Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Egzotična Šuma Rozeae

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Egzotična Šuma Rozeae

Egzotična Šuma Rozeae QF7N0Wt

Duboko u srcu šume u prelepom regionu gde sakura drveće procveta, otvara se očaravajući svet u kojem priroda pleše u ritmu promena godišnjih doba. Kroz guste krošnje visokih drveća, probijaju se mekani sunčevi zraci, stvarajući magičnu igru svetla i senki pod krošnjama koje prekrivaju zemlju.

Sakura drveće, s bogatim roze laticama koje se stapaju s prozračnim plavetnilom neba, stvara prizor kao iz bajke. Grane ovih drveća, prekrivene pastelnim cvetovima, njišu se blago pod povetarcem, poput nežnog plesa koji priziva osećaj lakoće i prolaznosti vremena. Cvetovi sakure, poput ružičastih snežnih pahulja, prekrivaju tlo šume stvarajući mekan tepih nežnih tonova.

Šuma je prepuna života - ptice različitih boja šire svoje krila među granama, stvarajući harmoniju svojih melodija. Miris svežeg lišća i blaga aroma sakure ispunjavaju vazduh, stvarajući jedinstvenu atmosferu koja poziva na opuštanje i kontemplaciju.

"Možda ste se na livadi koja je bila prepuna arome ljegovitog bilja lakše snašli, ali sada ide teži posao!" - gledao je svakog pojedinačno te nakon kratkog osmijeha dodao - "Šuma predstavlja u većini slučajeva konfuznost nespremnim osobama ali ja cu evo da vjerujem u vas! Svako neka krene u jednom pravcu ali budite u dometu da se čujemo ako neko bude zviždao! Krenite prema naprijed ali neka izmedju vas bude nekih 100metara razmaka. A ja ću vas pokrivati sa visine i pratiti sve!"

Evo smo i na novom zadatku i na novoj oblasti gde se trebamo malo vise potruditi i baciti pogled na nesto a osecaj sa ovim mesto i nije bio bas najbolji, gledao sam popreko mesto i stvari na njemu, bila je ovo velika cudna suma, odmah sam se uputio da bacim pogled na neka mesta, razdvojio sam se od svog tima otisao da probam da nadjem nesto i pokusao da izbegnem sto veci problem i da sto pre nadjem nesto sto ce nam biti od pomoci...

Jedna nagrada manje ostalo je još 7 koje,sad pitanje je dali je neka od njih čudovište mislim da će mo da sredimo to čudovište i da se nešto dogodi tako da neću da brinem čak i da mi se nešto desi imam osobe koje mi čuvaju leđa,ovo sakura drveće je prelepo ali nemamo vremena za igrice moramo da završimo sa ovim što je pre moguće inače se povećava mogućnost od napada *odvajam se od ostalih* moramo da se razdvoimo kako bi pokrili što je više moguće terena.

Ljepota ovog mijesta mi je iskreno skretala previse paznju. 

Da je bilo koji trugi trenutak mog zivota prepustio bi se ovom osijecaju.

Ali ovo nije bilo koji drugi trenutak, ovo je vrijeme moje prve ozbiljne misije i moj fokus mora biti skroz posvecen tome.

,,Razumijem zadatak.''


Govorim jasno i glasno dok idem u meni odredjenom pravcu potrage.

Koristim svoje sensor tehnike kako bi provijerio da li ima nekih tragova chakre ili u najgorem slucaju da li nas neko prati ili posmatra...

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Egzotična Šuma Rozeae #world363

#card10
Palim chakra sense

"Na drugu pomisao, ne bi da krenemo ovim putem! Nadam se da me razumijete i da poštujete moju odluku." - izgovorio je prije nego ih je pustio sa lanca da traže objekte po šumi. U momentu kada je pokušao da osjeti chakru ucinilo mu se da osjeti nešto sinisterno. Da li je to samo bio neki zvuk ili stvarno neka osoba ili biće koje je osjetio nije bio siguran.

Imao sam osecaj za ovu sumu i nista nismo nasli pa smo odlucili da se uputimo dalje, jos na pocetku kad sam dosao mi nije odavala veliko poverenje ali se nadamo da cemo na sledecem imati vise srece, znao sam da definitivno nece biti lako ali smo se drzali i borili kao tim, ne zelim previse da mislim vec da brzo krenem ka sledecej oblasti i da budem spreman...

Ne mogu da sakrijem cudjenje zasto je to odlucio ali postovat cu hirarhiju komande

,,Razumijem!''


Iste sekunde stajem i odustajem  od potrage 

Oruzije stavljam u fotrolu i gasim svoje sensor sposobnosti kako bi cuvao chakru za sledece okrsaje.

Poslednji put gledam okolo zatim krecem sa pracenjem Shoheia.

Iskreno zapamtit cu ovu sumu, prije ili kasnije zelim da je posjetim u nekom ljepsem vremenu, nekim ljepsim povodom...

Tokom potrage krecem da razmisljam o ovoj sumi.Vlaga u zraku osjećala se kao gusta magla koja je lebdjela među drvećem, dodajući dodatnu mističnost okolini. Povremeno su se čuli zvukovi života koji su odjekivali kroz šumu - cvrkut ptica, šum vjetra koji je nježno klizio kroz krošnje, i tiho klokotanje potoka koji je negdje blizu prolazio.

Međutim, moje razmisljanje o ovoj sumi prekida komanda vedje moga time i bez razmisljanja krecem da ga pratim u dalju avanturu.

Washi se igrom slucaja zadesio u cvetnoj sumi, naravno nije dosao da bre cvece vec da neutrase tri nindze koje su dosle i bez dozvole krce ovu prelepu sumu. To naravno ne bi bio toliki problem ekvivalentan smrtnoj kazni kakvu ce dobiti da u ovoj sumi ne rastu ugrozeni cvetovi koji se koriste u medicini i jedini su lek za najstrasnije bolesti i otrove.
#card151 odlucio je da ne baca bmbu kako ne bi bio on taj koji ce zapaliti mesto pa je samo pustio razorni vetar na sinobije

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world177 Egzotična Šuma Rozeae #world177 Egzotična Šuma Rozeae #world177

Nindze su se dobro sakrile pa ih vetar ipak nije isekao na komade. Washi je smislio novi plan a to je da ih izvede iz sume na prazan prostor gde moze da baci velike kolicine vatre bez da razmislja o posledicama.
Upali ste u moju klopku sada ce vam to doci glave izgovarao je dok je sklapao znakove koji su ukazivali samo na jednu stvar
#card85 bomba vatre s neba pa u rebra zatecenim nindzama 1600 dmga

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world171 Egzotična Šuma Rozeae #world174 Egzotična Šuma Rozeae #world180

Nekako ponovo deja vu i ponovo jedan nidza uspeva da prezivi,
Pitam se da li ces zemljotres napraviti gnjido podsmevao mu se washi jer je shvatio da nekao svi sinobiji znaju taj potez osim njega. Nije ga previse zanimalo pa je samo poslao jos jedan napad da usmrti prezivelog nindzu koji nije ni bio svestan sta mu se sprema.
#card83 jos mnogo vatre koja ce spaliti sve pred sobom za 1100 dmga koja prani od svih napada upucenih ka njemu a zatim i udara nindzu

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world180

#card57 900 dmga malo manje vatre nego malopre ali dovoljno velike da zavrsi posao.
Izbegavao si nekako a da vidimo sta ces sad. Iz ruku Washija je na protivnika krenuo vatreni talas za koji je verovao da ce pogoditi metu ovog puta. Vec je polako tresao prasinu sa sebe

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world179

Washi vec pocinje da se nervira jer nindza ni ne pokusava da uzvrati samo bezi. Baca jos vatre na njega i sad se vec nada da ce pogoditi, vec postaje dosadno
#card63 400 dmga ide da spali ono sto je od ove skupine ostalo
Mozda i prekinem ovo da radim nema puno smisla ovi ljudi mi nisu ni do kolena negodovao je dok je cekao da protivnik odreaguje na njegov napad

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world175

Pa da naravno da skaces, ali ne po zemlji moj Jusko...
#card1 Washi se menja sa panjem i ponovo ne biva ni okrznuo muckim potezima sada vec kremiranom sinobija. Uzeo je svu trojicu jednog po jednog i sakrio ih u zbun van sume u slucaju da neko naidje da ubere cvece u nadi da izleci svog bliznjeg ne zatekne spaljene leseve ovih ljudi

Yashin je zakoračio duboko u srcu šume, očaran lepotom koja ga je okruživala. Prošavši kroz guste krošnje, osetio je kako meki sunčevi zraci probijajući se kroz lišće stvaraju čarobnu igru svetla i senki. Bio je zapanjen prizorom sakura drveća, čije bogate roze latice stvaraju sliku kao iz bajke, dok se grane blago njišu pod povetarcem.

Dok je koračao kroz šumu, Yashin je udisao miris svežeg lišća i blagu aromu sakure koja je ispunjavala vazduh. Ptice različitih boja suletele su iz grana, stvarajući harmoniju svojih melodija i dodajući čaroliju ovom već prelepom pejzažu.

Osećajući se okruženim životom i lepotom prirode, Yashin je odlučio da zastane i provede trenutak u kontemplaciji. U tom trenutku, šuma je postala mesto mira i inspiracije, mesto gde se vreme činilo kao da stoji, pozivajući ga da uživa u jedinstvenoj atmosferi koja je ovo čarobno mesto pružalo.





Satoshi nakon sto je uspijesno zavrsio svoju misiju stigao je na drugu lokaciju gdje zapocinje njegova druga misija, kada je stigao ugledao je covjeka kojeg treba ubiti tako da je odma zapoceo s akcijom i krenuli su se boriti.
#card1219
- 15 ch moji senju napadi imaju +200 dmg.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world208

Satoshi je posalo svoj napad na protivnika ali je on nekako uspije da ga blokira, ali je Satoshi tada primjetio da su njegovi chakra kanali polako poceli da pucaju, tako da se uzbudio kada je to otkrio i nastavio je ovu borbu.
#card186
- 10 ch imam +300 dmg na munju i jos 100 od pasivne.
#card177
- 15 ch dobijam +100 dmg na muju i jos 100 od pasivne.
#card168
- 15 ch ovaj napad ima 1100 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world212

Satoshi kada je posalo svoj napad na protivnika uspio je da ga porazi i ubije, ali prije svoje smrti protivnik je posalo napad od kojeg se Satoshi opet mora odbraniti, tako da je on pozurio i krenuo se braniti.
#card108
- 25 ch ovaj zid ima 400 def i stvaram ga ispod sebe tako da mi bodlje nemogu nista.

Nakon sto se Satoshi uspijesno odbranio od napada on je mislio da je to to i da moze da krene na sledecu misiju, ali su se bodlje opet pojavile iz zemlje i krenule su napadati Satoshija ali srecom onaj zid sto je stvorio ispod sebe je idalje bio stabilan i cvrst tako da je odlucio da se opet odbrani na taj nacin.

Po drugi put kada su ga napali siljci Satoshi se uspijesno odbranio sa svojim vjernim, cvrstim i jakim zidom koji gabrai od bodlji po drugi put, kada iznenadjujuce bodlje su oet napale Satoshija tako da se on opet odbranio istim zidom koji ga je odbranio prosla dva puta.

Kada se po treci put odbranio nije vise mogao da vjeruje sta ce se desiti tako da je odlucio da ostane na zidu koji ga brani od ovih bodlji, to je uraadio posto nije znao da li ce ga opet napasti ili ne, i bio je upravu te bodlje su ga opet napale po cetvrti put izid ga je opet odbranio po cetvrti put.

Nakon ova cetiri naopada imao je neki osjecaj da ce ga najvjerovatnije napasti jos jednom i da je to to, tako da je odlucio da ce stojati na ovom zidu jos jednom u nadi da ce to biti zadnji put kada ce se morati braniti, i u tom trenutku su ga napale bodlje po zadnji put. Kada je zavrsio ovu misiju zaputio se na sledecu.

opcija

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Egzotična Šuma Rozeae #world1 Egzotična Šuma Rozeae #world1

Nakon nekoliko dana putovanja dosao je i to nekakve egzoticne sume u regiji caja. U daljini je mogao videti siluetu nalik samuraju koja je pocela trcati ka njemu. Samo je na njega bacio genjutsu koji ce ga odmah likvidirati na mestu.
#card214
-30 ch
jato vrana pocinje da ga napada.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Egzotična Šuma Rozeae #world181

On, kao sto sam i predvideo pada na zemlju ne pomerajuci se . Na mene baca talas vatre koji bi trebao da me zapali ali ja na svoje telo stavljam armor od zemlje koji me brani od svega toga i na kraju pretrazujem telo mladog chunina.
#card98
-20 ch bacam uspeh neuspeh jednom



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Egzotična Šuma Rozeae #world2