Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Odmaraliste

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Odmaraliste

izdvojeni dio oblasti sa klupicama, raznim osvjezenjima i kampm satorima.

Lokacija sluzi za odmor i punjenje baterija za daljnju avanturu.

Iako nema nikakvog vida obezbjedjenja ovo mjesto se ponosi sa cinjenicom da nikada nije bilo nikakve tuce, borbe niti isto slicno sto bi poremetilo harmoniju ovog odmora.

Sjedam na obliznju cistinu, trava iako nije skroz suva nije mi pretstavljala problem niti me je sprjecavalo da legnem i opustim se .

Vadim manju busolu zadjedno sa kartom kontinenta.

Zatim uzimam olovku i krecem da racunam ...

Odmaraliste Tenor

Busola iako jednostavna spravica, uz malo obuke postaje nezamijenjivo sredstvo u svakodnevnici.

Shinobiji inace podcijenjuju topografiju ali ja licno smatram da je to jedno od najefikasnijih oruzija koje mozemo imati u svom arsenalu.

Nakon odredjenog saranja i racunanja pakujem stvari i pripremam se za nastavak svoje avanture.

Dok se krećem kroz ovaj mirni kutak prirode, oči mi se zaustavljaju na raznobojnim klupicama raspoređenim duž obale, pozivajući putnike da se opuste i uživaju u tišini okoline. Svaka klupica nosi priču svoje jedinstvene lokacije, dok se sunčevi zraci igraju kroz krošnje drveća, stvarajući umirujuću senku.