Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sumski kamp

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sumski kamp

Kamp nezavisan od svakog sela i organizacije.

Svi su dobrodosli koji imaju dovoljno tezine u dzepu da plate usluge koje se ovde nude.

Niko ne pita puno pitanja tako da je ovo jako aktuelno mjesto i za osobe koje preferiraju da njihove radnje pa tako i identiteti ostanu ne spomenuti.

Razne aktivnosti su u ponudi od sportova do ugodnih i relaksirajuci setnjica planinskim stazama....

Dolaru ovde brzo shvatam o kakvom se mjestu radi. 
Iza fasade lijepog uređenja krije se utočište ološa i kriminala. 

Ali sve u svemu nisam ni očekivao ništa bolje da obalna p obzirom kakve persone tražim. 

Prva na mojoj listi je
Sumski kamp One-piece-wanted-dadan-bounty-anime-one-piece
Ona je  chunin odgovoran za piromanske akte u oblasti 7 koji su eruptirali i pri tome odnijeli živote nedužnih civila.

Ona je prva koju ću da izvedem pred lice pravde. 

Ona će biti najlakša za pronaći, sve što trebam da učinim jeste da pratim trag alkohola i nemorala, kao da se i ne krije, samopouzdanje ili ludost ne znam ali znam da ovo cini moj posao lakšom.  

Posle kraćeg ispitivanja prolaznika dobijao sam jasan odgovor o lokaciji koja mi treba uz izraz lica gađenja stanara ovog kampa. Nisu se žalili i imam osjećaj da jedva čekaju priliku da ova određena osoba napusti njihove živote. 

Informacije me vode do najgore krčme u okolini. 

Nisam ni ušao unutra a već čujem galamu, odvratne riječi i razbijanje jeftinog stakla. 

Ulazeći unutra postajem jako oprezan ne dopuštajući da spustim svoj gard.

Unutra sam i imao sta da vidim. 

Smrad prolivenog alkohola, uništen inventar, pod ukrašen razbijenim staklom čak i preplašenu krčmarovu kći koja stoji za šankom sa suzama u očima čekajući sljedeću komandu ili čašu koje će letit prema njenom nježnom licu. 

Glavni akter čitavog ovog naroda i jeste moja osoba od interesa.

Pijana je ali opet moram da uradim ovo pametno, jer u suprotnom postoji šansa da ugrozi sebe ali i sigurnost nedužnih osoba ovde. 

Prilazim za šank i naručujem piće, ne privlačim previše pažnje, to je dobro...

Uzimajući čašu tiho šapućem curi plavih očiju da pronađe sigurno mjesto.


Sumski kamp Violet-evergarden-eye

Nije puno razmišljala, vjerovala mi je, tako nevino i naivno. 
Kao da je čekala da je neko spasio ovoga pakla.

Nakon ovoga pokušavam se stopiti sa atmosferom, praštati sto neprimjetni i tako prilazim mojoj meti.....

Srce mi udara sve jače i jače....

Adrenalin me hvata ali ovaj put mnogo drugačije nego u prošlosti...

Ovaj put sam svjestan svoje dužnosti..

Ovaj put sam nezaustavljiv

Prilazim

Bliže

Sve bliže

Čekam pravi trenutak

SAD!!

#card1351

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sumski kamp #world185

Uspijevam uhvatit protivnika u svoju tehniku ali on uspijeva refleksivno baviti svoju tehniku...

Uspijevam odreagovati svojom zamijenom 

#card1


Ali tada shvatam da je mala djevojaka lica anđela još uvijek u zakonu Iza šanka ...


Brzo skačem takmo ali nemam vremena ....
Moram uspjeti ....
Iz očaja nisam mogao ništa drugo nego da je zqstitim sopstvenim tijelom.

Napad protivnika me je odbacio nekoliko metara zatim udaram leđima o zid.
Ustajem i vidim da sam je uspio zaštititi barem od većeg dijela štete.


Njeno zbrinjavanje će morati malo da sačeka jer moj posao još uvijek nije gotov....


Prilazim svojoj meti vezanom lancima....

Čujem neke rijeci i krike ali za mene je ovo životinja a sa životinjama ne komuniciram...


Uzimam


[center]#card332


Zatim lišim života ovaj korov ljudskog društva...


#card19

Prva mora je..... gotova....

Mislim da je ovo bilo ..... dobro izvedeno, sve je ..... išlo po planu ....

Osjećam se čudno ... nemamo slabašno,....

Vid mi se muti a noge su  mi nekako teške....

Okrećem se djevojci od maloprije .... pokušavam da nesto kažem ali riječi ne izlaze iz mojih usta ....

Pravim jedan korak prema njoj, ali vid od mutnig prelazi u dobro poznato crnilo...

Mislim ... mis....Mislim da gubim svijest....

....

Moje poslednje secanje vec zaboravljeno budeci se u soku, zbunjen i osamucen.
Gdje sam ja ?

Sumski kamp Images?q=tbn:ANd9GcQL2gu3fzY4OdYQDxDH9tgurOESm7tMr86eWw&usqp=CAU


Razmisljanje mi prekida cura sa poslednjeg incidenta ...

Prilazila mi je i njezno mjenjala oblogu sa cela.

Izgleda da me je njegovala dok sam bio bez svjesti, radila je to iako i ona sama je ugruvana od borbe u krcmi.

,,Hvala ti ... ''

Govorim ponizno, osijecaj krivice me obuzima jer sam ja taj koji treba nju da zastiti i sve slicne njoj, a ne ovako, lezim ovde bespomocno dok je ona ta koja cuva mene....

,,Ti si taj koji je spasio mene ... Ovo je najmanje sto sam mogla da ucinim .. ''

Osmjehnula je se dok je krila oziljak na obrazu ..

,,Oziljak si dobila jer sam bio slab, nemoj da ga krijes, barem ne od mene, zelim da me proganja svaki oziljak koji sam mogao da zaustavim, pogotovo ako je na preljepom i njeznom licu kao sto je tvoje''

Cutala je, krila pogled i nastavila da mi njeguje rane ...

Sumski kamp Cartoon-cute-anime-girl-white-hair-lighting-fantasy-manga-theme-ai-generated_690082-11770

Dok smo pricali, upoznavali se malo bolje i djelili iskustva i emocije jako sam se zblizio sa njom. Tezak put je prolazila i jos tezi zivot zivila ....

Obecao sam joj da cu joj pomoci kada postanem jaci a ona je od mene trazila samo da se cuvam, govorila mi je da je previse dragih osoba izgubila i da ce joj jedinu srecu donijeti to da ja ne budem jedna od njih.

Takodjer spoznajem da je igrom slucaja znala gdje se nalazi moja sledeca meta

Sumski kamp Images?q=tbn:ANd9GcQLguVxJv36ZFqU9lmg5u9SZZqsN0MQsIREQg&usqp=CAU

Buggy ! Delikvent koji je stalno bio pored obliznjeg jezera, razlog tome iako nepoznat nije ni bitan.

Bozdravio sam se sa andjelom bjele kose i plavih ociju uz obecanje da cemo se sresti ponovo....

Sumski kamp 2Q==

Ovo je lokacija koju trazim ...

Moram se pripremiti, dobre su sanse da je Buggy cuo za napad na njegovog saborca i da je znatno oprezniji nego sto bi inace bio. Ali nema veze necu dozvoliti da me to obeshrabri

Plan sam vec pripremio i vrijeme je da krenem sa njegovom realizacijom.

Dolazim do tacne tacke na terenu koja je omiljena mojoj meti, izbocina plaze gdje se skupljaju labudovi, iskrneo ne mogu da shavtim zasto ukaljana dusa kao ova koju lovim ima potrebu za necim tako cistim kao sto je hranjenje ovih velicanstvenih ptica ali nema veze, necu dozvoliti nista da me dekoncentrise.

Dok sam bio siguran da sam na pravom mjestu radim

#card1351

Ako mi ovo uspije protivnik ce biti porazen bez ikakvih problema , a bez ikakvih problema je ono na sta ciljam sa obzirom da nemam nikakve informacije o poslednjem Chuninu i mom finalnom protivniku

Postavljam zamku zatim se krijem u krosnji obliznjeg drveta ....

Pff sta se desava zasto ga nema ?!

Ovo je t alokacija siguran sam ... osim ako ...

Ako napad koji se desio u gradu nije podigao alarme mojih protivnika i da ih je natjeralo d anapuste ovu oblast ...

TO bi znacilo da nikada necu zavrsiti ovu misiju i svoju duznost. Da ne uspijem ovako rano ce unistiti moj Shinobi put. Niko nece imati povijerenja u mene sto se tice buducih misija.

Khh ovo je jako lose . 

Moje negativno razmisljanje prekida suskanje grana koje se priblizava ... To je on !

Smirujem disanje i otkucaj srca kako bi bio sto manje upadljiviji ...

Vrijeme je za bitku !

Kako je prilazio sve blize Buggy je dosao do mjesta gdje je moj pecat postavljen. 

Pecat se aktivira i pokusva da stanuje Buggyja  ali on je iskusan shinobi, da li je bas zbog tog iskustva ili je imao upaljen sensor , Buggy osijeca da nesto nije uredu ...

*Bacam opciju da vidim kako ce odreagovati moj protivnik*

#card1351

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sumski kamp #world182

Koliko god bio iskusan nije uspio da izadje iz radiusa pecata ali, uz pohvalu prema njemu moram priznati uspio je prije nego sto su ga lancu zarobili da baci poprilicno mocan jutsu..


Na njegovu zalost ni blizu dovoljno jak da mene onesposobi ..

Branim se sa

#card1349

Uzumaki ce mi uvijek cuvati ledja ...

A sada da zavrsimo ovo Buggy !

Tvoje vrijeme je gotovo

Uzimam svoje pouzdano oruzije 

#card332

I zaustavljam rad tvoje glavne arterije

#card19

Izgleda da nisam imao ni trenutka odmora jer cujem vrisak nedaleko od mene koji se priblizava

,,BUGGY !!!''

Izgleda da je svemu ovome svjedocio moj poslednji protivnik

Nemam vremena za razmisljanje , napadam odmah ...

#card1346

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sumski kamp #world185

Neracionalno razmiljanje mog protivnika ga je natjeralo da zuri tako da je sav svoj fokus stavio na ofanzivu i zbog toga ga moji lanci probijaju i dovrsavaju u jednom potezu

Ali to ne znaci da njegov napad nije prjetnja za mene

Sreca jako je spor tako da radim

#card1

Izbjegavam napad i odlazim na sigurno

Misija zavrsena , duznost ispunjena, to je jedino sto je bitno ...

Ali nije gotovo, sada ide dodatni dio, osoba pod imenom Shohei zahtjeva moje prisustvo a organizacija koja nam izdaje misije smatra da je dobra odluka da se odazovem i da ce biti veliki benefit u mom razvijanju.

Jer ako iko zna kakav je shinobi po karakteru to su ljudi koji izdaju misije istima a navodno Shohei je shinobi za primjer.

Nova Zenith se lagano približava Kampu Nezavisnosti, mestu gde se svako može osloboditi tereta svoje prošlosti i uživati u trenucima sadašnjosti bez straha od prosuđivanja ili suvišnih pitanja. Njegovi koraci su sigurni dok se približava ulazu, gde ga dočekuje atmosfera slobode i opuštenosti.

Unutar kampa, različite aktivnosti se odvijaju duž planinskih staza i oko logorskih vatri. Nova Zenith može čuti smeh i veselje ljudi koji uživaju u sportovima ili opuštajućim šetnjama, dok se međusobno povezuju bez ikakvih predrasuda ili očekivanja.

meštajući se u udobnu kolibu koju je iznajmio za svoj boravak, Nova Zenith oseća olakšanje što može privremeno pobegnuti od svojih obaveza i uloga koje nosi kao član svog sela ili organizacije. Ovde, njegov identitet je samo njegov, slobodan od svih oznaka i očekivanja.

Kroz dan, Nova učestvuje u raznim aktivnostima, uživajući u slobodi kretanja i izražavanja koje mu kamp pruža. Od adrenalinskih sportova do mirnih šetnji po planinskim stazama, svaki trenutak proveden u ovom kampu donosi mu osveženje i obnovu duha.

Dok se sunce spušta iza planinskih vrhova, Nova Zenith se pridružuje ostalim posetiocima oko vatre, razmenjujući priče i iskustva u prijateljskoj atmosferi koja obavija kamp. Tu, u tom trenutku, on je samo još jedan gost koji uživa u blagodetima slobode i anonimnosti koju kamp pruža.

Kori no Kage ozloglašena grupa lovila je niskorangirane vlasteline.


Lake mete. Tsk... Nemaju dovoljno da plate obezbeđenje, hodaju kao muve bez glave a kad im prijatelj ili kum pogine nađu mene da pozovu da ispravljam krive drine.



Nosili su razne skupe materijale i nakit na sebi bezobzirno, kao da je svako bogat ili dobronameran u njihovom okruzenju. Poslednja priča koja je kružila jeste da je tako jedan vlastelin šetao kroz svoje imanje, jednostavno da obiđe seljake kada je naišlo nekoliko momaka visoki, tamne puti, jaki i prvo ga prebili ko vola, a kad su videli dragoceni sat jednostavno mu odsekoše šaku da ga uzmu.

Neke stvari se nikada neće promeniti...

Yashin je pristupio kampu, fasciniran idejom nezavisnog utočišta usred prirode. Pogled na šatore koji su se prostirali između stabala bio je poziv na avanturu i otkrivanje.

Bez mnogo pitanja ili predrasuda, kamp je pružao dobrodošlicu svima koji su tražili mir i avanturu. Yashin se osećao oslobođeno znajući da može istraživati bez ograničenja, bez straha od suvišnih pitanja ili osude.

Dok je prolazio kroz kamp, video je raznovrsne aktivnosti koje su se nudile. Od sportskih aktivnosti do opuštajućih šetnji planinskim stazama, bilo je nešto za svakoga. Odlučivši da istraži više, Yashin je zaronio u atmosferu zajedništva i slobode koju je kamp pružao, spremajući se da iskusi sve što mu ovo mesto može ponuditi.




Stigavši do odredišta odlucio je potraziti ima li tu koga ko zna nesto o artefaktima ili ih cak posjeduje u daljini je vidio ninju kako sjedi, da je bio normalan prolaznik popricao bi sa njim ali ovako najbolje bi bilo odma ga napasti, odlucio sam ga povuci u zemlju kako bi mu onesposobio kretanje a sve nakon toga ce ovisiti o njegovom ponasanju.

#card94

Ch 970

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sumski kamp #world1

kriva opcija

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sumski kamp #world186

Neprijatelj je pao na moj trik, prema meni je bilo upoceno par senbona koje sam pustio da me pogode, nije bilo bitno samo sam htio cim prije zavrsiti sa tim pretvorio sam svoju šaku u kamen i udario ga, nakon toga krv se krenula sljevati po tlu a ja sam krenuo preturati njegovo mrtvo tijelo kako bih vidio jeli u svojem posjedu imao artefakt koji sam trazio.

Ulazem 40 en napad ima 500 dmg
#card90

Ch 940
En 960

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sumski kamp #world2