Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿Kazam Nebesa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿Kazam Nebesa

⦿Kazam Nebesa Made-in-Abyss-S2-01-Large-13
Na vrhu planine se nalazi ravnica kao da je njen vrh odsječen sa nečim.
Na sred te poljane se nalazi rupa koja doseže jezive dubine. Niko ne zna kako je nastala rjetko ko ima hrabrosti da zailazi u njene dubine.
Samo oni najludji dolaze na ovo mjesto u potrazi za većim blagom i nekada svojom smrti.

Mujin je se razdvojio od svoga partnera zbog nekh nesrećnih okolnosti.

Ali neće posustati i u ovoj situaciji će nastaviti sam pa nekad kasnije se opet naći u budućnosti.
Penjući se uz uske puteve planine tražio sam blago koje je Zabai spominjao.

Ne vjerujem da ću naći išta ovdje na nižim visinama ali dok idem ka svome cilju neće mi škoditi da provjeravam.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world371

Ka svome putu do vrha nailazijo sam do raznih divljih životinja koje su veoma čudno izgledale.
Ali ne čudno kako bi neko pomislio već kao da su van ovog svjeta što sam bio bliži vrhu više njih se pojavljivalo.

Njihova gradja nikada nije odavala njihove predispozicije jako je tešto bilo predvidjeti ko je predator a ko je pljen.
Jedna ovakva životinja me je napala ali sam je lagano rješio.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world369

Snaga ovih životinja je jako varirala nikada nisi znao kad će ti nešto veličine žabe skinuti ruku sa tjela.

A kad že neki insekt te na smrt otrovati hvala bogu pa sam imao svoje barijere i pečate koji su me branili od ovih manjih smetnji.

A zato veće me ili nisu primjetile, pobjegle ili umrle u mojim rukama.

Idalje ovo me malo zabrinjava ako su ovak ve anomalije stigle iz tog mjesta kakve su one što se nalaze dublje.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world371

Po drevnim skripturama koje sam našao o ovom mjestu sam imao razlog da budem uplašen.
Opisivale su katastrofalna bića koja su imale snagu i brzinu van ljudskog dometa.
Naravno ovakve priče su u glavnom bile preuveličane jer dolaze od civilnih porodica.

Ali i sa preuveličavanjem daju razlog za brigu.
Sa ovim mislima nastavim da tragam valjda dodje neka sreća.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world365

Postajalo je maglovitije što sam više išao, izgleda da jwe se rosa spuštala na višim djelovima planine.

Temparatura je isto tako naglo padala i zvjeri su postajale sve mirnije.
Šta je upitanju sa ovim mjestom čitav eko sistem se drastično promjenio za par stotinjak metara.
Ovo mjesto kao da ruši sva pravila biloškog svjeta oko sebe.

I ako sam upravu blagi tragovi chakre su se počeli stvarati po živom svjetu ovog regiona.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world364

Zemljište je postajala čudna mješavina ledenih kristala i tokovi vode su postajali češći.
To mi je samo dodatno trošilo energiju jer sam morao paziti da ostanem suv.
Na ovakvom mjestu nikako nije bilo pametno biti mokar.

Em što su opasnosti na svakom uglu i od zvjeri i od okoline uopšteno.
Blago pretraživajući rukom po pocršini zemlje razzmišljam o rupi na vrhu ove planine.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world364

Bilo je par puta kada sam naišao na neke strukture na ovim stipim prolazima.

Najvjerovatnije su djelo nekih životinja koje hiberniraju nebi me začudilo da ih ima par u ovakvoj klimi, ali ako će mo biti iskreni više me ništa nebi začudilo na ovom mjestu sa time koliko je van svake zdrave razumne pameti.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world371

Zastao sam na mjestu gdje je se nalazilo više malih životinja oko jezera .
Valjda im je bilo glavno pojište ovdje, nevjerujući im otjrao sam ih da bi prišao vodi.

Nakon tetiranja da li je pitka otkrio sam da ne samo da je pitka nego u njoj zna da zasija povremeno neki odsjaj sa dna jezera.

Ponadao sam se da je to jedan od meti koju tražim.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world362

Mejdutim u jezeru se nije nalzilo ništa tako onaj odsjaj koji sam pomislioda je blago zabravo je bila jedna od floroscentnih riba koje su plivale naokolo.
Osušivši se nastavljam dalje u potrazi za ovim blagom.

Valjda će nešto da iskoči uskoro.
Par sati nakon toga sam konačno izašao iz hladnijeg djela u tompliju i gušću džunglu koja je se pružala po izgledu do kraja planine .

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world362

Gusta vegetacija je blokirala put svuda naokoolo morao sam da konstantno sječem da bi imao prolaza dalje.

Tu sam zatekao mnoge životinje koje su imitirale vegetaciju ovog mjesta pa su zajedno sa njom bili i posječeni.

Malo sam ubrzao svoj ‚put uz pomoću chakre i počeo se kretati po drveću naokolo.
Zatim sam izvidio okolinu sa najviše tačke.

Sve sam blići i bliži svome cilju.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world365

Spusti se i poče da lagano trčim po zemlji oi skenirajući put ispred sebe ne ostavljajući ništa neotkrito.
Krenuo sam ka formaciji na vrhu planine koja izgleda kao kruna koja okružuje njen vrh.

Po mapi trebalo bi da kad stignem na vrh da bude blago udubljenje koje se pruža do de infamozne rupe .
Kroz ovaj put još nisam ništa našao valjda će da se promjeni kad dodjem tamo.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world361

Blizu rha djengla je prekinula da raste sve što je ostalo je formacije stjena koje su postajale sve veće i naravnije što bliže je neko ka vrhu.

Uskoro su stjene postajale tako velike da neko mora da skače da bi ih prešao svaki skok odlučuje o tvojoj smrti ili nastavku puta ka dalje.

Medjutim ovo za shinobia kao mene nije prestavljalo problem.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world369

Uskoro više skakati nije bila validna opcija pa sam se maorao spustiti i šetati izmedju ofgromnih stjena.

Ali nekom logikom bi ovdje trebalo biti više ovih kristala ako su padali sa vrha ovih formacija ka dole.

Tako tragajući za njikma vrjeme je prolazilo kao neprimjećeno jer u velikom fokusu i poslu čovjek zaboravi na njeno postojanje.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world371

Sreća izgleda nije bila na mojoj strani iako sam davao sve od sebe ovi kristali kao da su se odlučili sakriti od mene.
I do sad dragi bog ih ne nadje u ovom haosu bod lokacije.

Ali htjeli oni ili ne htjeli biti nadjeni ja sam bio sve bliži svome cilju.
Uskoro sam se približio vrhu gdje se otvorio horizont ispred mene sa kojeg sam sve vidjeo do infamozne rupe na dnu.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world371

Tako spuštajući se niz krunu planine sam uletio u šumu koja je se nalazila u njenoj poljani.
Nije bilo još dugo puta do obećane lokacije koja se opisivala u svim ovim pričama.

U duši mi je prevladavao osježaj hitnosti kao da ako ne požurim neću stići do nje.
Nerazmišljajući o razlogu iza takvog osjećaja požurim ka kazamu.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world363

Ubzanim koracima sam počeo da pregledam ovu poljanu.
ovdje je živi svjet bip mnogo tiši za razliku od onog na vanjskoj strani.
Ali povremeno su se čuli zvukovi koji su premašili svaki drugi zvuk na okolini.

Njihova glasnoća je tjerala sve naokolo da se sakriju i ćute bez druge pomisli pa šta god radili.
Zaputio sam se ka jednom od ovih zvukova da istražim njihov izvor.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world370

Izvor zvuka je bila borba zvjeri koje su bile mnogo mnogo masivnije u poredjenju sa onima vani.
Bolje ih je zaobići jer one nisu cilj ovog putovanja bilo je vrjeme da se fokusiram na ono što je bitno.

Koristeći ih kao diverziju sam bio siguran i mogao sam nesmetano da tragam za blagom.
U njihovoj sjenci su svi samo ćutili kao zaliveni.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world367


Vrjeme je prolazilo i kristali su idalje bili sakriveni zajedno sa ostalim blagom njima traga nije bilo.
Odlučno sam prolazijo kroz konoplje i neposustano čistijo sve redom ispred sebe što mi je stojalo na putu.

POdizao stjene koje su stojale na putu sve samo da bi ubrzao svoj napredak. Ovo je ozbiljan fizički posao.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world366

Opaaaaaa uspješno sam našao svoj prvi kristal.
Njegova ljepota je bila velika to je zasigurno iako još ne znam za šta je bila korist ovog kristala koji traži čiav shinobi svjet ja sam ga odma zapečatio u skrol i sakrijo sam ga kod sebe.

Za nešto će da posluži ali niko nesmije da sazna da ga imam.
Inače može da me košta glave. Veliki su ulozi na ovom kockarskom stolu.

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿Kazam Nebesa #world361

Nakon što sam izašao iz rupčage bio je red da se spustim niz planinu.
Ne mogu reći da se radujem ovoj avanturi koja me sljedi, sad samo čekam da se bacim u neki mekani krevet nakon što se osvježim i jedem kao što sam i zaslužio.

Tako sam proveo sledećih 3 do 4 sata spuštajući se niz strmine.
Uz pomoć lanaca je proces bio mnogo manje mučan nego što je trebao biti, medjutim koliko god oni pomogli ovakve aktivnosti uzmu energiju čovjeku.

S time se zaputi ka odmaralištu koje je prošao dok je putovao, ako se dobro sjećam ime mu bi Jomono-Yasumi

Stojim na vrhu planine, gledajući u ravninu koja se proteže poput ogromnog otvora usred njenog vrha. Izgleda kao da je deo planine odsječen, ostavljajući za sobom sablasnu prazninu koja me ispunjava jezom.