je da ima čudne loše misli. Da li je to bila njegova loša sposobnost da ih vodi ili njihove loše oči kolebao se u glavu punoj misli. Na momenat je zastao, pogledao u sve i izgovorio - "Hajde da ponovo probamo istu metodu! Ovaj put vjerujem da će donjeti plod našoj misiji!"

Potapšao je svakog po ramenu i kao i prošli put mahnuo rukom da krenu u istraživanje.

Plaza koja je bila neverovatnih sari, bilo je neverovatno koliko nismo imali srece ali mi se ne predajemo pa sam ponovo se uputio sam u potragu nad ovim pejzazom od plaze svideo mi se odraz ove plaze i kako sve izgleda ovde imao sam osecaj da se ovde moze nesto kriti bio sam uzbudjen sta bi smo ovde sve mogli da nadjemo, pa sam krenuo da istrazujem plazu u nadi da cemo ovog puta naci bar nesto, imao sam i dosta poverenja da ce i Kaneko nesto da nadje ali nisam mogao trenutno samo o tome da razmisljam nego da trazim bolje...

Bio sam kraj plaže kada nam se desio još jedan neuspeh ovo nije dobro dva zaredom biće ovo zanimljivo koliko ja vidim ovde nema vraćanja kući biće zabavno videti koliko ću dugo moći da izdržim na ovom nivou nema,šanse opet smo pali u redu je da padnem jedan ili dva puta sada razumem vođu što se drao onoliko mi smo nesposobni da išta nađemo videćemo kako će ovo da nam prođe."Razumem kapetane" *rekao sam mu dok me je on tapšao po ramenu*

,,Moja nada nije pokleknula nadam se ni da vas duh nece''


Pozorno slusam komande zatim se slazem sa svime sto cujem.

Vidim kameni dio plaze, pun je olupina , pecina i slicnih fenomena.

Izgleda  mi kao dobra lokacija za pocetak.

Kako prilazim osijecam nesto , iskreno neobicnu energiju , mozda je to to ....

Kako prilazim brze vidim da se poram popeti da vidim sta ima unutra ....

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Iiawah Beach #world367

"Da li je ovo bio java ili san? Zašto vidim nju na pučini da li je to neki znak?" govorio je sam sebi dok je sjedio na pesku koji je trljao kroz svoje dlanove a silueta koju je video je bila njegova sestra bliznjakinja. Njeno lice i telo se prefektno spajalo sa pučinom i sunčevim zrakama koje su odisale okolinom u kojoj se nalazi. Pustio je jednu suzu ali znao je da sada nema vremena za to i da treba nastaviti da gura dalje.

Ovde nije bilo nicega pa sam ovu malo manju oblast krenuo da pretrazujem zamisljeno sta bih sve mogao da nadjem i koliko bi to bilo dobro, bio sam veoma uzbudjen sta bih sve mogao da nadjem pa sam nastavio sa trazenjem ove pejzaske plaze bio sam se pitao ko je ovde sve bio i sta je sve radio pa sam bio veoma uzbudjen jer sam znao da nas ceka nesto super na kraju krajeva svakako je dobra avantura i druzite se sa ovim momcima ali bih voleo i nesto da dobijem neku lepu nagradicu...

Pitam se da li je moguće da smo opet pali ovo je patetično nema šanse da ću da dozvolim da se ovako stvari dalje odvijaju moramo da završimo ovo kako treba vreme je da nastavimo dalje i da odredimo ono o čemu sam sanjao sukunahikona ako je među ovim nagradama mora da bude moja ili ću da razvalim sve nemogu da verujem da još ništa nismo našli nastavljam potragu nemogu da verujem zar sam ovoliko beskoristan.

Ulazim dublje u pecine , tame je svuda ali trunke svjetlosti me pomazu da vidim gdje sam ...

Hladno je i mokro .

Mrzim ovo mijesto ali osijecam da je mozda bas ovde kljuc nase potraeg i jako nam je potrebno.

Ovo mjesto me podsjeca na dane akademije kada su nas maltretirali sa raznim drilovima. Ali ovo nije akademija ovo je stvarni zivot i ovde posledice imaju svoju cijenu . A oni koju su premni da je plate ce uspijeti u ovom shinobi svijeti . Koliko god okrutamnn toliko i prelijep.

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Iiawah Beach #world361

Tragao sam za svojim " protivnikom " kako bih ga doveo u selo jer mislim da on svojim mocima nam moze podosta pomoci, ali mozda nije bio pravi trenutak za sve ovo. Cakra koju sam osecao u borbi protiv njega sirila se svuda u blizini, mogao sam osetiti kao da je to on, zuta kosa, naocare, sarm, isti miris te cigare kao u borbi protiv mene. Kao da sam sanjao, sve isto se ponavljalo ispred mene. Hteo sam mu postaviti dosta pitanja, zasto me je ostavio u zivotu, nije imao nikakvog razloga.. Totalno neuobicajena stvar u ovom trulom i iskvarenom svetu. Zeleo sam da ga pitam da li bi posao sa mnom u selo kako bi nam pomogao na bilo koji nacin. Nestasica i glad ustupile su nakon smrti proslog Kagea, vreme je da se sve te negativne stvari iskorene.
"Lep pogled, nije li, Genji? Ovoga puta dolazim u miru i potrebna mi je tvoja pomoc. Mogli bi smo i na onu cajanku koju sam ti obecao."
Nisam znao sta sam mogao ocekivati, napad, pozitivan odgovor?! Ko zna sta se moglo desiti, ali kada je u korist sela skrivenog u vodopadima onda ce sigurno vredetiti svaki pozitivan odgovor.

U povratku sa svog putovanja laganim koracima priblizavao se domu...ako ga je stvarno tako mogao nazvati...zastao je kraj jedne prelepe plaze i zapalio jednu da rasbistri malo svoje misli, mesto je bilo jako mirno gde je jedino mogao cuti skriputanje peska pod njegovim nogama i zvuk talasa...zaseo je na jedan kamen ispod jedne palme i gledao u more, razmisljao je sta li mu je sledeci korak u zivotu...da li se vratiti u Shiroi i vrteti se u krug? Iz Shiroija na neko lagano putovanje gde treba izudarati par Tennina i nazad? Falilo mu je nesto...neki cilj koji bi mogao da juri...zeleo je da sve ovo ima neku poentu...

Dok je sedeo na kamenu mogao je cuti da mu se neko priblizava...neko ko mu je vec znao ime, to je bio crvenokosi mladic koga je raskantao od batina pre neki mesec, nije mu bilo jasno zasto se vratio...da li je zeljan revansa pitao se...otcepio je delic svoje duse kako bi mogao osetiti chakru u okolini kako bi video da li se jos neko pored njega nalazi ovde.
#card1308

Mogao je osetiti malo jacu chakru nego proslog puta kad su se sreli...ali momak je i ovog puta takodje bio sam.

-Izgleda da je malo jaci nego prosli put-


pomislio je u sebi...bilo mu je drago sto je momku povecao motivaciju njihovom borbom, sto mu je ujedno bio i cilj...ali po njegovom pristupu mogao je zakljuciti da nije dosao do njega radi istog razloga...vec je to izgledalo mnogo vece od njih dvojice
⦿ Iiawah Beach 847e0a4af6f75424271b6272f020d7f3
-De si mali...jel si ovoga puta dosao po autogram?-



Bistar Um

Deluje mi kao da nije za borbu, vec da je nastrojen da poprica sa mnom o svemu sto se desavalo i o interesima sela.
''Kako otmeno to kazes..''
I zaista jeste bilo tako, ali opet ne mogu potceniti sebe jer sam izgubio u borbi protiv Tennina.
"Promenio sam se od proslog puta."
Moram ga nagovoriti da krene sa mnom nazad u selo, nije bilo drugog izbora. Ili ga vodim odavde u selo ili se ne vracam ziv.
''Hocemo li poci?"
* Tsumi vidno uznemiren ceka Genjijev odgovor *

Ovoga puta nije bio tu radi borbe...tacan razlog Genji
nije znao... ali je odlucio poci sa njim kako bi cuo njegovu pricu...nije se osecao nebezbedno u ovoj situaciji, video je da je momak jaci od proslog susreta ali i dalje ne dovoljno da bi mu predstavljao  pretnju... te se zato nije mnogo brinuo oko toga vec bez mnogo razmisljanja posao sa njim...
⦿ Iiawah Beach 7fac2e75cef7fdc65a6d35c2a9152d0b
-Ajde da vidim sta si smislio ovog puta-
 
Povukao je poslednji dim cigarete koja je bila pri kraju i posao je sa njim, gaseci ostatak cigarete o pesak... nije bio u zurbi pa je imao malo vremena provesti sa crvenokosim... ali zanimala ga je jedna stvar.

-Kako ti je ime?...ti moje vec znas-
 



Bistar Um
Na kraju ispalo je sve odlicno, nismo usli u dalji sukob vec smo nastavili da pricamo kao novi drugovi.
"Tsumi"
Predstavio sam mu se u zelji da cemo na dalje saradjivati bez ikakvih incidenata za razliku od proslog puta.
"Dosao sam ovde kako bih te doveo u selo skriveno u vodopadima. Stanje je zaista korumpirano, a mislim da bi ti bio odlican kandidat za novog kagea u nadolazecim izborima."
Iscekivao sam njegov pozitivan odgovor da se kandiduje, nisam mogao da nadjem nikog drugog ko bi mogao biti na toj poziciji. Delovao mi je jos u borbi kao iskusan nindza koji zna sta radi, nista manje ni ne ocekujem od njega na toj poziciji, siguran sam da je on taj koji nam moze pomoci.
"Kako ti se svidja ovaj predlog?"

Zastao je na par momenata gledajuci u more, razmisljajuci o svemu ovome dok su se na par trenutaka jedino mogli cuti zvukovi talasa.

-Selo vodopada kazes...-


Na prvu to mu je zvucalo kao manje atraktivno mesto za njegov ukus...voleo je vise provoditi vreme na otmenim mestima...ali isto tako mu je zvucalo kao zanimljiv dogadjaj koji bi znatno mogao promeniti mnogo stvari...ovo bi bio veliki test za njegovu posvecenost, hrabrost i izvanredne strateske vestine sa kojima bi rukovodio selom, hteo je sebe staviti na test i sa time je doneo svoju konacnu odluku.
⦿ Iiawah Beach 176c4e95ea1cadb159326dc8312e079e
-Odvedi me tamo...prihvatam tvoju ponudu-




Bistar Um
"Drago mi je sto ces poci sa mnom"
Srecan sam, uspeo sam da ga nagovorim da podje sa mnom i da se kandiduje za novog Kagea. Nadam se da ce doci kraj korupciji
"Krecemo, Genji."
* Tsumi i Genji odlaze ka kapiji sela skrivenog u vodopadima * 

Divus je tiho stigao u Mizu Greben, opasnu oblast u Zemlji Vode. Ova oblast bila je poznata po svojim strmim liticama i skrivenim zalivima, gde su opasnosti vrebale iza svakog ugla. Hladna i tamna voda okruživala je obalu, dok je gusta magla često obavijala ceo region, otežavajući vidljivost i kretanje. Za Divusa, ovo su bile idealne uslovi za neprimetno kretanje i prilagođavanje okolini.

#card10

Koristeći prednosti guste magle i vlage, Divus se lako uklopio u okruženje, izbegavajući neprijateljske oči. Njegova senzor tehnika bila je neprocenjiva u ovakvim uslovima. Fokusirajući se, Divus je detektovao prisustvo Horo Pirata. Njihovo skrovište nalazilo se u jednoj od mnogih skrivenih pećina uz obalu. Znajući da se mora kretati tiho i oprezno, počeo je da se infiltrira dublje u teritoriju neprijatelja. Svaki korak bio je pažljivo isplaniran. Divus je izbegavao neprijateljske patrole, posmatrajući njihovo kretanje i analizirajući obrasce straže.



⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c

D  I  V  U  S

⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c
Divus je stigao do pećine i pažljivo proučavao ulaz. Primećujući nekoliko stražara koji su patrolirali ispred, znao je da mora delovati pažljivo i neprimetno. Koristeći senke i prirodne zaklone pećine, prikrao se bliže stražarima. Njegova strategija nije bila direktan napad, već izbegavanje sukoba kako bi preživeo u neprijateljskom okruženju. Dok je stražare posmatrao sa sigurne distance, Divus je primetio ritam njihove patrole. Svaki njihov korak, svaka njihova pauza, sve je bilo beleženo u njegovom umu. Čekao je pravi trenutak, kada su stražari bili najudaljeniji jedan od drugog, da se provuče neprimećen kroz bočni prolaz pećine.

Unutra, pećina je bila hladna i vlažna, osvetljena samo treperavim plamenovima nekoliko baklji. Tišina je bila ispunjena odjecima kapljica vode koje su padale s visokog svoda. Divus se kretao tiho, koristeći svaki zvuk kao masku za svoje korake.



⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c

D  I  V  U  S

⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c
Svesan da je prikupio sve potrebne informacije, Divus je započeo povlačenje iz pećine. Kretao se istim putem kojim je došao, pažljivo izbegavajući stražare i koristeći zaklone. Njegovi pokreti bili su tihi i precizni, a srce mu je ubrzano kucalo dok je osluškivao svaki šum. Kada je stigao do ulaza u pećinu, video je stražare kako patroliraju. Čekao je pravi trenutak, koristeći gustu maglu kao pokrivač, da se neprimetno provuče pored njih. Njegova veština u špijunaži i infiltraciji bila je na testu, ali je ostao smiren i fokusiran.

Jednom napolju, Divus se kretao tiho i brzo kroz neprijateljski teritorij, koristeći prirodne zaklone i izbegavajući patrole. Magla i vlaga pružale su mu savršen pokrivač dok se vraćao prema sigurnoj zoni. Svaki korak bio je pažljivo isplaniran, a svaki pokret precizan.



⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c

D  I  V  U  S

⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c
Kada je stigao na sigurno mesto, Divus je izvadio mali svitak i poslao signal svojoj bazi, obaveštavajući ih o uspehu misije i važnim informacijama koje je prikupio. Njegovo telo je bilo umorno, ali osećao je olakšanje i ponos zbog uspešno izvršene misije. Znao je da je preživeo u neprijateljskom okruženju i uspeo da prikupi vitalne informacije koje će pomoći u borbi protiv Horo Pirata.

Dok se udaljavao od Mizu Grebena, Divus je osećao mir i zadovoljstvo zbog svog uspeha. Svaka misija ga je činila jačim i spremnijim za nove izazove koji su ga čekali. Njegova veština, strpljenje i snalažljivost još jednom su se pokazali kao ključni za uspeh, a Divus je bio spreman za sledeći zadatak koji mu sudbina sprema.

#card380



⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c

D  I  V  U  S

⦿ Iiawah Beach 1Elsd0c