Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yanagami Šuma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yanagami Šuma

Yanagami Šuma 242ebb1451697c26a9bd6a757cc16875_t

Ova šuma se satsoji većinski iz sakurinih drveća i smatra se nacionalnim blagom ovog sveta. Zbog toga je njeno krčenje zabranjeno od strane Kuće Zanga koja kontroliše ovu oblast. O ovoj oblasti postoje nekoliko legenda. Najpoznatija legenda je da se ovde odvila velika bitka u kojoj je toliko ljudi stradalo da su drva upila njihovu krv i promenila svoju boju u narandzastu..

Dolazim sa veselom družinom u Yanagami šumu. Zašto? Pojma nemam, al išli smo redom svetom, tražeći gde god stignemo manje više. Svakako, blago ne traži nas već mi njega. Posle poslednjeg otkrića, bio sam dovoljno nahajpovan da možda čak i ja sam uzmem da kopam.

Izvadio bih kunai.

Ipak sam se predomislio. Dodajem kunai Fumetsuu pa nek kopa.


Saburo je zahvalio Esauu na odmoru i privilegijama koje mu je pruzio, ali duboko u sebi osecao je odgovornost prema svom timu. Iako mu je Esau dao poseban tretman, Saburo je shvatio da je vazno odrzati timski balans izmedju njih. Resio je zadrzati balans izmedju svojih potreba i obaveza prema ekipi.

Dosli su do Yanagami Sume, prelepa drveca i crvkut ptica ga je obuzeo dok je sa timom kopao zemlju u potrazi za artifaktima, ova prelepa priroda mu je obasjalo ono malo snage sto mu je ostalo i dalo mu je motivaciju da nastavi sa potragom i time mozda i prisvoji koji artifakt za sebe sto bi ga samo benifiralo.

Kako bih uzeo kunai i rokao bih kunaiem sa namerom da konačno nađemo nešto nas trojica smo vredno kopali dok je esau gledao izdaljine i ja sam zabadao kunaiem u nadi da nađem nešto i da se obogatimo sva četvorica.






Kako smo mi radili osetio sam nešto i krenuo sam udarati svojim kunaiem sa namerom da iskopam i da vidim šta je to što moja volja oseća

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Yanagami Šuma #world363

Nakon nekoliko sati, jedino što su ovi uspeli da iskopaju su crvi. Crvi mi stvarno nisu trebali sad. Mali su i gmižu se, pomalo me podsećaju na Saburoa pošto laže - nisam mu dao nikakav odmor nego je samo zabušant.

'Otišli smo odavde, idemo dalje.'

Pokupio se sa njima i krenuli smo dalje u ekspediciju.

Agrom je napokon stigao u sumu u kojoj je trebao da uradi svoju misiju protim nekoliko genina i. 2 chunina. Agrom je htio da odbrani sve dobre ljude koji su neki zlikovci izmanipulisali ali Agrom je htio da ovu misiju izvrsi sto je prije moguce da je uradi.
Sada hajde da vidim protim koliko genina se borim

The member 'Agrom' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Yanagami Šuma #world71

Opa 2 chunina i 20 genina riješiću prvo 1 chunina i 10 genina a hajde sada da se bavimo na posao ovo nece biti laka misija i moracu malo vise da se potrudim!
#card50
#card109
Napadam sa ova dva zemljana i vodena napada,trosim 350 chakre
Dmg 2050 i 100 dodatnog od preciznosti ukupno=2150 tag od toga je 430

The member 'Agrom' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Yanagami Šuma #world180 Yanagami Šuma #world174 Yanagami Šuma #world172 Yanagami Šuma #world172 Yanagami Šuma #world176 Yanagami Šuma #world171 Yanagami Šuma #world177 Yanagami Šuma #world180 Yanagami Šuma #world178 Yanagami Šuma #world173 Yanagami Šuma #world178 Yanagami Šuma #world176 Yanagami Šuma #world177 Yanagami Šuma #world174 Yanagami Šuma #world175 Yanagami Šuma #world173 Yanagami Šuma #world173 Yanagami Šuma #world171 Yanagami Šuma #world173 Yanagami Šuma #world177

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Yanagami Šuma #world188 Yanagami Šuma #world184

Agrom je ubio 2 chunina i 13 genina ali na njega je i dalje islam velika količina dmg znao je sta ce da uradi!
#card49
Sada branim se od svih napada osim munje i ciste chakre,ostaje mi da se odbranim kod od jos 1150 dmg
#card89
Sada dobijam 400 health shilda
#card108
Sada ulazem 100 chakre i imam 1200 defenca
Sada ide moj napad
#card1259
800 dmg ide na 7 genina

The member 'Agrom' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Yanagami Šuma #world173 Yanagami Šuma #world176 Yanagami Šuma #world172 Yanagami Šuma #world171 Yanagami Šuma #world177 Yanagami Šuma #world174 Yanagami Šuma #world180

Agrom je ovoga puta uspio da ubije 5 genina ostala su mu jos dva genina da ubije
I dalje sam u stanju vode ali moram da se odbranim od ciste chakre i napada vode!
#card110
Sada izbjegavam napade i spremam se za moj zavrsi napad!
#card109
Trosim 150 chakre ovaj napad ima 709 dmg ide na oba genina
#card1248
Sada trosim 3 slota i na prvog genina saljem 2 ptice a na drugog samo jednu
Svaka ptica ima 300 dmg ,trosim 30 chakre

The member 'Agrom' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Yanagami Šuma #world174 Yanagami Šuma #world174

Agrom je uspjesno se odbranio od dva poslednja genina koje nije bilo teško pobijediti odlucio je i da se odbrani jednostavnom tehnikom od jadna dva napad poslednja dva genina
#card1
Rekao je i odbranio se.
Odlucio je da se sada zaputi prema selu i srecan ode kuci poslije jos jedne uspjesno izvedene misije

Prosao sam tu gustu sumu te sam naleteo opet odma na jos jednu i ali ova je bila drugacija nije bila gusta ali je imala dosta drveca.Drvo sakura kolko ja to mogu da vidim bilo je dosta verovatno pola sume je bilo pod ovim drvecim.Gledao je mapu i bio je blizu ka svojoj lokaciji te se i tamo zaputio.

Posle uspesne bitke sam naleteo opet na istu sumu punih drveca sakura malo se izgubio jer ima dosta slicnih drveca ali je nasao put kojim treba ici te je i nastavio.Izasao je iz sume i vise se nije video kolko je daleko otisao.

#card08




Prvi deo: Put do skrovišta

Putovao sam nazad do svog skrovišta, zadovoljan svežom vodom iz Watatsu jezera. Međutim, osećaj bunila i umora zbog iscrpljujućeg dana (a možda sam se napio i previše sveže vode) uzelo je maha. Negde na pola puta, nesvesno sam skrenuo sa poznate staze i ušao u Yanagami šumu. Bilo je kasno da se vratim nazad, pa sam odlučio da nastavim dalje, nadajući se da ću naći put kroz ovu gustu šumu. Melodija stabala je stvarala hipnotišuću melodiju koja je samo dodatno doprinosila mojoj dezorijentaciji.


Drugi deo: Najveće trešnjino drvo

Nakon nekoliko sati lutanja, ugledao sam najveće trešnjino drvo koje sam ikada video. Njegove grane protezale su se visoko u nebo, a cvetovi su sijali u narandžastoj boji, podsećajući na krvavu prošlost ove šume. Stajao sam ispod drveta, zadivljen njegovom veličinom i lepotom. "Kako je moguće da nešto ovako veličanstveno postoji?" pitao sam se, osećajući kako me umor savladava.


Treći deo: San

Premoren i očaran lepotom drveta, seo sam pored njega da se odmorim. Činilo se kao da me samo prisustvo ovog drevnog drveta smiruje. Pre nego što sam shvatio, oči su mi se sklopile, a ja sam zaspao. San mi je bio dubok i neobično živopisan, kao da sam ušao u neku drugu dimenziju. Nisam mogao da se otrgnem osećaju da se nešto natprirodno događa.




Četvrti deo: Drvo koje govori

U snu, drvo mi se obratilo. Njegov glas bio je dubok i rezonantan, ispunjen mudrošću vekova. "Stranče," reče drvo, "dobrodošao u Yanagami šumu. Ovo mesto nosi istoriju i tugu mnogih generacija. Zašto si došao ovde?" Pokušao sam da odgovorim, ali reči su mi bile zamršene. Drvo je nastavilo: "Ova šuma čuva tajne i legende. Prolaznici često bivaju izgubljeni, ali oni koji slušaju glas prirode pronađu put."




Peti deo: Izlaz

Probudivši se iz čudnog sna, bio sam obuzet osećajem hitnosti. Morao sam da napustim ovu šumu što pre. Ustao sam i počeo da trčim, tražeći izlaz iz Yanagami šume. Glas drveta i dalje je odzvanjao u mojoj glavi, vodeći me ka izlazu. Srce mi je ubrzano kucalo dok sam prolazio kroz gustu šumu, sve dok nisam ugledao poznati put koji vodi do mog skrovišta. Sa osećajem olakšanja, napustio sam šumu, obećavajući sebi da se nikada više neću vratiti na to mesto.




Ne želim reći da lutam ali od kada znam za sebe nemam pravi dom. Od svih mesta, gde najviše provodim svoje vreme skrivajući se, najviše uživam u šumama. Volim da se družim sa životinjama ali i šuma dobro skriva moje neznanje i slabe veštine. Dok šetam ovom šumom najviše uživam u njenimm mirisima.

Yanagami Šuma 69c4fdf22f3a68a0ebef3cb20e0e58a7

"Meta je locirana, prijem."

Do tog dana ni sam nisam znao da sam meta, a pogotovu ne meta tajnih organizacija kao što su Yami no Omoi. Kasnije u borbi sa jednim od njih saznaću da je ova šuma krila neki drevni artifakt koji je bio njihov cilj a ne lično ja ali videli su me kao pretnju i zato su i probali da me likvidiraju. Nakon mog 23 koraka, iz senke i tamo negde već duboko u šumi, napada me jedan od četvorice članova ove organizacije.



-U žaru jedne borbe-

"Ko si ti?" r ekao sam ja dok mi se nepoznati nindža približavao bez bilo kakvog straha, bio je siguran u sebe i verovao je u svoje sposobnosti. Ali verovao sam i ja svoje. Nepoznati nindža je u potpunosti ćutao i nije odgovarao ni na jedno moje pitanje.

#card1386
Vadim kost iz svojeg tela. (30 chakre i 1 slot)

#card186
Biram kenjutsu, ovo ujedno prokuje i moju pasivnu tehniku munje i ja ponovo biram kenjutsu. (15 chakre i 2 slota)

#card191
Ulazim u combat stance. (30 energy i 1 slot)

#card1392
Demage moje tehnike iznosi 800. Ubadam te. (40 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world200



U trenutku kada sam probao da ga ubodem ovaj nepoznati nindža je izbegao moj napad i onda čudnim žvizducima prizvao još nekoga. Sada ih je bilo dvojica. I obojica su krili svoja čupava lica. Počeo sam da gubim strpljenje.

Bone shield: 50

#card164
Puštam chakru munje kroz svoj mač i menjam stav. (30 chakre i 1 slot)

#card205
Ulaskom u tsuki stance zadržavam svoj buff munje do kraja borbe ali ujedno i prokujem pasivnu tehniku kenjutsu klase. (30 chakre i 1 slot)

#card189
Zamahujem 2 puta, svaki zamah ima po 1100 demage, prvi zamah ide na jednog a drugi zamah ide na drugog. (40 chakre i 4 slota)





The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world198 Yanagami Šuma #world191


#card195
Ulazim u drugi stav, ponovo prokujem svoj bushido ali i dobijam +50 demage na kenjutsu napade za svaki napad od kojeg se odbranim. (energy 30 i 1 slot)

#card15
Od prvog napada se branim običnim zamahom. (50 energy i 1 slota)

#card189
Posle kraćeg fokusa i drugi napad vatre presecam i tako poništavam čitav talas. (20 energy i 2 slota)

#card1389
Na jonina koji je preživeo ispaljujem svoje metke. Demage mojih metaka je 900. (40 chakre i 2 slota)

100 bone shield

Osim neki čudnih zvukova preko kojih su očito komunicirali, ova dvojica nisu ni reč kazali meni. Kada sam prišao da ubodem prvog on je to vešto izbegao ali drugi je primio ubod mog sečiva i ispalio nekakav bljutavi plamen na mene, no, rešili smo ih se.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world192


Izgleda da sam upao u zamku. Nakon što sam probušio ovog maskiranog nindžu uhvatio me je čvrsto za ruku i onda sam ga prvi put čuo. "Sada si naš" rekao je dok je radio čudne znakove rukama. Na ivici terena je stvorio nekakav cunami koji će se ubrzati prema nama i krenuti na nas. On umire od posledica rane ali meni je još ostalo da se odbranim od ovog napada.

#card1401
Ojačavam svoj bone shield za 200.

#card1399
Pošto imam 350 bone shield,a, stvoriću hp štit koji će me odbraniti od ovog čudnog napada...




Talasi su udarili sa neverovatnom snagom, preplavljujući sve oko nas. Držao sam štit koliko god sam mogao, ali iscrpljenost je brzo prevladala. Poslednje što sam osetio pre nego što sam se onesvestio bio je hladan udarac vode i mukla tišina koja je usledila.

Probudio sam se nekoliko sati kasnije, ležeći na mokroj zemlji. Glava mi je pulsirala od bola, a svaki mišić u telu bio je ukočen. Pokušao sam da se setim šta se dogodilo. "Cunami... nindža..." mrmljao sam, pokušavajući da povratim prisebnost.



Polako sam se pridigao, osećajući kako mi se vrtoglavica vraća. Okruženje je bilo neprepoznatljivo; drveće je bilo isčupano, a zemlja razrovana od siline vode. "Moram se sabrati," rekao sam sebi, tražeći orijentir. Prepoznao sam jedno veliko drvo i prepoznao sam ljude sa kojima sam se borio, njihovi leševi su ležali nekoliko metara od mene. Počeli su već da se raspadaju.




Ne znajući šta da radim i ko su ovi ljudi koji su me napali, odlučio sam da je bitno da što pre nadjem hranu i sklonište. Dok sam koračao kroz devastirani krajolik, misli su mi se vraćale na misiju. Informacije koje sam nosio bile su presudne. "Ne smem odustati," ponavljao sam sebi, fokusirajući se na svaki korak. Negde, u dubini uma, znao sam da će ovaj izazov biti samo još jedan korak ka konačnom cilju.




Osećaj nelagode me nije napuštao. Još uvek nisam znao kome je napao i zašto niti gde se možda ostatak njihove grupe nalazi. "Tamo gde ih je dvoje mora da ih je i troje." Rekao sam i nastavio da hodam. U jednom trenutku, nekoliko sati kasnije, znao sam da nisam daleko od njihovog skrovišta, ali nisam očekivao novi napad tako brzo. Iznenada, osetio sam prisustvo iza sebe. Okrenuo sam se i ugledao figuru u crnom, s maskom ptice koja je prekrivala lice.

"Ovo je kraj za tebe," rekao je hladno, izvlačeći oštar kunai. Njegova pojava bila je zastrašujuća, ali nisam imao vremena za strah. Instinktivno sam izveo obrambeni potez, izvlačeći sopstveno oružje. Borba je započela munjevitom brzinom. Ptica-maska je bio izuzetno vešt, svaki njegov pokret bio je precizan i smrtonosan. Udarci su se nizali, a ja sam jedva uspevao da izbegnem njegove napade. "Ne možeš pobeći," rekao je, dok je pokušavao da me obori na zemlju. Njegov glas bio je leden, bez trunke emocija.








"Ovo nije prvi put da me neko pokušava zaustaviti," uzvratio sam, pokušavajući da zvučim hrabro. Uspeo sam da ga udarim u rame, ali on je bio nemilosrdan. Svaki njegov pokret bio je kao ples smrti, ali nisam mogao odustati. Informacije koje sam nosio bile su previše važne.

#card186
Ovo ujedno prokuje i pasivnu tehniku struje. Dobijam bonus od 400 demage. (15 chakre i 2 slota)

#card1386
Potom izvlačim jedno sečivo iz sebe (30 chakre 1 slot)

#card1392
#card1388
Na tebe ide napad 800 demage. (30 chakre 40 energy i 3 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world192


Samo što ga ubadam, neprijatelj ponovo radi onu ludu tehniku i šalje zvuke. "Šta je ovim čudacima više sa ovom vodom." Mene ponovo na isti način udara ogromna količina vode koja će me zabiti u četinare koji su se nalazili svuda oko nas.

#card1401
#card1399

BUKVALNO SE BRANIM NA ISTI NAČIN KAO I PROŠLOG PUTA




-nekoliko sati kasnije-

Krećući se pažljivo kroz gustu šumu, primetio sam neobičan, slab odsjaj u daljini. Približavao sam se izvoru svetlosti, prigušenih koraka i usmerenog uma. Srce mi je ubrzano kucalo, a adrenalin me držao na oprezu. Prešao sam nekoliko metara kroz gustu vegetaciju i odjednom ugledao ulaz u pećinu, sakriven iza gustih grana i lišća.

"Skrovište. Nema sumnje."






Približavajući se ulazu, čuo sam tihe glasove unutra. Sakrio sam se iza kamena i pažljivo posmatrao. Unutra, nekoliko članova organizacije stajalo je u krugu, a u sredini je ležao stari, drevni artefakt. Izgledao je kao dragulj, svetlucavi komad koji je emitovao neobičnu, skoro magičnu svetlost.

Jedan od članova, očigledno vođa, držao je artefakt u rukama, proučavajući ga sa nekom vrstom poštovanja. "Ovo je ključ našeg uspeha," rekao je tiho, a drugi su se složili s njim, klimajući glavama.

Pokušao sam da ostanem neprimećen, prikupljajući što više informacija. "Ova dragunlija," pomislio sam, "mora biti od velike važnosti." Glas u mojoj glavi me je upozoravao da budem pažljiv, ali nisam mogao odvratiti pogled od neobičnog svetla koje je emitiralo iz dragulja.



Odlučio sam da preuzmem rizik i ukradem drevni artefakt. Znao sam da će to biti opasno, ali nisam mogao dopustiti da tako moćan predmet ostane u njihovim rukama. Čekao sam trenutak kada će članovi organizacije biti najmanje pažljivi. Dok su se njihovi razgovori i kretanja smanjivali, prišunjao sam se bliže.

Kada su se konačno povukli dublje u pećinu, iskoristio sam priliku i ugrabio artefakt. Srce mi je ubrzano kucalo dok sam bežao prema izlazu. Sve je išlo glatko dok nisam stigao do samog izlaza. Tada su se ispred mene pojavila dva nindže, očigledno spremna za borbu.

"Ovde staješ," rekao je jedan od njih, držeći kunai u ruci. Drugi je zauzeo borbeni stav, spreman da napadne.





"Neću vam dopustiti da zadržite ovaj artefakt," odgovorio sam, čvrsto držeći dragulj. Borba je započela. Prvi nindža je skočio prema meni, ali sam uspeo da ga izbegnem i zadajem udarac u stomak. Drugi nindža me napao s leđa, ali sam se brzo okrenuo i parirao njegovom napadu. Udarci su odjekivali kroz šumu, a ja sam davao sve od sebe da zadržim artefakt i odbranim se.

#card186
Ovo prokujem sa pasivnom tehnikom munje ali ovaj put biram munju. (15 chakre i 2 slota)

#card168
Bacam munjevitog zmja na ovu dvojicu i pošto je napad razoran deluje na obojicu. BOOM. 900 demage (30 chakre i 2 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world195 Yanagami Šuma #world195


#card1404
Vadim jedno veoma posebno oružje iz sebe i govorim: "mislio sam da ovo neću koristiti." 


#card195
Ulazim u defanzivni stance 
(30 energy i 1 slot)


#card15
Prvi šiljci koji nadolaze meni biće uništeni tako što ću ih jednim potezom preseć. 
"Ovo je bilo previše lako." (100 energy i 1 slot)

#card189
Drugi napad koji mi na dolazi odbijam još jednim zamahom (20 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world191 Yanagami Šuma #world191


Obadvojica šalju razorne talase vatre na mene ali ujedno i uništavaju ovu prelepu šumu i sve u njoj. Pomislih u sebi. "Dobro pa samo nije oept voda."

#card203
Smanjujem cd defensive stance.

#card204
Dva puta zamahujem i branim se od celokupnog demage koji šalju na mene a potom ih odmah napadam.

#card189
#card15
Svaki zamah ima po 1300 demage.



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world196 Yanagami Šuma #world196


Ova dvojica pokušavaju da me ubodi ali

#card182
Moje telo postaje čista struja i oni ne mogu da me ubiju. (60 chakre i 2 slota)

"Bio je to dobar pokušaj ali nedovoljno dobar." Rekao sam dok su ova dvojica postajali sve tiši i tiši. Izgleda da im ovo nije išlo po planu.


#card162
Naslanjam dlan na zemlju i pokušavam da ubijem jonina 1 a potom napadam i jonina dva
#card189
Demage prvog napada je 700 a demage drugog napada je 1000

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Yanagami Šuma #world199 Yanagami Šuma #world192


#card2
Prvi napad izbegavam brzim pomeranjem, drugom liku pada glava ali on ponovo koristi tsunami. (120 energy 1 slot)

#card176
Ova tehnika će usporiti njegov tsunami. (100 chakre i 2 slota)

#card200
Izbegavam tvoj napad ali se tako i stvaram iza tebe (40 energy i 2 slota)

#card15
Jedan lagani weapon swing. 1000 demage.