Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Gusta suma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Gusta suma

Gusta suma se nalazi u regiji 46. Nalazi se duboku u sumi. U njoj se nalaze lijepa visoka drva (hrast,breza...) Ova suma je puna neriješenih misteriji koje su počele prije 40 godina i dalje se dešavaju ali niko nema hrabrosti da dodje u ovo sumu i da riješi misterije. U sumi se nalaze mnoge misteriozne stvari u ovu sumu nije niko dolazio zadnjih 10 godina. Ali sada moraju naci nesto vrlo bitno u ovoj sumi...

Dawn je dosao i skupio hrabrosti da udje u sumu u koju niko nije smio da dodje zadnjih 10 godina . Ulazeci u sumu rekao je :Neka mi je bog u pomoci samo da izvrsim misiju i izlazim iz sume(rekao je i napravio prvi korak u sumu).Sada moram prvo napraviti klona koji ce mi pomoci u misiji(rekao je i spremio se da napravi klona).
#card11
Klon ce mi puno pomoci u ovoj teskoj i rizicnoj misiji(i nastavio da koraca zajedno sa klonom u sumu). Ako zelim da izvrsim ovu misiju vjerovatno cu morati da idem skroz duboko u centar sume. Ovo ce biti najrizicnija misija do sada ali cu ako je uspjesno uradim dobiti najvise nagrada(malo je zabrinuto reko). Hajde sada da se fokusiram na misiju...

Dawn je bio odlučan da odradi svoju misiju po cijenu života odlučio je da ode u centar sume koji je bio najgušći i niko nije smio nikad da udje u centar sume
. Culi su se samo jezivi zvuci zivotinja i grana koje se drmaju. Odlučio je da polako i tiho udjem u sumu i onda...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE

'Roulette' :
⦿ Gusta suma #world372

Dawn je napokon nadao ono sto je trazio cijeli svijet. Nasao je jedan od 8 kristala koji traže Akametsu i Watatsu. Dawn je mnogo razmišljao sta da uradi sa kristalom. On je nasao 6 kristal od 8. Mnogo je razmišljao odlučio i rekao: Vraticu ga Watatsu on je najpravedniji, najjači i najbolji nindza (rekao sam ponosno i spremio se da mu ga vratim)!!!