Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Zmajeva

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Zmajeva

Selo Zmajeva Download

Selo okruženo planinama.
Dužinom planina se prostiru konstrukcije koje su tu još od heian ere.

Sada selo je počelo da se razvija nevjerovatnom brzinom i imalo je svjetlu budućnost do nedavno.
Iznenadni rat je zahvatio ovu ljepu regiu, i po izgledima stvari nema svjetlu budućnost nad sobom.

Sami ne mogu da se izbore protiv dva sela sa dvije strane.
Selo je poznato po svojim velikim količanama kristalne rude koje imaju nadimak zmajeve kugle i po njima je kasnije dobilo svoje ime.


MISIJA U PROSLOSTI.

Stigli su na lokaciju gde su trebali da obave misiju, obavili su razgovor sa mestanima sela i detaljno dobili ifnromacije o svema sto im je trebalo. Obavio je kratki razgovor sa Mujinom, te su se uputili da ih pronadju. Posle nekog vremena su pronasli jednog od njih dvojice, sneg je poceo jako da veje i stvorio je ledeni siljak te ga lansirao pravac na njega.

#card1405
#card1420 #card1418
30 chakre ulozeno i 2 stacka dodata. Dmg je 1000
Prepusti pocetak meni.

Postavljam pečat na Yabaiova ledja aktiviram ga i on uleće u borbu barijera oko nas se diže i blokira sve puteve za bježaniju iz borbe.

Napao je protivnika i istovremeno sam provukao lanac kroz njegov napad.
Barijera iako kratno trajna će nam pomoči i odmoći ovom jadniku ko je igrom slučaja prešao nam preko puta.


#card1345
#card1348
#card1352
#card309

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world205

Njegov napad nije uspeo da usmrti protivnika, ipak morao je da nastavi da pokusava. Pomoc od strane Mujina je dobro dosla, sledeci plan mu je bio da stvori 3 ogledala, jedno 40m desno od njih, a drugo odma pored protivnika i trece 40m levo od njih. Stvorio je mac u ruci i potom krenuo da trci prema ogledalu koje se nalazilo pored portivnika. Nakon sto je usao u njega odlucio zamahne na protivnika.

#card1417 #card1407
#card1419 #card190
1050 dmg zamaha.

Moram priznati opasan je ovaj momak neokleva da im dodje blisko i nanese noćne more.



Ali ne interesuje ga puno ni odbrana uletio je u borbi bez dvije pomisli, ali isto tako dobro je što se ne dvoumi u ovakvim situacijama. Bolje da je odlučan sa svojim akcijama nego da je nesiguran.



Ogledala su počela da ispunjavaju polje situacija ovog tennina je izgledala sve gore i gore.


#card315
#card306
#card311
#card1353

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world207

7 stacka na terenu.
Odlucio je da udje u jedan od svojih samurajskih stavova kako bi mu borba bila dosta laksa, nije imao nesto preterano posebno da radi trenutno. Bio je dosta ojacan zbog Mujina, cak mozda i previse ni sam nije znao sta da uradi sa ovoliko moci koji su bili. Stvorio je radi reda jednu pticu da leti u oblacima mala. Nakon toga je opalio po svom protivniku svojim ludim macem.

#card1410
#card188 #card191
#card209

1400 DMG

Seal Ch: 50

Brate on je letio, sa pečatima koje povećavaju njegove sposobnosti imao je više nego potrebnog goriva u sebi da ne posustaje ni minute.

Ovim tempom je samo bilo pitanje vremena dok tennin ne izdahne svoj poslednji dah.
Ledena ogledala su ga okružiola nije imao mjesta da pomišlja kako da se skloni iz smrtonosne ofanzive.


#card307
#card314
#card1354

 Stavljam 4 barijere oko sebe.
1600  HP
600 DEF

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world206

Odlucio je da stvori ledenu kreaciju oko njih dvojice i tako da ih odbrani od ovih eksplozija ovaj potez. Nakon sto je to uradio aktivirao je svoju ludu tehniku iz klana i tako postao mnogo jak, jer je imao 10 stakova na terenu. Izabrao je da dmg bude dodatan na macu i tako je samo zamhnuo na protivnika i nadao se najboljem.

#card1406 #card1409
#card189
1400 dmg zamaha.

Napad je bio neočekivano jak i uz efekat prošle tehnike je posebno težak za odbraniti se protivm nje.

Yabai je uspjeo djelimično da se odbrani i moja barijera je primila dio štete ali nije sve uspjela da blokira.

Iskoristio sam barijeru da sakupim svoju chakru da bih mogao da izdržim i drugog protivnika.

 
#card8

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world201

Odlucio je da se brani sa svojim macem i pokaze ko je ludji samuraj ovde. Mahnuo je je dva puta sto je bilo sasvim dovoljno da tacno ponisti sve zamahe koji su mu pretili. Ovo macevanje je zaista bilo zanimljivo, ali sada nije imao nekog preteranog nacina da napadne protivnika, te je ocekivao da ce Mujin nesto korisno da uradi, ipak je odlucio da bude dovoljno lud i da zamahne jos jednom.

#card189 #card207
#card15

Pjavljujući se iza mene poslao je svoj mač pokušavajući da mi uništi barijeru ali to mu ne uspjeva.
Postavljam još par pečata i omogućavam Yabaiu da napadne bez puno brige.
Tennin mi je malo oslabio barijeru ali ona idalje stoji na polju i šiti me od budućih pokušaja bjednika.

Sve naokolo je već bilo prekriveno ledom i hladnoća je počela da ulazi u kosti.


#card1361
#card317

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world214

Odlucio je da stvori ledenu kreaciju u koju ce dva puta da ulozi i tako da se odbrani od eksplozija, ovime je odranio i sebe i Mujina. Borba je mogla da se nastavi, nadao se najboljem. Dosli su jos dvojica, nije bio time uopsten zadovljan, te ih je sve napao svojim novim ledenim zamahom.

#card1415 #card1422
Ulazem 5 stackova, dmg je 1400
12 stackova na terenu trenutno. Saljem zamah leda na njih trojicu. 

Neočekivano su u pomoć došla 2 chunina koji su sa udružnim snagama uspjeli da se odbrane od napada koji je zabai poslao.
Pojačavam barijeru sa još jednom i sa time ostaje duže na potezu.

Borba postaje sve napetije što duže traje ajmo da kaznimo ove chunine koji se ovako ne promišljeno ubacuju u borbu ovog kalibra.
Barijera 600 HP 600 DEF(a ja chunin)
 #card318

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Selo Zmajeva #world183 Selo Zmajeva #world187

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world212

Jedan chunin je odma podlegao drugi je izbjegao samo jer je se sakrijo iza tennina koji je upio napad i raspao se.

Medjutim velika buka je obavjestila dugu metu ove misije i došao je ubrzo da pomogne svome partneru medjutim kasno.

Dok je se on dovukao i prošao kroz barijeru sa vana dva chunin i tennin su već bili u procesu hladjenja na zemlji.

(Barijera upija dmg sa def ostaje ista.
Ojačavam Yabaia sa 300 def koji ga brane od svih napada osim 50 dmg od tennina
+100 chakre za prošli i ovaj potez od barijere
1000dmg)


#card1360#card1358#card1346

Uspeo je da porazi dvojicu, pristigao je jos jedan ludi u pomoc, te je sada sa njim trebao da se obracuna, Odlucio je da to uradi tako sto ce stvoriti ledeni siljak i opaliti ga pravac na njih dvojicu i tako ih se resiti jednom za svagda. Poslao je siljak i nadao se najboljem, zaista. #card1418 3stucka, 1200 dmg 10

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Selo Zmajeva #world182

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world204

Nakon sto je ubio jednog od protivnika, nedavno je dobio ojacanje lancima koje ga je branilo, a isto tako ga je opet branilo i od ovog napada. Ptica je bila spremna da se zaleti mnogo jako na novog protivnika koji je dosao. Zaletala se velikom briznom spremna da raznese protivnika.

#card1410
Velik dmg, preko 1000 sigurno

Ledena ptica je iznad nas obrušila se velikom brzinom na protivnika Iskoristio sam ovaj prozor vremena da vratim sebi porciju chakre.

Pazim na vhakru upravo zbog toga što je ova borba protiv tennin rang ninji koliko god mi dobri zajedno oni nisu za shvatiti olako.


#card8

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world201

Postavljam 3 barijere oko Zabaia daje mu 1200HP 450 DEF
Da bi ga odbranio od protivničkovog napada zatim Molim boga da nas može odbraniti od ovoga napada.

Možda čak mu i uzvrati napad.

  

#card1354

Pocela je odbrana od ludog napada koji je isao na njega, malo mu je Mujin pomogao, a malo ce bogme morati on da uradi nesto. Stvorio je ludi zid od leda koji je pomogao krajnjoj odbrani od zamaha koji su isli na njega. Ostao je bezbedan od daljih zla koja su ga zadesila.

#card1406
40 chakre i 3 stacka, 1200 hp
#card1421
12 stack na terenu sada, leti ludi siljak 1200 dmg.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world204

Bio je spreman za nastavak ove borbe, ono sto je sada odlucio jeste da jako skoci na svog protivnika i pokaze mu ko je gazda ovde. Skocio je i zamahnuo svojim ludim ledenim macem u nadi da ce ga ubiti jednom za svagda, jer se ova misija vec previse oduzila i nije bio zadovoljan time.

#card209
1100 dmg

200HP sa 600 DMG na mojoj barijeri oko mene

Stavljam dva pečata na Yabaia koji mu pomažu da efektivnije radi tehnike ( daje mu 2slota )


Zbog ovog sledeći napad će da bude posebno jak .
vrjeme je da dovršimo ovu misiju.


#card309#card315#card1348

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world209

Odlucio je da bude mnogo lud i da odbrani obojicu od ciste chakre koja je isla na njih. To je uradio tako sto je stvorio kreaciju sa kojojm je bio mnogo lud i stvorio jako puno defenca. Iskoristio je pecat od saborca i 3 od 4 puta je izveo ovo za slot manje. Nakon odbrane doslo je vreme za napad.

#card1415
1200 defence.
#card1409 #card15

Nakon što nas je Yabai odbranio od nevjerovatnog napada od čiste čakre.
Obadvojica smo bili na niskom nivou vrjednosti ja na chakri a Yabai na energiji.
 
Ako ne dovršimo ovu misiju brzo moglo bi biti problematično za nas.
Zato prikupljam chakru pozadi i čekam svoje vrjeme.


#card8

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Zmajeva #world212

I konacno njihov poslednji protivnik je porazen, kao vid odbranr je odlucio da zabode mac u zemlju i tako se odbrani od bodeza koji su izbijala iz zemlje. Nakon odbrane ova misina je bila zavrsena te sy odluculi da nastave negde dalje, svojim putem da obavljaju poslove.

#card189

En-0

Meta je umrla pod mačem i u svojim zadnjim momentima je bacio svoj zadnji napad koji je Zabai zaustavio u svojim stopama ja sam već bio iscpljen pa prepustio svojim lancima da ga odbrane od napada.......

SWHIIIIISH!!!

#card1349

U sledećem momentu  loptu od lanaca koja me je opkpljevala sa svih strana je hrpa šiljaka izbola iz zemlje.

"Nek je i ovo došlo kraju."

Ulazim u selo sa osećajem divljenja prema njegovoj drevnoj arhitekturi i istoriji. Konstrukcije koje se protežu duž planina svedoče o bogatom nasleđu ovog mesta, koje je nekada cvetalo pod zaštitom visokih planinskih vrhova.