Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Gusta suma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Gusta suma

Gusta suma se nalazi u regiji 46. Nalazi se duboku u sumi. U njoj se nalaze lijepa visoka drva (hrast,breza...) Ova suma je puna neriješenih misteriji koje su počele prije 40 godina i dalje se dešavaju ali niko nema hrabrosti da dodje u ovo sumu i da riješi misterije. U sumi se nalaze mnoge misteriozne stvari u ovu sumu nije niko dolazio zadnjih 10 godina. Ali sada moraju naci nesto vrlo bitno u ovoj sumi...

Dawn je dosao i skupio hrabrosti da udje u sumu u koju niko nije smio da dodje zadnjih 10 godina . Ulazeci u sumu rekao je :Neka mi je bog u pomoci samo da izvrsim misiju i izlazim iz sume(rekao je i napravio prvi korak u sumu).Sada moram prvo napraviti klona koji ce mi pomoci u misiji(rekao je i spremio se da napravi klona).
#card11
Klon ce mi puno pomoci u ovoj teskoj i rizicnoj misiji(i nastavio da koraca zajedno sa klonom u sumu). Ako zelim da izvrsim ovu misiju vjerovatno cu morati da idem skroz duboko u centar sume. Ovo ce biti najrizicnija misija do sada ali cu ako je uspjesno uradim dobiti najvise nagrada(malo je zabrinuto reko). Hajde sada da se fokusiram na misiju...

Dawn je bio odlučan da odradi svoju misiju po cijenu života odlučio je da ode u centar sume koji je bio najgušći i niko nije smio nikad da udje u centar sume
. Culi su se samo jezivi zvuci zivotinja i grana koje se drmaju. Odlučio je da polako i tiho udjem u sumu i onda...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Gusta suma #world372

Dawn je napokon nadao ono sto je trazio cijeli svijet. Nasao je jedan od 8 kristala koji traže Akametsu i Watatsu. Dawn je mnogo razmišljao sta da uradi sa kristalom. On je nasao 6 kristal od 8. Mnogo je razmišljao odlučio i rekao: Vraticu ga Watatsu on je najpravedniji, najjači i najbolji nindza (rekao sam ponosno i spremio se da mu ga vratim)!!!

Dok je prilazio gustoj šumi u regiji 46, osećao je kako mu se srce steže od uzbuđenja i straha. Sumračna senka koja je padala između visokih hrastova i breza otkrivala je samo delić tajni koje su čekale unutar ovog misterioznog mesta. Čak i uz hrabrost, ulazak u ovu šumu značio je suočavanje s nepoznatim i neizvesnim.

Neki kažu da su misterije počele pre 40 godina, a da se i dalje dešavaju, ali je šuma postala zabranjeno područje, gotovo zaboravljeno od svih osim najhrabrijih istraživača. Mnoge su legende o misterioznim stvarima koje se kriju unutar nje, ali niko nije imao hrabrosti da istraži dubine šume.

Ipak, sada je došlo vreme da se otkrije nešto vrlo bitno. Sa srcem koje lupa od uzbuđenja i neizvesnosti, hrabro je zakoračio u šumu, spremajući se da se suoči s tajnama koje su dugo ležale sakrivene između krošnji. Ovo putovanje nije bilo samo potraga za odgovorima, već i test hrabrosti i volje da se suoči s onim što godine nisu mogle da otkriju.




Nakon sto su me primili na misiju dobio sam uputu o tome sta trebam raditi, trazili smo neke artefakne iako nismo dobili previse detalja oko toga sta tocno rade ili kako funkcioniraju, smrdilo je na nevolju.. zaputio sam se kroz šumu nedaleko od zamka u potrazi za ljudima koji su u posjedu tih artefakata, sunce je jedva prolazilo kroz grane i puhao je hladan povjetarac

Nakon nekog vremena naletio sam na osobu ispred sebe, imala je ninja traku preko glave i sumnjivo se sunjala po zbunju " stani " povikao sam gledajuci u njega, to ga je uznemirilo.. Odlucio sam ga napasti te vidjeti mozda bas on ima ono sto trazim razmisljao sam u sebi, poslao sam svoje uzumaki lance na njega u nadi da cu ga ubiti ili bar onesposobiti.

290 dmg
#card1346

Bacam kunai na koja su zakacena 2 paper taga 110 dmg
#card330
#card344

ch 970
en 970

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gusta suma #world190

Izbjegao je sve moje napade ali zacudo nije napao, izgleda da mi ostavlja prostora. kmmm podcijenjuje me izgleda. Odlcuio sam ojacati svoju saku kamenom i zaletjeti se u njega u nadi da cu ga ovaj put zakaciti, atmosfera je nekako bila tmurna.. nitko nije progovarao ni rijeci mogao se cuti samo zvuk moga trcanja preko listove ove šume

#card90
Ulazem 40 energije i dodajem napadu 400 dmga

ch 940
en 940

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Gusta suma #world183

Napokon neprijatelj je pao iznad neba se pojavio grom koji je krenuo prema meni, stvorio sam zemljanu utvrdu oko sebe koja me obranila od cijelog napada, preostalo je samo pitanje jeli ovaj ninja imao ono sto sam trazio, sumnjam posto je bio previse slab ali nista nije nemoguce. poceao sam da preturam po njemu trazeci " kocku " nadao sam se da ova borba nije bila uzaludna


ulazem 20 ch
#card92

ch 910

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
⦿ Gusta suma #world2

Nakon sto sam ga pretresao vidio sam da kod sebe nema nista sto bi asociralo na ono sto trazim, nazalost morao sam ga ubiti. Problem ove misije je bio sto nisam znao gdje krenuti potragu, poslali su nas u svijet i rekli trazite male predmete koji mogu bili bilo gdje.. . Kad sam se prijavlivao na misiju ovo nije bilo ono sto sam ocekivao.