Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Dorosukke Litice

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Dorosukke Litice

Litice su locirane na samom rubu uz granicu sa morom i prostiru se oko 20 KM u šitrinu gde se smanjuju i polako se spajaju sa plažama i prave jedan veliki fenomen. Sakura cvet poznat je da uvek cveta u ovim predelima najčešće na proleće i zbog toga je ovo mesto ispod koga leži najveća Sakura Šuma. U ovim predelima se obično zimi uveče mogu videti fjordovi koji dopiru sa severa, vrlo je lepa destinacija za posmatranje kiše meteora.

Posle poslednjeg uspeha, otišli smo malo da se sunčamo po liticama sveta. Kad to kažem, mislim - ja da se sunčam, a ostali da pomeraju kamenje levo desno i fizikališu. Nisam svakako želeo da uprljam svoje lepo odelo.

'Ajmo momci, nemamo čitav dan.'

Govorio sam dok sam vrteo lude nunčake

Kako smo čuli Esauove naredbe mi bi smo došli i našli bi smo se u podnožiju litice i krenuli bi smo da kopamo kako bi smo našli nešto lepo posle uspešnog kopanja.


Ja i Yuichi bi kopali dok bi Saburo jadan umraon malo se glupiro i zabušavao dok smo Yuichi i ja kopali on je tu gledao da ne radi i više je gledao

Vredno je kopao u nadi da nadje neki artifakt koji bi mu pomagao i davao mu snagu, rad je bio tezak i naporan ali ono sto mu je davalo snage bila je njegova volja i zelja za vrednim artifaktom. Polako se znojio ali nije posustajao i iz sve snage je kopao sa Fumetsuom pored sebe.

Dosli su do ovog mesta on i njegovi prijatelji koji su bili u timu. Napravio je dogovor sa Esauom da on na ovom mestu odmara i nece morati kopati tako da se zahvalio Esau-u sto mu je dao ovakve privelegije da se ne muci, ipak Saburo radi za Esaua ne Esau za Saburoa.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Dorosukke Litice #world361

'Jako sunce ovde. Ajmo momci mi dalje, ne želim da mi koža upije previše vitamina D'

Rekao sam, nije mi odgovarala lokacija a i Saburo je nešto zabušavao. Valjalo bi da dobije po glavi sa mojim ludim nunčakama. Krenuo je dalje sa ostalima kao pratnja, spremni da nadjemo neku lokaciju koja je malo pristojnija za gosn Armanija.

( Desava se u proslosti tako da eto)
DOk sam putovao ka Shiroiu uzeo sam jos jednu misiju da usput uradim. Imao sam za misiju da ubijem jednog dzonina i njegovu bandu chunina. Odlucio sam da prvo ubijem vecu pretnju i da ostavim manju pretnju za posle.
#card1366
#card218
-30 ch na njega bacam genjutsu koji ce ga ubiti



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
⦿ Dorosukke Litice #world193

On pada na zemlju od mog genjutsua ali zato na mene baca crne oblake koji ce me ubiti ako se ne odbranim od njih. Stvaram doryuhu prokujem ganzan i primam 100 dmga zato sto nije ni bitno. Nakon toga vidim grupu chunina i odlucujem da prvo procenim koliko ih ima za bolji napad.
#card89 #card92
-30 ch (ulazem 40 ali uchiha)



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
⦿ Dorosukke Litice #world50

Bilo ih je 5, sasvim dovoljno za njega, prisunjao im se iza ledja i opalio im je jedan talas preko nosa koji ce ih sigurno ubiti. Nakon toga je cekao da vidi sta ce se sledece desiti.
( imao sam imunitet prosli potez nego sam zaboravio al eto)
#card40
-40 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world183 ⦿ Dorosukke Litice #world189 ⦿ Dorosukke Litice #world185 ⦿ Dorosukke Litice #world187 ⦿ Dorosukke Litice #world190

Nakon sto dvojica od njih padaju na zemlju, ostaje ih troje tako da ulazim u formu vode i tako izbegavam njihove napade i u isto vreme bacam veliki napad na njih.
#card49
-60 ch
Nakon toga cekam sta ce uraditi s obzirom da sam poplavio ceo teren vodom.
#card43 #card23
-40 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world189 ⦿ Dorosukke Litice #world188 ⦿ Dorosukke Litice #world190

Na kraju odlucujem da ih ubijem jednog po jednog. Nakon sto je drugi poslao na mene napad ciste ch morao sam igrati sigurnije tako da sam se odbranio i poceo da ih uzimam jednog po jednog. Napravio je zid te je odmah posle toga poslao jak genjutsu na protivnika.
#card107
-20 ch (10 zbog uchihe)
branim se od ciste ch
#card1383
-30 ch gadjam genjutsuom jednog



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world188

nakon sto ga moj napad ne pogadja on me gadja istim smrdljivim napadom tako da mi vec po malo postaje dosadno. Branim se od njegovog napada te pokusavam da ga napadnem svojim vukovima i tako ga ubijem.
#card96
-30ch (40)
sudaraju se u njegov napad i zatim nastavljaju ka njemu.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world182

Uspevam da ubijem jednog te se odmah prebacujem na drugog. Ukopavam se u zemlju i tako ujedno izbegavam njegov npad i pokusavam da ga stunujem i ubijem.
#card94
-20 ch uvlacim se i pokusavam da ga stunujem dok se branim od napada proslog chunina
Idemoooo



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world185

Napokon uspevam da ga stunujem i odmah vadim malj iz ranca i ubijam ga. On zatim zatrese zemlju te ja lagano polete sa zemlje izbegavajuci njegove napade i priblizi se njemu.
#card114
-20 ch letim , izbegavam napade i priblizavam se zadnjem chuninu dok takodje ubijam drugog
#card330
#card19
-200 eng ubijam ga
#card26
-10 ch bacam ovo i pokusavam da ga stunujem



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world190

On izbegava moj stun te ja slecem na zemlju i pokusavam da ga ubijem genjutsuom. Na njega bacam genjutsu koji ce ga sigurno ubiti dok se on odmacinje od mene i mog balona vode.
#card220
-30 ch bacam ovo i ima 900 dmga
I dalje odrzavam sharingan svo ovo vreme btw.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dorosukke Litice #world184

On pada na zemlju i pocinje da se trese dok ja pretrazujem sve njih uzimajuci sve st oimaju kod sebe. On nekom srecom ispaljuje uragan vetra koji ja kontriram mojim vodenim zmajom koji potpuno ponistava njegov napad.
#card36
-20 ch sudaram napade i zavrsavam sa poslom
(Ovde se misije u proslosti zavrsavaju i ja po rpu odmah nastavljam u Shiroi)



Malevolent Pressence
: :
TEMA :


Svojim putem uočio je jednu visoku liticu koja je pružala da lek pogled na more. Sama litica se prostirala nekih 20 KM gdje se polako spuštala i spajala sa obližnjom plažom. Za slikara kao što je on ovo je bilo predivno i veoma dobra prilika da naslike jedan lijep pejzaž mora.
Izvadio je bločić iz kaputa i zgrabio olovku,na kojoj je prvo detaljno analizirao pejzaž a zatim ga počeo slikati.

Mski talasi fino su udarali od kamenje litice,dok se u daljini mogao čuti zvuk galebova kako lagano lete iznad mora i gakću.
Sunce je prsalo od svjetlosti dok je u obližnjoj lokaciji neka kraba šetala po tvrdom kamenju koje je izviralo sa obale. Rikuto se pobrinuo da sve to u svoj crtež uhvati,dodavajući i neke svoje detalje ujedno. Polako ali lagano,slika je postajala sve bolja i bolja. Sa svakom slikom bližio se onom njegovom cilju. Polako se vraćao u dubine svog uma i talenta za crtanje.

I sa svakih zamahom olovke slika je dobijala više detalja,more se talasalo dok je on nastavio da radi sasvim normalno. Mirni trenutci kao ovi su mu bili najbistriji,još kad ne bi morao da se prisiljava na nAsilje svakih par dana bilo bi još bolje.
Slika je bila uskoro i dovršena,pogledao je blok a zatim nazad na prizor ispred njega. Ipak je imao mnogo toga da nauči o ovom svijetu. Mnogo toga..