Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Misija Muro

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Misija Muro

Murova misija, bore se on i Kaneko protiv korumpiranog sela od strategnih ninji, Muro i Kaneko ce pokusati da oslobode selo i da probaju da postanu heroji ovog malog sela koje je u senkama malo duze vreme, bore se na brdovitom terenu...

Evo smo Kaneko konacno smo stigli "Jesi li spreman Kaneko da oslobodimo selo od strategnih ninji, samo budi pazljiv" nadam se da cemo i ovu misiju Kaneko i ja brzo bez problema zavrsiti, gledali smo unaokolo da li ima ninji ali nismo videli nista za sada...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Misija Muro #world50

Vreme je "Vreme je da završimo ovo Muro" *čuje se pucanj* zaskočili su nas tri genina uz eksploziju nemogu da verujem vreme je da obavim svoju dužnost kao šinobija "Muri kreni napred ja ću da se pobrinem za ove buzge" neznam koliko ću da preživim ali trebalo bi da ih dobijem koliko ja mogu da vidim ovi su ranka genina nebi trebalo da mi pretstave problem pa da počnemo *Sklopio sam ruke i uzviknuo* "Vazdušni klon jucu" #card128 ovaj klon ima #card134630 na svim vrednostima ali ja ću da započnem #card1346 dok će on da vam se prišunja sa leđa i iskoristi #card135 meteo el draga sada je ostao bez čake ali se nadam da je vredelo.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world176

Uredu sada je red na mene da sredim ovu dvojicu, posto su strategne ninje imao sam plan ali sam razmisljao da samo bacim neki jaki plamen na njih, ali pokusacu malo da vidim sta znaju pa sam za pocetak #card56 a zatim sam 2 glave poslao na 1 ninju a druge 2 na drugog...

(POGRESILI SMO ZENZULI SMO SE KANEKO I JA PA KRECEMO MISIJU ODAVDE NASA GRESKA)

Vreme je "Vreme je da završimo ovo Muro" *čuje se pucanj* zaskočili su nas tri genina uz eksploziju nemogu da verujem vreme je da obavim svoju dužnost kao šinobija "Muri kreni napred ja ću da se pobrinem za ove buzge" neznam koliko ću da preživim ali trebalo bi da ih dobijem koliko ja mogu da vidim ovi su ranka genina nebi trebalo da mi pretstave problem pa da počnemo *Sklopio sam ruke i uzviknuo* "Vazdušni klon jucu" #card128 ovaj klon ima 30 na svim vrednostima ali ja ću da započnem #card1346 dok će on da vam se prišunja sa leđa i iskoristi #card135 meteo el draga sada je ostao bez čakre ali se nadam da je vredelo.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world176

Uredu sada je red na mene da sredim ovu dvojicu, posto su strategne ninje imao sam plan ali sam razmisljao da samo bacim neki jaki plamen na njih, ali pokusacu malo da vidim sta znaju pa sam za pocetak #card56 a zatim sam 2 glave poslao na 1 ninju a druge 2 na drugog...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world178 Misija Muro #world171

Izbegavam napad, a zatim uzvracam i napadam trojicu nindzi #card1 zatim se okrecem i gledam svu trojicu u oci dok je Kaneko otisao na 2 chunina ali cu mu se brzo pridruziti #card83 vatreni napad od koga ne mogu da se odbrane, zatim se krecem do Kaneka.

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world171

SAJT BAGUJE NECE DA BACI 3 GENINA OD JEDNOM

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world174

OVO JE ZADNJI GENIN

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world177

ostala su još dvoica tako da moram da ih završim #card135 vreme je za zmaja od 500 napada koji će da vas razori nakon što vas pobedim idem ka muru nemogu više da čekam vreme je da ovo završim

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Muro #world176 Misija Muro #world180

Ovaj genin me je napao sa 100 damage pa sam izbegao i krenuo na 2 chunina #card1
napadam 1 chunina #card57 ulazem 4o cakre sto je 400 damage za 1 chunina dok ce se Kaneko pobrinuti za drugog...

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Misija Muro #world183

Dok je muro rešavao jednog čunina mene je drugi zaskočio i uhvatio me je ja samga oborio na pod i dok je on ustaja ja sam prema njemu poslo oštrice #card132 ove oštrice diluju 400 dmg ovo je njegov kraj nikada se neće oporaviti od ovoga

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Misija Muro #world186

Nakon što sam iseckao ovog čunina na komade i nakon što je muro završio sa njegovim zaputili smo se ka našem sledećem odredištu ovo je kraj za svo zlo ovoga sveta međutim izlazeći sa ovog mesta primetio sam da je čunin koji me je uhvatio imao istu oznaku kao članovi one organizacije koji me love koliko su daleko spremni da odu da bi me ubili sve jedno neću da im dozvolim da se mešaju nakon ovaoga Ja i muro smo otišli sa ovog mesta.