Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Dolina Rave

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Dolina Rave

⦿ Dolina Rave A-beautiful-anime-style-summer-landscape-green-valley-river-high-mountains-with-snow-capped-peaks-blue-sky-with-white-clouds-ai-generated-photo

Dolina reke Rave je bogata i plodna. U njoj radjaju svakakve žitarice a po legendi nekada se ovde odvila drevna bitka izmedju Kaguya i Chinoike klana. Tada je Chinoike klan skoro izumro jer je ogroman broj njih stradao.

Reka ledena čak i leti seče dolinu na dva dela, zimi neretko i plavi te pravi štetu selu Hirokava koje se nalazi južnije niz njeno korito.

Pojavio se ovde sa svoja tri saborca genijalca koji su na misiju pošli kao na prosečan piknik u trećem razredu ninja akademije kad ideš na izlet da se potrkaš sa drugim ninjama. Kada su stigli prišli su vodi. Razmišljao je dal da zagazi po reci bio je jun.

Ajde ako neko hoće da zagazi.

Ja ne mogu skvasiću trenerku.

Stigavši do predivnih predela, zelenila, reka je išla finim tokom, Masayi skrenu pažnju jounin, ako dobro zapamti Milan. Kaže neće da skvasi trenerku, Masaya samo složi facu pa se okrenu ka trojici,
"Ajde ja ću, vredna ti trenerka."
Okrenu se i krenu laganim koracima ka vodi, nije znao da će morati da ulazi u reku, da je znao da će morati te neke predmete da traži po rekama razmislio bi još da li bi pošao, ali kad je već tu nema nazad. Zakorači u vodu lagano, nije bila toliko ni hladna, a zatim lagano i drugom nogom udje u vodu. Uzviknu ne okretajući se,
"Zažalićete ako ne udjete."
Krenu polako kroz vodu, fokusirajući se da gleda kroz istu medjutim voda nije bila toliko bistra, nije mu nešto išlo pa je morao i da čučne, pokvasi se sav. Prstima je lagano dodirivao dno te pomisli u sebi ako bude ovako tražio, potrajaće duže nego što je mislio. Nije imao izbora pa i zaroni, ali ništa mu nije pomoglo ne mogavši da vidi toliko.

Skinuo je svoje japanke i čarape, zasukao je svoje nogavice i krenuo je prema rijeci. Spustio je svoje stopalo u vodu, a zatim i drugo. Osjećao je kako mu voda struji kroz nožne prste. Ostao je u takvom položaju neko vrijeme, dok je duboko udisao i zatvorenog oka okrenuo lice ka nebesima predavajući se ovom trenutku. 


Ubrzo se sjetio da se dugo nije oprao zbog putovanja, te je svukao kimono do pasa samo da se malo pokvasi vodom. "Ne marite za mene", rekao je.

Gledajuci ovu dvojicu kako ulaze u vodu da traze sto jedniostavno ne hodaju po vodi i tako traze mada je teze ali imam svoj byakugan:

Uredu ovako cu ja gledaj te i uci te momci.

Doviknu smejaci se te zatvara oci:

Byakugan!!

#card1286

Aktivirajuci byakugan je fokusirao svoju chakru u stopalima te polako prilazio ka vodi te stavlja nogu na vodu.

#card4

Hodajuci uspesno po vodi gleda sa byakuganom kroz vodu te trazi.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Dolina Rave #world362

Tražeći već neko vreme, predmetu ni traga, Masaya se već smara a od Milana ništa, čak je i nestao, al hajde ne može sada da odustane pomisli Masaya. Masaya skupi zraka i zaroni, ovog puta se baš fokusira pa je i mogao što šta da vidi. Roneći poče gubiti zraka a oči mu se širom otvoriše, brže krenu da izronjava a kad izadje pomisli u sebi zašto baš u reci traži, od toliko mesta na svetu njih je potrefila reka, nije mu bilo više do ulaženja u vodu. Prodera se,
"IMA LI ŠTA KOD VAS?"
te sačeka malo, pa opet malo zraka i u vodu.

Posle 10 minta Hodajuci po vodi i gledjacui u naokolo cujem Masayaino pitanje:

Mm nista kod mene.

Govovori malo jacim tonom zvuka.Zatim je odlucio da nastavi drugim smerom gde nije trazio odlucio je da ode na povrsinu jer ima byakugan razdaljinu 210m
te ide ka povrsini i pocinje da krece u smeru gde je hteo oko reke ide te gleda byakuganom nadajuci se da ce nesto naci sto bi vredelo.Te nastavlja da hoda da smeru gde je hteo.

#card8

Tokom hodanja povracuje chakru i snage.

Smatrajući da je dovoljno dangubio, odlučio je da pomogne svojoj ekipi. Namrštio je svoju desnu obrvu, pažljivo gledajući po rijeci, kao kada se lovac fokusira na svoj plijen. Gledao je svuda oko sebe, te išao na sve strane. Otjeravši neke ribice što su se tu motale, nešto mu je privuklo pažnju...


"Da li bi ovo moglo biti to?"

The member 'Ishimoto Tsuyoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Dolina Rave #world368

Stajao sam na vrhu brežuljka, promatrajući dolinu ispred sebe. Mir i tišina ispunjavali su zrak, dok je sunce lagano obasjavalo krajolik, stvarajući igru svjetla i sjene među zelenilom doline. Udaljeni zvukovi ptica i šuma drveća dodavali su dodatnu dimenziju mom iskustvu, stvarajući osjećaj harmonije s prirodom. Dok sam promatrao kako se povjetarac lagano njiše travom, osjećao sam se potpuno smireno i opušteno. U tom trenutku, bio sam jednostavno prisutan, uživajući u ljepoti prirode i osjećajući se blagoslovljeno što mogu doživjeti ovu prekrasnu dolinu.

Dosao je na ovo mesto ne bi li uradio misiju koja mu je zadata. Nije hteo da oduzava ovo te se bacio na posao odmah je krenuo na najjaceg protivnika kojeg su imali kako bi resio sve ovo. "Da vidimo koliko si jak".



#card567
#card200 #card189

Shunpam se iza jounina i masem 600 dmg.

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
⦿ Dolina Rave #world198

Saburo je upravo testirao koliko je jak njegov protivnik, ali Saburo je shvatio da nije jak kao on. "Pa iskreno mislio sam da si jaci da vidimo da li ces preziveti ovaj napad" - rekao je Saburo protivniku koji je stajao ispred njega.

#card204 #card189


The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
⦿ Dolina Rave #world199

Saburo je samo cekao dobar trenutak kako bi lako pobedio protivnika. Trebao se odbraniti protivnikovog napada zatim napasti "Hmmm, ovo je najjace sto imas?" - nakon toga se nasmeja i baci mu napad od kojeg mozda ne moze odbraniti njegov protivnik.

#card1407 #card1406
#card189

//Oblazem svoj mac tako da dobijam dodatnih 200 dmg na njemu, zatim stvaram zid koji me brani od 600 dmg potom masem svojim macem koji ima 800 to se sudara sa 100 dmg i tako na protivnika nastavlja 700 dmg//

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
⦿ Dolina Rave #world195

Saburo je video slabu takcu svog protivnika te ga je posekao i rana je nastavila da krvari. "Ipak si slab tako sam i mislio, sada bolje se predaj da se ne bi mucio sa tobom ovde imam jos neke protivnike".

#card1414 #card189

//Bacam zmaja na tvoj napad, zatim masem svojim macem na tebe 700 dmg//


The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
⦿ Dolina Rave #world192

Uspeo je da pobedi svog protivnika sada mu je ostalo da se odbrani od napada koji mu je protivnik poslao. "Vidimo se, sada jos da zavrsim sa tvojim saborcima".
Uradio je vise ledenih stitova koji ce ga odbraniti od tog jakog napada.

#card1415
900 deffenca
//bacam kockicu da vidim koliko chunina//

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
⦿ Dolina Rave #world49

Video je pred njim 6 protivnika te je odlucio da ovo sve zavrsi jednim napadom. "Ajde da vas vidim moram ovo brzo da zavrsim". Nakon toga stvori elektricet iz kojeg izadje napad munje koji je bio dovoljan da ubije 4 protivnika.

#card186 #card172
//400 dmg na munju, na svakog od vas 4 ide po 650 dmg//

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
⦿ Dolina Rave #world183 ⦿ Dolina Rave #world185 ⦿ Dolina Rave #world185 ⦿ Dolina Rave #world181

Kao i sto je sam Saburo ocekivao ovi protivnici su bili mnogo slabiji od njihovog lidera. "Pa dobro, znao sam da ste toliko slabi vidimo se". Nakon sto se odbranio od napada koji su mu protivnici poslali na njega otisao je selu.

#card1408 #card1411

//Zamrzavam ceo teren zatim se brzo pomeram i izbegavam napade//